ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 8  – 12 вересня 2008 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 12.00)

 

10 вересня

           

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№2709, н.д.М.Деркач та ін).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Проект Закону про внесення змін до Закону  України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо збільшення фінансування видатків аграрної галузі економіки) (р.№3087, н.д. В.Литвин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо підтримки авіаційної галузі) (р.№3107, н.д. В.Литвин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні" та деяких законодавчих актів України (р.№2359, н.д.О.Ляшко, Є.Кирильчук).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у  поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

Інші питання:   

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2008 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету.

Обговорення питання щодо підготовки на повторне перше читання проектів законів України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих  актів України" (р.№2713, КМУ; р.№2713-1, Президент України).

Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань забезпечення парламентського контролю за ліквідацією наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

10 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

Проект Постанови про забезпечення реалізації Закону України "Про Державний реєстр виборців" (р.№2688, н.д.В.Кисельов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо права сільського, селищного, міського голови зупинити рішення сільської, селищної, міської ради) (р.№2620, н.д.В.Писаренко, В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (р.№2108, н.д.О.Омельченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (щодо строку повноважень органу самоорганізації населення) (р.№1444, н.д.В.Бондаренко та ін.)

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (щодо спрощення порядку дозволів та легалізації органів самоорганізації населення) (р.№2355, н.д.В.Борисов та ін.).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про організацію надання послуг у галузі охорони здоров‘я (р.№2377, н.д.Р.Сорочинська-Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо надання підтримки громадським організаціям інвалідів органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування) (р.№2496, н.д.О.Журавко).

Проект Закону про внесення змін до Водного кодексу України (р.№2634, н.д.М.Шершун та ін.).

Проект Закону про статус і соціальний захист багатодітних сімей в Україні (р.№2474, н.д.Я.Сухий, Б.Петров).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про приватизацію державного майна" (щодо врегулювання звільнення Голови фонду державного майна України (р.№1262, н.д.В.Писаренко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.303, о 14.00)

 

10 вересня 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо інвестиційної діяльності) (р.№3065, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо формування статутних капіталів господарських товариств) (р.№2639, КМУ).

Проект Закону про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану (р.№2608,  КМУ).

Проект Закону про доповнення статті 9 Закону України "Про оренду держаного і комунального майна" (щодо книговидавничої справи) (р.№2594, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо зменшення кворуму для проведення повторних загальних зборів господарського товариства) (р.№2519, н.д.Т.Стецьків)

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 15.00)

 

10 вересня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Європейським космічним агентством щодо співробітництва у використанні космічного простору в мирних цілях (р.№0076, КМУ).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи національної безпеки України" (р.№2624, н.д.Н.Шуфрич).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України" (стосовно пропозицій щодо укладення міжнародних договорів України) (р.№2575, н.д.О.Білорус та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо здійснення розгляду справи російською мовою) (р.№1054. н.д.С.Ківалов, В.Колесніченко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус суддів" (щодо права на заняття судової посади особою, яка володіє державною і російською мовами) (р.№1057, н.д.С.Ківалов, В.Колесніченко).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за викрадення, порушення порядку транспортування та споживання природного газу) (р.№2746, н.д.В.Горбаль).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (р.№2747, н.д.І.Заєць та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (р.№2748, н.д.С.Давимука).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі" (р.№2749, н.д.С.Давимука).

            Проект Закону про консервацію земель (р.№2628, н.д.С.Терещук, Ю.Литвин).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення стимулів для оновлення основних фондів підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства (р.№1035, н.д.С.Пашинський).

            Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо надання податкової соціальної пільги особам, які мають дітей) (р.№2431, н.д. А.Щербань).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо валютного регулювання (р.№2616, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо плати за ліцензії на ринку) (р.№2576, н.д.С.Терещук та ін.).

 

Інші питання:   

Про експеримент у візових відносинах України та Європейського Союзу, що запропонований Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати.

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.00)

 

10 вересня

 

Круглий стіл: "Про стан законодавчого забезпечення діяльності органів внутрішніх справ України".

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

10 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди від 28 листопада 2007 року між Україною (Гарант) та Європейським банком реконструкції та розвитку (Банк) (р.№0055, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Заяви про членство України в Міжнародній європейський інноваційній науково-технічній програмі "EUREKA" (р.№0056, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про реадмісію (р.№0059, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року (р.№2564, Президент України).

Проект Закону про порядок оподаткування прихованих доходів, легалізацію активів та посилення боротьби з корупцією (р.№2584, н.д.С.Терьохін).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове  співробітництво (асигнування 2005 року) (р.№0068, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо поширення дії Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" на працівників окремих дипломатичних установ України за кордоном) (р.№2645, н.д.Б.Тарасюк).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 14.00)

 

8 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних і міських голів" (щодо мови) (р.№2544, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо використання мови) (р.№2553, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо мови) (р.№2561, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя комсомольського руху в Україні (р.№2611, н.д. Є.Волинець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо усунення протиріч між Законом України "Про кінематографію" і Законом України "Про телебачення і радіомовлення" (р.№2692, н.д. О.Бондаренко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

10 вересня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" (щодо використання шрифту Брайля у інструкціях про застосування лікарських засобів (р.№2625, н.д.Ю.Гайдаєв).

      ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо покращення фінансування сфер культури та охорони здоров‘я у сільські місцевості) (р.№2774, н.д.В.Карпук).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, об 11.00)

 

10 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 36 Закону України "Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування" (щодо соціального захисту дітей, які навчаються в закладах системи загальної середньої освіти у зв‘язку з втратою годувальника)  (р.№2597, н.д.Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування" (щодо гарантій соціального захисту громадян України, що перебувають за її межами) (р.№2537, н.д.О.Фельдман).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про  внесення змін до статті 57 Закону України "Про освіту" (щодо пенсійного забезпечення та оплати праці педагогічних працівників) (р.№2476, н.д.К.Самойлик).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через митний кордон (р.№2766, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо вдосконалення порядку проходження служби в митних органах) (р.№3014, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування сільськогосподарських товаровиробників (р.№3024, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№3045, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" щодо операцій з цінними паперами (р.№3067, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо норм податкового законодавства) (р.№3075, КМУ).

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

10 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо ідентифікації соціальної реклами та регулювання  окремих видів рекламної діяльності політичних партій та громадських організацій) (р.№3002, н.д.О.Кондратюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо  приведення у відповідність до чинного законодавства України) (р.№2371, н.д.В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо маркетингових комунікацій) (р.№0931, друге читання).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 15.00)

 

10 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення вимог до статутного капіталу професійних учасників фондового ринку (р.№2540, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччини про фінансове співробітництво (асигнування 2005 року) (р.№0068, КМУ).

 

 

Інші питання:   

Про ситуацію у сфері фінансово-кредитного забезпечення будівництва житла.

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________________________

(Виїзне засідання,  м. Кривій Ріг)

 

11 вересня

 

Інші питання:   

 

Про стан контролю Фондом державного майна за виконанням покупцями умов договорів купівлі-продажу об‘єктів приватизації, в тому числі ВАТ "КГМК "Криворіжсталь".

 

 

Головне організаційне управління

05.09.2008 р.