ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 4 – 8 лютого 2008 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про сільськогосподарський перепис (р.№0920, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зміни цільового використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення) (р.№0922, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права релігійних організацій на постійне користування земельною ділянкою) (р.№0973, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про розмежування земель державної та комунальної власності" (р.№0947, друге читання).

Проект Постанови про проведення у Верховній Раді України парламентських слухань з питання: "Законодавче забезпечення здійснення ринку земель сільськогосподарського призначення" (квітень 2008 року).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Пропозиції до проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стимулювання розвитку агропромислового комплексу в рамках вимог Світовою організації торгівлі) (р.№1342, КМУ).

Про встановлення та зміну меж міста Новояворівське Яворівського району Львівської області.

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах» (щодо заборони ввезення окремих видів давальницької сировини на митну територію України та проведення операцій, пов’язаних  з її переробкою) (р.№1266, н.д. І.Кириленко та ін.).

 

Інші питання:

Проект плану роботи на другу сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про протидію корупції (р.№1377, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про Антикорупційне бюро України (р.№1378, н.д.Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії корупції (р. № 1379, н.д. Г.Москаль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реорганізації податкової міліції) (р.№1381, н.д. Г.Москаль).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин і фактів щодо порушень Конституції України та законів України, а також численних зловживань службовим становищем Міністром внутрішніх справ України Луценком Юрієм Віталійовичем (р.№1405, н.д. М.Джига).

 

Інші питання:

Про дачу згоди на звільнення з посади першого заступника Міністра внутрішніх справ України – начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією.

Про дачу згоди на звільнення з посади начальника головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України в Одеській області.

Про дачу згоди на звільнення з посади начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України в Чернівецькій області.

Про дачу згоди на звільнення з посади начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України в Миколаївській області.

Про затвердження плану роботи Комітету  на період роботи другої сесії Верховної Ради України (лютий-липень 2008 року).

 Про вжиття заходів для припинення корупційних дій та інших зловживань    при вирішенні земельних питань на території Київської області та деяких  інших областей України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння будівництву (р.№0883, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (щодо умов отримання житлових кредитів) (р.№1100, В Писаренко).

Проект Закону про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію, послуги громадського транспорту (крім таксі)  (р.№1026, н.д. П.Симоненко, В.Матвеєв).

Проекти законів: про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності (р.№1361, Президент України), про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№1362, Президент України), про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стандартизації та обов’язкової сертифікації) (р.№1363, Президент України), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№1364, Президент України),  про ринковий нагляд (р.№1365, Президент України),  про внесення змін до деяких законів України (р.№1361, Президент України).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (щодо виключення питань організації та діяльності виконавчої служби з предмета відання Комітету з питань правосуддя) (р.№1141, н.д. В.Писаренко).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (р.№1141-1, н.д. В. Тихонов).

 

Інші питання:        

Про План роботи Комітету в лютому – липні 2008 року.

Про помічників-консультантів Комітету.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Про проект Плану роботи комітету на лютий-липень 2008 року.

            Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно д статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416 (зал засідань), о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо заснування ордена Свободи та медалі "За врятоване життя") (р.№1144, друге читання).

            Пропозиції Президента України до Закону  "Про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо звання "Заслуженого льотчика України" та "Заслуженого льотчика-випробувача України") (р.№0865).

            Проект Закону про внесення змін до законів України про вибори щодо подолання виборчого бар’єру (р.№1269, н.д. О.Зарубінський).

            Проект Постанови про уточнення найменування міста Новояворівське Яворівського району Львівської області.

            Проект Постанови про присвоєння найменування населеному пункту Запорізького району Запорізької області.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо забезпечення прав та можливостей жінок і чоловіків у виборчому процесі) (р.№1232, н.д. М.Томенко, О.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації" (щодо мови поширення інформації) (р.№1078, н.д. В.Колесніченко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 16.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання" (р.№1347, н.д. В.Скубенко та ін.).

Проект Постанови про розроблення Загальнодержавної програми технічного та матеріального переоснащення і соціального розвитку Державних аварійно-рятувальних служб Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (р.№1393, н.д. В.Кальченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру" (щодо відшкодування заподіяної шкоди) (р.№1087, н.д. Н.Шуфрич).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Європейським Союзом і Україною про визначення загальної схеми участі України в операціях Європейського Союзу із врегулювання криз (р.№0035, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо спрощення порядку розгляду питань надання допомоги сім'ям загиблих) (р.№1140, н.д. В.Бондик та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статей 146 і 150 Земельного кодексу України (щодо викупу земельних ділянок для добування корисних копалин загальнодержавного значення та створення державних сільгосппідприємств) (р.№1027, н.д. П.Симоненко, О.Ткаченко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків" (р.№1360, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Європейським Союзом і Україною про визначення загальної схеми участі України в операціях Європейського Союзу із врегулювання криз (р.№0035, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо запровадження автоматизованої системи визначення складу  суду) (р.№1052, н.д. А.Портнов, С.Олійник).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо перевірки чи вирішення питання стосовно деяких слідчих дій) (р.№1092, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону  про сприяння використанню біологічних видів палива (р.№1114, н.д. С.Пашинський, О.Черпіцький).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на перше півріччя 2008 року.

Перелік законопроектів, які не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо публічного вибачення від імені держави) (р.№0872, н.д. М.Джига).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо видів покарань) (р.№1048, н.д. П.Симоненко, О.Голуб).

            Проект Закону про внесення змін до статті 338 Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над державними символами України (р.№1049, н.д. В.Мойсик).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо перевірки чи вирішення питання стосовно деяких слідчих дій) (р.№1092, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання, охорони, використання і відтворення тваринного світу (р.№1154, н.д. М.Шершун).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо порядку вилучення документів (р.№0879, н.д. М.Круць).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Грузією про спрощений порядок набуття та припинення громадянства громадянами Грузії, які постійно проживають в Україні, та громадянами України, які постійно проживають в Грузії, та попередження випадків безгромадянства та подвійного громадянства (р.№0010, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Рішення про внесення змін і доповнень до Положення про Антитерористичний центр держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав (р.№0004, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Європейської конвенції про визнання та виконання рішень стосовно опіки над дітьми та поновлення опіки над дітьми (р.№0014, Президент України).

 

Інші питання:

Про Орієнтовний план міжнародних обмінів Верховної Ради України на 2008 рік.

Про Орієнтовний план роботи Комітету на період другої сесії.

Про внесення змін до Положення "Про депутатські групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з зарубіжними країнами".

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

6 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гастрольні заходи в Україні" (щодо ставки збору за проведення гастрольних заходів та цільового використання надходжень від збору) (р.№1235, н.д. Ю.Костенко, І.Заєць).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальну рекламу" (щодо соціальної реклами) (р.№1044, н.д. В.Писаренко).

Проект Постанови про схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків" (р.№1360, КМУ).

Проект Постанови про відзначення 85-річчя з дня народження В.Корнієнка (р.№1164, н.д. О.Плотніков).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського (р.№1406, н.д. В.Литвин та ін.).

 

Інші питання:

Про План роботи Комітету на лютий-липень 2008 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

6 лютого

 

 Інші питання:

Про виконання законів України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту" в частині проведення атестації та оцінюванні знань учнів (вихованців) (Інформація Міністерства освіти і науки України та Українського центру оцінювання якості освіти про організацію, проведення та результати зовнішнього оцінювання в 2007 році і хід підготовки до проведення оцінювання знань учнів у 2008 році).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу “ (щодо відшкодування вартості утримання військовослужбовців ) (р.№0961, КМУ).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань з порядком денним: "Про стан переходу Збройних Сил України на контрактну основу" (у квітні 2008 року) (р.№1420, н.д. А.Гриценко  та ін).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань з порядком денним: "Про стан і перспективи розвитку оборонно-промислового комплексу та переоснащення вітчизняних Збройних Сил озброєнням, військовою технікою сучасних поколінь" (у травні 2008 року) (р.№1421, н.д. А.Гриценко та ін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Європейським Союзом і Україною про визначення загальної схеми участі України в операціях Європейського Союзу із врегулювання криз (р.№0035, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державного регулювання природних монополій) (р.№1315, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

6 лютого

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Постанови про схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків" (р.№1360, КМУ).

 

Інші питання:

Про план роботи Комітету на лютий-липень 2008 року.

Про затвердження рішення Комітету "Про взаємодію та подальшу співпрацю Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я з Міністерством охорони здоров’я України, Академією  медичних наук України щодо реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

6 лютого

 

Інші питання:

Про План роботи Комітету на другу сесію.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо збільшення розміру пенсії за додатковий стаж) (р.№1024-2, н.д. А.Сенченко).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо стажу роботи із шкідливими умовами) (р.№1166, н.д. М.Волинець).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо статусу Пенсійного фонду) (р.№1396, н.д. В.Сушкевич).

 

Інші питання:

Про план роботи Комітету на період другої сесії Верховної Ради України шостого скликання.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

5 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування товарів, що тимчасово ввозяться на митну територію України (р.№0899, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо уточнення операцій оподаткування) (р.№1113, н.д. І.Прасолов, Ю.Воропаєв).

 

Інші питання:

Про проект Плану роботи Комітету на другу сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

6 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо забезпечення прав та можливостей жінок і чоловіків у виборчому процесі) (р.№1232, н.д. М.Томенко, О.Бондаренко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 161 Кримінального кодексу України щодо відповідальності за порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань (р.№1395, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за правопорушення з мотивів національної, расової чи релігійної ненависті або ворожнечі) (р.№1395-1, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за прояви екстремізму, ксенофобії, антисемітизму, расової і релігійної нетерпимості) (р.№1325, н.д. Г.Москаль).

 

Інші питання:

Про План роботи Комітету та секретаріату Комітету на лютий-липень 2008 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

5 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Конституційний Суд України” (р.№1318,  Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо обмеження депутатської недоторканності) (р.№1375, н.д. В.Кириленком, І.Кириленко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Кабінет Міністрів України (р.№1312, Президент України).

Проекти законів про внесення змін до Закону України “Про Вищу раду юстиції” (р.№1138, н.д. А.Портнов, О.Лукаш) (р.№1320, Президент України),  (р.№1320-1, В.Швець та ін.).

Проекти законів про внесення змін: до Закону Української РСР “Про мови в Українській РСР” (р.№1074, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко), до Закону “Про статус суддів” (р.№1057, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко), до Цивільного процесуального кодексу України (р.№1056, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко), до Кодексу адміністративного судочинства України (р.№1054, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко), до Кримінально-процесуального кодексу України (р.№1055, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко), до Господарського процесуального кодексу України (р.№1058, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко).

 

Інші питання:

Про план роботи Комітету на період другої сесії.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про обрання суддів.

 

Інші питання:

Про обрання голів підкомітетів.

Про затвердження плану роботи Комітету на період другої сесії (лютий-липень 2008 р.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності (р.№1361, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№1362, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стандартизації та обов'язкової сертифікації) (р.№1363, Президент України).

Проект  Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№1364, Президент України).

Проект Закону про  ринковий нагляд (р.№1365, Президент України).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законів України (р.№1366, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків" (р.№1360, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

4 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

          Про заяву народного депутата України Поживанова М.О.  щодо складання ним депутатських повноважень.

Про заяву народного депутата України Зарудного О.Б., щодо складання ним депутатських повноважень.

Про заяву народного депутата України Кравчука П.К., щодо складання ним депутатських повноважень.

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушення Конституції України та законів України, прийняття протиправних рішень Київським міським головою Черновецьким Л.М. та посадовими особами органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у м. Києві (р.№1137, н.д. А.Портнов, Р.Князевич).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки діяльності Київської міської ради та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (р.№1137-1, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо аварії на шахті ім. О. Засядька, вивчення її наслідків та ситуації, що склалась на підприємствах вугільної промисловості України з питань забезпечення охорони праці, техніки безпеки шахтарів та використання бюджетних коштів у вугільній галузі (р.№1165, М.Волинець та ін.).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питання розслідування фактів протиправного втручання у роботі системи «Рада» під час голосування 11 грудня 2007 року щодо кандидатури Прем’єр-міністра України (р.№1169, н.д. В.Писаренко).  

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань  розслідування обставин і фактів щодо порушень Конституції України та законів України, а також численних зловживань службовим становищем Міністром внутрішніх справ України Луценком Юрієм Віталійовичем (р. № 1405, н.д.М.Джига).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення зміни до Конституції України (щодо обмеження депутатської недоторканності) (р.№1375, н.д. В.Кириленко, І.Кириленко).

 

 Інші питання:

Про Роз’яснення Комітету щодо утворення міжфракційних депутатських об’єднань у Верховній Раді України на основі положень чинного  законодавства України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо використання мов) (р.№1075, н.д. В.Колесніченко).

            Проект Закону про мораторій на відчуження від редакцій державних та комунальних засобів масової інформації приміщень та майна (р.№0958, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо соціальної реклами) (р.№1044, н.д. В.Писаренко).

  

Інші питання:

Про переобрання голови підкомітету з питань телебачення та радіомовлення.

Проект плану роботи комітету на другу сесію.

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань надання державної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (р.№1086, н.д. Я.Сухий та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо підстав скасування усиновлення) (р.№1119, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект плану роботи Комітету (лютий-липень 2008 року).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів  України".

 

Інші питання:

Про звернення Федерації боксу України.

Про звернення керівників Харківських обласних федерацій веслувального слалому та академічного веслування щодо збереження спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "ФЕД".

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

6 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Трудового кодексу України (р.№1108, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" (щодо страхових внесків) (р.№1321, н.д. В.Хара).

Проект Закону про внесення зміни до статті 36 Кодексу законів про працю України (щодо підстав припинення трудового договору) (р.№1093, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" (щодо відпустки чоловікам при народженні дитини) (р.№1136, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно погодинної оплати праці) (р.№1156, н.д. О.Зарубінський, Ю.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо встановлення мінімальної частки заробітної плати у структурі собівартості продукції) (р.№1172, н.д. К.Ващук, О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (р.№1017, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України (р.№1017-1, н.д. О.Стоян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо строків та механізму компенсації втрачених заощаджень) (р.№1017-2, н.д. А.Яценко).

Проект Постанови про повернення знецінених заощаджень громадян України протягом 2008-2009 років (р.№1018, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на відчуження майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України" (р.№1085, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на відчуження майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України" (р.№1085-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на відчуження майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України" (р.№1085-2, н.д. О.Черноморов).

Проект Закону про майно, яким володіє Федерація професійних спілок України, господарські товариства та інші суб'єкти господарювання, засновані ФПУ" (р.№1384, н.д. О.Стоян).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків" (р.№1360, КМУ).

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу, який дає право на пенсію на пільгових умовах) (р.№1166, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо забезпечення виконання Генеральної угоди, галузевої угоди і колективних договорів (угод) (р.№1130, н.д. Ю.Каракай).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо черговості задоволення вимог при заборгованості із заробітної плати) (р.№1105, н.д. Л.Денісова, А.Сенченко та ін.).

 

Інші питання:

Про виконання рішення Комітету від 27 червня 2007 року «Про рекомендації слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці на тему: "Актуальні проблеми застосування в Україні державних соціальних стандартів і державних гарантій".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, великий зал, о 15.00)

 

7 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Основні напрямки грошово - кредитної політики та антиінфляційні заходи.

           

 СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

7 лютого

Інші питання:

Про затвердження плану роботи Комісії на другу сесію.

Про Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 січня 2008 року №81-р щодо приватизації підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (ВАТ "Одеський припортовий завод", ВАТ Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів, ВАТ "Феодосійська суднобудівна компанія "Море").

 

Головне організаційне управління