ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 6 – 10 жовтня 2008 року

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

8 жовтня

           

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№2709, друге читання).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у  поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

 

Інші питання:   

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2008 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

8 жовтня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо мови) (р.№2561, н.д.Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних і  міських голів" (щодо мови) (р.№2544, н.д.Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (р.№3058, н.д.О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник цивільного захисту" та "Заслужений рятівник України") (р.№2103, н.д.С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статусу депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад (р.№2310, на заміну, н.д.О.Доній).

           

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо встановлення пенсій за особливі заслуги громадянам нагородженим Почесною Грамотою Верховної Ради України) (р.№2042, н.д.В.Яворівський).

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2009 рік (р.№3175, КМУ).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(виїзне засідання, м. Біла Церква, Київська область, о 10.00)

 

6 жовтня

 

 

Інші питання:

Про ситуацію з будівництвом сталепрокатного заводу у м. Біла Церква.

 

 

8 жовтня

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Житлового кодексу України (р.№2307, н.д.В.Рибак, О.Попов).

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми створення Державного політехнічного музею "Український техноленд" (р.№2727, н.д.В.Бондик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через митний кордон (р.№2766, КМУ).

Проект Закону про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2008 – 2012 роки (р.№3063, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зміни цільового призначення земельних ділянок (р.№2028, н.д.М.Присяжнюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо встановлення ставок рентних платежів за виготовлення залізорудної сировини)" (р.№3022, н.д.І.Палиця).

 

 

Інші питання:

Про дотримання вимог природоохоронного законодавства.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 15.00)

 

8 жовтня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2005 року) (р.№0068, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2006 року) (р.№0090, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Поправки до положень Договору до Енергетичної Хартії, що стосуються торгівлі (р.№0077, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо здійснення розгляду справи російською мовою) (р.№1054, н.д.С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо мови слідчих та судових документів) (р.№1055, н.д.С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус суддів" (щодо права на заняття судової посади особою, яка володіє державною і російською мовами) (р.№1057, н.д.С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про ринковий нагляд (р.№1365, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо врегулювання питань експорту електроенергії) (р.№1371, н.д.М.Мартиненко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "про природно-заповідний фонд України" (р.№2747, н.д.І.Заєць та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв‘язку з прийняттям Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (р.№2436, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

8 жовтня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Албанія про торговельно-економічне співробітництво (р.№0069, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Парагвай про торговельно-економічне співробітництво (р.№0075, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Народної Республіки Бангладеш про торговельно-економічне співробітництво (р.№0091, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Узбекистан про співробітництво в галузі попередження надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків (р.№0073, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про перевезення військових вантажів та персоналу через територію України (р.№0089, КМУ).

 

 

Інші питання:

 

Про керівника Української частини Міжпарламентської комісії зі співробітництва Верховної Ради України та Федеральних Зборів Російської Федерації.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

8 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" (р.№3077, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин" (р.№0098, Президент України).

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми створення Державного політехнічного музею "Український техноленд" (р.№2727, н.д.В.Бондик та ін.).

 

Інші питання:   

Про результати аудиту, проведеного Рахунковою палатою України, щодо ефективності використання коштів державного бюджету на випуск книжкової продукції за програмою "Українська книга" та розповсюдження офіційної інформаційної продукції.

Про реставрацію унікальної історико-архітектурної пам‘ятки (ХІІ-ХІІІ ст.) Лаврівського василіянського монастиря святого Онуфрія.

Про незаконне будівництво на території заповідника "Київська фортеця".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

8 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність" (щодо зарахування навчання в докторантурі до стажу наукової роботи) (р.№2166, н.д.А.Матвієнко, О.Бондар).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо обчислення пенсії науковим працівникам) (р.№2243, н.д.А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про державну підтримку галузевої науки (р.№2678, н.д.О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо пенсійного забезпечення наукових працівників) (р.№2691, н.д.А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність" (щодо обчислення пенсій наукових (науково-педагогічних) працівників) (р.№2761, н.д.М.Кульчицький).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо статусу наукових працівників) (р.№3001, н.д.А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про науково-технічну діяльність" (щодо пенсійного забезпечення та покращення соціального статусу наукових працівників) (р.№3185, н.д.К.Самойлик).    

 

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (щодо  пільг по оподаткуванню для професійно-технічних навчальних закладів) (р.№2353, н.д.О.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 36 Закону України "Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування" (щодо соціального захисту дітей, які навчаються в закладах системи загальної середньої освіти у зв‘язку з втратою годувальника) (р.№2597, н.д.Я.Сухий).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

 (вул.Садова, 3-а, кімн.1224, о 15.00)

 

8 жовтня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо Державної спеціальної служби транспорту (р.№2687, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих атів України з питань соціального захисту військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби, та членів їх сімей (р.№2478, н.д.С.Веліжанський).

           

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ісламської Республіки Пакистан про взаємну охорону секретної інформації (р.№0078, КМУ). 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

8 жовтня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про заходи щодо державної підтримки спеціалізованого спинального санаторію ім. академіка М.Н.Бурденка у м.Саки Автономної Республіки Крим (р.№3154, н.д.В.Литвин, В.Гривковський).

 

      

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

8 жовтня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України щодо сприяння використанню біологічних видів палива (р.№1114, н.д.С.Пашинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (р.№3199, н.д.М.Волинець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про трубопровідний транспорт" (щодо зняття заборони на приватизацію житлового фонду державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту) (р.№2612, н.д.О.Зарубінський). 

 

                       

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про  ратифікацію Поправки до положень Договору до Енергетичної Хартії, що стосуються торгівлі (р.№0077, КМУ).

 

 

Інші питання:

Інформація Мінпаливенерго щодо підготовки законодавчої бази з функціонування стратегічних  резервів нафти і нафтопродуктів.

           

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

8 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо встановлення пенсій за особливі заслуги громадянам нагородженим Почесною Грамотою Верховної Ради України) (р.№2042, н.д.В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про збір на обов‘язкове державне пенсійне страхування" (щодо збору до Пенсійного Фонду з підприємств всеукраїнських громадських організацій інвалідів) (р.№2497, н.д.О.Журавко).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про здійснення контролю за сплатою збору на обов‘язкове державне пенсійне страхування та збору на обов‘язкове соціальне страхування" (р.№3121, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

8 жовтня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо спеціальних контрольних комісій з питань звернень громадян) (р.№2494, н.д.В.Коновалюк).

Проект Постанови про Спеціальну контрольну комісію Верховної Ради України з питань звернень громадян (р.№2495, н.д.В.Коновалюк).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Закордонне українство: сучасний стан та перспективи співпраці" (у лютому 2009 року) (р.№3055, н.д.Б.Тарасюк, О.Білозір).

 

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2009 рік (р.№3000, КМУ).

 

             

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

8 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про індустріальні (промислові) парки (р.№3071, н.д. О.Шевчук ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо державного контролю у сфері безпеки дорожнього руху), (р.№3182,  н.д.В.Грицак ).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності", (р.№3189, КМУ ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо видачі експлуатаційних дозволів, (р.№3227,  КМУ). 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо норм прискореної амортизації енергозберігаючого обладнання), (р.№2577, н.д. С.Пашинський) .

Проект Закону про основні засади господарської діяльності, (р.№3060, КМУ). 

Проект Закону про зброю, (р.№3069, н.д. В.Грицак, Б.Пудов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань акцизного збору, (реєстр. № 3078, КМУ). 

Проект Закону про обіг зброї невійськового призначення (р.№2105,  н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України, (р.№2398, н.д. І.Горіна).

Проект Закону про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен фізичних осіб (р.№2447, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організації роботодавців" (р.№2619, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р. № 2657, КМУ). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо створення законодавчих умов для оновлення об'єктів електроенергетики) (р.№2707, КМУ).

Проект Закону про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2008 - 2012 роки (р.№3063, КМУ). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо інвестиційної діяльності) (р.№3065, КМУ).

 Проект Постанови про розроблення Загальнодержавної програми щодо зменшення та поступового припинення використання на території України мийних засобів на основі фосфатів (р.3161, н.д.І.Лисов). 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2009 рік (р.№3000, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

8 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин розгляду проектів законів "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" (р.№0916) та "Про внесення змін до Закону  України "Про статус суддів" (р.№0917), прийняття яких може призвести до руйнації незалежної судової системи (р.№2718, н.д.В.Пилипенко, А.Портнов).

Проект Постанови про висловлення недовіри Коржу В.П. – голові Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для розслідування причин смерті 17-річного підлітка у м. Краматорську Донецької області і масових ускладнень після проведення вакцинації проти кору та краснухи серед населення Донецької області, а також для перевірки правомірності застосування вакцини, якою були проведені зазначені щеплення та    Гайдаєву Ю.О. – члену Тимчасової слідчої комісії (р.№3120, н.д.В.Карпук та ін.).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування обставин щодо нехтування національними інтересами України Луганською обласною радою під час передачі в концесію ОКП "Компанії "Луганськвода" іноземній компанії "Росвода" та пов‘язаних з цим наслідків за зміни тарифів на комунальні послуги (р.№3009, н.д.В.Курило).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини на тему: "Утвердження в Україні міжнародних стандартів у сфері прав людини: законодавчі та практичні аспекти (р.№3128, н.д.І.Шаров).

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2009 рік (р.№3175, КМУ).

Проект Закону про спеціальну перевірку відомостей, які  подають особи на зайняття посад державних службовців, призначення або погодження призначення на які здійснюється Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України (р.№2169, н.д.А.Матвієнко та ін.).

Проект Постанови про призначення Селіванова А.О. постійним представником Верховної Ради України у  Конституційному Суді України (р.№3195, н.д.С.Міщенко).

Проект Постанови про попереднє схвалення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо обмеження депутатської недоторканності) (р.№1375/П, н.д.В.Кириленко, Р.Зварич).

             

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

8 жовтня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про захист професійної діяльності журналістів (р.№2636, КМУ).

Проект Закону про державно-правові гарантії захисту професійної діяльності журналістів (р.№2508, н.д.В.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав журналістів на збір інформації та збереження в  таємниці її джерела) (р.№2644, н.д.О.Фельдман).

 

             

Інші питання:

Інформація щодо ситуації на парламентському телеканалі "РАДА".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

8 жовтня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування" (щодо збільшення віку дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які мають право на  повне державне утримання під час навчання) (р.№2573, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо подружнього піклування) (р.№2615, н.д.В.Корж, А.Толстоухов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про антидопінговий контроль у спорті" (р.№2753, н.д.Т.Бахтеєва та ін.).

           

           

Інші питання:  

Про стан проведення імунізації населення України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

8 жовтня

           

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо встановлення святкових днів) (р.№2685, н.д.І.Рибаков, В.Малишев).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо порядку звільнення тимчасово непрацездатних працівників) (р.№2720, н.д.В.Ландік).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2009 рік (р.№3175, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України та Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо захисту інтересів окремих категорій дітей з числа сиріт, позбавлених батьківського піклування та "напівсиріт") (р.№3107, н.д. О.Зарубінський).

Проект Житлового кодексу України (р.№3107, н.д. В.Рибак, О.Попов).

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.15)

 

9 жовтня

 

 

Інші питання:   

Про механізм повернення у державну власність пакетів акцій підприємств за рішеннями судів.

План роботи Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації на період роботи ІІІ сесії (вересень 2008 – січень 2009 року).

 

 

 

Головне організаційне управління

03.10.2008 р.