ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 7 - 11 квітня 2008 року

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

9 квітня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про боротьбу з корупцією" (щодо обмежень для державних службовців) (р.№1120, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" (р.№2007, н.д. В.Шемчук).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо погодження кандидатур) (р.№2006, н.д. В.Шемчук).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушення посадовими особами державних адміністрацій Київської і Закарпатської областей Конституції України, Земельного кодексу, законів України при виділенні і переоформленні земельних ділянок та причетності до цього працівників Секретаріату Президента України (р.№2229, н.д. К.Бондарєв).

Проект Постанови про внесення змін до пункту 1 додатка до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (р.№2261, н.д. М.Джига та ін.).

 

             

Інші питання:

Щодо вжиття заходів для перевірки звернення народного депутата України Грицака В.М. про можливі протиправні дії деяких осіб при обліку та використанні бланків паспортів громадянина України для виїзду за кордон, припинення злочинних схем їх підробкита видачі.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

9 квітня

 

            Інші питання:

           

            Про виконання Законів України "Про житловий фонд соціального призначення" та "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду".

            Про проект Концепції державної регіональної політики.

Про створення на базі Мінрегіонбуду України єдиної служби замовника будівництва, яке здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 14.30)

 

8 квітня        

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

                       

 

Інші питання:

 

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2008 рік по Державному комітету телебачення і радіомовлення України.

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2008 рік по Академії медичних наук України.

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2008 рік по Міністерству фінансів України.

Про  підвищення ефективності використання бюджетних коштів для будівництва (придбання) житла для сільського населення, в тому числі для працівників бюджетної сфери.

Про створення офіційного веб-сайту Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

Проект Закону про державну службу (р.№1400, н.д.В.Янукович).

Проект Закону про Кабінет Міністрів України (р.№1312, друге читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (р.№0944, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну таємницю" (р.№1424, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо  скасування деяких пільг народних депутатів України) (р.№1356-1, н.д. В.Пилипишин).

Проект Закону про внесення Змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо ліквідації пільг народного депутата) (р.№1356-2, н.д. Г.Герман, Б.Колесніков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України» та деяких інших законів України (щодо обмеження пільг та дострокового припинення повноважень народного депутата України) (р.№1408, н.д. В.Кириленко, І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо складу доходів Державного бюджету та місцевих бюджетів) (р.№1216, н.д. М.Деркач та ін..).

Проект Закону про місцеві податки і збори (р.№2035, н.д.В.Хомутиннік).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поводження з радіоактивними відходами (р.№1468, КМУ).

            Проект Закону про Загальнодержавну цільову екологічну програму поводження з радіоактивними відходами (р.№2182, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заборону ввезення і реалізації на території України етилованого бензину та свинцевих добавок до бензину" (щодо авіаційного палива) (р.№2144, н.д.Б.Шиянов, І.Воротнюк).

Проект Закону про внесення змін до статті 28 Закону України "Про правові засади цивільного захисту" (щодо державного нагляду за безпечним веденням робіт) (р.№2102, н.д. С.Василенко).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих  актів України" (щодо збору за забруднення навколишнього природного середовища) (р.№2249, н.д. О.Вілкул та ін.).

           

Інші питання:

 

Про підготовку парламентських слухань на тему: "Про стан, заходи і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

 

9 квітня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо адаптації з вимогами вступу до  СОТ) (р.№2289, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань захисту національного товаровиробника від субсидованого, демпінгового та  зростаючого імпорту (р.№2288, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту" (щодо порядку порушення антидемпінгової процедури) (р.№2066, н.д. І.Рибаков, А.Шкіль).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про приватизацію державного майна" (щодо врегулювання порядку звільнення Голови Фонду державного майна України) (р.№1262, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо надання документів, які підтверджують вартість продукції) (р.№1263, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо орендних відносин) (р.№0903, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності господарських товариств (р.№1345, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про внесення зміни до статті 50 Закону України "Про господарські товариства" (щодо максимальної кількості учасників товариства з обмеженою відповідальністю) (р.№2059, н.д. О.Черноморов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо нерозповсюдження дії обмеження кількості учасників на існуючі та зареєстровані товариства з обмеженою відповідальністю) (р.№2081, н.д. О.Слободян).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо черговості задоволення вимог страхувальників в разі ліквідації страховика (р.№0980, друге читання, повторний розгляд).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків" (щодо  уточнення строків та умов виконання проектів) (р.№0968, друге читання, повторний розгляд).

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кім. 620, о 15.00)

 

9 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Договору між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку про співробітництво та діяльність Постійного представництва ЄБРР в Україні (р.№0036, КМУ).

Проект Закону про проголошення Україною постійно нейтрального, позаблокового статусу (р.№1149, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про державний нейтралітет України (р.№1013, н.д. Н.Шуфрич).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна (р.№0037, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо перевірки чи вирішення питання стосовно деяких слідчих дій) (р.№1092, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

Інші питання:

 

Про деякі питання гармонізації законодавства України із законодавством Європейського Союзу у сфері біобезпеки.

Звіт про участь делегації Верховної Ради України в роботі 68-го Семінару Роуза-Рота (Баку, 6-8 березня 2008 р.).

Про Звернення української інтелігенції Харківської області.

Рекомендації слухань у Комітеті "Поглиблення співробітництва з НАТО: відкритість діалогу, переваги співпраці".

Перелік законопроектів, які не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами системи ГАТТ/СОТ, зобов‘язаннями України в рамках Ради Європи.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, зал засідань, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відкликання миротворчого контингенту та персоналу України з Косово (р.№2258, на заміну, н.д. Н.Шуфрич, О.Лукаш).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо вдосконалення контролю за дотриманням природоохоронних статей) (р.№1442, н.д. О.Голуб, П.Климець).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кримінального кодексу України (щодо захисту суспільної моралі) (р.№1340, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за перешкоджання органам внутрішніх справ (р.№1439, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до  деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за прояви екстремізму, ксенофобії, антисемітизму, расової і релігійної нетерпимості (р.№1325, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за статеві зносини з особою, що не досягла 16-річного віку) (р.№2153, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо правопорушень у виборчому процесі) (р.№1441, н.д. В.Деревляний).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (р.№1461, н.д. В.Сівкович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо погодження кандидатур) (р.№2006, н.д. В.Шемчук).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про затвердження Конституції Автономної Республіки Крим" (щодо внесення змін до  Конституції Автономної Республіки Крим) (р.№2005, на заміну, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" (р.№2007, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" (щодо ветеранів податкової міліції) (р.№1426, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законів України (щодо безготівкових розрахунків та використання спеціальних платіжних засобів) (р.№1463, н.д. В.Горбаль та ін.).

Проект Закону про адвокатську діяльність (р.№1430, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" (щодо запобігання зловживанням у сфері обігу лікарських засобів) (р.№1438, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну міграційну службу в Україні" (р.№1327, н.д. Г.Москаль, С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зміни цільового призначення сільськогосподарських земель та посилення відповідальності в сфері земельних відносин (р.№2028, н.д. Є.Сігал, І.Кириленко).

 

Інші питання:

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності виконання Державної програми забезпечення безпеки руху.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про організацію парламентських слухань з питань правонаступництва боргів та активів Союзу РСР (р.№2135, н.д. Ю.Костенко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Данія про реадмісію осіб (р.№0040, КМУ).

 

 Інші питання:

 

Про утворення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв‘язків із зарубіжними країнами.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ратифікацію Європейської Хартії регіональних мов або мов меншин" (р.№1071, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про збереження об‘єктів культурної та природної спадщини, включених і запропонованих для включення до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (р.№1459, н.д. В.Горбаль, А.Шкіль).

Проект Постанови про 300-річчя з часу перебування столиці Гетьманщини у місті Глухові (р.№2275, н.д. В.Яворівський, Ю.Сербін).

 

Інші питання:

 

            Про поправки до Державного бюджету та вироблення тіснішої співпраці Комітету з Міністерством культурі і туризму.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про освіту осіб, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (спеціальну освіту) (р.№1270, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про наукові парки (р.№0956, друге читання).

 

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про професійний розвиток персоналу на виробництві (р.№2019, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до  деяких законів України щодо дитячих будинків сімейного типу (р.№2118, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо надання статусу державного службовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам) (р.№1451, н.д. В.Пилипишин).

 

11 квітня, о 14.30

(вул.Грушевського, 18/2, кім. 12)

 

(Спільне засідання Комітету та Консультативної ради з питань інформатизації при Верховній Раді України)

 

Інші питання:

 

Про перспективи та завдання прискорення інтеграції України у світовий інформаційний простір.

 

 

Про стан та перспективи розвитку українського законодавства в інформаційно-комунікаційній сфері.

Про проект Закону про захист персональних даних (р.№2273, н.д. О.Шевчук та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кім.1224, о 15.00)

 

           

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо змін у системі комплектування військ (сил) особовим складом) (р.№2223, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з прикордонних питань (р.№2125, КМУ).

 

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відкликання миротворчого контингенту та персоналу України з Косово (р.№2258, н.д. Н.Шуфрич, О.Лукаш).

 

           

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

9 квітня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо  поняття "стандарт") (р.№2181, КМУ).

Проект Закону про захист прав пацієнтів (р.№1132, н.д. Ю.Каракай).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров‘я населення" (щодо приведення деяких положень у відповідність Рамковій конвенції із боротьби проти тютюну (р.№2110, н.д. Р.Зозуля).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді) (р.№1146, н.д. О.Журавко).

Проект Закону про внесення змін до статей 89 і 90 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування центрів соціально-психологічної реабілітації дітей) 1146-1, н.д. О.Семерак).

 

            Інші питання:

 

Про проект рішення Комітету "Про підвищення відповідальності органів місцевого самоврядування за здоров‘я територіальних громад на прикладі Миколаївської області".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

 

9 квітня

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" та до Закону України "Про альтернативні джерела енергії" (щодо встановлення спеціальних "зелених" тарифів на електричну та теплову енергію) (р.№0894, друге читання).

 

           

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування продажу суб‘єктами господарювання природного газу власного видобутку (р.№2255, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про законодавче забезпечення виконання перспектив розвитку ПЕК України (в рамках виконання Енергетичної Стратегії України на період до  2030 року).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

9 квітня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" (щодо ветеранів податкової міліції) (р.№1426, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до статті 60 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо обчислення стажу за роботу в деяких медичних закладах) (р.№1484, н.д. Т.Бахтеєва).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо пільг при вступі до вищих навчальних закладів та сплати комунальних послуг) (р.№2052, н.д. М.Катеринчук).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо довгострокових іпотечних кредитів з мінімальним первинним внеском) (р.№2123, КМУ).

           

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

8 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання  яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо використання інформації, наданої митним органам) (р.№2063, н.д. І.Рибаков, А.Шкіль).

          Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо строку зберігання товарів і транспортних засобів на складах митних органів) (р.№2064, н.д. І.Рибаков, А.Шкіль).

          Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо спеціальних режимів оподаткування сільськогосподарських товаровиробників) (р.№1419, н.д. Є.Сігал).

         Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо поширення спрощеної системи оподаткування на діяльність у сфері продажу предметів мистецтва, колекціонування та антикваріату) (р.№1434, н.д. О.Фельдман).

          Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо оподаткування благодійної допомоги) (р.№2043, н.д. В.Сушкевич, О.Боднар).

          Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо благодійної діяльності (р.№1293, н.д. М.Косів).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення податкових пільг на транспортні засоби) (р.№2112, н.д. А.Павловський).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

10 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про нормативно-правові акти (р.№1343-1, н.д. О.Лавринович).

Проект Закону про нормативно-правові акти (р.№1343, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про адвокатську діяльність (р.№1430, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міждержавного усиновлення (р.№2116-1, н.д. О.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення прав дитини, над якою встановлено опіку (піклування) (р.№2122, н.д. Ю.Ключковський).

           

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про делеговані повноваження (р.№1472-1, н.д. В.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо обмеження термінів перебування народного депутата у складі Верховної Ради України та зміни порядку формування виборчих списків) (р.№2093, н.д. М.Томенко).

 

             

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань з порядком денним: "Забезпечення виконання законодавства органами влади з метою сприяння розвитку підприємницької діяльності в Україні" (р.№2115, н.д. Н.Королевська та ін.).

            Проект Закону про аудит з промислової безпеки і охорони праці (р.№0873, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" (щодо оцінки відповідності продукції) (р.№2290, КМУ).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань захисту національного товаровиробника від субсидованого, демпінгового та зростаючого імпорту (р.№2288, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо адаптації з вимогами вступу до СОТ) (р.№2289, КМУ).

 

            Інші питання:

 

            Затвердження рішення слухань у Комітеті на тему: "Шляхи законодавчого врегулювання питань з організації та проведення азартних ігор в Україні".

             

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

9 квітня

 

             ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Підготовка до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу" (21 травня 2008 року) (р.№2132-д, н.д. П.Костенко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо переривання трансляції кіно- і телефільмів рекламою та заборона рекламування тютюнових виробів та алкогольних напоїв) (р.№1014, н.д. Н.Шуфрич).

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони реклами лікарських засобів та цілительства) (р.№1103, н.д. Н.Шуфрич).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких комітет не є головним:

 

            Проект Закону про затвердження Регламенту Верховної Ради України (р.2104-1, н.д. М.Катеринчук, С.Коваль).

           

Інші питання:

 

Про робочу групу з підготовки нової редакції Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кім.1016, о 14.30 )

 

11-13 квітня

(виїзне засідання, м. Черкаси)

 

Інші питання:

 

Реалізація Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо розвитку матеріально-технічної бази спорту вищих досягнень в Черкаській області.

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

9 квітня        

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відпустки при народженні дитини) (р.№1136, на заміну, н.д. В.Писаренко).

            Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (р.№2157, Президент України).

 

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім‘ям з дітьми" (щодо порядку призначення допомоги) (р.№1009, н.д. О.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів щодо реструктуризації заборгованості підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг (р.№2003, н.д. О.Попов).

Проект Закону про професійний розвиток персоналу на виробництві (р.№2019, н.д. В.Коновалюк).

Проект Постанови про визнання зобов‘язань колишнього Ощадного банку СРСР перед громадянами України боргом Російської Федерації (р.№2085, н.д. Ю.Костенко та ін.).

 

Інші питання:

 

Про хід виконання рішень Комітету від 21 лютого 2007 року "Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту формування і виконання бюджетів Фондів соціального страхування на випадок безробіття та від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань".

Про затвердження рекомендацій "круглого столу" на тему: "Про проект Трудового кодексу України" від 19 березня 2008 року.

 

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ‘ЯЗКУ

___________________________________

(вул.Садова, 3а, кім.934, о 15.00)

 

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення у відповідність законодавчих актів у зв‘язку з перейменуванням окремих урядових органів управління (р.№0946, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду в галузі зв‘язку (р.№0970, друге читання)

 

Інші питання:

 

Про результати аудиту Рахунковою палатою України формування і стягнення до загального та спеціального фондів Державного бюджету портового (адміністративного) збору в Одеській, Миколаївській та Херсонський областях у  2005-2007 роках.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 15.00)

9 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про довірче управління фінансовими активами (р.№2167, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про довірче управління фінансовими активами (р.№2167-1, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об'єкти підвищеної небезпеки" (щодо обов'язкового екологічного страхування діяльності фізичних і юридичних осіб, пов'язаної з використанням об'єктів підвищеної небезпеки) (р.№2045, н.д. М.Шершун).

Проект Постанови про внесення змін до пункту 1 додатка до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (р.№2261, н.д. М.Джига та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку про співробітництво та діяльність Постійного представництва ЄБРР в Україні (р.№0036, КМУ).

 

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_______________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кім.418, о 14.15)

 

10 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Приватизаційні (майнові) сертифікати: наслідки, проблеми та  перспективи державної політики" (травень 2008 р.) (р.№2069, н.д. В.Литвин, О.Зарубінський).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Проблеми приватизації на сучасному етапі економічного розвитку України" (2 липня 2008 р.) (р.№2156, н.д. Є.Мармазов та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об‘єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів) (р.№2217, н.д. Є.Мармазов, А.Кінах).

 

Інші питання:

 

Про виїзне засідання робочої групи Комісії щодо вивчення ситуації, що склалася на ДП "Нікопольський трубний завод", з метою недопущення заволодіння державною власністю поза-приватизаційними методами.

Про листи-звернення до Комісії народних депутатів, членів комісії стосовно підприємства ВАТ "Гайворонський тепловозоремонтний завод".

 

 

Головне організаційне управління

04.04.2008 р.