ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

 

Питання, які плануються до розгляду

на 8 – 12 грудня 2008 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

11 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні" (щодо уточнення процедури видачі сертифіката) (р.№3352, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні" (щодо закупівлі на внутрішньому ринку зерна, призначеного для подальшого експорту) (р.№3228,  н.д. А.Сенченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості ґрунтів  (р.№3338, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення охорони родючості грунтів (р.№2626, н.д.С.Терещук,  Ю.Литвин).

Проект Закону "Про державну агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення" (р.№2627, н.д.С.Терещук,  Ю.Литвин).

Проект Закону "Про консервацію земель" (р.№2628, н.д. С.Терещук,  Ю.Литвин).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про проект Постанови про встановлення та зміну меж міста Приморськ Приморського району Запорізької області.

   

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

10 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо запобігання корупційним діям та хабарництву у сфері земельних відносин) (р.№2517, н.д В.Бевзенко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України щодо діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України (р.№2783, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про благодійництво та благодійні організації" (щодо запобігання корупційним діям посадових осіб при прийнятті рішень дозвільного характеру) (р.№3108, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо приведення Закону у відповідність до рекомендації ПАРЕ №1409 (1999) та 1713 (2005) (р.№2265, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про службу правопорядку Міністерства внутрішніх справ України (р.№2470, н.д. Г.Москаль та ін.).

 

Інші питання:

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 14.30 )

 

 

9 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки" (р.№2399, н.д. В.Рибак, О.Попов).

            Проект Закону про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2008-2012 роки (р.№3063, КМУ).

            Проект Закону "Про державне регулювання у сфері житлово-комунальних послуг" (р.№2649, на заміну, н.д. В.Янукович та ін.).

 

Інші питання:        

            Про інформацію заступника Голови Комітету Попова О.П. за підсумками наради з розгляду питання "Про виконання Закону України" "Про міський електричний транспорт", яка відбулася 8  грудня 2009 року.

            Про Рекомендації круглого столу: "Про подальше вдосконалення законодавства щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", проведеного Комітетом 20 листопада 2008 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (р.№3308, на заміну, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

             Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

Інші питання:        

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2008 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету.

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про призначення позачергових місцевих виборів.

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо врегулювання фінансування партій) (р.№2475, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання статусу державного службовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам) (р.№3155, н.д. В.Литвин та ін.).

            Про питання адміністративно-територіального поділу.

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про оплату праці вищих посадових осіб на період виходу країни з кризи (р.№3376, н.д. М.Папієв).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження Степана Бандери (р.№2111, н.д. Р.Ткач та ін.).

Проект Закону про увічнення пам’яті осіб, що загинули внаслідок воєн та політичних репресій (р.№2509, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.303, о 15.00)

 

10 грудня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про спеціальну (вільну) економічну зону "Ахілія" (р.№3382, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження фонду захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) (р.№3403, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності " (щодо уточнення окремих положень) (р.№3408, КМУ).

Проект Закону про Державну програму приватизації на 2008-2012 роки (р.№2330, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації (р.№2331, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

10 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання негативним наслідкам впливу кризи в агропромисловому комплексі (р.№3353-2, н.д. В.Янукович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (про доходи та видатки місцевих бюджетів) (р.№3386, н.д. В. Янукович,
О. Пеклушенко).

Проект Закону про проведення конкурсних торгів із закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти (р.№3392, н.д. В. Янукович,
І. Богословська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо розмежування джерел виплат пенсій між Державним бюджетом та Пенсійним фондом) (р.№3393, н.д. В. Янукович, М. Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ставок ввізного мита) (р.№3385, н.д. В. Янукович, М. Круглов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" та внесення змін до деяких інших законодавчих актів з питань оподаткування (р.№3391, н.д. В. Янукович, А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (про зниження податкового тиску та стимулювання розвитку вітчизняного ринку) (р.№3396, н.д. В. Янукович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оплату праці" (щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму та розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду у відповідності з Єдиною тарифною сіткою) (р.№3388, н.д. В. Янукович, М. Папієв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо активізації    інвестиційно-інноваційної діяльності) (р.№2356, В. Янукович, В.Лук’янов).

Проект Закону про особливості капіталізації банків за участю держави (р.№3394, н.д. В.Янукович та ін.).

Проект Закону про запровадження мораторію на експорт виробів   військового призначення" (р.№3235, н.д. В. Коновалюк, І. Алексєєв).

Проект Закону про заборону розташування іноземних військових баз на території України (р.№3273, н.д. В. Каськів).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

12 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Протоколу про привілеї та імунітети Парламентської Асамблеї Чорноморського Економічного Співробітництва (р.№0105, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції про взаємну адміністративну  допомогу в податкових справах (р.№0107, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про міжнародне автомобільне пасажирське і вантажне сполучення і Протоколу про застосування зазначеної Угоди (р.№0104, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про реадмісію осіб (р.№0074, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права закордонних українців на безоплатне здобуття вищої освіти в Україні) (р.№3229, н.д. Б.Тарасюк).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

 

10  грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей" (р.№2700, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про музеї та музейну справу" (р.№3020, КМУ).

 

   Інші питання:

 

Про результати аудиту, проведеного Рахунковою палатою України,  щодо ефективності використання коштів державного бюджету на збереження історико-культурної спадщини в заповідниках.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

 

9  грудня

 

(м.Київ, пр.Перемоги, 37, 

зал засідань Адміністративної ради Національного

 технічного університету України

“Київський політехнічний інститут”, корпус 6, о 14.30)

 

Інші питання:

 

Круглий стіл: “Наукова та інноваційна діяльність у вищих навчальних закладах України: проблеми та перспективи” (на базі наукового парку Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”).

 

 

 

10 грудня

 

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

   Проект Закону про державну підтримку галузевої науки (р.№2678, н.д.О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 25 Закону України “Про вищу освіту” (щодо Вищих шкіл мистецтва) (р.№2055, н.д.Є.Суслов, А.Шевченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо створення умов функціонування державної системи цивільного захисту)
(р.№2637, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Локарнської угоди про заснування Міжнародної класифікації промислових зразків (р.№0086, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Страсбурзької угоди про Міжнародну патентну класифікацію (р.№0087, КМУ).

Проект Закону про приєднання України до Віденської угоди про заснування Міжнародної класифікації зображувальних елементів знаків
(р.№0097, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул. М.Грушевського 18/2, кімн.12, о 12.00)

 

8 грудня

           

Інші питання:

            Круглий стіл: "Проблеми охорони психічного здоров’я дітей в Україні".

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо розмежування джерел виплат пенсій  між  Державним бюджетом та Пенсійним фондом) (р.№3393, н.д. В. Янукович, М. Папієв).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо осіб, які перебувають на повному державному утриманні) (р.№3258, н.д. П. Цибенко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про обрання суддів.

            Про звільнення суддів.

            Про складання присяги членами Вищої ради юстиції.

            Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (р.№0893, повторне друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій України" (р.№3307, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання рішень третейських судів) (р.№1399, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо підсудності справ у спорах, у яких однією із сторін є Верховна Рада України, Президент України чи Кабінет Міністрів України (р.№3406, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Закону про тимчасові комісії Верховної Ради України
(р.№3250, н.д. О.Фельдман ).

 Проект Постанови про скасування Постанови "Про відкликання Голови Верховної Ради України № 642-VI від 12.11.2008"
(р.№3380, н.д. А.Матвієнко).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин і фактів порушення Конституції України та законів України службовими особами Управління державної охорони та спеціального підрозділу Служби безпеки України "Альфа"(р.№3365, н.д. С.Олійник).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування фактів порушення Конституції України, законів України Головою Хмельницької обласної ради Гладуняком Іваном Васильовичем щодо використання ним свого службового становища в організації тиску на ректора Хмельницького університету управління та права Олуйка Віталія Миколайовича з метою заволодіння майновим комплексом університету для подальшого використання земельних ділянок і будівель комплексу у бізнесових проектах» (р.№3398, н.д. В.Шпак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо невходження та виходу народного депутата України із депутатської фракції) (р.№3149, н.д. А.Портнов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обмеження зайняття однією особою посади народного депутата України) (р.№3264, н.д. В.Баранов та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про попередній звіт Тимчасової слідчої комісії з питань з'ясування обставин щодо порушення Конституції та законодавства України Севастопольською міською державною адміністрацією та Севастопольською міською радою, іншими органами виконавчої влади з питань земельних відносин, а також щодо службових зловживань та розкрадання державних коштів при виконанні робіт за Програмою соціально-економічного розвитку м. Севастополя" (р.№3278, н.д. І.Вернидубов та ін. ).

Проект Постанови про скасування результатів голосування за Постанову Верховної Ради України від 18 вересня 2008 року "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових заходів забезпечення виконання Конституції України" (р.№3151/П, н.д. В.Мойсик).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 14.30)

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про захист професійної діяльності журналістів (р.№2636, КМУ).

            Проект Закону про державно-правові гарантії захисту професійної діяльності журналістів (р.№2508, н.д. А.Яценко).

 

Інші питання:

            Про факти переслідування журналістів за їх професійну діяльність з боку посадовців СБУ та МВС України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

             Проект Постанови про утворення Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№2758, н.д. В.Тополов та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

__________________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, сесійний зал, о 10.00)

 

 

10 грудня

 

Інші питання:

            Парламентські слухання: "Про стан дотримання конституційних гарантій трудових прав громадян".           

 

 

 

Головне організаційне управління

5 грудня 2008 р.