ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 7 – 11 липня 2008 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

8 липня

 

 

Інші питання:

Про сучасний стан і перспективи розвитку земельних відносин та їхнє законодавче забезпечення в Україні.

 

   

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

9 липня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо перегляду санкцій та визначення повноважень з регулювання відносин у  сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом (р.№2410, КМУ).

Проект Закону про Антикорупційне бюро України (р.№2222, н.д.Г.Москаль).

 

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про порядок оподаткування прихованих доходів, легалізацію активів та посилення боротьби з корупцією (р.№2584, н.д.С.Терьохін).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань  розслідування обставин щодо фактів порушень Конституції України та діючого законодавства міським головою міста Миколаєва Чайкою В.Д., іншими посадовими особами Миколаївської міськради, а також за фактами численних протиправних дій при виконанні ними своїх службових обов‘язків та неефективного управління підприємствами комунальної власності і бюджетом міста Миколаєва (р.№2480, н.д.Р.Забзалюк).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань з‘ясування обставин існування корупційної схеми передачі Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря та видачі спеціального дозволу на користування надрами компанії "Венко Прикерченська ЛТД" (Британські Віргінські острови) та інші корупційні дії високопосадовців, пов‘язані з розкраданням ресурсів та власності (р.№2590, н.д.С.Соболєв, Р.Забзалюк).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань вивчення дотримання законодавства та забезпечення захисту національних інтересів України при укладенні та виконанні Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря,  між державою Україна та компанією "Венко Інтернешнл ЛТД" (р.№2590-1, н.д.Д.Шпенов).

 

Інші питання:

Про рекомендації слухань у Комітеті: "Антикорупційна політика і практика; проблеми законодавчого забезпечення".

Про стан готовності до розгляду на засіданні Комітету антикорупційного пакету законопроектів.

Про внесення змін до структури Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Про дачу згоди на звільнення з посади начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України у  Київській області.

Про внесення змін до структури Служби внутрішньої безпеки Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.

Про розгляд звернення народного депутата України Кармазіна Юрія Анатолійовича.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

9 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду" (р.№2437, КМУ).

Проект Закону про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків (р.№2009, друге читання).

 

Інші питання:        

Звіт робочої групи, створеної за дорученням Голови Верховної Ради України Яценюка А.П. від 31 травня 2008 р., щодо невідкладного розгляду численних звернень мешканців м. Одеса та проведення виїзного засідання Комітету (стосовно масштабних порушень містобудівного законодавства та прав приватної власності при забудові міста).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

9 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни (р.№2329, КМУ).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:

Про передачу бюджетних призначень загального фонду на 2008 рік від Державного комітету архівів України до Українського інституту національної пам‘яті.

Про перерозподіл бюджетних призначень загального фонду на 2008 рік по Центральній виборчій комісії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

9 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення (р.№2108, н.д.О.Омельченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (щодо строку повноважень органу самоорганізації населення) (р.№1444, н.д.В.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про органи самоорганізації населення (щодо спрощення порядку дозволів та легалізації органів самоорганізації населення) (р.№2355, н.д.В.Борисов та ін.).

Про проект Постанови про присвоєння найменування населеному пункту Мелітопольського району Запорізької області.

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо фактів порушення Конституції України та діючого законодавства міським головою міста Миколаєва Чайкою В.Д., іншими посадовими особами Миколаївської міськради, а також за фактами численних протиправних рішень і ознак корупційних дій при виконанні ними своїх службових обов‘язків та неефективного управління підприємствами комунальної власності і  бюджетом міста Миколаєва (р.№2480, н.д.Р.Забзалюк).

Про проект Закону про демілітаризацію та упорядкування носіння форменого одягу (р.№2328, н.д.Г.Москаль).

Проект Постанови про внесення змін до Положення про Комісію з питань нагородження Почесною Грамотою та Грамотою Верховної Ради України (р.№2349, н.д.І.Шаров).

Проект Постанови про 300-річчя з часу перебування столиці Гетьманщини у місті Глухові (р.№2275, н.д.В.Яворівський, Ю.Сербін).

Проект Постанови про відзначення 90-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки (р.№2251, н.д.Р.Ткач та ін.).

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 70-річчя міста Свердловська Луганської області (р.№2426, н.д.В.Тихонов).

Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах (р.№2443, н.д.І.Заєць).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державної реєстрації договорів оренди землі (р.№2412, н.д.М.Шершун).

 

 

Інші питання:

Про інформацію та пропозиції Робочої групи Комітету з питань вивчення та перевірки інформації щодо діяльності Кіровоградської міської ради та Кіровоградського міського голови.

Звіт про роботу Комітету за другу сесію Верховної Ради України шостого скликання (лютий-липень 2008 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пожежну безпеку" (р.№2361, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Водного кодексу України (р.№2634, н.д.М.Шершун та ін.).

Проект Закону про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об'єктах благоустрою зеленого господарства м. Києва (р.№2393, на заміну, н.д.І.Заєць, Ю.Костенко).

Проект Постанови про невідкладні заходи зі збереження територіальної цілісності Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка НАН України (р.№2455, н.д.А.Семинога).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про стан, заходи і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи" (р.№2643, н.д.С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами (р.№2459, н.д.В.Стретович).

Проект Закону про мораторій на полювання (до 2012 року) (р.№2490, н.д.В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прибережних захисних смуг (р.№2642, н.д.В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо створення умов функціонування державної системи цивільного захисту) (р.№2637, КМУ).

 

9 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС) (р.№2499, н.д.А.Семинога, В.Олійник).

Проект Постанови про прийняття "Стратегії розвитку ядерно-енергетичного комплексу України до 2030 року" (р.№2278, н.д.А.Деркач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поводження з радіоактивними відходами" (р.№2199, н.д.А.Деркач).

Проект Житлового кодексу України (р.№2307, н.д.В.Рибак, О.Попов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення охорони родючості грунтів (р.№2626, н.д.С.Терещук, Ю.Литвин).

Проект Закону про державну агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення (р.№2627, н.д.С.Терещук, Ю.Литвин).

Проект Закону про консервацію земель (р.№2628, н.д.С.Терещук, Ю.Литвин).

Проект Повітряного кодексу України (р.№2373, н.д.Б.Шиянов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник цивільного захисту" та "Заслужений рятівник України") (р.№2103, н.д.С.Василенко).

 

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за період другої сесії Верховної Ради (лютий –липень 2008 року).

Проект Плану роботи Комітету на третю сесію Верховної Ради України (вересень 2008 року - січень 2009 року).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

9 липня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті: "Державна цільова програма інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

9 липня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за ухилення від відбування покарання) (р.№2390, н.д.В.Швець).

Проект Закону про прокуратуру (р.№2491, н.д.В.Швець та ін.).

Про проект Закону про оперативно-розшукову діяльність (нова редакція).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо обмеження свободи пересування та вільного вибору місця проживання (р.№2239, н.д.О.Зарубінський, М.Рудченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальну структуру і чисельність Міністерства внутрішніх справ України (р.№1383, н.д.Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до статті 240 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності у сфері охорони і використання надр) (р.№2422, н.д.Г.Москаль, С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері відповідальності за  незаконний обіг лікарських засобів (р.№2274, н.д.Ю.Гайдаєв, В.Корж).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2609, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Кримінально-процесуального кодексу України (р.№1233, н.д.В.Мойсик та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

9 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння стосовно скоординованого розвитку Чорноморської окружної автомагістралі (р.№0044, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральною Радою Швейцарської Конфедерації про обмін стажистами (р.№0043, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 6, 58 і 60 Закону України "Про автомобільний транспорт" та до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (р.№2352, н.д.О.Радковський).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про економічне співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія (р.№0060, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про економічне, промислове та науково-технічне співробітництво (р.№0061, КМУ).

 

Інші питання:

Про утворення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв‘язків із зарубіжними країнами.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209,о 15.00)

 

9 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про вшанування пам‘яті жертв Копищенської трагедії (р.№2631, н.д.А.Давиденко).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про концесії" (щодо надання в концесію об‘єктів історико-культурної спадщини) (р.№2498, н.д.В.В‘язівський, С.Давимука).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України, які стосуються державної підтримки книговидавничої справи в Україні (р.№2302, н.д.О.Царьов та ін.).

 

 

 Інші питання:

Про підготовку проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам‘ятних дат та ювілеїв у 2009 році.

Про пропозиції Міністерства культури і туризму України до проекту нової редакції Закону України "Про вищу освіту".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

9 липня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування Постанови Кабінету Міністрів України "Про невідкладні заходи щодо зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти" (від 31.12.2005 №1312) (р.№2395, н.д.Д.Табачник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 57 Закону України "Про освіту" (щодо пенсійного забезпечення та оплати праці педагогічних працівників) (р.№2476, н.д.К.Самойлик).

 

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво в галузях військової підготовки, технологій та науки (р.№0042, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про економічне, промислове та науково-технічне співробітництво (р.№0051, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Заяви про членство України в Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі "EUREKA" (р.№0056, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Естонської Республіки про економічне, промислове та науково-технічне співробітництво (р.№0061, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (щодо  пільг по оподаткуванню для професійно-технічних навчальних закладів) (р.№2353, н.д.О.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про імміграцію" (щодо зняття квот на імміграцію для окремих категорій) (р.№2190, н.д.О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної реєстрації договорів комерційної концесії) (р.№2334, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про Загальнодержавну програму “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року (р. № 2564, Президент України).

 

 

 Інші питання:

Про хід виконання рішень Комітету від 2 квітня 2008 року "Про роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Сумської області щодо виконання законів України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту", "Про стан забезпечення навчальних закладів України сучасними технічними засобами навчання і приладами та заходи щодо створення національної індустрії їхнього виробництва".

Про затвердження рекомендацій слухань у Комітеті "Удосконалення законодавчого забезпечення розвитку вищої освіти в Україні в контексті підготовки нової редакції Закону України "Про вищу освіту".

Про внесення змін до складу Конкурсної комісії з присудження іменних стипендій Верховної Ради України та призначення Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим.

Про нагородження відзнаками Верховної Ради України працівників наукових установ Національної академії наук України та членів Консультативної ради з питань інформатизації при Верховній Раді України.

 Проект плану роботи Комітету на період третьої сесії шостого скликання.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

9 липня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про демілітаризацію та упорядкування носіння форменого одягу (р.№2328, н.д.Г.Москаль).

Проект Закону про  внесення змін до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" (щодо  скасування статусу військової організації Управління державної охорони України) (р.№2266, н.д.Г.Москаль).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про питання перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України (р.№2235, н.д.В.Каськів).

Проект Декларації про позаблоковий статус України (р.№2585, н.д.В.Кисельов).

Проект Закону про Державну прикордонну міліцію (р.№2205, н.д.Г.Москаль).

Проект Закону про визначення механізму конкурентної реалізації окремих видів державного майна та майна, що перейшло у державну власність (р.№2440, н.д.В.Шпак та ін.).

 

 

Інші питання:

Прийняття рішення за результатами проведення слухань у Комітеті "Про здійснення органами центральної виконавчої влади заходів по  реалізації Рекомендацій учасників слухань у Комітеті: "Про стан та перспективи подальшого розвитку оборонно-промислового комплексу України".

Затвердження звіту про результати роботи Комітету за період другої сесії Верховної Ради України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

9 липня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (щодо прийому дітей, яким не зроблено профілактичних щеплень, до дитячих закладів (р.№2506, н.д.Р.Ткач). 

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо необхідності призначення обов‘язкового медичного огляду (р.№2598, н.д.В.Бондик).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України (р.№2689, н.д.О.Лавринович та ін.).

Проект Закону про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року (р.№2564, Президент України).

 

 

Інші питання:

Про затвердження рішення Комітету "Про стан централізованих закупівель лікувально-діагностичного обладнання, лікарських засобів та імунобіологічних препаратів у 2003-2008 роках та їхня відповідність сучасним вимогам охорони здоров‘я та регіональним потребам".

Про рішення Дніпропетровської обласної ради щодо ситуації, яка утворилася внаслідок проведення серед населення вакцинації проти кору та краснухи.

Про звернення колективу Інституту екогігієни і токсикології імені Л.І.Медведя.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3,зал № 3, о 14.30)

 

9 липня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про особливості бюджетної підтримки реалізації заходів з енергозбереження у бюджетних установах (р.№1411, н.д.В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (р.№2336, н.д.С.Тулуб).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Загальнодержавну програму зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об‘єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему (р.№2635, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо створення умов функціонування державної системи цивільного захисту) (р.№2637, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

9 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо поширення дії Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" на працівників окремих дипломатичних установ України за кордоном) (р.№2645, н.д.Б.Тарасюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (до статті 35 про Національний Олімпійський комітет України) (р.№2596, н.д.В.Сушкевич, А.Сенченко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська,3, великий зал, о 14.30)

 

8 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо надання податкової соціальної пільги особам, які мають дітей) (р.№2431, н.д.А.Щербань).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з  доходів фізичних осіб" (щодо ставки податку з доходу власника особистого селянського господарства, розмір якого збільшений в  результаті отриманої земельної частки (паю) (р.№2444, н.д.І.Заєць).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо операцій, що звільнені від оподаткування) (р.№2467, н.д.М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо норм прискореної амортизації енергозберігаючого обладнання) (р.№2577, н.д.С.Пашинський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо оподаткування окремих видів доходів) (р.№2623, н.д.Ю.Полунєєв та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

9 липня

 

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну міграційну службу в Україні (р.№1327, н.д.Г.Москаль, С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" (р.№2521, н.д.С.Клюєв, Ю.Каракай).

Проект Постанови про політико-правову оцінку дій посадових осіб секретаріату Президента і Генеральної прокуратури України, які мають ознаки політичних репресій (р.№2588, н.д.Ю.Гримчак).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв‘язку з прийняттям Кодексу адміністративного судочинства України (р.№2213, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

9 липня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про обрання суддів.

Про звільнення суддів.

Проект Закону про внесення зміни до статті 41 Господарського процесуального кодексу України (щодо призначення судових експертиз) (р.№1088, н.д.Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Господарського процесуального кодексу України (щодо прийняття господарським судом рішень стосовно примусового проникнення до житла чи до іншого володіння фізичної особи-підприємця) (р.№2147, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо оскарження постанов про порушення  кримінальних справ) (р.№2380, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України (щодо отримання копій судових рішень) (р.№2121, н.д.В.Мойсик).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

9 липня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про регулювання реалізації окремих соціально-значимих продуктів харчування" (р.№2292).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань регулювання підприємницької діяльності (р.№2031, н.д.О.Плотніков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо визначення поняття суб‘єкту малого підприємництва) (р.№2560, н.д.К.Ляпіна).

 

 

Інші питання:

Інформація Рахункової палати України щодо стану державного регулювання азартних ігор в Україні.

Про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на виконання заходів у сфері космічної діяльності.

Інформація про результати круглого столу: "Проблемні питання щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг і шляхи їх вирішення" (від 18 червня 2008 року.

 Проведення зустрічі з керівництвом Міністерства промислової політики України з метою з‘ясування проблем, які склалися в ході виконання законів та підготовки необхідних пропозицій до їх вдосконалення.

Про виконання плану роботи Комітету за період другої сесії (лютий-липень 2008 р.).

 

  

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

            

                                                      9 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про заяву народного депутата України Власенка С.В. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя.

Про заяву народного депутата України Пилипенка В.П. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

Про заяву народного депутата України Лемзи В.Д. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань вивчення дотримання законодавства та забезпечення захисту національних інтересів України при укладенні та виконанні Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря, між державою Україна та компанією "Венко Інтернешнл лтд" (р.№2590-1, на заміну, н.д.Д.Шпенов).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування причетності до політичних репресій посадових осіб Секретаріату Президента і Генеральної Прокуратури України" (р.№2592, на заміну, н.д.Ю.Гримчак).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 7 березня 2008 року №140-VI "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування висвітлених у засобах масової інформації фактів щодо можливих порушень законодавства України та прав людини Міністром внутрішніх справ України Луценком Юрієм Віталійовичем" (р.№2653, н.д.М. Джига).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№2658, н.д.О.Стешенко).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№2622, на заміну, н.д.Р.Зварич).

Проект Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України" (р.№2689, н.д.О.Лавринович та ін.).

Проект Постанови про визначення виду і способу голосування при розгляді проекту Постанови Верховної Ради України "Про відповідальність Кабінету Міністрів України" (р.№2689, від 20 червня 2008 року) (р.№2689/П,  н.д.М.Томенко та ін.).    

Проект Постанови про  внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про календарний план проведення другої сесії Верховної Ради України шостого скликання" (р.№2683, н.д.О.Лукаш).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки діяльності Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України, державних підприємств, що збирають авторську винагороду та фінансуються за рахунок патентних зборів , а також Фонду державного майна України стосовно врахування інтелектуальної власності при приватизації підприємств" (р.№2694, н.д.В.Полохало).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування порушень прав телеглядачів та норм Закону України "Про інформацію" і Закону України "Про телебачення і радіомовлення" під час реалізації телевізійного проекту "Великі українці" на телеканалі "Інтер" (р.№2610, н.д.О.Герасим’юк та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про визнання Постанови Верховної Ради України від 3 квітня 2007 року № 846-V "Про прийняття за основу проектів законів про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" та про внесення змін до Закону України "Про статус суддів" такою, що втратила чинність" (р.№0916/П, н.д.А.Портнов).

 

Інші питання:

Про Розпорядження Голови Верховної Ради України № 462 від              18 квітня 2008року "Про створення робочої групи з питань модернізації програмно-технічного комплексу системи "Рада-3".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

9 липня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про рекламу" (щодо ідентифікації соціальної реклами та регулювання окремих видів рекламної діяльності політичних партій та громадських організацій).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо звітності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення) (р.№2442, н.д.О.Кондратюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо недопущення зловживань довірою телеглядачів) (р.№2300, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо приведення у відповідність чинному законодавству України) (р.№2371, н.д.В.Ландік).

 

Інші питання:

Про Рекомендації Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення за результатами звіту за 2007 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

9 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Закону "Про фізичну культуру і спорт" (нова редакція).

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

9 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про єдиний соціальний внесок (р.№2647, н.д.В.Кириленко).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про соціальний захист медичних та фармацевтичних працівників, працівників охорони здоров‘я (р.№2538, н.д.Л.Григорович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (щодо збільшення віку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають право на повне державне утримання під час навчання) (р.№2573, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про статус і соціальний захист багатодітних сімей в Україні (р.№2474, н.д.Я.Сухий, Б.Петров).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на третю сесію Верховної Ради України шостого скликання.

Пропозиції до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України шостого скликання.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.00)

 

9 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про легалізацію доходів юридичних та фізичних осіб (р.№1289, на заміну, н.д.Г.Смітюх).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організацію формування та обігу кредитних історій" (р.№2507, н.д.В.Бондик). 

           

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (р.№2458, н.д.В.Стретович).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект модернізації державних фінансів) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та  розвитку (р.№0067, Президент України).

Проект Закону про соціальний захист медичних та фармацевтичних працівників, працівників охорони здоров‘я (р.№2538, н.д.Л.Григорович та ін.).

Проект Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України (р.№2689, н.д.О.Лавринович та ін.).

 

            Головне організаційне управління

04.07.2008 р.

 

 

 

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин;

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією;

Комітет з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства та регіональної політики;

Комітет з питань бюджету;

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування;

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслiдкiв Чорнобильської катастрофи;

Комітет з питань економічної політики;

Комітет з питань європейської інтеграції;

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності;

Комітет у закордонних справах;

Комітет з питань культури і духовностi;

Комітет з питань науки i освіти;

Комітет з питань національної безпеки і оборони;

Комітет з питань охорони здоров'я;

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки;

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів;

Комітет з питань податкової та митної політики;

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин;

Комітет з питань правової політики;

Комітет з питань правосуддя;

Комітет з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва;

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України;

Комітет з питань свободи слова та інформації;

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму;

Комітет з питань соціальної політики та праці;

Комітет з питань транспорту i зв'язку;

Комітет з питань фiнансiв i банківської діяльності.

 

Головне організаційне управління

2008 р.
Питання, які плануються до розгляду на 9-13 жовтня

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.30)

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 16.00 )

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

13 грудня

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

18 грудня

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

18 грудня

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

 

18 грудня

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

18 грудня

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

9 липня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кінозал, о 15.00)

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

18 грудня

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

18 грудня

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 15.00)

 

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 13.00)

 

18 грудня

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 9.00)

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

18 грудня

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 14.15)

 

18 грудня

 

  

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

18 грудня

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

18 грудня

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.00)

 

18 грудня

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

13 грудня

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.00)

 

12 грудня

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.111, о 14.30)

 

18 грудня

 

 

 

Комітети, які ще не визначились щодо переліку питань:

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин;

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією;

Комітет з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства та регіональної політики;

Комітет з питань бюджету;

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування;

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслiдкiв Чорнобильської катастрофи;

Комітет з питань економічної політики;

Комітет з питань європейської інтеграції;

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності;

Комітет у закордонних справах;

Комітет з питань культури і духовностi;

Комітет з питань науки i освіти;

Комітет з питань національної безпеки і оборони;

Комітет з питань охорони здоров'я;

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки;

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів;

Комітет з питань податкової та митної політики;

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин;

Комітет з питань правової політики;

Комітет з питань правосуддя;

Комітет з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва;

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України;

Комітет з питань свободи слова та інформації;

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму;

Комітет з питань соціальної політики та праці;

Комітет з питань транспорту i зв'язку;

Комітет з питань фiнансiв i банківської діяльності.

 

 

 

Головне організаційне управління