ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 17 – 20 червня 2008 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

 

17 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проекти законів про ринок земель (р.№2143, КМУ; р.№2143-1,
н.д. П.Сулковський та ін.; р.№2143-2, н.д. І.Заєць).

   

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо перегляду санкцій та визначення повноважень з регулюванням відносин у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом (р.№2410, КМУ).

            Проект Закону про Антикорупційне бюро України (р.№2222,
н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними" (р.№2139, н.д. Г.Москаль).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про доброчесну поведінку осіб, уповноважених на виконання функцій держави, органів місцевого самоврядування (р.№2362, КМУ).

            Проект Закону про порядок оподаткування прихованих доходів, легалізацію активів та посилення боротьби з корупцією (р.№2584,
н.д. С.Терьохін).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері відповідальності за незаконний обіг лікарських засобів) (р.№2274, н.д. Ю.Гайдаєв, В.Корж).

            Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо фактів порушень Конституції України та діючого законодавства міським головою  міста Миколаєва Чайкою В.Д., іншими посадовими особами Миколаївської міськради, а також за фактами численних протиправних дій при виконанні ними своїх службових обов’язків та неефективного управління підприємствами комунальної власності і бюджетом міста Миколаєва (р.№2480, н.д. Р.Забзалюк).

            Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань з’ясування обставин існування корупційної схеми передачі Прикерченської ділянки надр контитентального шельфу Чорного моря та видачі спеціального дозволу на користування надрами компанії "Венко Прикерченська ЛТД" (Британські Віргінські острови) та інші корупційні дії високопосадовців, пов’язані з розкраданням ресурсів та власності (р.№2590, н.д. С.Соболєв, Р.Забзалюк).

            Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань вивчення дотримання законодавства та забезпечення захисту національних інтересів України при укладенні та виконанні Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах Прикерченської ділянки надр контитентального шельфу Чорного моря, між державою Україна та компанією "Венко Інтернешнл ЛТД" (р.№2590-1, н.д. Д.Шпенов).

 

Інші питання:

            Про рекомендації слухань у Комітеті: "Антикорупційна політика і практика: проблеми законодавчого забезпечення".

            Про стан готовності до розгляду на засіданні Комітету антикорупційного пакету законопроектів.

            Про внесення змін до структури Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

            Про дачу згоди на звільнення з посади начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України у Київській області.

            Про внесення змін до структури Служби внутрішньої безпеки Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.

            Про розгляд звернення народного депутата України Олійника С.В.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 14.30 )

 

17 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння будівництву (р.№0883, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Про Декларацію цілей та завдань бюджету на 2009 рік (Бюджетну декларацію).

 

Інші питання:

            Про співпрацю з Міністерством з питань житлово-комунального господарства України щодо спільної законотворчої діяльності.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни (р.№2329, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на  виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:

            Про передачу бюджетних призначень загального фонду на 2008 рік по Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської  катастрофи.

            Про перерозподіл бюджетних призначень за видатками споживання загального фонду на 2008 рік по Міністерству фінансів України.

            Про перерозподіл бюджетних призначень загального фонду на 2008 рік по Державному управлінню справами.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

            Проект Закону про внесення зміни до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник туризму України") (р.№2411, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти законів:

про особливості державного контролю за декларуванням доходів, майна та витрат осіб, уповноважених на виконання функцій публічної влади (р.№1429, н.д. П.Жебрівський);

про декларування вищими посадовими особами України, державними службовцями 1-3 категорії та керівниками органів місцевого самоврядування майна, доходів і витрат (р.№1429-1, н.д. Я.Джоджик, І.Заєць).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про боротьбу з корупцією" (щодо обмежень для державних службовців) (р.№1120,
н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей (р.№2448, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни (р.№2329, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Земельного та Лісового кодексів України щодо збереження лісів (р.№2463, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень та зміни до статей 116, 124 Земельного кодексу України (щодо набуття права оренди земельних ділянок за результатами аукціону) (р.№2326, н.д. М.Сирота, С.Терещук).

Проекти законів:

про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зміни цільового призначення сільськогосподарських земель та посилення відповідальності в сфері земельних відносин (р.№2028, н.д. Є.Сігал, І.Кириленко);

про внесення змін до статті 20 Земельного кодексу України (щодо зміни цільового призначення земельних ділянок) (р.№2028-1,
н.д. М.Присяжнюк, В.Бевзенко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заборону ввезення і реалізації на території України етилованого бензину та свинцевих добавок до бензину" (щодо авіаційного палива) (р.№2144,
н.д. Б.Шиянов, І.Воротнюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС) (р.№2499, н.д. А.Семинога, В.Олійник).

Проект Закону про Загальнодержавну цільову екологічну програму поводження з радіоактивними відходами (р.№2182, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо поводження з радіоактивними відходами (р.№1468, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про прийняття "Стратегії розвитку ядерно-енергетичного комплексу України до 2030 року" (р.№2278, н.д. А.Деркач).

Проект Закону про платежі за видобуток уранової руди щодо відрахування коштів для вирішення проблем розвитку територій, компенсацій населенню, яке проживає в регіоні видобування уранової руди (р.№2269, н.д. С.Тулуб).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поводження з радіоактивними відходами" (р.№2199, А.Деркач).

Про проект Житлового кодексу України (р.№2307, н.д. Є.Корнійчук  
та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо зняття обмежень відносно прав на пільги) (р.№2388, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів" України (щодо відновлення гарантій соцзахисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№2094-5, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо плати за надра, зокрема сировини цементної) (р.№2568, н.д. М.Круць).

 

            Інші питання:

Про затвердження рішення виїзного засідання Комітету щодо екологічного стану прибережної смуги та дотримання природоохоронного законодавства у прибережній захисній смузі моря (від 29 травня 2008 року).

Про затвердження рішення виїзного засідання Комітету щодо екологічної ситуації в м.Саки (від  29 травня 2008 року).

Про затвердження рішення слухань у Комітеті щодо реалізації державної політики у сфері поводження з відходами в Україні та стан виконання Постанови Верховної Ради України від 6 жовтня 2005 року №2967-IV “Про стан виконання законодавства у сфері поводження з відходами в Україні та шляхи його вдосконалення”.

Про виконання рішення Комітету від 1 листопада 2006 року №11/5 щодо слухань у Комітеті на тему: "Стан та вдосконалення законодавства України у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; відновлення єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного, природного та військового характеру на місцевому рівні; реформування аварійно-рятувальних служб МНС України".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств (р.№0054, КМУ).

Проект Постанови про проведення пленарного засідання Верховної Ради України за участю Кабінету Міністрів України на тему: "Про виконання Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами, Плану дій "Україна-Європейський Союз" та стан підготовки нового базового договору між Україною та Європейським Союзом" (р.№2433, н.д. О.Білозір та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державну міграційну службу в Україні (р.№1327, н.д. Г.Москаль, С.Василенко).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття проекту Закону України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Данія про реадмісію осіб" за основу та в цілому (р.№0040/П, н.д.В.Кисельов).

 Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Федеральною Радою Швейцарської Конфедерації про обмін стажистами, р.№0043, КМУ).

Проект Закону про мови (р.№1015-2, н.д.П.Мовчан, В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо права на службу за умови володіння державною, регіональною та мовою меншин) (р.№1063, н.д.В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо права на службу за умови володіння державною, російською, регіональною та мовою меншин) (р.№1064, н.д. В.Колесніченко).

 

            Інші питання:

Про стан виконання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб та Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

 

20 червня

 

Інші питання:

            Слухання у Комітеті: "Шляхи вдосконалення вітчизняного законодавства у сфері правопорушень, вчинених неповнолітніми, в контексті гармонізації з міжнародними нормами і стандартами (щодо законодавчого забезпечення впровадження пробації в Україні)".

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо визнання Російською Федерацією самопроголошених республік Абхазії й Південної Осетії (р.№2420. н.д. В.Каськів, А.Шевченко).

            Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй (р.№2370, н.д. В.Швець, В.Стретович).

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Ісландської Республіки про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та капітал і Протоколу до неї (р.№0049, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Йорданського Хашимітського Королівства про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та капітал і Протоколу до неї (р.№0050, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Соціалістичної Республіки В’єтнам про реадмісію громадян обох держав (р.№0058, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність з положеннями Закону України "Про міжнародне приватне право") (р.№2438, КМУ).

 

Інші питання:

            Про утворення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків із зарубіжними країнами.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи" (щодо повернення культового майна, що є документами Національного архівного фонду) (р.№1265, на заміну, н.д. О. Фельдман).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державну підтримку книговидання в Україні (р.№2309, н.д. О. Доній).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визначення порядку та строків зберігання деяких категорій документів (р.№2402, КМУ).

Проект Закону про порядок організації і проведення мирних заходів (р.№2450, КМУ).

Про основні напрями бюджетної політики на 2009 рік.

 

Інші питання:

Про резолюцію мітингу у смт Кіровське, присвяченого 64-й річниці депортації кримсько-татарського народу.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Банкова, 6-8, другий поверх, кінозал, о 15.00)

 

18 червня

 

 Інші питання:

            Слухання у Комітеті: "Удосконалення законодавчого забезпечення розвитку вищої освіти в Україні в контексті підготовки нової редакції Закону України "Про вищу освіту".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" (р.№2192, друге читання).

            Проект Закону про демілітаризацію та упорядкування носіння форменого одягу (р.№2328, н.д. Г.Москаль).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Постанови про питання перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України (р.№2235, н.д. В.Каськів).

 

Інші питання:

            Про стан підготовки до слухань у Комітеті "Про здійснення органами центральної виконавчої влади заходів по реалізації Рекомендацій учасників Комітетських слухань "Про стан та перспективи подальшого розвитку  оборонно-промислового комплексу України".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

18 червня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до окремих законів України щодо запровадження посади Представника з прав дитини (р.№2489,
н.д. О.Зарубінський, М.Рудченко).

Проект Закону про порядок організації і проведення мирних заходів (р.№2450, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами (р.№2459, н.д. В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (нова редакція) (р.№2562, н.д. В.Корж).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3,  зал №3, о 14.30)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії" (р.№2324, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з ратифікацією Поправки до Конвенції про фізичний захист ядерного матеріалу (р.№2365, КМУ).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Поправки до Конвенції про фізичний захист ядерного матеріалу (р.№0046, КМУ).

 

Інші питання:

            Про досвід застосування Методики обрахування плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженої постановою НКРЕ від 19.07.2007 №983.

            Інформація Мінпаливенерго щодо формування ціни на нафтопродукти на внутрішньому ринку України.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

18 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" (щодо призначення допомоги) (р.№2408, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо операцій, що звільнені від оподаткування) (р.№2467, н.д. М.Папієв).

 

Інші питання:

            Про рекомендації Комітету за результатами проведення "круглого столу" щодо шляхів подальшого вдосконалення пенсійної реформи в Україні.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3,великий зал, о 14.30)

17 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо зарахування податку, утриманого при здійсненні операцій з продажу об'єктів нерухомого майна) (р.№2171, на заміну, н.д. О.Семерак, та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо медичних виробів) (р.№2250, н.д.Р.Зозуля).

Проект Закону про податок на нерухоме майно (нерухомість), відмінне від земельної ділянки (р.№2378, н.д. Г.Москаль).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

18 червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про порядок організації і проведення мирних заходів (р.№2450, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про міліцію" (щодо підстави затримання осіб, яких запідозрено в бродяжництві) (р.№2099, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про захист персональних даних (р.№2273,
н.д. О.Шевчук та ін.).

Про затвердження Регламенту Верховної Ради України (р.№2104-1,
н.д. М.Катеринчук, В.Коваль).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

17 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проекти законів про нормативно-правові акти (р.№1343,
н.д. Р.Зварич; р.№1343-1, н.д. О.Лавринович).

            Проект Закону про процедуру підготовки проекту нової редакції Конституції України (р.№2245, н.д. Т.Стецьків та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної реєстрації договорів комерційної концесії) (р.№2334, н.д. О.Фельдман).

            Проекти законів про внесення зміни до статті 55 Закону України "Про нотаріат" (щодо посвідчення угод за місцем розташування нерухомого майна) (р.№1177, н.д. Ю.Мірошниченко; (щодо посвідчення угод про відчуження або заставу нерухомого майна) (р.№2195, н.д. І.Бережна).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нотаріат" (щодо недопущення позбавлення житла дітей) (р.№2374, н.д. О.Фельдман) (р.№1425, КМУ; р.№1425-1, н.д. С.Міщенко та ін.).      

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Пропозиції Президента України до Закону "Про регулювання реалізації окремих соціально-значимих продуктів харчування" (р.№2292).

 

Інші питання:

Про рекомендації слухань у Комітеті "Про ситуацію в гірничо-металургійному комплексі України і шляхи законодавчого врегулювання негативних тенденцій в галузі".

Про пропозиції до Бюджетної декларації Кабінету Міністрів України на 2009 рік.

Про затвердження положення  про Експертну раду при комітеті та її склад.

 

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 16.00)

 

Круглій стіл "Проблемні питання щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг і шляхи їх вирішення".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про заяву народного депутата України Власенка С.В. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

Про заяву народного депутата України Пилипенка В.П. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя.

Про заяву народного депутата України Павленка В.В. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Про заяву народного депутата України Ягоферова А.М. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Про заяву народного депутата України Сочки О.О. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.

Проект Постанови про внесення змін до Тимчасового регламенту Верховної Ради України (р.№2012, друге читання).

Проект Постанови про внесення змін до Тимчасового регламенту Верховної Ради України (щодо мови) (р.№2554, н.д.Ю.Гнаткевич).

Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо забезпечення особистого голосування народних депутатів України) (р.№2165, н.д.Г.Смітюх).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування причетності до політичних репресій посадових осіб Секретаріату Президента і Генеральної Прокуратури України (р.№2592, н.д. Ю.Гримчак).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань з’ясування обставин існування корупційної схеми передачі Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря та видачі спеціального дозволу на користування надрами компанії "Венко Прикерченська ЛТД" (Британські Віргінські острови) та інші корупційні дії високопосадовців, пов’язані з розкраданням природних ресурсів та власності (р.№2590, н.д.С.Соболєв, Р.Забзалюк).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань вивчення дотримання законодавства та забезпечення захисту національних інтересів України при укладенні та виконанні Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря, між державою Україна та компанією "Венко Інтернешнл лтд" (р.№2590-1, н.д.Д.Шпенов).  

Проект Постанов про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування порушень прав телеглядачів та норм Закону України "Про інформацію" і Закону України "Про телебачення і радіомовлення" під час реалізації телевізійного проекту "Великі українці" на телеканалі "Інтер" (р.№2610, н.д.О.Герасим’юк, та ін.).

Проект Постанови про перерахування одноденного заробітку народних депутатів України для придбання медикаментів та необхідного обладнання Українській дитячій спеціалізованій лікарні "ОХМАТДИТ" (р.№2413, н.д.Т.Бахтеєва, та ін.).

Проект Постанови про визначення виду і способу голосування при розгляді проектів постанов Верховної Ради України "Про призначення позачергових виборів депутатів Харківської міської ради та Харківського міського голови" (реєстраційний номер 2228 від 18.03.2008 року) та "Про призначення позачергових виборів Харківського міського голови" (реєстраційний номер 2228-1 від 18.03.2008 року)" (р.№2228/П, н.д.М.Комар).

Проект Постанови про політико-правову оцінку дій посадових осіб секретаріату Президента і Генеральної Прокуратури України, які мають ознаки політичних репресій (р.№2588, на заміну, н.д.Ю.Гримчак).

Про затвердження календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про рекламу" (щодо ідентифікації соціальної реклами та регулювання окремих видів рекламної діяльності політичних партій та громадських організацій).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо звітності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення) (р.№2442, н.д. О.Кондратюк).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо недопущення зловживань довірою телеглядачів) (р.№2300, н.д. О.Фельдман).

 

Інші питання:

            Про Рекомендації Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення за результатами звіту за 2007 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

18 червня

 

 

Інші питання:

            Про стан реалізації Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту нормативно-правових актів щодо підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (закрите засідання).

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 1430)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зайнятості населення) (р.№2392, н.д. П.Жебрівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо призначення допомоги) (р.№2408, КМУ) .

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо встановлення соціальних гарантій прийомним батькам) (р.№2415,
н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки патронатним вихователям та працівникам, які усиновили дитину (р.№2418, н.д. В.Корж, А.Толстоухов). 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо розміру допомоги при народженні дитини та допомоги на дітей) (р.№2238, н.д. В.Лук’янов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визначення порядку та строків зберігання деяких категорій документів
(р.№2402, КМУ).

 

 

Інші питання:

Про Рекомендації парламентських слухань "Про хід виконання в Україні Європейської соціальної хартії (переглянутої)".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.00)

 

18 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла (р.№2464, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо активізації інвестиційно-інноваційної діяльності) (р.№2356, н.д. В.Лук’янов).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо статутного капіталу (щодо заміни поняття "статутний фонд" поняттям "статутний капітал") (р.№2425, н.д. І.Горіна).

            Проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди  від 28 листопада 2007 року між Україною (Гарант) та Європейським банком реконструкції та розвитку (Банк) (р.№0055, Президент України).

 

 

Інші питання:

Інформація про поточний стан і проблеми банківської системи та законодавче забезпечення її розвитку (Національний банк України, Асоціація українських банків).

 

 

 

Головне організаційне управління

13.06.2008 р.