ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 12 – 17 травня 2008 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

 

13 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розпорядження земельними лісовими ділянками, що перебувають в державній власності  (р.№1277, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо формування інвестиційної, кредитної, податкової та митної політики) (р.№1300, н.д. П.Костенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо удосконалення механізмів державного цінового регулювання ринку сільськогосподарської продукції, страхування ризиків сільськогосподарського виробництва та впровадження заходів по відновленню тваринництва і реалізації соціальних програм на селі) (р.№2375, н.д.  В.Шпак та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо оптової торгівлі цукром) (р.№2344, н.д. П. Писарчук).

 

   

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

14 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (в разі внесення).

 

Інші питання:        

            Про проект Концепції державної регіональної політики.

            Про створення на базі Мінрегіонбуду України єдиної служби замовника будівництва, яке здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

            Про підтримку та партнерство в проведенні компанією "Реал-Експо" міжнародної виставки-форуму "Інвестиції у нерухомість та будівництво" та Всеукраїнського інвестиційного форуму в рамках зазначеної виставки (27-29 травня 2008 року, виставковий центр "Акко Інтернешнл", пр. Перемоги, 40б).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

14 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:

            Про перерозподіл бюджетних призначень загального фонду на 2008 рік по Міністерству освіти і науки України.

            Про перерозподіл бюджетних призначень загального фонду на 2008 рік по Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

            Про перерозподіл бюджетних призначень загального фонду на 2008 рік по Міністерству оборони України.

            Про перерозподіл бюджетних призначень загального фонду на 2008 рік по Міністерству України у справах сім’ї, молоді та спорту.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо обмеження термінів перебування народного депутата у складі Верховної Ради та зміни порядку формування виборчих списків) (р.№2093, н.д. М.Томенко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо підвищення відповідальності членів виборчих комісій) (р.№2070, н.д. О.Кеменяш).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо посилення заходів боротьби з корупцією та зі злочинністю у сфері службової діяльності в цілому) (р.№1281, н.д. С.Олійник).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України щодо інформування керівниками правоохоронних органів громадськості про стан законності та заходи щодо її зміцнення (р.№1448, н.д. С.Олійник, В.Грицак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Кодексу адміністративного судочинства України (р.№2213, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

12 травня

 

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті:

Сучасний стан категорій територій та об`єктів природно-заповідного фонду України;

Стан дотримання природоохоронного законодавства України в частині функціонування об`єктів природно-заповідного фонду та напрями удосконалення законодавства;

Перспективи розвитку заповідної справи в Україні.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

 

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Державну програму приватизації на 2008-2012 роки (р.№2330, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації (р.№2331, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва" (р.№0902,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про введення мораторію на примусову реалізацію майна" (щодо терміну дії мораторію) (р.№2080, н.д.  М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про приватизацію державного майна" (щодо врегулювання порядку звільнення Голови фонду державного майна України) (р.№1262, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо захисту прав власників) (р.№0904, друге читання).

Проект Закону про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти (р.№2263,  н.д. В. Шпак та ін.).    

Проект Закону про внесення зміни до статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо надання документів, які підтверджують вартість продукції) (р.№1263, н.д.  Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту" (щодо порядку порушення антидемпінгової процедури) (р.№2066,  н.д. І.Рибаков, А.Шкіль).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про кооперацію" (щодо набуття членами кооперативу права власності) (р.№2158, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (р.№2208, н.д. Є.Мармазов,  М.Сирота).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Одеський припортовий завод") (р.№2209, н.д. Є.Мармазов,  М.Сирота.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів) (р.№2217, н.д. Є.Мармазов,  А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державну програму приватизації" (щодо зупинення приватизації об'єктів державної власності до прийняття Закону про Державну програму приватизації на 2008-2010 роки) (р.№2233, н.д.  А.Кінах та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності господарських товариств (р.№1345, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про внесення зміни до статті 50 Закону України "Про господарські товариства" (щодо максимальної кількості учасників товариства з обмеженою відповідальністю) (р.№2059, н.д. О.Черноморов).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до кодексів України щодо запровадження відповідальності за приниження гідності українського народу (р.№2136, н.д. О.Зарубінський.)

Проект Закону про внесення зміни до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо діяльності служби судових розпорядників) (р.№2183, КМУ).

Проект Закону про амністію (р.№2280, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2252, КМУ).

Проект Закону  про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за пропаганду ідей нацизму) (р.№2024, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування органів досудового слідства). (р.№2037, н.д. Г.Москаль)

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення системи досудового слідства та приведення її у відповідність до Конституції України) (р.№2037-1, н.д. С.Олійник)

 

Інші питання:

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності виконання Державної програми забезпечення безпеки руху.

Про інформацію Рахункової палати України щодо аналізу виконання органами виконавчої влади заходів Національного плану дій із забезпечення належного виконання рішень судів, затвердженого Указом Президента України від 27.06.2006 №587/2006, та стану врегулювання проблем у сфері виконання судових рішень за результатами контрольних заходів Рахункової палати України.

Про звернення народного депутата України, голови підкомітету  Малишева В.С. щодо невиконання рішення Калінінського районного суду м. Донецька від 12.02.2007 р. про відшкодування моральної шкоди, стягнення судових витрат та публікації спростування в газеті «Дзеркало тижня» відділом ДВС Шевченківського районного управління юстиції м. Києва та відділами ДВС Ворошилівського і Київського районних управлінь юстиції м. Донецька.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про проголошення Україною постійно нейтрального, позаблокового статусу (р.№1149, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про імміграцію" (щодо зняття квот та імміграцію для окремих категорій) (р.№2190, н.д. О.Зарубінський).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про імміграцію" (щодо неповнолітніх дітей) (р.№2124, КМУ).

Інші питання:

            Про утворення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків із зарубіжними країнами.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону Української РСР "Про мови в Українській РСР" (щодо мови судочинства) (р.№1074,                                н.д. В. Колесніченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відзначення 60-річчя від часу заснування Товариства "Знання" України (р.№2366, н.д. В.Курило).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Кодексу адміністративного судочинства України (р.№2213, КМУ).

 

Інші питання:

Про відзначення 20-літнього ювілею Української гельсінської спілки.

Про звернення Священного Синоду Української Православної Церкви.

Про результати моніторингу, проведеного Державною прикордонною службою України щодо політики суміжних держав, пов’язаною зі зміцненням зв’язків з національними меншинами у прикордонному просторі України.

Про результати аудиту Рахункової палати України щодо збереження та проведення комплексної реконструкції і реставрації Одеського національного академічного театру опери та балету.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про впровадження мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості (р.№2227, н.д. В.Полохало та ін.).

Проект Закону про освіту осіб, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (спеціальну освіту) (р.№1270, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про захист персональних даних (р.№2273, н.д. О.Шевчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо університетських клінік) (р.№1487, н.д. М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах державної або комунальної власності) (р.№1473, н.д. А.Матвієнко, О.Бондар).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 61 Закону України "Про освіту" та до статті 64 Закону України "Про вищу освіту" (щодо умов оплати навчання) (р.№2162, н.д. В.Курило).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про зайнятість населення” (нова редакція) (р.№2173, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (щодо ВАТ “Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів”) (р.№2217, н.д. Є.Мармазов, А.Кінах).

 

Інші питання:

Про нагородження відзнаками Верховної Ради України науково-педагогічних працівників.

Про план заходів з підготовки та проведення парламентських слухань на тему: Удосконалення законодавчого забезпечення розвитку вищої освіти в Україні в контексті підготовки нової редакції Закону України Про вищу освіту” (18 червня 2008 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо змін у системі комплектування військ (сил) особовим складом) (р.№2223, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" (щодо скасування строкової військової служби та переходу на військову службу за контрактом) (р.№1102, н.д. А.Портнов та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо гарантій соціального захисту військовослужбовців, які звільняються із служби у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України) (р.№2094, н.д. С.Веліжанський).

 

Інші питання:

            Заслуховування керівників Служби безпеки України та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України щодо стану виконання відповідних програм розвитку відомств, запланованих на 2008 рік заходів, та про можливе внесення змін до чинного законодавства, яким врегульована їхня діяльність.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12,  о 15.00)

 

14 травня

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державну соціальну допомогу інвалідам І групи по зору (р.№2200, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до статті 325 Кримінального кодексу України (щодо порушення вимог санітарних і протиепідемічних норм та правил) (р.№2210, КМУ).

 

Інші питання:

            Про стан контролю за якістю лікарських засобів та дотримання порядку здійснення державного контролю за якістю лікарських засобів, що ввозяться в Україну.

            Про проекти концепцій програм розвитку Служби крові в Україні, створення мережі регіональних клініко-діагностичних лабораторій, забезпечення сімейного лікаря методами лабораторної діагностики, розробленими фахівцями Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

14 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" та до Закону України "Про альтернативні джерела енергії" (щодо встановлення спеціальних "зелених" тарифів на електричну та теплову енергію) (р.№0894, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування продажу суб’єктами господарювання природного газу власного видобутку (р.№2255, КМУ).

 

Інші питання:

            Інформація Мінпаливенерго щодо стану створення в Україні системи стратегічних запасів нафти і нафтопродуктів та стан підготовки  законопроектів щодо цього питання.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

14 травня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про обов’язкову професійну пенсійну систему (р.№1306, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Кодексу адміністративного судочинства України (р.№2213, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал №2, о 14.30)

 

13 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф" (щодо приведення кодів у відповідність з новою версією УКТЗЕД) (р.№2407, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо зарахування податку, утриманого при здійсненні операцій з продажу об'єктів нерухомого майна) (р.№2171,
н.д. О.Семерак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо медичних виробів) (р.№2250,  н.д. Р.Зозуля).

Проект Закону про збір на розвиток національної кінематографії (р.№2259,  н.д. П.Мовчан).

Проект Закону про платежі за видобуток уранової руди щодо відрахування коштів для вирішення проблем розвитку територій, компенсацій населенню, яке проживає в регіоні видобування уранової руди (р.№2269,  н.д. С.Тулуб).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків" (щодо вартості і строків придбання подарунків) (р.№2295,  н.д. В.Хара та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

14 травня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про імміграцію" (щодо неповнолітніх дітей) (р.№2124, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (р.№2254, КМУ).

            Проект Закону про визнання депортованим і відновлення прав українського населення, примусово переселеного у 1944-1951 рр. (р.№1398, н.д. М.Косів).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо здійснення Уповноваженим Верховної Ради України  з прав людини парламентського контролю за дотриманням прав і свобод людини і громадянина у сфері здійснення цивільного судочинства) (р.№1301, н.д. Ю.Мірошніченко, Е.Павленко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо здійснення Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини парламентського контролю за дотриманням прав і свобод людини і громадянина у сфері адміністративного судочинства) (р.№1302, н.д. Ю.Мірошниченко, Е.Павленко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України щодо надання Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини та його представникам можливості судового захисту прав та свобод людини (р.№1299, н.д. Е.Павленко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

13 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про висновок Комітету від 18.03.08р. щодо законопроектів про нормативно-правові акти (р.№1343, н.д. Р.Зварич; р.№1343-1, н.д. О.Лавринович).

            Проект закону про адвокатську діяльність (р.№1430, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міждержавного усиновлення (р.№2116-1, н.д. О.Бондаренко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення прав дитини, над якою встановлено опіку (піклування) (р.№2122, н.д. Ю.Ключковський).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування недоторканності) (р.№2100, н.д. О.Новіков, К.Лук’янова).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо обмеження термінів перебування народного депутата у складі Верховної Ради та зміни порядку формування виборчих списків) (р.№2093, н.д. М.Томенко).

            Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення розміру аліментів на дітей) (р.№2008, н.д. О.Ляшко, М.Томенко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності господарських товариств (р.№1345, н.д. Р.Зварич).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Кодексу адміністративного судочинства України (р.№2213, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про обрання суддів.

            Про звільнення суддів.

            Проект Закону про внесення змін до статті 74 Закону України "Про виконавче провадження" (щодо порядку стягнення аліментів) (р.№1238, н.д. Я.Федорчук).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо проходження публічної служби та звільнення з неї посадових осіб) (р.№2013, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо оскарження правових актів) (р.№2016, н.д. Р.Зварич).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо літакобудівної промисловості)

(р.№2311, н.д. В.Богуслаєв, Я.Сухий).

Проект  Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Господарським кодексом України та Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (р.№2221, н.д. І.Горіна).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо оптової торгівлі цукром) (р.№2344, н.д. П.Писарчук).

 

Інші питання:

Про результати перевірки використання коштів Держбюджету на підтримку літакобудування.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

            Пропозиції Президента України до Закону "Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України" (р.№2204).

Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР (р.№2319, н.д. В.Корж).

Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо забезпечення особистого голосування народних депутатів України) (р.№2165, н.д. Г.Смітюх).

Проект Постанови про внесення змін до пункту 1 додатку до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (р.№2261, н.д. М.Джига та ін.).

Проект Постанови про забезпечення реалізації права законодавчої ініціативи (р.№2276, н.д. В.Каськів).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для з’ясування причин встановлення необгрунтовано високих цін на житло у м.Києві, інших містах України, а також невиконання забудовниками зобов’язань за договорами про інвестування у житлове будівництво (р.№2087, на заміну, н.д. О.Білозір та ін.).

Проект Постанови про визначення виду і способу голосування при розгляді питань про призначення на посади, звільнення з посад, надання згоди на призначення чи звільнення з посад посадових осіб, вирішення питання про відставку Прем’єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України та висловлення недовіри Генеральному прокуророві України у випадках, передбачених Конституцією України (р.№1341, н.д. М.Комар).

Проект Постанови про парламентські слухання на тему: "Основні напрями грошово-кредитної політики та антиінфляційні заходи" (р.№2240, на заміну, н.д. М.Азаров).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан розвитку фондового ринку України" (р.№2241, на заміну, н.д. М.Азаров).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо встановлення обмеження на трансляцію аудіовізуального продукту виробника однієї іноземної країни) (р.№2225, н.д. О.Зарубінський).

            Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про Національну раду України  з питань телебачення і радіомовлення" (щодо порядку припинення повноважень членів Національної ради) (р.№0953, н.д. О.Бондаренко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про основні засади державної політики у сфері профілактики алкоголізму, наркоманії та токсикоманії (р.№2194, н.д. Т.Бахтеєва).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України, що регулюють діяльність у галузі телекомунікацій (щодо ліцензування видів  діяльності та користування радіочастотним ресурсом) (р.№2034, н.д. Б.Шиянов).

 

Інші питання:

            Про затвердження Положення та формування нового складу Громадської ради при Комітеті з питань свободи слова та інформації.

            Про Рекомендації Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення за результатами звіту за 2007 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про оздоровлення та відпочинок дітей (р.№0983, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків" (щодо вартості і строків придбання подарунків) (р.№2295, н.д. В.Хара та ін.).

            Проект Закону про внесення доповнень та зміни до Сімейного та Кримінального кодексів України (щодо усиновлення) (р.№2046, н.д. І.Геращенко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у період проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№2372, КМУ).

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (р.№2173, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та інвалідам (р.№2159, н.д. В.Сушкевич, В.Таран).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо розгляду трудових спорів у судах (щодо узгодження з Кодексом адміністративного судочинства України) (р.№2305, н.д. І.Горіна).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий фонд соціального призначення" (щодо терміну) (р.№2211, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо забезпечення інвалідів спецавтотранспортом (р.№2150, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (щодо віку неповнолітніх в'язнів та розміру підвищення пенсії) (р.№2057, н.д. А.Щербань).

Проект Закону про промислову безпеку (р.№2201, н.д. М.Волинець та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо забезпечення виконання Генеральної і галузевої угод та колективних договорів) (р.№1130, на заміну, н.д. Ю.Каракай).

 

 Інші питання:

            Про хід виконання рішення Комітету від 4 квітня 2007 року "Про рекомендації слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці на тему: "Про стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях і установах всіх форм власності".

Про затвердження рекомендацій  "круглого столу" на  тему: "Законопроект про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування".

Про затвердження рекомендацій  "круглого столу" на  тему: "Про приведення обсягів та напрямів підготовки кадрів у відповідність до потреб економіки".

Про проведення слухань у Комітеті на тему: "Проект Закону про Концепцію соціальної держави України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

14 травня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про морські порти (р.№0881, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо набуття ліцензіатом права на надання послуг фіксованого телефонного зв’язку – конвергентних послуг) (р.№2033, н.д. Б.Шиянов).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України, що регулюють діяльність у галузі телекомунікацій (щодо ліцензування видів діяльності та користування радіочастотним ресурсом) (р.№2034, н.д. Б.Шиянов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Конвенції про тимчасове ввезення (р.№2142, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення  відповідальності за порушення правил безпеки польотів (р.№2145, н.д. В.Швець).

            Проект Закону про захист персональних даних (р.№2273, н.д. О.Шевчук та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 15.00)

 

14 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (щодо здійснення операцій з фінансовими активами) (р.№2177, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб" (р.№2285, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо порядку видачі документів дозвільного характеру (р.№2287, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму державної реєстрації припинення акціонерного товариства (р.№2260, КМУ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головне організаційне управління

8 травня 2008 р.