ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1  – 5 грудня 2008 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

2 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання негативним наслідкам впливу світової фінансової кризи на  розвиток агропромислового комплексу (р.№3353, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання негативним наслідкам впливу кризи в агропромисловому комплексі (р.№3353-2, н.д.В.Янукович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні" (щодо уточнення процедури видачі сертифіката) (р.№3352, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про проект Постанови про встановлення та зміну меж міста Приморськ Приморського району Запорізької області.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

3 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо запобігання корупційним діям та хабарництву у сфері земельних відносин) (р.№2517, н.д.В.Бевзенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України щодо діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України (р.№2783, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про благодійництво та благодійні організації" (щодо запобігання корупційним діям посадових осіб при прийнятті рішень дозвільного характеру) (р.№3108, н.д.О.Новіков).

 

 

Інші питання:   

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання  та досудове слідство прокуратури Львівської області.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 14.30)

 

2 грудня

           

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (р.№3308, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

Інші питання:  

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2008 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

3 грудня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (р.3058, н.д.О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник цивільного захисту" та "Заслужений рятівник України") (р.2103, н.д.С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо почесного звання "заслужений працівник") (р.3346, н.д.О.Боднар).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (р.2565, н.д.В.Сушкевич).

Проект Закону про місто Харків (р.2512, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення таємниці голосування) (р.2518, н.д.В.Горбаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо обмеження строку перебування на посаді міського голови)  (р.2539, н.д.В.Каськів).

 

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо встановлення пенсій за особливі заслуги громадянам нагородженим Почесною Грамотою Верховної Ради України) (р.2042, н.д.В.Яворівський).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського,12/2, кімн.12, о 14.30)

 

3 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (щодо удосконалення окремих положень) (р.№3037, н.д.Ю.Кармазін).

Проект Закону про виділення фінансових ресурсів для подолання наслідків стихійного лиха у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях (р.№3025, н.д.В.Кисельов).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну геологічну службу України" (щодо контролю за видачею ліцензій за дотриманням ліцензійних умов) (р.№3018, КМУ).

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 620, о 15.00)

 

3 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про приєднання України до Віденської угоди про заснування Міжнародної класифікації зображувальних елементів знаків (р.№0097, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо створення законодавчих умов для оновлення об'єктів електроенергетики) (р.№2707, КМУ).

Проект Закону про забезпечення комерційного обліку природного газу (р.№3013, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2609, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (р.№3079, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" щодо інформування споживача туристичних послуг (р.№2599, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо терміну "стандарт") (р.№3322, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо факторингу (р.№2638, КМУ).

Проект Закону про відновлення прав осіб депортованих за національною ознакою (р.№3142, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 301 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за зберігання творів, зображень або предметів порнографічного характеру) (р.№3221, КМУ).

Проект Закону про запровадження мораторію на експорт виробів   військового призначення" (р.№3235, н.д.В.Коновалюк, І.Алексєєв).

Проект Закону про заборону розташування іноземних військових баз на території України (р.№3273, н.д.В.Каськів).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про встановлення тарифної квоти на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини" (р.№3301, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ставки ввізного мита на полівінілхлорид) (р.№3141, КМУ).

 

 Інші питання:

Про перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

3 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо обов’язкового лікування від алкоголізму, наркоманії чи токсикоманії) (р.№3383, н.д.В.Швець).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо позбавлення батьківських прав) (р.№3384, н.д.В.Швець).

Проект Закону про Службу правопорядку Міністерства внутрішніх справ України (р.№2470, н.д.Г.Москаль та ін.).

Проект Закону про охоронну діяльність (р.№2314, н.д.О.Новіков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за розпалювання  політичної, ідеологічної, расової, національної або релігійної ворожнечі) (р.№2281, н.д.Г.Герман).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за злочини з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості) (р.№2281-1, н.д.Т.Чорновіл).

Проект Закону про внесення зміни до статті 382 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за невиконання судового рішення) (р.№1194, н.д.Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо мови) (р.№2550, н.д.Ю.Гнаткевич).

 

Інші питання:   

Про звернення народного депутата України Грицака В.М. до Голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Швеця В.Д. з приводу інформації, опублікованої на офіційному Інтернет-сайті РНБО України 7 листопада 2008 р., щодо розгляду на засідання РНБО питання  націоналізації державного ринку виготовлення бланків документів суворої звітності.  

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

3 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про приєднання України до Локарнської угоди про заснування Міжнародної класифікації промислових зразків (р.№0086, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Страсбурзької угоди про Міжнародну патентну класифікацію (р.№0087, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і Організацією Північноатлантичного договору (НАТО) щодо заснування Центру інформації та документації НАТО в України (р.№0101, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Меморандуму про взаємопорозуміння між Урядом України і Організацією Північноатлантичного договору (НАТО) щодо призначення Офіцерів зв’язку НАТО в України (р.№0102, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо обміну та взаємної охорони інформації з обмеженим доступом у сфері оборони (р.№0103, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

3 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей" (р.№2700, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про музеї та музейну справу" (р.№3020, КМУ).

 

Інші питання:

Про ситуацію навколо Національного центру Олександра Довженка.

Про результати аудиту, проведеного Рахунковою палатою України,  щодо ефективності використання коштів державного бюджету на збереження історико-культурної спадщини в заповідниках.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 15.00)

 

3 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність" (щодо зарахування навчання в докторантурі до стажу наукової роботи) (р.№2166, н.д.А.Матвієнко, О.Бондар).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо обчислення пенсії науковим працівникам) (р.№2234, н.д.А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про державну підтримку галузевої науки (р.№2678, н.д.О.Вікул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо пенсійного забезпечення наукових працівників) (р.№2691, н.д.А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність" (щодо обчислення пенсій наукових (науково-педагогічних) працівників) (р.№2761, н.д.М.Кульчинський).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо статусу наукових працівників) (р.№3001, н.д.А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про науково-технічну діяльність" (щодо пенсійного забезпечення та покращення соціального статусу наукових працівників) (р.№3185, н.д.К.Самойлик).

 

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів) (щодо пільг по оподаткуванню для професійно-технічних навчальних закладів) (р.№2353, н.д.О.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 36 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо соціального захисту дітей,  які навчаються в закладах системи загальної середньої освіти у зв’язку з втратою годувальника) (р.№2597, н.д.Я.Сухий).

 

 

Інші питання:

Про роботу органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування стосовно дотримання законодавства України щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників загальноосвітніх навчальних закладів України у 2008 році, забезпечення прав громадян на доступ до вищої освіти і  створення належних умов для навчання і виховання учнів на початок 2008/2009 навчального року.

Про рекомендації круглого столу "Про виклики для  вітчизняної науки та освіти в контексті світової фінансової та економічної кризи".

Про рекомендації Всеукраїнського круглого столу "Основні напрями та умови реформування системи вищої аграрної освіти України" (на прикладі Полтавської області).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кімн. 1224, о 15.00)

 

3 грудня

           

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про Дисциплінарний статут Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України" (р.№0856).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту військовослужбовців, осіб звільнених з військової служби, та членів їх сімей (р.№2478, н.д.С.Веліжанський).

           

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і Організацією Північноатлантичного договору (НАТО) щодо заснування Центру інформації та документації НАТО в Україні (р.№0101, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

3 грудня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про організацію надання послуг у галузі охорони здоров’я (р.№2377, н.д.Р.Сорочинська-Кириленко).

Проект Постанови про заходи щодо державної підтримки спеціалізованого спинального санаторію ім. академіка М.Н.Бурденка у м.Саки Автономної Республіки Крим (р.№3154, н.д.В.Литвин, В.Гривковський).

Проект Постанови про заходи щодо забезпечення державної підтримки санаторно-курортних закладів, в яких лікуються та проходять реабілітацію інваліди (р.№3324, н.д.В.Сушкевич та ін.).

      

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування дозвільних процедур (р.№3005, н.д.К.Ляпіна).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

3 грудня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про забезпечення комерційного обліку природного газу (р.№3013, КМУ).

Проект Закону про сприяння використанню біологічних видів палива (р.№1114, н.д.С.Пашинський, О.Черпіцький).

           

           

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2008-2012 роки (р.№3063, КМУ).

 

             

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(м.Київ, вул.Хрещатик, 2, Національний

комплекс "Український дім", о 10.00)

 

3 грудня

 

Інші питання:   

Участь у заходах, присвячених Міжнародному дню інвалідів.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

3 грудня

 

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо вдосконалення законодавства у  сфері відшкодування матеріальної шкоди реабілітованим громадянам) (р.№2677, н.д.М.Кульчинський).

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (р.№3079, КМУ).

 

                       

Інші питання:   

Інформація Міністерства закордонних справ України щодо практики застосування консульськими службами Закону України "Про імміграцію" стосовно осіб, раніше депортованих за національною ознакою (кримських татар), які постійно проживали в Республіці Узбекистан та  виявили бажання іммігрувати в Україну.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари, третій поверх, о 14.00)

 

3 грудня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Європейської конвенції про транскордонне телебачення (р.№0095, Президент України).

Проект Закону про захист професійної діяльності журналістів (р.№2636, КМУ).

Проект Закону про державно-правові гарантії захисту професійної діяльності журналістів (р.№2508, н.д.А.Яценко).

 

             

Інші питання:

Про припинення ретрансляції провідних російських телеканалів в кабельних мережах України,

Про представлення до нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України та Грамотою Верховної Ради України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

3 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення розміру аліментів на дітей) (р.№2008, н.д.О.Ляшко, М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (щодо збільшення віку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають право на повне державне утримання під час навчання) (р.№2573, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини (р.№2580, н.д.О.Фельдман).

Проект Постанови про утворення Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№2758, н.д.В.Тополов, та ін.).

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

3 грудня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" (щодо забезпечення рівності профспілок) (р.№3119, н.д.В.Марущенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 29 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" (щодо щомісячних страхових виплат) (р.№3191, н.д.Н.Королевська, М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до статті 29 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" (щодо щомісячних страхових виплат) (р.№3191-1, н.д.Є.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно погодинної оплати праці) (р.№3253, н.д.О.Зарубінський, Ю.Литвинов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо встановлення мінімальної частки заробітної плати у структурі собівартості продукції) (р.№3254, н.д.К.Ващук, О.Зарубінський).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування дозвільних процедур (р.№3005, н.д.К.Ляпіна).

Проект Постанови про підготовку та відзначення 75-річчя стахановського руху  (р.№3169, н.д.С.Кілінкаров).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал № 2, о 14.00)

 

3 грудня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про антикризові заходи в будівництві житла
(р.№3354-1, н.д.І.Лисов).

Проект Закону про використання коштів Стабілізаційного фонду (р.№3395, н.д.В.Янукович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" (щодо питань діяльності Ради та Правління) (р.№3397, н.д.В.Янукович М.Азаров).

Проект Закону про особливості капіталізації банків за участю держави (р.№3394, н.д.В.Янукович, та ін.).

Проект Закону про державні гарантії фізичним особам – власникам банківських вкладів (р.№3292, н.д.І.Акімова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо активізації інвестиційно-інноваційної діяльності) (на заміну) (р.№2356, н.д.В.Янукович, В.Лук’янов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони банка змінювати умови договору банківського вкладу та кредитного договору в односторонньому порядку) (р.№3343, н.д.Б.Тарасюк).

 

 

 

Головне організаційне управління

28.11.2008 р.