ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

 

Питання, які плануються до розгляду

на 31 березня – 4 квітня 2008 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо доповнення поняття "категорії земель за основним цільовим призначенням" (р.№2091, н.д. З.Шишкіна).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо права власності іноземних громадян, осіб без громадянства та іноземних юридичних осіб на земельні ділянки сільськогосподарського призначення (р.№1273,  н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо продажу земельних ділянок виключно через земельні торги у формі аукціону) (р.№1392, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо уточнення повноважень інспекційних органів Держкомзему України) (р.№2079, н.д. Л.Литвинов та ін.).

Проект Закону про структуру, повноваження та особливості правового і економічного режиму майнового комплексу Національного виробничо-аграрного об'єднання "Масандра" (р.№0897, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо питань регулювання земельних відносин) (р.№1288, н.д. М.Комар, Г.Маньковський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на сорти рослин" (щодо вживання мов при оформленні заявок на реєстрацію) (р.№1070, н.д. В.Колесніченко).

 

  

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 16.00 )

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" (р.№2211, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Гірничого Закону України (щодо уточнення механізму надання пільг) (р. №1167, н.д. М.Волинець). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реорганізації податкової міліції) (р.№1381, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів щодо реструктуризації заборгованості підприємств - надавачів житлово-комунальних послуг (р.№2003, н.д. О.Попов).

Проект Закону про особливості бюджетної підтримки реалізації заходів з енергозбереження у бюджетних установах (р.№1411, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо пільг при вступі до вищих навчальних закладів та сплати комунальних послуг) (р.№2052, н.д. М.Катеринчук).

 Проект Закону про місцеві податки і збори (р.№2035, н.д. В.Хомутиннік).

 Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо доповнення поняття "категорії земель за основним цільовим призначенням" (р.№2091, н.д. З.Шишкіна).

 Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для розслідування обставин скуповування ділянок у Київській області народним депутатом України Б. Губським (р.№2198, н.д. Л.Оробець).

 Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування звинувачень в розкраданні коштів з державного бюджету при виконанні програми "Золота підкова Черкащини" (р.№2133, н.д. В.Бондик). 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

2 квітня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходу та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

            Проект Декларації про основні засади державної політики України щодо розвитку місцевого самоврядування (р.№1457, н.д. О.Омельченко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та міських голів (щодо особливостей формування територіальних виборчих комісій; упровадження відкритих списків кандидатів у депутати Верховної Ради АРК та місцевих рад) (р.№1458, н.д. С.Подгорний).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань місцевого самоврядування (щодо порядку формування рад) (р.№1129, н.д. Ю.Каракай).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо звітності партій за політичні та передвиборні програми) (р.№1467, н.д. О.Зарубінський).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України – місто-герой Київ" (щодо порядку обрання секретаря Київської міської ради) (р.№2011, н.д. А.Портнов, С.Олійник).

 

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про затвердження Конституції Автономної Республіки Крим" (р.№2005, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про особливості державного контролю за декларуванням доходів, майна та витрат осіб, уповноважених на виконання функцій публічної влади (р.№1429, н.д. П.Жебрівський).

Проект Закону про декларування вищими посадовими особами України, державними службовцями 1-3 категорії та керівниками органів місцевого самоврядування майна, доходів і витрат (р.№1429-1, н.д. Я.Джоджик, І.Заєць).

Проект Закону про місцеві податки і збори (р.№2035, н.д. В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (р.№0944, друге читання).

Проект Постанови про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2008 році (р.№2092, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків (р.№2009, н.д. В.Рибак та ін.).

Проект Постанови про законопроекти з питань житлових прав мешканців гуртожитків (р.№2009/П, н.д. В.Рибак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (щодо приватизації кімнат у гуртожитках) (р.№1199, н.д. М.Сирота, М.Деркач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (щодо приватизації жилої площі у гуртожитках) (р.№1240, н.д. А.Матвієнко, О.Бондар).

Проект Закону про введення мораторію на відчуження гуртожитків (р.№1385, н.д. М.Деркач, М.Сирота).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо розподілу зборів за забруднення середовища) (р. №1131, н.д. Ю.Каракай).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заборону ввезення і реалізації на території України етилованого бензину та свинцевих добавок до бензину" (щодо авіаційного палива) (р.№2144, н.д.Б.Шиянов, І. Воротнюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо базових нормативів платежів за користування надрами) (р. №2212, н.д.  М.Кравченко).

Проект Постанови про поглиблення взаємовідносин України та Республіки Куба у сфері реалізації програми допомоги українським дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської та інших екологічних катастроф (р.№2264, н.д. А.Шкіль).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо спрощення процедури надання земельних ділянок для будівництва нафтових і газових свердловин) (р.№2207, н.д. Т.Стецьків).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та внесення змін до деяких законодавчих актів" (щодо підготовки проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу) (р.№2202, н.д. В.Коротюк).

Проект Закону про промислову безпеку (р.№2201, н.д. М.Волинець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (р.№1461, н.д. В.Сівкович).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про приватизацію державного майна" (щодо врегулювання порядку звільнення Голови фонду державного майна України) (р.№1262, В.Писаренко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо надання документів, які підтверджують вартість продукції) (р.№1263, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення процедур відновлення платоспроможності боржника) (р.№0874, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне замовлення для задоволення пріоритетних державних потреб"  (р.№0943, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо орендних відносин) (р.№0903, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

2 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Договору між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку про співробітництво та діяльність Постійного представництва ЄБРР в Україні (р.№0036, КМУ).

Проект Закону про проголошення Україною постійно нейтрального, позаблокового статусу(р.№1149, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про державний нейтралітет України, (р.№1013, н.д. Н.Шуфрич).

 

 

Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна, (р.№0037, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо запровадження автоматизованої системи визначення складу суду) (р.№1052, н.д. А.Портнов, С.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо перевірки чи вирішення питання стосовно деяких слідчих дій) (р.№1092, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

Інші питання:

Про деякі питання гармонізації законодавства України із законодавством Європейського Союзу у сфері біобезпеки.

Звіт про участь делегації Верховної Ради України в роботі 68-го Семінару Роуза-Рота (Баку, 6-8 березня 2008р.).

Звернення Української інтелігенції Харківської області.

Рекомендації слухань у Комітеті: “Поглиблення співробітництва з НАТО: відкритість діалогу, переваги співпраці”.

Перелік законопроектів, які не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами системи ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за привласнення, самовільне відчуження або розтрату матеріальних цінностей державного резерву) (р.№1346, н.д. М.Поживанов).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо наклепу) (р.№2086, н.д. А.Яценко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання (р.№1154-1, н.д. А.Яценко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо удосконалення проведення оперативної закупівлі) (р.№1436, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо усунення штучних перешкод у діяльності правоохоронних органів) (р.№1337, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо підвідомчості справ про заняття проституцією та посилення відповідальності) (р.№1338, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо вдосконалення контролю за дотриманням природоохоронних статей) (р.№1442, н.д. О.Голуб, П.Климець).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо впорядкування пільг) (р.№2101, н.д. В.Ар’єв).

           

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

 

2 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про розроблення Загальнодержавної програми відновлення прав осіб, примусово переселених з місць постійного проживання (р.№2224, н.д. А.Яценюк).

Проект Постанови про визнання зобов’язань колишнього Ощадного банку СРСР перед громадянами України боргом Російської Федерації (р.№2085, н.д. Ю.Костенко та ін.).

 

Інші питання:

            Про утворення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з зарубіжними країнами.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (р.№1276, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про державну мову України (р.№1435, н.д. П.Мовчан,     В.Яворівський).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя від дня народження Гаркавого П.Х. (р.№2196, н.д. В.Литвин, С.Гриневецький).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо встановлення обмеження на трансляцію аудіовізуального продукту виробника однієї іноземної країни) (р.№2225, н.д. О.Зарубінський).

 

Інші питання:

Про проект рішення Комітету за результатами виїзного засідання до Державного комітету архівів України.

Звернення громадських організацій м. Умані щодо незаконної забудови парку культури і відпочинку.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

2 квітня

 

 

 

 Інші питання:

Про затвердження рекомендацій “Про стан державного регулювання і управління у сфері розвитку, правової охорони і захисту інтелектуальної власності та інноваційної діяльності в Україні”.

Про  роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Сумської області щодо виконання Законів України “Про освіту” та  “Про загальну середню освіту”.

Про стан забезпечення наукових установ і навчальних закладів України сучасними технічними засобами навчання і науковими приладами та заходи щодо створення національної індустрії їх виробництва.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект  Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" (р.№2192, н.д. А.Гриценко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№2127, н.д. В.Хара та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо уточнення повноважень інспекційних органів Держкомзему України) (р.№2079, н.д. Л.Литвинов та ін.).

 

Інші питання:

            Заслуховування керівників Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Служби зовнішньої розвідки України, управління інформації адміністрації Державної прикордонної служби України щодо стану виконання відповідних програм розвитку відомств, запланованих на 2008 рік заходів та про можливе внесення змін до чинного законодавства, яким врегульована їх діяльність.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

2 квітня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження реклами та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів (р.№1046, н.д. В.Писаренко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання (р.№1154-1, н.д. А.Яценко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання статусу державного службовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам) (р.№1451, (на заміну), н.д. В.Пилипишин).

 

Інші питання:

            Про затвердження проекту рішення Комітету "Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 31 травня 2005 року №2590-IV "Про невідкладні заходи щодо збереження цілісності лікувального комплексу Української дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" та доручення Президента України від 12 травня 2005 року  №1-1/336 щодо розробки та затвердження державної програми розвитку УДСЛ "ОХМАТДИТ" на 2006-2011 роки".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, о 14.30)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 43 Гірничого Закону України (щодо уточнення механізму надання пільг) (р.№1167, н.д. М.Волинець).

             

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заборону ввезення і реалізації на території України етилованого бензину та свинцевих добавок до бензину" (щодо авіаційного палива) (р.№2144, н.д. Б.Шиянов, І.Воротнюк).

            Проект Закону про промислову безпеку (р.№2201, н.д. М.Волинець та ін.).

 

Інші питання:

            Про стан виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання заходів з енергозбереження" (р.№760-V).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" (щодо запровадження порядку встановлення та виплати компенсаційних виплат фізичним особам) (р.№1409, н.д. В.Коновалюк).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо сплати страхових внесків гірничими підприємствами) (р.№2001, н.д. В.Турманов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо забезпечення прав пенсіонерів (р.№2071, н.д. В.Сушкевич, Є.Шаго).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (щодо віку неповнолітніх в’язнів та розміру підвищення пенсії) (р.№2057,  н.д. А.Щербань).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо використання права на пільговий проїзд) (р.№2058, н.д. А.Щербань).

 

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування загальнодержавних реабілітаційних установ для інвалідів) (рр.№2216, н.д. В.Сушкевич та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал №2, о 14.30)

 

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо формування доступних цін на фрукти із високим вмістом вітамінів для широких верств населення) (р.№2030, н.д. О.Фельдман)

          Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування послуг з транзиту нафти та природного газу) (р.№2051, н.д. Т.Стецьків).

          Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо використання інформації, наданої митним органам) (р.№2063, н.д. І.Рибаков, А.Шкіль).

          Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо строку зберігання товарів і транспортних засобів на складах митних органів) (р.№2064, н.д. І.Рибаков, А.Шкіль).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження реклами та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів (р.№1046, н.д. В.Писаренко).

 

Інші питання:

            Узгодження проекту форми податкового розрахунку по збору за забруднення навколишнього природного середовища.

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

 

2 квітня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект  Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (р.№0914, друге читання).

Проект Постанови про розроблення Загальнодержавної програми відновлення прав осіб, примусово переселених з місць постійного проживання (р.№2224, н.д. А.Яценюк).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за прояви екстремізму, ксенофобії, антисемітизму, расової і релігійної нетерпимості) (р.№1325, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ратифікацію Європейської Хартії регіональних мов або мов меншин" (р.№1071, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про регіональні мови та мови меншин (р.№1072, н.д. В.Колесніченко).

 

Інші питання:

            Про затвердження проекту Заяви Комітету про стан дотримання прав людини у сфері праці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

1 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про визначення виду і способу голосування при розгляді проектів законів України "Про внесення змін до Конституції України (щодо обмеження депутатської недоторканності)" (р.№1375, від 18.01.2008 року) та "Про внесення змін до Конституції України (щодо гарантії недоторканності для окремих посадових осіб)" (р.№1375-1, від 08.02.2008 року) (р.№1375/П, н.д. В.Кисельов).

            Проект Закону про адвокатську діяльність (р.№1430, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України та деяких законів України (щодо реєстрації професійних спілок, як юридичних осіб) (р.№1431, н.д. М.Волинець).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міждержавного усиновлення (р.№2116-1, н.д. О.Бондаренко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення прав дитини, над якою встановлено опіку (піклування) (р.№2122, н.д. Ю.Ключковський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про державну службу (р.№1400, н.д. В.Янукович).

            Проект Закону про делеговані повноваження (р.№1472-1, н.д. В.Бондаренко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо обмеження термінів перебування народного депутата у складі Верховної Ради та зміни порядку формування виборчих списків) (р.№2093, н.д. М.Томенко).

 

 

           

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про обрання суддів.

            Проект Закону про внесення зміни до статті 191 Цивільного процесуального кодексу України (щодо вручення судової повістки) (р.№1121, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін до статті 74 Закону України "Про виконавче провадження" (щодо врегулювання порядку стягнення аліментів) (р.№1238, н.д. Я.Федорчук).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо оскарження правових актів) (р.№2016, н.д. Р.Зварич).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань з порядком денним: "Забезпечення виконання законодавства органами влади з метою сприяння розвитку підприємницької діяльності в Україні" (р.№2115, н.д.   Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про аудит з промислової безпеки і охорони праці (р.№0873, друге читання).

 

Інші питання:   

Затвердження рішення слухань у Комітеті на тему: "Шляхи законодавчого регулювання питань з організації та проведення азартних ігор в Україні" від 25.03.2008 р.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про внесення змін до пункту 4 статті 2 Регламенту Верховної Ради України (щодо мови ведення засідань Верховної Ради) (р.№2040, В.Яворівський).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо публікації висновків тимчасової слідчої комісії)  (р.№1413, (на заміну), н.д. Л.Бірюк).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушення посадовими особами державних адміністрацій Київської і Закарпатської областей Конституції України, Земельного кодексу, законів України при виділенні і переоформленні земельних ділянок та причетності до цього працівників Секретаріату Президента України  (р.№2229, н.д. К.Бондарєв).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо розслідування фактів порушення Конституції України і законів України Тендерною палатою України під час здійснення процедур державних закупівель та лобіювання інтересів структур наближених до народних депутатів України О.Ткаченка та А.Яценка (р.№2197, н.д. М.Кульчинський, М.Полянчич).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо розслідування фактів порушення Конституції України, законів України та Земельного кодексу України при проведенні незаконного скуповування земельних ділянок у Київській області народним депутатом України Б. Губським (р.№2198, н.д. Л.Оробець).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з опрацювання проекту Кримінально-процесуального кодексу України (р.№2203, В.Швець та ін.).

 Проект Закону про обов’язкову перевірку відомостей, які подають особи на зайняття виборних посад, призначення або погодження призначення на які здійснюється Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України (р.№2169, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Постанови про встановлення додаткових іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених та студентів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка і Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого (р. № 2214, н.д. А.Яценюк).

Проект Постанови про  парламентські слухання на тему: "Проблеми приватизації на сучасному етапі економічного розвитку України" (р.№2156, (на заміну), н.д. Є.Мармазов та ін.).

Проект Постанови про парламентські слухання на тему: "Основні напрямки грошово-кредитної політики та антиінфляційні заходи" (р.№2240,  н.д. М.Азаров та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо переривання трансляції кіно- і телефільмів рекламою та заборони рекламування тютюнових виробів та алкогольних напоїв) (р.№1014, н.д. Н.Шуфрич).

            Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони реклами лікарських засобів та цілительства) (р.№1103, н.д. Н.Шуфрич).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо повноважень у сфері вживання мов) (р.№1076, н.д. В.Колесніченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про затвердження Регламенту Верховної Ради України (р.№2104-1, н.д. М.Катеринчук, С.Коваль).

 

Інші питання:

            Про робочу групу з підготовки нової редакції Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

2 квітня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо дитячих будинків сімейного типу (р.№2118, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо питань студентського самоврядування) (р.№1280, н.д. М.Томенко, Є.Суслов).

            Проект Закону про внесення змін до статті 74 Закону України "Про виконавче провадження" (щодо порядку стягнення аліментів) (р.№1238, н.д. Я.Федорчук).

 

Інші питання:

            Про дотримання вимог законодавства щодо ефективності використання коштів Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, які передбачаються у Державному бюджеті для державної підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок.

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (р.№2157, Президент України).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо порядку призначення допомоги) (р.№1009, н.д. О.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України та деяких законів України (щодо реєстрації професійних спілок, як юридичних осіб) (р.№1431, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів щодо реструктуризації заборгованості підприємств - надавачів житлово-комунальних послуг (р.№2003, н.д. О.Попов).

Проект Закону про професійний розвиток персоналу на виробництві (р.№2019, н.д. В.Коновалюк).

Інші питання:

Про хід виконання рішень Комітету від 21 лютого 2007 року "Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту формування і виконання бюджетів Фондів соціального страхування на випадок безробіття та від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань".

Про затвердження рекомендацій "круглого столу" на тему: "Про проект Трудового  кодексу  України "  від 19 березня 2008 року.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення у відповідність законодавчих актів у зв’язку з перейменуванням окремих урядових органів управління) (р.№0946, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду в галузі зв’язку (р.№0970, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 15.00)

 

2 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів фінансування будівництва (р.№1418, (на заміну), н.д. Коваль та ін.).

Проект Закону про легалізацію доходів юридичних та фізичних осіб (р.№1289, н.д. Г.Смітюх).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про страхування" (щодо обов'язкового страхування туристів) (р.№1180, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законів України (щодо безготівкових розрахунків та використання спеціальних платіжних засобів) (р.№1463, н.д. В.Горбаль та ін.).

 

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об'єкти підвищеної небезпеки" (щодо обов'язкового екологічного страхування діяльності фізичних і юридичних осіб, пов'язаної з використанням об'єктів підвищеної небезпеки) (р.№2045, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Швеція про загальні умови технічного та фінансового співробітництва (р.№0039, КМУ).

 

 

 Головне організаційне управління

28 березня 2008 р.