ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 15 – 19 грудня 2008 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

17 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо запобігання корупційним діям та хабарництву у сфері земельних відносин) (р.№2517, н.д В.Бевзенко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України щодо діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України (р.№2783, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про благодійництво та благодійні організації" (щодо запобігання корупційним діям посадових осіб при прийнятті рішень дозвільного характеру) (р.№3108, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо приведення Закону у відповідність до рекомендації ПАРЕ №1409 (1999) та 1713 (2005) (р.№2265, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про службу правопорядку Міністерства внутрішніх справ України (р.№2470, н.д. Г.Москаль та ін.).

 

Інші питання:

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області.

Про надання згоди на призначення на посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Дніпропетровської області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Волинській області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Луганській області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області.

Про надання згоди на призначення на посаду начальника головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

17 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

             Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

Інші питання:        

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2008 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про питання адміністративно-територіального поділу.

            Проект Закону про відновлення історичної топоніміки Автономної Республіки Крим (р.№3334, н.д. О.Доній).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо врегулювання фінансування партій) (р.№2475, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про Концепцію соціальної держави України (р.№2312, н.д. В.Хара та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо дострокового припинення повноважень депутатів місцевих рад) (р.№3148, н.д. А.Портнов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження Степана Бандери (р.№2111, н.д. Р.Ткач та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

17 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вилучення (викупу) особливо цінних земель (р.№3125, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції при застосуванні контролюючими органами фінансових санкцій до суб’єктів господарювання (р.№3105, н.д. О.Новіков).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо збереження фонду захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) (р.№3403, КМУ).

 

Інші питання:

Про хід підготовки до другого читання проекту Закону про Загальнодержавну програму зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему (р.№2635, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 7, кімн.303, о 15.00)

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення процедур банкрутства та особливостей ліцензування діяльності арбітражних керуючих) (р.№2148, друге читання).

Проект Постанови про звільнення В.Семенюк-Самсоненко з посади Голови Фонду державного майна України(р.№3466, КМУ).

Проект Постанови про призначення А.Портнова Головою Фонду державного майна (р.№3467, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до Договору між Україною та Словацькою Республікою про соціальне забезпечення (р.№0106, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення відповідальності за зрив розгляду судових справ та прояв неповаги до суду (р.№3073, Президент України).

            Проект Закону про внесення зміни до Кримінально-процесуального кодексу України щодо розширення кола осіб, які мають право подавати касаційну скаргу (р.№3074, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо декларації про іноземне громадянство) (р.№3102-1, н.д. В.Яворівський).

            Проект Закону про систему депозитарного обліку цінних паперів (р.№3021, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про лікарські засоби" (щодо маркування лікарських засобів шрифтом Брайля) (р.№2625, н.д. Ю.Гайдаєв та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (р.№3444, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за приховування факту перебування у громадянстві іншої держави або набуття такого громадянства) (р.№3102, н.д. В.Швець, В.Макієнко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України щодо запровадження корекції соціальної поведінки осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням (р.№3329, КМУ).

            Проект Закону про охоронну діяльність (р.№2314, на заміну, н.д. О.Новіков).

            Проект Закону про статус слідчих (р.№1437, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо передачі справ при досудовому слідстві) (р.№2586, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо обмеження свободи пересування та вільного вибору місця проживання (р.№2239, н.д. О.Зарубінський, М.Рудченко).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за викрадення, порушення порядку транспортування та споживання природного газу) (р.№2746, н.д. В.Горбаль).

 

Інші питання:

Інформація Рахункової палати України щодо результатів аудиту Міністерства внутрішніх справ України по забезпеченню громадського порядку в суді.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо запобігання діяльності релігійних культів деструктивного типу та тоталітарних сект) (р.№2419, н.д. Г.Москаль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про забезпечення державної підтримки заходів з розвитку та популяризації мови та україномовної друкованої продукції (р.№3201, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо порядку нарахування та сплати податку на додану вартість) (р.№2769, н.д. Ю.Новікова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення інвалідів автомобілями (р.№2740, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо покращення фінансування сфери культури та охорони здоров’я у сільській місцевості) (р.№2774, н.д. В.Карпук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про державну підтримку галузевої науки (р.№2678, н.д. О.Вілкул та ін.).

            Проект Закону про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб (р.№2447, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 25 Закону України "Про вищу освіту" (щодо Вищих шкіл мистецтва) (р.№2055, н.д. Є.Суслов, А.Шевченко).

           

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо створення умов функціонування державної системи цивільного захисту) (р.№2637, КМУ).

            Проект Закону про приєднання України до Локарнської угоди про заснування Міжнародної класифікації промислових зразків (р.№0086, КМУ).

            Проект Закону про приєднання України до Страсбурзької угоди про Міжнародну патентну класифікацію (р.№0087, КМУ).

            Проект Закону про приєднання України до Віденської угоди про заснування Міжнародної класифікації зображувальних елементів знаків (р.№0097, КМУ).

             

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

17 грудня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про деякі заходи щодо запобігання негативним наслідкам впливу фінансової кризи на охорону здоров’я (р.№3427, н.д. Т.Бахтеєва).

 

Інші питання:

Про виконання положень Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення".

Про звернення ЦК профспілки працівників охорони здоров’я України про недопущення звуження соціальних гарантій медичним працівникам в умовах фінансово-економічної кризи та Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я про ситуацію, що склалася у лікувально-профілактичних закладах м.Києва.

Про результати проведеного Рахункової палатою України аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України на централізовану закупівлю обладнання для закладів охорони здоров’я.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо соціального захисту осіб, які перебували у блокадному Ленінграді) (р.№3289, н.д. П.Унгурян).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Постанови про відзначення 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні та звільнення України від фашистських загарбників (р.№3415, н.д. П.Цибенко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

16 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо розміру податкової соціальної пільги незахищених верств населення та процентів за іпотечним кредитом) (р.№3387, н.д. В.Янукович та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо об’єктів рухомої та нерухомої власності) (р.№3399, н.д. О.Новіков).

            Проект Закону про податок на розкіш (р.№3405, н.д. Ю.Бойко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо податку з власників транспортних засобів) (р.№3404, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф  України" (р.№3444, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ставок ввізного мита) (р.№3385, н.д. В.Янукович, М.Круглов).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

17 грудня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо звернення, що подається у формі електронного документа) (р.№3064, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про заходи з соціального захисту населення від наслідків світової фінансової кризи (р.№3344,  друге читання).

Проект Закону про деякі заходи щодо запобігання негативним наслідкам впливу фінансової кризи на охорону здоров'я (р.№3427, н.д. Т.Бахтеєва).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо розміру податкової соціальної пільги незахищених верств населення та процентів за іпотечним кредитом) (р.№3387, н.д. В.Янукович та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

16 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо виключення інфляційної складової за прострочення боргу кредитору в частині сплати житлово-комунальних послуг) (р.№3390, н.д. В.Янукович, М.Папієв).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання соціального сирітства в сім'ях громадян, які працюють за кордоном)  (р.№2578, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної реєстрації договорів комерційної концесії) (р.№2334, н.д. О.Фельдман).

        Проект Закону про внесення зміни до статті 707 Цивільного кодексу України (щодо правового регулювання обміну товарів неналежної якості) (р.№3295, н.д. А.Парубій). 

Проект Закону про внесення зміни до статті 988 Цивільного кодексу України (щодо обов'язків страховика) (р.№3296, н.д. А.Парубій).

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Закону про тимчасові комісії Верховної Ради України
(р.№3250, н.д. О.Фельдман ).

 Проект Постанови про скасування Постанови "Про відкликання Голови Верховної Ради України № 642-VI від 12.11.2008"
(р.№3380, н.д. А.Матвієнко).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин і фактів порушення Конституції України та законів України службовими особами Управління державної охорони та спеціального підрозділу Служби безпеки України "Альфа"(р.№3365, н.д. С.Олійник).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування фактів порушення Конституції України, законів України Головою Хмельницької обласної ради Гладуняком Іваном Васильовичем щодо використання ним свого службового становища в організації тиску на ректора Хмельницького університету управління та права Олуйка Віталія Миколайовича з метою заволодіння майновим комплексом університету для подальшого використання земельних ділянок і будівель комплексу у бізнесових проектах» (р.№3398, н.д. В.Шпак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо невходження та виходу народного депутата України із депутатської фракції) (р.№3149, н.д. А.Портнов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обмеження зайняття однією особою посади народного депутата України) (р.№3264, н.д. В.Баранов та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про попередній звіт Тимчасової слідчої комісії з питань з'ясування обставин щодо порушення Конституції та законодавства України Севастопольською міською державною адміністрацією та Севастопольською міською радою, іншими органами виконавчої влади з питань земельних відносин, а також щодо службових зловживань та розкрадання державних коштів при виконанні робіт за Програмою соціально-економічного розвитку м. Севастополя" (р.№3278, н.д. І.Вернидубов та ін. ).

Проект Постанови про скасування результатів голосування за Постанову Верховної Ради України від 18 вересня 2008 року "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових заходів забезпечення виконання Конституції України" (р.№3151/П, н.д. В.Мойсик).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 14.30)

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” щодо удосконалення стадій прийняття та порядку оприлюднення актів Національної ради шляхом приведення їх у відповідність до чинного законодавства України (р.№3153, н.д. О.Бондаренко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо приведення окремих положень цього Закону у відповідність до Конституції України) (р.№3140,  друге читання).

            Проект Закону про доступ до публічної інформації (р.№2763, н.д. А.Шевченко).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України та Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо захисту інтересів окремих категорій дітей з числа сиріт, позбавлених батьківського піклування та "напівсиріт") (р.№2579, н.д. О.Зарубінський).

            Проект Постанови про утворення Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№2758, н.д. В.Тополов та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо спільної власності на землю) (р.№2697, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо надання податкової соціальної пільги особам, які мають дітей) (р.№2431, н.д. А.Щербань).

 

 

 

Головне організаційне управління

12 грудня 2008 р.