ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 9  13 червня 2008 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

11 червня

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у  поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

Інші питання:   

Про передачу бюджетних призначень загального фонду на 2008 рік по Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Про перерозподіл бюджетних призначень за видатками споживання загального фонду на 2008 рік по Міністерству фінансів України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 11.00)

 

11 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

Про проект Постанови про віднесення селища міського типу Батурин Бахмацького району Чернігівської області до категорії міст районного значення.

Про проект Постанови про присвоєння найменування новоутвореному населеному пункту Сімферопольського району Автономної Республіки Крим.

Про проект Постанови про уточнення найменування окремих населених пунктів Дубенського та Здолбунівського районів Рівненської області.

Проекти законів:

про порядок делегування повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (р.№1472, н.д.О.Омельченко);

про делеговані повноваження (р.№1472-1, н.д.В.Бондаренко та ін.).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№1441, н.д.В.Деревляний).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про житловий фонд соціального призначення“ (щодо терміну) (р.№2211, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо складу доходів Державного бюджету та місцевих бюджетів) ( р.№1216, н.д.М.Деркач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексів України щодо запровадження відповідальності за приниження гідності українського народу (р.№2136, н.д.О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про прокуратуру“ (р.№2006, н.д.В.Шемчук).

Проекти законів:

про особливості державного контролю за декларуванням доходів, майна та витрат осіб, уповноважених на виконання функцій публічної влади (р.№1429, н.д.П.Жебрівський);

про декларування вищими посадовими особами України, державними службовцями 1-3 категорії та керівниками органів місцевого самоврядування майна, доходів і витрат (р.№1429-1, н.д.Я.Джоджик, І.Заєць).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, к.12, об 11.00)

 

10 червня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті: “Про реалізацію державної політики у сфері поводження з відходами в Україні та стан виконання Постанови Верховної Ради України від 6 жовтня 2005 року №2967-IV “Про стан виконання законодавства у сфері поводження з відходами в Україні та шляхи його вдосконалення”.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 13.00)

 

10 червня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо фізичних осіб та фізичних осіб – підприємців) (р.№2398, н.д. І.Горіна).

Проект Закону про внесення замін до деяких законодавчих актів України щодо статутного капіталу (щодо зміни поняття “статутний фонд“ поняттям “статутний капітал“) (р.№2425, н.д. І.Горіна)

Проект Закону про внесення змін до Закону “Про концесії“ (щодо надання в концесію об‘єктів історико-культурної спадщини) (р.№2498, н.д.В.В‘язівський, С.Давимука).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про Основні напрями бюджетної політики на 2009 рік.

 

 

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кімн. 620, о 15.00)

 

 

11 червня

 

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет є  головним:

Проект Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств (р.№0054, КМУ).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття проекту Закону України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Данія про реадмісію осіб" за основу та в цілому (р.№0040/П, н.д. В.Кисельов).

Проект Постанови про проведення пленарного засідання Верховної Ради України за участю Кабінету Міністрів України на тему: "Про виконання Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами, Плану дій "Україна-Європейський Союз" та стан підготовки нового базового договору між Україною та Європейським Союзом" (р.№2433, н.д. О.Білозір, та ін.)

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про державну міграційну службу в Україні (р.№1327, н.д. Г. Москаль, С. Василенко).

 

 

Інші питання:

 

Стан виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Данія про реадмісію осіб та Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(Державна податкова адміністрація України, Львівська площа,6,

виїзне засідання)

 

11 червня

 

Інші питання:

Про виконання податковою міліцією ДПА України прийнятих законодавчих актів України та проблеми законодавчого забезпечення її діяльності.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

11 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про проголошення Україною постійно нейтрального, позаблокового статусу (р.№1149, н.д.П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (Україна – проект європейських доріг України) між Україною та Європейським інвестиційним банком (р.№0047, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції (р.№2232, н.д.Г.Смітюх).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення правил перебування в Україні (р.№2531, КМУ).

 

Інші питання:

Проведення консультацій.

Про утворення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв‘язків із зарубіжними країнами.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

11 червня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Національний архівний фонд та архівні установи“ (щодо повернення культового майна, що є документами Національного архівного фонду) (р.№1265, на заміну, н.д. О.Фельдман).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державну підтримку книговидання в Україні (р.№2309, н.д. О.Доній).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визначення порядку та строків зберігання деяких категорій документів (р.№2402, КМУ).

Проект Закону про порядок організації і проведення мирних заходів (р.№2450, КМУ).

 

 

Інші питання:   

Про резолюцію мітингу у смт. Кіровське, присвяченого 64-й річниці депортації кримсько-татарського народу.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

10  червня

 

Інші питання:

Спільне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та Консультативної ради з питань інформатизації при Верховній Раді України.

Про стан та перспективи впровадження сучасних інформаційних технологій в банківській сфері України (у порядку реалізації Закону України “Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки”) (Савченко А. С., Національний банк України та про застосування інформаційних технологій електронного управлінського комплексу ПриватБанку в завданнях розвитку особистості (Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет).

 

11 червня

 

(вул. Садова, 3-а, кім.1316, о 15.00)

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про наукові парки (р.№0956, друге читання).

Проект Постанови про встановлення додаткових іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених та студентів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка і Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого (р.№2214, н.д.А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань вищої освіти (щодо усунення перешкод, які заважають вільному доступу до здобуття вищої освіти інвалідами) (р.№2189, н.д.Д.Табачник, та ін.)

Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування постанови Кабінету Міністрів України “Про невідкладні заходи щодо зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти“ (від 31.12.2005 №1312) (р.№2395, н.д.Д.Табачник, та ін.).

 

                         

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про введення мораторію на відчуження гуртожитків (р.№1385, н.д.М.Деркач, М.Сирота).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування позашкільних навчальних закладів (р.№2294, н.д.К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 90 Бюджетного кодексу України (щодо видатків з обласних бюджетів на освіту для обдарованих дітей з сільської місцевості) (р.№2230, н.д.В.Курило).

Проект Закону про внесення змін до Глави 14 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) (р.№2293, н.д.В.Коваль, О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України“ (р.№2082, н.д.В.Марущенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів“ (щодо пільг по оподаткуванню для професійно-технічних навчальних закладів) (р.№2353, н.д.О.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про імміграцію“ (щодо зняття квот на імміграцію для окремих категорій) (р.№2190, н.д.О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям“ (щодо призначення допомоги) (р.№2408, КМУ).

 

Інші питання:

Про прийняття рішення щодо виконання Міністерством освіти і науки України та Академією педагогічних наук України статей 7 і 291 Закону України “Про професійно-технічну освіту“ в частині науково-методичного забезпечення професійно-технічної освіти, впровадження у навчально-виробничий процес досягнень науки, техніки, нових технологій, передового досвіду та інноваційних педагогічних технологій.

Про внесення змін до складу Конкурсної комісії з присудження іменних стипендій Верховної Ради України та призначення Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим.

Про нагородження відзнаками Верховної Ради України науково-педагогічних працівників.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

11 червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про організацію надання послуг у галузі охорони здоров‘я (р.№2377, н.д.Р.Сорочинська-Кириленко).

 

      

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про Декларацію  цілей та завдань бюджету на 2009 рік (Бюджетну декларацію).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціальних гарантій працівників охорони здоров‘я, культури та установ соціального захисту) (р.№2416, н.д.Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту прав дітей (р.№2409, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України “Про Митний тариф України“ (щодо медичних виробів) (р.№2250, н.д.Р.Зозуля).

Прокти законів України про внесення змін до Закону України “Про рекламу“ (щодо переривання трансляції кіно- і телефільмів рекламою та заборону рекламування тютюнових виробів та алкогольних напоїв (р.№1014, 1014-1, на заміну, н.д.Н.Шуфрич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу“ (щодо реклами алкогольних напоїв та пива) (р.№1014-2, н.д.М.Томенко, А.Шевченко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

11 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії" (р.№2324, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з ратифікацією Поправки до Конвенції про фізичний захист ядерного матеріалу (р.№2365, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Поправки до Конвенції про фізичний захист ядерного матеріалу (р.№0046, КМУ).

 

Інші питання:

            Інформація Мінпаливенерго щодо формування ціни на нафтопродукти на внутрішньому ринку України.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійна зала, об 11.00)

 

11 червня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті: “Дотримання прав людей з інвалідністю в Україні“.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

 

12-14 червня

Виїзне засідання (м. Одеса), Південна митниця

 

 

Інші питання:  

Про роботу Державної митної служби України щодо підготовки законодавчих ініціатив по удосконаленню Митного кодексу України.

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 11.00)

 

10 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Конституційний Суд України“ (щодо призначення і вступу на посаду суддів) (р.№1318, повторний розгляд, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Конституційний Суд України“ (щодо повноважень Конституційного Суду України та провадження у справах за конституційними зверненнями) (р.№2219, н.д.О.Лавринович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Конституційний Суд України“ (щодо гарантії права судді на поновлення на посаді) (р.№2354, н.д.Е.Шишкіна).

Проекти законів про нормативно-правові акти (р.№1343, н.д.Р.Зварич; р.№1343-1, н.д.О.Лавринович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про нотаріат“ (р.№1286, н.д.В.Писаренко та ін.; р.№1286-1, н.д.І.Бережна та ін..; р.№1286-2, н.д.Ю.Мірошниченко; р.№1425, КМУ; р.№1425-1, н.д.С.Міщенко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 53 Закону України “Про нотаріат“ (щодо посвідчення угод за місцем розташування нерухомого майна) (р.№1177, н.д.Ю.Мірошниченко); (щодо посвідчення угод про відчуження або заставу нерухомого майна) (р.№2195, н.д.І.Бережна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міждержавного усиновлення (р.№2116, н.д.О.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення прав дитини, над якою встановлено опіку (піклування) (р.№2122, н.д.Ю.Ключковський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про нотаріат“ (щодо недопущення позбавлення житла дітей) (р.№2374, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення доповнень та змін до Сімейного та Кримінального кодексів України (щодо усиновлення) (р.№2046, н.д.І.Геращенко, Ю.Мірошниченко).

 

                         

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул. Садова, 3а, кім.536, об 11.00)

 

11 червня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про обрання суддів.

Про звільнення суддів.

Проект Закону про внесення змін до статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України (щодо предметної підсудності адміністративних справ місцевим загальним судам як адміністративним судам) (р.№1455, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання рішень третейських судів) (р.№1399, н.д.О.Лавринович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про третейські суди“ (щодо унеможливлення використання третейських судів у  рейдерських схемах) (р.№1433, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про третейські суди“ (щодо удосконалення діяльності третейських судів) (р.№1433-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про третейські суди“ щодо розширення кола засновників третейських судів (р.№2175, н.д.А.Матвієнко, О.Бондар).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про третейські суди“ (щодо удосконалення окремих положень) (р.№2452, н.д.Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до статті 219 Цивільного процесуального кодексу України (щодо терміну розгляду заяви про виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні) (р.№1090, н.д.Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність з положеннями Закону України “Про міжнародне приватне право“) (р.№2438, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про виконавче провадження“ (р.№0862).

  

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Грушевського,5, конференц-зал, о 15.00)

 

11 червня

 

Слухання у Комітеті: “Про ситуацію в гірничо-металургійному комплексі України і шляхи законодавчого врегулювання негативних тенденцій в галузі“.

             

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

11 червня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо державної підтримки сімей, які усиновили дитину із числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування) (р.№1452, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту прав дітей (р.№2409, КМУ).

           

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям» (щодо призначення допомоги) (р.№2408, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник туризму України") (р.№2411, КМУ).

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.00)

 

11 червня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо активізації інвестиційно-інноваційної діяльності) (р.№2356, н.д.В.Лук‘янов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо статутного капіталу (щодо заміни поняття "статутний фонд" поняттям "статутний капітал"  (р.№2425, н.д.І.Горіна).

Проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди від 28 листопада 2007 року між Україною (Гарант) та Європейським банком реконструкції та розвитку (Банку) (р.№0055, Президент України).

 

Інші питання:   

Інформація про поточний стан і проблеми банківської системи та законодавче забезпечення її розвитку (Національний банк України, Асоціація українських банкірів).

 

 

 

 

 

Головне організаційне управління

06.06.2008 р.