ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 4 – 7 березня 2008 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

 

6 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до частини першої статті 14 Закону України "Про оренду землі" (щодо нотаріального посвідчення договорів оренди землі) (р.№1091, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо нотаріального посвідчення договорів оренди землі) (р.№1091-1, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо уточнення поняття "земельні відносини" (р.№1303, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо уточнення поняття "земельні відносини" (р.№1466, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення доповнення до Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні" (щодо 100-відсоткового забезпечення потреб держави у зерні) (р.№1028, н.д. П.Симоненко, О.Ткаченко).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" (щодо заборони ввезення окремих видів давальницької сировини на митну територію України та проведення операцій, пов’язаних з її переробкою) (р.№1266, н.д. І.Кириленко та ін.).

 

 Інші питання:

Про подання щодо присвоєння почесного звання "Заслужений працівник сільського господарства України".       

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ
ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про Антикорупційне бюро України (р.№1378, н.д. Г.Москаль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) (р.№1267, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Постанови про затвердження пріоритетних напрямків у діяльності правоохоронних органів (р.№1447, н.д. С.Олійник, В.Грицак).

 

Інші питання:

Про дачу згоди на призначення на посаду начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України в Миколаївській області.

Про дачу згоди на звільнення з посади начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України в Тернопільській області.

Проект модельного закону "О противодействии коррупции", який розробляється в рамках Міжпарламентської Асамблеї держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав.

Стан реалізації рекомендацій Групи держав Ради Європи проти корупції (ГРЕКО).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ
І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 16.00 )

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння будівництву (р.№0883, друге читання).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення стимулів для оновлення основних фондів підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства (р.№1035, н.д. С.Пашинський).

Проект Закону про захист зелених насаджень в містах та інших населених пунктах (р.№1290, н.д. О.Голуб).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

4 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

 Інші питання:

Про погодження відповідно до статті 25 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" перерозподілу бюджетних призначень за бюджетними програмами у межах загального обсягу головного розпорядника коштів державного бюджету, збільшення бюджетних призначень на видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень на видатки споживання, на централізовані заходи і програми між адміністративно-територіальними одиницями, а також щодо передачі бюджетних призначень, передбаченої частиною шостою статті 23 Бюджетного кодексу України.

Про переобрання голови підкомітету з питань діяльності Рахункової палати та контролю за виконанням державного бюджету.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА
ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо складання депутатських повноважень членами Кабінету Міністрів України (р.№1298, н.д. О.Зарубінський).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо терміну повноважень депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим) (р.№1428, н.д. О.Черноморов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо вдосконалення державного регулювання у сфері встановлення тарифів на комунальні та інші послуги, що надаються підприємствами та організаціями комунальної власності (р.№1388, н.д. Ю.Сербін).

            Проект Закону про спеціальний статус міста Кривий Ріг (р.№1239, н.д. О.Вілкул та ін.).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№1362, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стандартизації та обов’язкової сертифікації) (р.№1363, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№1364, Президент України).

Проект Постанови про порядок прийняття рішень щодо вступу та дій щодо організації вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) (р.№1402, н.д. О.Єфремов).

Проект Постанови про деякі питання прийняття рішень щодо вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) (р.№1402-1, н.д. А.Яценюк).

Проект Постанови про деякі питання прийняття рішень щодо вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) (р.№1402-2, н.д. В.Литвин).

Проект Постанови про відповідність рішень щодо вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Конституції України, Декларації про державний суверенітет України, Акту проголошення незалежності України та волі народу (р.№1402-3, н.д. В.Коновалюк).

Проект Постанови про рішення щодо вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) (р.№1402-4, н.д. В.Тихонов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо врахування заробітної плати для обчислення пенсії) (р.№1021, н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення порядку видачі документів дозвільного характеру) (р.№1245, н.д. К.Ляпіна).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ
ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (щодо уточнення норм та термінів) (р.№1264, н.д. М.Комар, О.Голуб).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зміни цільового призначення сільськогосподарських земель та посилення відповідальності в сфері земельних відносин (р.№2028, н.д. Є.Сігал, І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Земельного кодексу України (щодо зміни цільового призначення земельних ділянок (р.№2028-1, н.д. М.Присяжнюк, В.Бевзенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення податкових пільг у сфері екології) (р.№1456, н.д. В.Богуслаєв, Я.Сухий).

Проект Закону про збереження об'єктів культурної та природної спадщини, включених і запропонованих для включення до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (р.№1459, н.д. В.Горбаль, А.Шкіль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання (р.№1154-1, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник цивільного захисту") (р.№2103, н.д. С.Василенко).

 

Інші питання:

Про затвердження пріоритетів діяльності Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на період 2008-2011 роки.

Про стан функціонування та аналізу даних Державного реєстру України осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Пропозиції Президента до Закону України "Про внесення змін до Господарського кодексу України" (р.№0853).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції" (р.№0978, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо черговості задоволення вимог при заборгованості із заробітної плати) (р.№1105, н.д. Л.Денісова та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (р.№1287, н.д. В.Турманов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо здійснення управління підприємством-боржником (банкрутом) (р.№2088, н.д. Ю.Новікова).

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про рішення щодо вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) (р.№1402-5, н.д. В.Янукович).

Проект Постанови про рішення щодо вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) (р.№1402-6, н.д. А.Мартинюк).

Проект Постанови про забезпечення виконання положень Стратегії економічного і соціального розвитку України на 2004-2015 роки "Шляхом європейської інтеграції" (щодо євроатлантичної інтеграції України) (р.№2076, н.д. В.Коваль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ратифікацію Європейської Хартії регіональних мов або мов меншин" (р.№1071, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про регіональні мови та мови меншин (р.№1072, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про  внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо регіональних мов та мов меншин)”(р.№1073, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо забезпечення безпеки використання ядерної енергії) (р.№1397, н.д. В.Кальченко та ін.).

 

 

Інші питання:

Перелік законопроектів, які не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Проект Положення про Постійну делегацію Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

           

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочин у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) (р.№1042, н.д. М.Горбаль).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 382 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за невиконання судового рішення) (р.№1194, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) (р.№1267, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про оголошення політичної амністії (р.№1173, н.д. С.Гриневецький, О.Зарубінський).

            Проект Закону про внесення змін до статті 112 Кримінально-процесуального кодексу України (стосовно підслідності кримінальних справ) (р.№1339, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо посилення заходів боротьбі з корупцією та зі злочинністю у сфері службової діяльності) (р.№1281, н.д. С.Олійник).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо праці засуджених) (р.№2072, н.д. А.Шкіль).

            Проект Закону про внесення зміни до Кримінального кодексу України (щодо узгодження з нормами Кримінально-виконавчого кодексу України) (р.№2073, н.д. А.Шкіль).

            Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про міліцію" (щодо підстави затримання осіб, яких запідозрено в занятті бродяжництвом) (р.№2099, н.д. В.Мойсик).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

 

5 березня

 

Інші питання:

Зустріч  членів Комітету та керівництва депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні паном Райнгардом Шеферсом стосовно деяких аспектів двосторонніх німецько-українських відносин (на прохання пана Посла).

Про деякі зміни у складі постійних делегацій Верховної Ради України у органах міжнародних парламентських організацій.

Про склад делегацій Верховної Ради України у двосторонніх та тристоронніх міжпарламентських інституціях.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2008 році (р.№2092, н.д. В.Яворівський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо регіональних мов та мов меншин) (р.№1073, н.д. В.Колесніченко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення та радіомовлення" (щодо використання мов) (р.№1075, н.д. В.Колесніченко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну  раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо повноважень у сфері вживання мов) (р.№1076, н.д. В.Колесніченко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації" (щодо мови поширення інформації) (р.№1078, н.д. В.Колесніченко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо поширення спрощеної системи оподаткування на діяльність у сфері продажу предметів мистецтва, колекціонування та антикваріату) (р.№1434, н.д. О.Фельдман).

            Проект Постанови про відзначення 110-ої річниці від часу заснування Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут" (р.№2062, н.д. К.Самойлик та ін.).

 

Інші питання:

Про організацію виїзного засідання до Державного комітету архівів України.

Про пропозиції Кабінету Міністрів України до проекту Перспективного плану законодавчих робіт Верховної Ради України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

5 березня

 

 Інші питання:

Засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти за участю членів Комісії Сейму Республіки Польща з питань освіти, науки і молоді, присвячене розгляду питань співпраці українських та польських університетів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

5 березня

 

Інші питання:

Про пропозиції керівників міністерств і відомств, діяльність яких належить до предметів відання Комітету щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" в частині фінансового забезпечення потреб національної безпеки і оборони держави.

Про реалізацію надлишкового озброєння, військової та спеціальної техніки, іншого майна відповідними міністерствами та відомствами України та про комплекс заходів із забезпечення військовослужбовців житлом.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

5 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо виплат при народженні та на виховання дитини) (р.№1043-2, н.д. О.Зарубінський).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання статусу державного службовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам) (р.№1451, н.д. В.Пилипишин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо університетських клінік) (р.№1487, н.д. М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо переривання трансляції кіно- і телефільмів рекламою та заборони рекламування тютюнових виробів та алкогольних напоїв) (р.№1014, н.д. Н.Шуфрич).

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони реклами лікарських засобів та цілительства в засобах масової інформації) (р.№1103, н.д. Н.Шуфрич).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ,
ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо забезпечення виконання Генеральної угоди, галузевої угоди і колективних договорів (угод) (р.№1130, н.д. Ю.Каракай).

            Проект Закону про енергетичний аудит (р.№1036, н.д. С.Пашинський).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (р.№0912, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо забезпечення безпеки використання ядерної енергії) (р.№1397, н.д. В.Кальченко, С.Сас).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення стимулів для оновлення основних фондів підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарств (р.№1035, н.д. С.Пашинський).

 

Інші питання:

            Про акредитацію консалтингових компаній при Комітеті.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ,
ВЕТЕРАНІВ ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" (щодо гарантій, наданий державою) (р.№1390, н.д. Ю.Самойленко).

            Проект Закону про внесення змін до статті 28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо мінімального розміру пенсії за віком) (р.№1024, н.д. П.Симоненко, П.Цибенко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо розміру пенсій за понаднормовий стаж роботи) (р.№1024-1, н.д. Я.Сухий та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реорганізації податкової міліції) (р.№1381, н.д. Г.Москаль).

 

Інші питання:

Про кадровий резерв працівників секретаріату Комітету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо збільшення ставок ввізного мита на стартери та запчастини до них) (р.№1050, н.д. А.Яценко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо функції нотаріуса) (р.№1178-1, н.д. В.Мойсик, М.Круць).

            Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо функцій нотаріуса) (р.№1178-2, н.д. І.Бережна).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо подання платниками податку на додану вартість органам державної податкової служби копій записів у реєстрах виданих та триманих податкових накладних) (р.№1482, н.д. М.Круглов).

            Проект Закону про особливості державного контролю за декларуванням доходів, майна та витрат осіб, уповноважених на виконання функцій публічної влади (р.№1429, н.д. П.Жебрівський).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН
І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

5 березня

           

Інші питання:

            Про хід виконання Постанови Верховної Ради України "Про Рекомендації парламентських слухань "Сучасний стан та актуальні завдання у сфері попередження гендерного насильства".

            Розширене засідання Комітету з порядком денним: "Дотримання прав людини у сфері праці".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про обрання суддів.

            Проект Постанови про деполітизацію судів, забезпечення незалежності суддів та політико-правове примирення (р.№1174, н.д. В.Бондик).

 

Інші питання:

            Про ситуацію, яка склалась в Вищій раді юстиції в зв’язку з блокуванням її роботи.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення систем управління якістю, систем екологічного управління та інших систем управління (р.№0940, друге читання).

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (р.№0964, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про стимулювання розвитку високих технологій в Україні (р.№1083,  н.д. К.Самойлик,  Ю.Каракай).  

 

Інші питання:

Про створення експертної Ради при Комітеті Верховної Ради України з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва.

 

  

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ
ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про внесення доповнень до Постанови Верховної Ради України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо порядку проведення парламентських слухань) (р.№1261, н.д. Л.Бірюк).

            Проект Постанови про внесення змін та доповнень до Регламенту Верховної Ради України (щодо порядку реєстрації учасників пленарних засідань) (р.№1446, н.д. О.Лукаш).

            Проект Постанови про внесення змін та доповнень до Регламенту Верховної Ради України (щодо порядку реєстрації учасників пленарних засідань) (р.№1446-1, н.д. А.Портнов, С.Олійник).

            Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо діяльності парламентської опозиції) (р.№1486, н.д. О.Лавринович, О.Лукаш).

            Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для з’ясування причин і наслідків перешкоджання Чорноморським флотом Російської Федерації виконання Україною своїх міжнародних зобов’язань щодо навігаційно-гідрографічного забезпечення безпеки судноплавства в межах національної зони відповідальності (р.№2056, н.д. Б.Тарасюк).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для з’ясування причин встановлення необгрунтовано високих цін на житло у м.Києві, інших містах  України, а також невиконання забудовниками зобов’язань за договорами про інвестування у житлове будівництво (р.№2087, н.д. О.Білозір та ін.).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії корупції (р.№1379, н.д. Г.Москаль).

            Проект Постанови про парламентські слухання на тему: "Функціонування державної мови в Україні" (р.№2077, н.д. П.Мовчан, В.Яворівський).

 

 Інші питання:

Про заяву народного депутату України Пономаренка О.В. щодо складення депутатських повноважень.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2007 рік.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо додаткової допомоги на дітей для їх навчання і лікування) (р.№1098, н.д. В.Писаренко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо виплат при народженні та вихованні дитини) (р.№1043-2, н.д. О.Зарубінський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект  Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення розміру аліментів на дітей) (р.№2008, н.д. О.Ляшко).

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про оплату праці Прем’єр-міністра України (р.№1012,  н.д. Н.Шуфрич).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно погодинної оплати праці) (р.№1156, н.д. О.Зарубінський, Ю.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо встановлення мінімальної частки заробітної плати у структурі собівартості продукції) (р.№1172, н.д. К.Ващук, О.Зарубінський).

Проект Закону про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування (р.№1040, н.д. Я.Сухий, Л.Денісова).

Проект Закону про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування (р.№1040-1, н.д. Л.Григорович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування) (р.№1040-2, н.д. О.Шевчук, М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до статей 21 та 33 Закону України "Про охорону праці" (щодо видачі дозволів на початок виконання робіт та експлуатації устаткування підвищеної небезпеки) (р.№1389, н.д. Л.Бірюк).

Проект Закону про внесення змін до статей 5 та 8 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" (щодо допомоги на рівні прожиткового мінімуму) (р.№1416, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про єдиний соціальний податок (р.№2083, н.д. Т.Стецьків  та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 

            Проект Закону про державну  службу (р.№1400, н.д. В.Янукович).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо спрощення порядку розгляду питань надання допомоги сім’ям загиблих) (р.№1140, н.д. В.Бондик та ін.).

            Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо аварії на шахті ім. О.Засядька, вивчення її наслідків та ситуації, що склалась на підприємствах вугільної промисловості України з питань забезпечення охорони праці, техніки безпеки шахтарів та використання бюджетних коштів у вугільній галузі (р.№1165, н.д. Й.Вінський та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо виплат при народженні та на виховання дитини) (р.№1043-2, н.д. О.Зарубінський).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 15.00)

 

5 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (р.№2014, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про страхування" (щодо обов'язкового страхування туристів) (р.№1180, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом та фінансуванню тероризму (р.№1268, н.д. Г.Омельченко).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законів України (щодо безготівкових розрахунків та використання спеціальних платіжних засобів) (р.№1463, н.д. В.Горбаль та ін.).

 

 

Головне організаційне управління

29.02.2008 р.

 

 

            Комітети, які не планують проведення засідань:

 

Комітет з питань правової політики;

Комітет з питань транспорту i зв'язку.