ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 11 15 лютого 2008 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про сільськогосподарський перепис (р.№0920, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зміни цільового використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення) (р.№0922, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права релігійних організацій на постійне користування земельною ділянкою) (р.№0973, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про розмежування земель державної та комунальної власності" (р.№0947, друге читання).

Проект Постанови про проведення у Верховній Раді України парламентських слухань з питання: "Законодавче забезпечення здійснення ринку земель сільськогосподарського призначення" (квітень 2008 року).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Пропозиції до проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стимулювання розвитку агропромислового комплексу в рамках вимог Світовою організації торгівлі) (р.№1342, КМУ).

Про встановлення та зміну меж міста Новояворівське Яворівського району Львівської області.

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах» (щодо заборони ввезення окремих видів давальницької сировини на митну територію України та проведення операцій, пов’язаних  з її переробкою) (р.№1266, н.д. І.Кириленко та ін.).

Про проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо спеціальних режимів оподаткування сільськогосподарських товаровиробників) (р.№1419).

 

Інші питання:

Проект плану роботи на другу сесію.

Про затвердження переліку проектів законодавчих актів у сфері земельних відносин, які необхідно прийняти на протязі другої сесії для запровадження ринку земель та в розвиток Земельного кодексу України (доручення Голови Верховної Ради України від 15.01.2008 р.).

Про затвердження персонального складу робочої групи з гармонізації земельного законодавства України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про протидію корупції (р.№1377, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про Антикорупційне бюро України (р.№1378, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення протидії корупції (р.№1379, н.д. Г.Москаль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реорганізації податкової міліції) (р.№1381, н.д. Г.Москаль).

 

Інші питання:

Про затвердження плану роботи Комітету на період роботи другої сесії Верховної Ради України (лютий-липень 2008 року).

Про визначення предметів відання підкомітетів Комітету та їх кількісного складу.

Про вжиття заходів для припинення корупційних дій та інших зловживань при вирішенні земельних питань на території Київської області та деяких інших областей України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Національну комісію України з контролю за впровадженням, функціонуванням та удосконаленням Єдиної державної системи моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і житлово-комунальні послуги  (р.№0954, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо зменшення вартості комунальних послуг для населення) (р.№1237, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (щодо умов отримання житлових кредитів) (р.№1100, н.д. В.Писаренко).

Проекти законів: про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності (р.№1361, Президент України), про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№1362, Президент України), про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стандартизації та обов’язкової сертифікації) (р.№1363, Президент України), про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№1364, Президент України),  про ринковий нагляд (р.№1365, Президент України),  про внесення змін до деяких законів України (р.№1361, Президент України).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

13 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний  бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

            Про погодження відповідно до статті 25 Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" перерозподілу бюджетних призначень за бюджетними програмами у межах загального обсягу головного розпорядника коштів державного бюджету, збільшення бюджетних призначень на видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень на видатки споживання, на централізовані заходи і програми між адміністративно-територіальними одиницями, а також щодо передачі бюджетних призначень, передбачених частиною шостою статті 23 Бюджетного кодексу України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, зала засідань, о 15.00)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

            Проект Закону про внесення змін о Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо особливостей порядку проведення виборів міських голів) (р.№1060, н.д. М.Поживанов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо особливостей виборів міських голів) (р.№1060-1, н.д. В.Каськів).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо виборів міських голів)
(р.№1060-3, н.д. В.Бондаренко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності (р.№1361, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№1362, Президент України).

            Проект Постанови про визначення виду і способу голосування при розгляді питань про призначення на посади, звільнення з посад, надання згоди на призначення чи звільнення з посад посадових осіб, вирішення питання про відставку Прем’єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України та висловлення недовіри Генеральному прокуророві України у випадках, передбачених Конституцією України (р.№1341, н.д. М.Комар).

            Проект Постанови про проведення в 2008 році парламентських слухань про становище молоді на ринку праці в Україні (у квітні 2008 року) (р.№1367, н.д. П.Костенко та ін.).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан, заходи і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи" (у квітні 2008 року) (р.№1359, н.д. М.Шершун).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про розроблення Загальнодержавної програми технічного та матеріального переоснащення і соціального розвитку Державних аварійно-рятувальних служб Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (р.№1393, н.д. В.Кальченко).

            Проект Закону про внесення змін до статті 29 Закону України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру" (щодо надання допомоги сім’ям загиблих) (р.№1062, н.д. В.Бондик).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розпорядження земельними лісовими ділянками, що перебувають в державній власності (р.№1277, н.д. Р.Ткач).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про деякі питання прийняття рішень щодо вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) (р.№1402-2, н.д. В.Литвин).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо запровадження автоматизованої системи визначення складу суду) (р.№1052, н.д. А.Портнов, С.Олійник).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо перевірки чи вирішення питання стосовно деяких слідчих дій (р.№1092, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

Інші питання:

Про результати виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції до Чернівецької області, яке відбулося 15 лютого 2007 року.

Про співробітництво комітету з питань європейської інтеграції з центральними органами виконавчої влади.

Презентація TAIEX.

Перелік законопроектів, які не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, зал засідань, о 15.00)

 

13  лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочин у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) (р.№1042, н.д. М.Горбаль).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 382 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за невиконання судового рішення) (р.№1194, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо розмежування відповідальності за викрадання чужого майна та гарантій забезпечення майнових прав громадян) (р.№1326, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо дотримання таємниці сповіді) (р.№1308, н.д. В.Марущенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо запровадження автоматизованої системи визначення складу суду (р.№1052, н.д.А.Портнов, С.Олійник).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про приєднання України до Конвенції про охорону нематеріальної культурно спадщини (р.№0009, Президент України).

            Проект Постанови про схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків" (р.№1360, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

13 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо здійснення розгляду справ російською мовою) (р.№1054, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо мови слідчих та судових документів) (р.№1055, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (щодо використання російської мови в господарському процесі) (р.№1058, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій Україні" (щодо провадження судочинства державною та російською мовами) (р.№1059, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (щодо мовних вимог) (р.№1065, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону  України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо використання російської мови) (р.№1066, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону  України "Про охорону прав на зазначення походження товарів" (щодо мовних питань при реєстрації кваліфікованого зазначення походження товарів) (р.№1067, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону  України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі" (щодо мовних питань при оформленні заявок на видачу патенту) (р.№1068, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону  України "Про охорону прав на топографії інтегральних мікросхем" (щодо вживання мов при оформленні заявок на реєстрацію) (р.№1069, н.д. В.Колесніченко).

 

Інші питання:

Про звернення громадян і громадських організацій щодо неналежного виконання окремими посадовими особами Державної служби з питань національної культурної спадщини своїх службових обов’язків.

Про незадовільну реалізацію норм пам’яткоохоронного законодавства та його використання окремими установами та організаціями виключно з метою надання дозволів і погоджень на платній основі.

Про звернення Білогорської районної ради Автономної Республіки Крим щодо законодавчого затвердження мусульманських свят.

Про ситуацію навколо можливого знесення Лубенського міського будинку культури.

Про звернення Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької щодо удосконалення оподаткування театрів та благодійної допомоги.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про наукові парки (р.№0956, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів" (р.№0957, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо врахування заробітної плати для обчислення пенсії) (р.№1021, н.д. П.Цибенко).

 

Інші питання:

            Про виконання законів України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту" в частині проведення атестації та оцінюванні знань учнів (вихованців) (Інформація Міністерства освіти і науки України та Українського центру оцінювання якості освіту про організацію, проведення та результати зовнішнього оцінювання в 2007 році і хід підготовки до проведення оцінювання знань учнів у 2008 році).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну таємницю" (р.№1424, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про державний нейтралітет України (р.№1013, н.д. Н.Шуфрич).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

13 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" (щодо контролю безпечності та якості медичних імунобіологічних препаратів) (р.№0967, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про проекти законів України про внесення змін до деяких законів України щодо допомоги сім’ям з дітьми та при народженні другої, третьої та наступних дітей (р.№1043, н.д. О.Стоян, Я.Сухий, В.Хара; р.№1043-1, н.д. К.Самойлик; р.№1043-2, н.д. О.Зарубінський).

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (р.№0912, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо не оподаткування безкоштовно наданого вугілля на побутові потреби) (р.№1033, н.д. В.Хара).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо оподаткування грошової компенсації вартості вугілля) (р.№1033-1, н.д. М.Волинець).

            Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо уточнення категорій осіб, яким встановлені пільги по безоплатному наданню вугілля на побутові потреби) (р.№1033-2, н.д. В.Турманов).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо введення почесного звання "Заслужений гірник України") (р.№1462, КМУ).

            Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України щодо аварії на шахті ім. О.Засядька, вивчення її наслідків та ситуації, що склалась на підприємствах вугільної промисловості України з питань забезпечення охорони праці, техніки безпеки шахтарів та використання бюджетних коштів у вугільній галузі (р.№1165, н.д. М.Волинець).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо врахування заробітної плати для обчислення пенсії) (р.№1021, н.д. П.Цибенко).

            Проект Закону про внесення змін до статті 33 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо розміру пенсії по інвалідності) (р.№1454, н.д. М.Кульчинський).

            Про пропозиції Міністерства праці та соціальної політики до деяких законодавчих актів щодо продовження їх дії з 1 січня 2009 року.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування загальнодержавних реабілітаційних установ для інвалідів) (р.№1146-2, н.д. ВСушкевич, П.Цибенко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал засідань, о 14.30)

 

12 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про особливості державного контролю за декларуванням доходів, майна та витрат осіб, уповноважених на виконання функцій публічної влади (р.№1429, н.д. П.Жебрівський).

            Проект Закону про декларування вищими посадовими особами України, державними службовцями 1-3 категорії та керівниками органів місцевого самоврядування майна, доходів і витрат (р.№1429-1, н.д. Я.Джоджик, І.Заєць).

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо поширення спрощеної системи оподаткування на діяльність у сфері продажу предметів мистецтв, колекціонування та антикваріату) (р.№1434, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про плату за землю" (щодо спортивних споруд закладів фізичної культури та спорту, баз олімпійської та параолімпійської підготовки) (р.№0908, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

12 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо обмеження депутатської недоторканності) (р.№1375, н.д. В.Кириленко, І.Кириленко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (р.№1318, н.д. Президент України).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Кабінет Міністрів України (р.№1312, Президент України).

Проекти законів про внесення змін до Закону України “Про Вищу раду юстиції” (р.№1138, н.д. А.Портнов, О.Лукаш) (р.№1320, Президент України),  (р.№1320-1, В.Швець та ін.).

Проекти законів про внесення змін: до Закону Української РСР “Про мови в Українській РСР” (р.№1074, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко), до Закону “Про статус суддів” (р.№1057, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко), до Цивільного процесуального кодексу України (р.№1056, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко), до Кодексу адміністративного судочинства України (р.№1054, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко), до Кримінально-процесуального кодексу України (р.№1055, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко), до Господарського процесуального кодексу України (р.№1058, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко).

 

 

Інші питання:

Про план роботи Комітету на період другої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про обрання суддів.

            Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (р.№0893, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (щодо процесуального правонаступництва) (р.№0915, друге читання).

  

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Про обрання суддів.

 

 

Інші питання:

            Про подання Генеральної прокуратури України, підтримане та внесене Головою Верховного Суду України, щодо надання згоди на арешт (взяття під варту) судді Приморського районного суду м.Одеси Гандзій Н.В.

            Проект Закону України про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (щодо забезпечення позову) (р.№1109,
н.д. А.Портнов, Д.Притика).

            Проект Закону України про внесення змін до статті 18 Кодексу адміністративного судочинства (щодо предметної підсудності адміністративних справ місцевим загальним судам як адміністративним судам) (р.№1455, н.д. О.Шустік, В.Швець).

           

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про азартні ігри (р.№1016, н.д. Г.Смітюх).

            Проект Закону про правове регулювання організації і проведення азартних ігор на території України (р.№1016-1, н.д. В.Писаренко).

            Проект Закону про державне регулювання діяльності з проведення азартних ігор (р.№1016-2, н.д. О.Білозір, та ін.).

            Проект Закону про обмеження провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор на гральних автоматах на території міста Києва (р.№1094, н.д. В.Горбаль).

            Проект Закону країни про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" щодо послуг з охорони (р.№1465, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємств" щодо приведення у відповідність до Закону України "Про нотаріат" (р.№0919, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (р.№0944, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону України про охоронну діяльність (р.№1464, н.д. Г.Москаль).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№1133, н.д. Ю.Каракай).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обмеження зайняття однією особою посади народного депутата України)  (р.№1241, н.д. В.Пилипишин).

            Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо скасування депутатської недоторканності) (р.№1294, н.д. В.Кириленко, І.Кириленко).

            Пропозиції Президента України до Закону про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України (р.№0857, н.д. А.Мартинюк, В.Матвєєв).

            Проект Постанови про визначення виду і способу голосування при розгляді питань про призначення на посади, звільнення з посад, надання згоди на призначення чи звільнення з посад посадових осіб, вирішення питання про відставку Прем’єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України та висловлення недовіри Генеральному прокуророві України у випадках, передбачених Конституцією України (р.№1341, н.д. М.Комар).

            Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (щодо виключення питань організації та діяльності виконавчої служби з предмета відання Комітету з питань правосуддя) (р.№1141, н.д. В.Писаренко).

            Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (р.№1141-1, н.д. В.Тихонов).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Стан реалізації конституційного принципу незалежності суддів в Україні" (р.№1124, н.д. А.Портнов, С.Олійник).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан, заходи і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи " (р.№1359, н.д. М.Шершун).

            Проект Постанови про проведення в 2008 році парламентських слухань про становище молоді на ринку праці в Україні (р.№1367, н.д. П.Костенко).

            Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо особистого голосування народних депутатів України) (р.№1157, н.д. О.Зарубінський).

            Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про Регламент Верховної Ради України" та до Регламенту Верховної Ради України (р.№2012, н.д.О.Єфремов та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо використання мов) (р.№1075, н.д. В.Колесніченко).

            Проект Закону про мораторій на відчуження від редакцій державних та комунальних засобів масової інформації приміщень та майна (р.№0958, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо соціальної реклами) (р.№1044, н.д. В.Писаренко).

  

Інші питання:

Про переобрання голови підкомітету з питань телебачення та радіомовлення.

Проект плану роботи комітету на другу сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про оздоровлення та відпочинок дітей (р.№0983, друге читання).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№1364, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стандартизації та обов’язкової сертифікації) (р.№1363, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Закону У країни "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (стосовно туристичної галузі).

 

Інші питання:

Про звернення ряду молодіжних та дитячих громадських організацій Дніпропетровської області (стосовно фінансування програм молодіжних та дитячих громадських організацій).

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

 (вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.00)

 

13 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Трудового кодексу України (р.№1108, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" (щодо страхових внесків) (р.№1321, н.д. В.Хара).

Проект Закону про внесення зміни до статті 36 Кодексу законів про працю України (щодо підстав припинення трудового договору) (р.№1093, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" (щодо відпустки чоловікам при народженні дитини) (р.№1136, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно погодинної оплати праці) (р.№1156, н.д. О.Зарубінський, Ю.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо встановлення мінімальної частки заробітної плати у структурі собівартості продукції) (р.№1172, н.д. К.Ващук, О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (р.№1017, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України (р.№1017-1, н.д. О.Стоян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо строків та механізму компенсації втрачених заощаджень) (р.№1017-2, н.д. А.Яценко).

Проект Постанови про повернення знецінених заощаджень громадян України протягом 2008-2009 років (р.№1018, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на відчуження майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України" (р.№1085, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на відчуження майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України" (р.№1085-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на відчуження майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України" (р.№1085-2, н.д. О.Черноморов).

Проект Закону про майно, яким володіє Федерація професійних спілок України, господарські товариства та інші суб'єкти господарювання, засновані ФПУ" (р.№1384, н.д. О.Стоян).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про схвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків" (р.№1360, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу, який дає право на пенсію на пільгових умовах) (р.№1166, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо забезпечення виконання Генеральної угоди, галузевої угоди і колективних договорів (угод) (р.№1130, н.д. Ю.Каракай).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо черговості задоволення вимог при заборгованості із заробітної плати) (р.№1105, н.д. Л.Денісова, А.Сенченко та ін.).

 

 

Інші питання:

Про виконання рішення Комітету від 27 червня 2007 року «Про рекомендації слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці на тему: "Актуальні проблеми застосування в Україні державних соціальних стандартів і державних гарантій".

 

 

14 лютого

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 10.00)

 

            Круглий стіл на тему: "Законопроект про систему збору та обліку єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (р.№0924).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

13 лютого

 

Інші питання:

            Про обрання голів та затвердження складу підкомітетів.

           

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

14 лютого

 

Інші питання:

Про затвердження плану роботи Комісії на період роботи другої сесії.

            Про відповідність чинному законодавству Розпоряджень Кабінету Міністрів України №81-р від 16 січня 2008 року "Про перелік господарських товариств, державні пакети акцій (частки) яких підлягають першочерговому продажу в 2008 році" та №248-р від 6 лютого 2008 року "Про перелік господарських товариств, державні пакети акцій (частки) яких підлягають продажу у 2008 році разом із земельними ділянками, на яких вони розташовані".

 

 

 

 

 

Головне організаційне управління