ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 17 – 21 березня 2008 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Постанови про скасування Постанови Верховної Ради України "Про прийняття за основу проекту  Закону України про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо обмеження вилучення особливо цінних земель заповідників та національних природних парків)".

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статей 146 і 150 Земельного кодексу України (щодо викупу земельних ділянок для добування корисних копалин загальнодержавного значення та створення державних сільгосппідприємств) (р.№1027, н.д. П.Симоненко, О.Ткаченко).

Проект Закону про внесення доповнень до статей 129 і 130 Земельного кодексу України (щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення іноземцям) (р.№1029, н.д. П.Симоненко, О.Ткаченко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо вдосконалення порядку безоплатної передачі земельних ділянок у власність громадян) (р.№1244,  н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зміни цільового призначення сільськогосподарських земель та посилення відповідальності в сфері земельних відносин  (р.№2028, н.д. Є.Сігал, І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Земельного кодексу України (щодо зміни цільового призначення земельних ділянок) (р.№2028-1, н.д. М.Присяжнюк, В.Бевзенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення підсудності справ з питань земельних відносин (р.№1047, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо права приватної власності на природні ресурси в Україні) (р.№1155, н.д. М.Шершун).

 

Інші питання:   

Про Громадську дорадчу Раду при Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

19 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму (р.№1268, н.д. Г.Омельченко).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо посилення заходів боротьби з корупцією та зі злочинністю у сфері службової діяльності) (р.№1281, н.д. С.Олійник).

            Проект Закону про легалізацію доходів юридичних та фізичних осіб (р.№1289, н.д. Г.Смітюх).

            Проект Закону про особливості державного контролю за декларуванням доходів, майна та витрат осіб, уповноважених на виконання функцій публічної влади (р.№1429, н.д. П.Жебрівський).

            Проект Закону про декларування вищими посадовими особами України, державними службовцями 1-2 категорії та керівниками органів місцевого самоврядування майна, доходів і витрат (р.№1429-1, н.д. Я.Джоджик, І.Заєць).

 

Інші питання:

Про дачу згоди на звільнення з посади начальника головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України в Закарпатській області.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104 )

 

19 березня, о 15.00

 

            Інші питання:

            Слухання у Комітеті:  “Про розгляд висновків за матеріалами проведених Рахунковою палатою України аудитів використання бюджетних коштів”.

 

19 березня, о 16.00

 

            Інші питання:

Слухання у Комітеті: “Шляхи подолання кадрової кризи у сфері житлово-комунального господарства, проектування та будівництва об’єктів архітектури та містобудування”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 14.30)

 

18 березня    

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

Інші питання:

Про перерозподіл бюджетних призначень загального фонду на 2008 рік по апарату Верховної Ради України.

Про проект кошторису видатків на здійснення повноважень Верховної Ради України на 2008 рік.

Про передачу бюджетних призначень загального та спеціального фонду на 2008 рік по Академії медичних наук України і Міністерству охорони здоров’я України.

Про перерозподіл бюджетних призначень загального фонду на 2008 рік по Міністерству культури і туризму України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про призначення позачергових виборів Сімферопольського міського голови (р.№2054, н.д. Г.Москаль).

            Проект Постанови про призначення позачергових виборів Мукачівського міського голови (Мукачівська міська рада Закарпатської області) (р.№2164, н.д. В.Тихонов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо строків повноважень у відповідних органах місцевого самоврядування) (р.№0901).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та міських голів (щодо особливостей формування територіальних виборчих комісій; упровадження відкритих списків кандидатів у депутати Верховної Ради АРК та місцевих рад) (р.№1458, н.д. С.Подгорний).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо терміну повноважень депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим) (р.№1428, н.д. О.Черноморов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо вдосконалення державного регулювання у сфері встановлення тарифів на комунальні та інші послуги, що надаються підприємствами та організаціями комунальної власності (р.№1388, н.д. Ю.Сербін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти законів: про затвердження зміни до Конституції Автономної Республіки Крим (щодо терміну повноважень депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим) (р.№1485, н.д. О.Черноморов);

про внесення змін до статті 4 Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" та затвердження зміни до Конституції Автономної Республіки Крим (р.№1485-1, КМУ);

про внесення змін до Закону України "Про затвердження Конституції Автономної Республіки Крим" (р.№2005, н.д. В.Шемчук).

Проект Постанови про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2008 році (р.№2092, н.д. О.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо проходження публічної служби та звільнення з неї посадових осіб) (р.№2013, КМУ).

Проект Закону про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків (р.№2009, н.д. В.Рибак та ін.).

 

Інші питання:

Про інформацію Робочої групи Комітету щодо вивчення обставин порушення Конституції та законів України Київським міським головою Л.Черновецьким та Київською міською радою.

Про роз’яснення Комітету щодо застосування деяких положень законів України, що регулюють порядок розгляду сільськими, селищними, міськими радами питань про дострокове припинення повноважень сільських, селищних, міських голів, призначення та проведення позачергових місцевих виборів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (щодо уточнення норм та термінів) (р.№1264, н.д. М.Комар, О.Голуб).

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№1415, н.д. К.Ляпіна та ін.).

 

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Національну комісію ядерного регулювання України (р.№1373, н.д. М.Мартиненко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (р.№1461, н.д. В.Сівкович).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо вдосконалення контролю за дотриманням природоохоронних статей) (р.№1442, н.д. О.Голуб, П.Климець).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для з'ясування причин і наслідків перешкоджання Чорноморським флотом Російської Федерації виконання Україною своїх міжнародних зобов'язань щодо навігаційно-гідрографічного забезпечення безпеки судноплавства в межах національної зони відповідальності (р.№2056, н.д. Б.Тарасюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо використання права на пільговий проїзд) (р.№2058, н.д. А.Щербань).

Проект Закону про збереження об'єктів культурної та природної спадщини, включених і запропонованих для включення до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (р.№1459, н.д. В.Горбаль, А.Шкіль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання (р.№1154-1, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо доповнення поняття "категорії земель за основним цільовим призначенням" (р.№2091, н.д. З.Шишкіна).

           

Інші питання:

Про підготовку до проведення слухань у Комітеті “Про стан, заходи і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи" .

Про проект Загальнодержавної цільової екологічної програми розвитку заповідної справи.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Господарського кодексу України" (р.№0853).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та х обмежень" (р.№0866).

Проект Закону про внесення зміна до Закону України "Про особливості приватизації об’єктів незавершеного будівництва" (р.№0902, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо орендних відносин) (р.№0903, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо захисту прав власників) (р.№0904, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" (щодо заборони ввезення окремих видів сировини на митну територію України та операцій з її переробки) (р.№1266, н.д. І.Кириленко).

Проект Закону про правовий режим майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР (р.№2098, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення процедур банкрутства та особливостей ліцензування діяльності арбітражних керуючих) (р.№2148, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

19 березня

Інші питання:

Слухання в Комітеті: "Поглиблення співробітництва з НАТО: відкритість діалогу, переваги співпраці".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочин у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) (р.№1042, н.д. М.Горбаль).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо праці засуджених) (р.№2072, н.д. А.Шкіль).

            Проект Закону про внесення зміни до Кримінального кодексу України (щодо узгодження з нормами Кримінально-виконавчого кодексу України) (р.№2073, н.д. А.Шкіль).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за привласнення, самовільне відчуження або розтрату матеріальних цінностей державного резерву) (р.№1346, н.д. М.Поживанов).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо недопущення захоплення підприємств, установ, організацій) (р.№1101, н.д. А.Портнов, С.Олійник).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо наклепу) (р.№2086, н.д. А.Яценко).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки польотів (р.№2145, н.д. В.Швець).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального та Кримінально-виконавчого кодексів України щодо забезпечення захисту прав засуджених осіб в установах виконання покарань (р.№2151, н.д. В.Швець).

            Проект Закону про внесення змін до кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення порядку декларування зерна (р.№2152, н.д. В.Швець).

            Проект Закону про внесення змін до статті 161 Кримінального кодексу України щодо відповідальності за порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань (р.№1395, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за правопорушення з мотивів національної, расової чи релігійної ненависті або ворожнечі) (р.№1395-1, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення механізму захисту прав, інтересів фізичних, юридичних осіб і держави шляхом покращання нормативно-правового забезпечення оперативно-службової діяльності правоохоронних органів) (р.№1380, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконне володіння транспортними засобами та знищення, підробку або заміну номерів їх вузлів та агрегатів) (р.№1423, н.д. Ю.Каракай).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких Законів України щодо інформування керівниками правоохоронних органів громадськості про стан законності та заходи щодо її зміцнення (р.№1448, н.д. С.Олійник, В.Грицак).

Проект Постанови про затвердження пріоритетних напрямків діяльності правоохоронних органів (р.№1447, н.д. С.Олійник, В.Грицак).

 

Інші питання:

Про голову підкомітету з питань законодавчого забезпечення і парламентського контролю за діяльністю податкової міліції та дізнання в органах Державної митної служби України.

 

21 березня

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

Слухання у Комітеті: "Про проект нової редакції Закону України "Про прокуратуру".

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про участь України у формуванні Єдиного економічного простору (ЄЕП) з Республікою Білорусь, Республікою Казахстан, Російською Федерацією та розвитку взаємовигідного економічного співробітництва (р.№1148, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про внесення зміни до Регламенту Верховної Ради України (щодо часу голосування) (р.№2025, н.д. В.Кириленко та ін.).

 

Інші питання:

Про плани роботи підкомітетів Комітету на 2008 рік.

Про перелік проектів законів та постанов, які знаходяться на розгляді у Комітеті та стан їх опрацювання.

Про утворення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з зарубіжними країнами.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(виїзне засідання, м.Київ, вул.Солом’янська, 24, о 15.00)

 

19 березня

 

Інші питання:

Про організацію доступу до документів Національного архівного фонду України та використання архівної інформації.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 15.00)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про стимулювання розвитку високих технологій в Україні (р.№1083, н.д. К.Самойлик, Ю.Каракай).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Постанови про відзначення 100-річчя від дня народження Гаркавого П.Х. (р. №2196, н.д. В.Литвин, С.Гриневецький).

 

 

Інші питання:

Про стан державного регулювання і управління у сфері розвитку, правової охорони і захисту інтелектуальної власності та інноваційної діяльності в Україні (прийняття рішення).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

 

17 березня

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

            Слухання у Комітеті: "Енергетична безпека України: стан та перспективи забезпечення природним газом".

 

 

19 березня

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про завершення переходу Збройних Сил України та інших військових формувань на комплектування особового складу військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом (р.№1023, н.д. П.Симоненко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи національної безпеки України" (р.№2018, н.д. В.Коновалюк).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення завдань Міністерства оборони України і Генерального штабу Збройних Сил України (р.№0932, друге читання).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про державний нейтралітет України (р.№1013, н.д. Н.Шуфрич).

            Проект Закону про проголошення Україною постійно нейтрального, позаблокового статусу (р.№1149, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

            Проект Закону про внесення змін до статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби" (р.№1390, н.д. Ю.Самойленко).

 

 

Інші питання:

            Про стан забезпечення житлом військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби, та членів їх сімей (прийняття рішення).

 

24 березня

(виїзне засідання, м.Миколаїв)

 

Інші питання:

Про стан та перспективи будівництва корветів для Військово-Морських Сил.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

19 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров’я (щодо соціального захисту працівників охорони здоров’я) (р.№1483, н.д. Т.Бахтеєва).

 

Інші питання:

Про результативність програмних заходів у сфері боротьби з туберкульозом та ефективність використання коштів, спрямованих на їх реалізацію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, малий зал, о 14.30)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про підвищення престижності шахтарської праці (р.№1097, н.д. Н.Королевська).

            Проект Закону про підвищення престижності шахтарської праці (р.№1097-1, н.д. В.Турманов).

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання" (р.№1347, н.д. В.Скубенко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поводження з радіоактивними відходами (р.№1468, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" (щодо запровадження порядку встановлення та виплати компенсаційних виплат фізичним особам) (р.№1409, н.д. В.Коновалюк).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо сплати страхових внесків гірничими підприємствами) (р.№2001, н.д. В.Турманов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо забезпечення прав пенсіонерів (р.№2071, н.д. В.Сушкевич, Є.Шаго).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів щодо реструктуризації заборгованості підприємств - надавачів житлово-комунальних послуг (р.№2003, н.д. О.Попов).

          Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо спрощення умов вивезення громадянами товарів за межі митної території України) (р.№2065, н.д. І.Рибаков, А.Шкіль).

          Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування послуг з транзиту нафти та природного газу) (р.№2051, н.д. Т.Стецьків).

          Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо стимулювання інвестиційної діяльності банків) (р.№2109, н.д. Р.Зозуля).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

19 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (р.№0914, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо здійснення Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини парламентського контролю за дотриманням прав і свобод людини і громадянина у сфері здійснення цивільного судочинства (р.№1301, н.д. Ю.Мірошниченко, Е.Павленко).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо здійснення Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини парламентського контролю за дотриманням прав і свобод людини і громадянина у сфері адміністративного судочинства) (р.№1302, н.д. Ю.Мірошниченко, Е.Павленко).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо надання Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини та його представникам можливості судового захисту прав та свобод людини) (р.№1299, н.д. Е.Павленко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

18 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про затвердження зміни до Конституції Автономної Республіки Крим (щодо терміну повноважень депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим) (р.№1485, н.д. О.Черноморов).

            Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" та затвердження зміни до Конституції Автономної Республіки Крим (р.№1485-1, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про затвердження Конституції Автономної Республіки Крим" (р.№2005, н.д. В.Шемчук).

            Проект Закону про нормативно-правові акти (р.№1343, н.д. Р.Зварич).

            Проект Закону про нормативно-правові акти (р.№1343-1, н.д. О.Лавринович).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 147 Цивільного кодексу України (щодо повідомлення про намір продажу частки у статутному капіталі) (р.№1179, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про всеукраїнський референдум (р.№1374, н.д. О.Лавринович).

            Проект Закону про всеукраїнський референдум (р.№1374-1, н.д. Ю.Ключковський).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо терміну повноважень депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим) (р.№1428, н.д. О.Черноморов).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про професійний розвиток персоналу на виробництві (р.№2019, н.д. В.Коновалюк).

            Проект Закону про аудит з промислової безпеки і охорони праці (р.№0873, друге читання).

            Про проект Концепції Загальнодержавної програми розвитку промисловості на період до 2017 року.

  

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо обмеження термінів перебування народного депутата у складі Верховної Ради та зміни порядку формування виборчих списків) (р.№2093, н.д. М.Томенко).

            Проект Закону про вибори народних депутатів України (р.№2097, н.д. І. Шаров та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування недоторканності) (р.№2100, н.д. К.Лук’янова, О.Новіков).

            Проект Постанови про порядок  виконання окремих положень Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№2090, н.д. С.Сас, О.Єфремов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо угод про міжфракційні депутатські об’єднання) (р.№2038, н.д. І.Рибаков, А.Шкіль).

            Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо угод про міжфракційні депутатські об’єднання) (р.№2039, н.д. І.Рибаков, А.Шкіль).

            Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо часу голосування) (р.№2025, н.д. В.Кириленко та ін.).

            Проект Постанови про внесення змін до статей 85 та 88 Регламенту Верховної Ради України (р.№1460, н.д. М.Круглов та ін.).

            Проект Постанови про внесення змін до ст.51 Регламенту Верховної Ради України (щодо дотримання дисципліни народними депутатами) (р.№2041, н.д. В.Яворівський).

            Проект Постанови про визначення виду і способу голосування при розгляді Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Український прорив: для людей, а не політиків" (р.№1360/П, н.д. О.Лукаш).

            Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань можливих порушень діючого законодавства на енергетичному ринку України "Промислово-фінансовою Корпорацією "Єдині енергетичні системи України" та її посадовими особами (р.№2078, н.д. В.Лук’янов).

            Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування звинувачень в розкраданні коштів з державного бюджету при виконанні програми "Золота підкова Черкащини" (р.№2133, н.д. В.Бондик).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань  з порядком денним: "Забезпечення виконання законодавства органами влади з метою сприяння розвитку підприємницької діяльності в Україні" (р.№2115, н.д. Н.Королевська та ін.).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Підготовка до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012  року з футболу" (17 квітня 2008 року) (р.№2132, н.д. В.Коновалюк).

            Проект Постанови про організацію парламентських слухань з питань правонаступництва боргів та активів Союзу РСР (р.№2135, н.д. Ю.Костенко та ін.).

            Проект Постанови про парламентські слухання на тему: "Проблеми приватизації на сучасному етапі економічного розвитку України" (р.№2156, н.д. Є.Мармазов та ін.).

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо переривання трансляції кіно- і телефільмів рекламою та заборони рекламування тютюнових виробів та алкогольних напоїв) (р.№1014, н.д. Н.Шуфрич).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо використання мов) (р.№1075, н.д. В.Колесніченко).

            Проект Закону про  внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо повноважень у сфері вживання мов) (р.№1076, н.д. В.Колесніченко).

 

Інші питання:

Про порушення закону під час трансляції телевізійних роликів в ефірі ТРК "Київ" (про лист першого заступника Міністра внутрішніх справ України М.М.Клюєва).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Підготовка до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу (21 травня 2008 року)" (р.№2132, н.д. В.Коновалюк та ін.).

            Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підтримку олімпійського, параолімпійського руху та спорту вищих досягнень в Україні" (щодо закупівлі робіт і послуг).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про страхування" (щодо обов’язкового страхування туристів) (р.№1180, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12)

 

19 березня, о 14.30

 

            "Круглий стіл": "Про проект Трудового кодексу України" .

 

19 березня, о 16.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статей 4 та 5 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№1469, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (р.№1470, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати) (р.№2048, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Постанови про порядок визначення, формування та встановлення прожиткового мінімуму (р.№2107, н.д. В.Хара та ін.). 

Проект Закону про єдиний соціальний податок (р.№2083, н.д. Т.Стецьків та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення" та розділу другого Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України"  (р.№2114, н.д. М.Папієв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виплати грошової допомоги у зв'язку з призовом на військову службу) (р.№2127, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оплату праці" та до розділу другого Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо оплати праці працівників установ, що фінансуються з бюджету) (р.№2128, н.д. В.Хара та ін.).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров'я (щодо соціального захисту працівників охорони здоров'я) (р.№1483, н.д. Т.Бахтеєва).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та внесення змін до деяких законодавчих актів" (щодо відновлення гарантій соцзахисту при формуванні прожиткового мінімуму) (р.№2094-1, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та внесення змін до деяких законодавчих актів" (щодо відновлення гарантій соцзахисту при компенсаційній індексації заощаджень) (р.№2094-3, н.д. В.Хара  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо показника рівня забезпечення прожиткового мінімуму) (р.№2129, н.д. В.Хара та ін.).

 

Інші питання:

Про підготовку до проведення "круглого столу": "Про проект Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування"  (9 квітня 2008 року).

Про підготовку до проведення "круглого столу": "Щодо приведення обсягів та напрямів підготовки кадрів у відповідність до потреб економіки"
(16 квітня 2008 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 15.00)

 

19 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про страхування" (щодо обов'язкового страхування туристів) (р.№1180, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму (р.№1268, н.д. Г.Омельченко).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законів України (щодо безготівкових розрахунків та використання спеціальних платіжних засобів) (р.№1463, н.д. В.Горбаль та ін.).

 

 

Головне організаційне управління

14.03.2008 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Комітети, які не планують проведення засідань:

 

 

 

Комітет з питань правосуддя;

Комітет з питань транспорту i зв'язку.

 

 

 

Головне організаційне управління

14.03.2008 р.