ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 15 – 19 вересня 2008 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 10.00)

 

15 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо збільшення фінансування видатків аграрної галузі економіки) (р.№3087,  н.д. В.Литвин.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо збільшення фінансування видатків агропромислового комплексу).

 

 

16 вересня, о 14.30 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону “Про державний земельний кадастр” (р.№0855).

          Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо правовстановлюючих документів права власності на земельну ділянку чи права постійного користування земельною ділянкою та моменту набуття таких прав) (р.№2606, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо набуття права власності на землю юридичними особами) (р.№2781, КМУ).

 

Проект Постанови про проведення у Верховній Раді України 15 жовтня 2008 року парламентських слухань з питання: "Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 22 вересня 2005 року "Про Рекомендації парламентських слухань "Сучасний стан та перспективи розвитку земельних відносин в Україні" і стан законодавчого забезпечення запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення" (р.№3115, н.д. М. Присяжнюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо спеціальних режимів оподаткування сільськогосподарських товаровиробників) (р.№1419, н.д. Є.Сігал).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування сільськогосподарських товаровиробників) (р.№2704,  н.д. Р.Ткач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування сільськогосподарських товаровиробників (р.№3024, КМУ).

 

Інші питання:   

Про план роботи Комітету на період третьої сесії Верховної Ради України шостого скликання (вересень 2008 року - січень 2009 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

17 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування здійснення дізнання правоохоронними органами (р.№2756, н.д. В.Бевз та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо участі державних службовців першої категорії у виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів) (р.№2563, н.д. І.Богословська, І.Горіна).

            Проект Закону про оперативно-розшукову діяльність (р.№2134, н.д. В.Швець та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 14.30 )

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Житлового кодексу України (р.№2307, н.д. В.Рибак, О.Попов).

Проект Закону про особливості передачі в оренду та концесію об’єктів центрального водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності (р.№2320, н.д. В.Рибак, О.Попов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки» (р.№2399, н.д. В.Рибак, О.Попов).

Проект Закону про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2008-2012 роки (р.№3063,  КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект міської інфраструктури) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0094, Президент України).

 

Інші питання:   

Про проект Програми виїзного засідання Комітету на тему: «Проблеми забудови м.Одеса» (15 жовтня 2008 року, м.Одеса) та «Шляхи реформування житлово-комунальної галузі» (16 жовтня 2008 року, м.Бердянськ).

Про проект Порядку денного розширеного засідання Комітету на тему: «Про стан та перспективи будівельної галузі в Україні» (18.09.2008 року, м.Київ). 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо підтримки авіаційної галузі) (р.№3107, н.д. В.Литвин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні" та деяких законодавчих актів України (р.№2359, н.д.О.Ляшко, Є.Кирильчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у  поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

Інші питання:   

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2008 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету.

Обговорення питання щодо підготовки на повторне перше читання проектів законів України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих  актів України" (р.№2713, КМУ; р.№2713-1, Президент України).

Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань забезпечення парламентського контролю за ліквідацією наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року.

Про графік розгляду проекту Закону про Державний бюджет України на 2009 рік у Комітеті.

Обговорення пропозицій членів Комітету про заслуховування головних розпорядників коштів державного бюджету щодо виконання бюджетних програм поточного року та проекту на 2009 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

Проект Постанови про забезпечення реалізації Закону України "Про Державний реєстр виборців" (р.№2688, н.д.В.Кисельов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо права сільського, селищного, міського голови зупинити рішення сільської, селищної, міської ради) (р.№2620, н.д.В.Писаренко, В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (р.№2108, н.д.О.Омельченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (щодо строку повноважень органу самоорганізації населення) (р.№1444, н.д.В.Бондаренко та ін.)

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (щодо спрощення порядку дозволів та легалізації органів самоорганізації населення) (р.№2355, н.д.В.Борисов та ін.).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про організацію надання послуг у галузі охорони здоров‘я (р.№2377, н.д.Р.Сорочинська-Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо надання підтримки громадським організаціям інвалідів органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування) (р.№2496, н.д.О.Журавко).

Проект Закону про внесення змін до Водного кодексу України (р.№2634, н.д.М.Шершун та ін.).

Проект Закону про статус і соціальний захист багатодітних сімей в Україні (р.№2474, н.д.Я.Сухий, Б.Петров).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про приватизацію державного майна" (щодо врегулювання порядку звільнення Голови Фонду державного майна України (р.№1262, н.д.В.Писаренко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (р.№2747, н.д. І.Заєць та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про стан і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи" (р.№3031, н.д. О.Новіков).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення інвалідів автомобілями (р.№2740, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання в повній мірі функцій державного нагляду з ядерної та радіаційної безпеки) (р.№3017, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством) (р.№3003, н.д. І.Заєць та ін.).

 

Інші питання:

Звіт Міністра охорони навколишнього природного середовища України про роботу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.303, о 15.00)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про призначення А.Кожем'якіна Головою Фонду державного майна України (р.№2651, КМУ).

Проект Закону про основні засади господарської діяльності (р.№3060, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо інвестиційної діяльності) (р.№3065, КМУ).

Проект Закону про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану (р.№2608, КМУ).

Проект Закону про доповнення статті 9 Закону України "Про оренду державного і комунального майна" (щодо книговидавничої справи) (р.№2594, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо формування статутних капіталів господарських товариств) (р.№2639, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо зменшення кворуму для проведення повторних загальних зборів господарського товариства) (р.№2519, н.д. Т.Стецьків).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо підприємства "Київкомунекологія") (р.№2633, н.д. В.Бондик).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(Спільне засідання Української частини Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції та Української частини Комітету з парламентського співробітництва між Україною та ЄС, вул. М.Грушевського, 12/2,

Будинок Уряду, 7 поверх, Велика зала засідань Уряду, o 14.30)

 

16 вересня

Інші питання:

Про Перелік законопроектів, прийняття яких сприятиме виконанню Плану дій Україна – ЄС у 2008 році.

Щодо проблемних питань законодавчого забезпечення європейської інтеграції (в контексті вступу України до СОТ та створення зони вільної торгівлі з ЄС).

Про удосконалення порядку проведення у Верховній Раді України експертизи законопроектів на відповідність законодавству ЄС.

Схвалення Протокольного рішення спільного засідання Української частини Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції та Української частини Комітету з парламентського співробітництва між Україною та ЄС.

 

17 вересня

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Європейським космічним агентством щодо співробітництва у використанні космічного простору в мирних цілях (р.№0076, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи національної безпеки України" (р.№2624, н.д. Н.Шуфрич).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України" (стосовно пропозицій щодо укладення міжнародних договорів України) (р.№2575, н.д. О.Білорус та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо здійснення розгляду справи російською мовою) (р.№1054, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус суддів" (щодо права на заняття судової посади особою, яка володіє державною і російською мовами) (р.№1057, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо надання податкової соціальної пільги особам, які мають дітей) (р.№2431, н.д. А.Щербань).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо валютного регулювання (р.№2616, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо плати за ліцензії на ринку) (р.№2576, н.д. С.Терещук та ін.).

 

Інші питання:

Про експеримент у візових відносинах України та Європейського Союзу, що запропонований Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати.

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

17 вересня

 

            Слухання у Комітеті: "Удосконалення законодавства та шляхи подолання рейдерства через посилення реагування правоохоронних органів на протиправні дії його організаторів та виконавців".

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди від 28 листопада 2007 року між Україною (Гарант) та Європейським банком реконструкції та розвитку (Банк) (р.№0055, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Заяви про членство України в Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі "EUREKA" (р.№0056, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про реадмісію (р.№0059, КМУ).

            Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом Союзу Радянських Соціалістичних Республік і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування доходів та майна (р.№0072, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект модернізації державних фінансів) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0067, Президент України).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи національної безпеки України" (р.№2624, н.д. Н.Шуфрич).

Проект Закону про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року (р.№2564, Президент України).

Проект Закону про порядок оподаткування прихованих доходів, легалізацію активів та посилення боротьби з корупцією (р.№2584, н.д. С.Терьохін).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2005 року) (р.№0068, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо поширення дії Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" на працівників окремих дипломатичних установ України за кордоном (р.№2645, н.д. Б.Тарасюк).

 

Інші питання:

Про деякі зміни у складі Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Про відзначення у Верховній Раді України Міжнародного Дня демократії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

17 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних і міських голів" (щодо мови) (р.№2544, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо використання мови) (р.№2553, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо мови) (р.№2561, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя комсомольського руху в Україні (р.№2611, н.д. Є.Волинець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо усунення протиріч між Законом України "Про кінематографію" і Законом України "Про телебачення і радіомовлення" (р.№2692, н.д. О.Бондаренко).

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми створення Державного політехнічного музею "Український техноленд" (р.№2727, н.д. В. Бондик та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування постанови Кабінету Міністрів України “Про невідкладні заходи щодо зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти” (від 31.12.2005 №1312) (р.№2395, н.д. Д.Табачник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 57 Закону України “Про освіту” (щодо пенсійного забезпечення та оплати праці педагогічних працівників) (р.№2476, н.д. К.Самойлик).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (щодо оптимізації структури та напрямів державного фінансування наукової сфери) (р.№3015, КМУ).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України № 774-V від 16 березня 2007 року “Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених” (р.№3117, н.д. В.Полохало та ін.).

 Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про заснування соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей” (р.№3103, н.д. В.Полохало, К.Самойлик).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво в галузях військової підготовки, технологій та науки (р.№0042, КМУ).

 Проект Закону про ратифікацію Заяви про членство України в Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі “EUREKA”(р.№0056, КМУ).

Проект Закону про Загальнодержавну програму “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року (р.№2564/host/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=&skl=7від 23.05.2008р., Президент України).

 

 Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних  машин і механізмів” (щодо пільг по оподаткуванню для професійно-технічних навчальних закладів) (р. № 2353, н.д.О.Васильєв).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про імміграцію” (щодо зняття квот на імміграцію для окремих категорій) (р. № 2190, н.д.О.Зарубінський).

 

 Інші питання:

Про план роботи Комітету на період третьої сесії шостого скликання.

Про рекомендації слухань у Комітеті: “Удосконалення законодавчого забезпечення розвитку вищої освіти в Україні в контексті підготовки нової редакції Закону  України “Про вищу освіту”.

 Про рішення Комітету щодо інформації Сумської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України про хід виконання рішення Комітету  “Про  роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Сумської області щодо виконання законів України “Про освіту” та “Про загальну середню освіту” і “Про стан забезпечення навчальних закладів України  сучасними технічними засобами навчання і приладами та заходи щодо створення національної індустрії їхнього виробництва".

 Про затвердження списку студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт і дітей з малозабезпечених сімей, яким у 2008-2009 навчальному році виплачується соціальна стипендія Верховної Ради України.

 Про нагородження відзнаками Верховної Ради України працівників наукових установ Національної академії наук України, членів Консультативної ради з питань інформатизації при Верховній Раді України та науково-педагогічних працівників Мелітопольського державного педагогічного університету.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення закритого засідання Верховної Ради України з питань обговорення військово-політичної ситуації в Чорноморському регіоні та стану матеріально-технічного забезпечення та боєготовності Збройних Сил України (р.№3090, н.д. Ю.Костенко та ін.).

Проект Постанови про проведення закритого пленарного засідання Верховної Ради України (з порядком денним: "Про стан обороноздатності України") (17 вересня 2008 року) (р.№3090-1, н.д. А.Шкіль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво в галузях військової підготовки, технологій та науки (р.№0066, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Малайзії про двостороннє співробітництво в оборонній галузі (р.№0085, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Алжирської Народної Демократичної Республіки про військово-технічне співробітництво (р.№0088, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво в галузях військової підготовки, технологій та науки (р.№0042, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Казахстан про взаємний захист секретної інформації (р.№0079, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки  про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (р.№0080, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія  про захист інформації з обмеженим доступом (р.№0081, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Соціалістичної Республіки В’єтнам про взаємну охорону секретної інформації (р.№0082, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабміном Міністрів України та Урядом Республіки Албанія про взаємну охорону секретної інформації (р.№0084, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реорганізації податкової міліції) (р.№1381, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про Національну гвардію Міністерства внутрішніх справ України (р.№2470, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб (р.№2337, н.д. Ю.Самойленко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

17 вересня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфеції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки (р.№2695, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо покращення фінансування сфер культури та охорони здоров’я у сільській місцевості (р.№2774, н.д. В.Карпук).

            Проект Постанови про висловлення недовіри Коржу В.П. – голові Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для розслідування причин смерті 17-річного підлітка у м.Краматорську Донецької області і масових ускладнень після проведення вакцинації проти кору та краснухи серед населення Донецької області, а також для перевірки правомірності застосування вакцини, якою були проведені зазначені щеплення, та
Гайдаєву Ю.О. – члену Тимчасової слідчої комісії (р.№3120, н.д. В.Карпук та ін.).

Інші питання:

            Про стан державного фінансування в галузі охорони здоров’я та ефективності використання бюджетних коштів. Аналіз та висновки.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо  виконання в повній мірі функцій державного нагляду з ядерної та радіаційної безпеки) (р.№3017, КМУ).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Кредитної угоди (Проект "Будівництво високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС-Київська") між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (р.№0092, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо права вибору пенсії) (р.№2701, н.д. О.Лавринович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб (р.№2337, н.д. Ю.Самойленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо поширення дії Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" на працівників окремих дипломатичних установ України за кордоном) (р.№2645, н.д. Б.Тарасюк).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

18 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України (р.№2739, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (щодо збільшення розмірів податку на легкові автомобілі з великими об’ємами двигуна) (р.№3030, н.д. А.Павловський).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

17 вересня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про імміграцію" (щодо зняття квот на імміграцію для окремих категорій) (р.№2190, н.д. О.Зарубінський).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини на тему: "Утвердження в Україні міжнародних стандартів у сфері прав людини: законодавчі та практичні аспекти" (р.№3128, н.д. І.Шаров).

 

Інші питання:

Про хід виконання Закону України "Про громадянство України".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Конституції  України (р.№2722, н.д. В.Янукович та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної реєстрації договорів комерційної концесії) (р.№2334, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання соціального сирітства в сім’ях громадян, які працюють за кордоном) (р.№2578, н.д. О.Фельдман).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Житлового кодексу України (р.№2307, н.д. В.Рибак, О.Попов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо прохідного бар’єру) (р.№3109, н.д. С.Терьохін).

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2008-2012 роки (р.№3061, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств (р.№3011, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну геологічну службу України" (щодо контролю за видачею ліцензій за дотриманням ліцензійних умов) (р.№3018, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" (р.№3068, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державу підтримку галузевої науки (р.№2678, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо встановлення ставок рентних платежів за виготовлення залізорудної сировини)" (р.№3022, н.д. І.Палиця).

 

  

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступника голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№2743, н.д. С.Власенко).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування обставин щодо нехтування національними інтересами України Луганською обласною радою під час передачі в концесію ОКП "Компанії "Луганськвода" іноземній компанії "Росвода" та пов’язаних з цим наслідків за зміни тарифів на комунальні послуги (р.№3009, н.д. В.Курило).

Проект Постанови про звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування обставин щодо фактів порушення Конституції України, законів України Міським головою Харкова Добкіним Михайлом Марковичем та секретарем Харківської міської ради Кернесом Геннадієм Адольфовичем в системі тарифних, майнових, земельних, бюджетних та фінансових відносин при виконанні ними своїх службових обов’язків (р.№3099, н.д. О.Ляшко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України щодо діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України (р.№2783, КМУ) .

Проект Постанови про проведення закритого засідання Верховної Ради України з питань обговорення військово-політичної ситуації в Чорноморському регіоні та стану матеріально-технічного забезпечення та боєготовності Збройних Сил України (р.№3090, н.д. Ю.Костенко та ін.).

Проект Постанови про проведення закритого пленарного засідання Верховної Ради України (з порядком денним: “Про стан обороноздатності України”) (17 вересня 2008 року) (р.№3090-1, н.д. А.Шкіль).

Проект Закону про попередню підготовку членів виборчих комісій (р.№2787, н.д. Ю.Ключковський, С.Подгорний).

Проект Постанови про утворення Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№2758, н.д. В.Тополов та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо приведення у відповідність чинному законодавству України) (р.№2371, н.д. В.Ландік).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо усунення протиріч між Законом України "Про кінематографію" і Законом України "Про телебачення і радіомовлення" (р.№2692, н.д. О.Бондаренко).

 

Інші питання:

Про лист заступника Голови Верховної Ради України М.Томенка щодо обміну ліцензіями між каналами "К1" та "Мегаспорт".

Про роботу парламентського телеканалу "РАДА" та створення Наглядової ради з числа народних депутатів України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про фізичну культуру і спорт (р.№2562, н.д. В.Корж та ін.).

            Проект Закону про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини"  на період до 2016 року (р.№2564, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей (р.№2448, Президент України).

            Проект Закону про статус і соціальний захист багатодітних сімей в Україні (р.№2474, н.д. Я.Сухий, Б.Петров).

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" (щодо права на відпустку по догляду за дитиною для батьків-вихователів та одного з прийомних батьків) (р.№2717, н.д. В.Уколов).

Проект Закону про систему збору та обліку єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (р.№0924, друге читання).

Проект Закону про соціальний діалог в Україні (р.№1440, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організації роботодавців" (р.№2619, н.д. О.Шевчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо норм податкового законодавства) (р.№3075, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей (р.№2448, Президент України).

Проект Закону про державно-правові гарантії захисту професійної діяльності журналістів (р.№2508, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо мінімальних розмірів пенсій по інвалідності) (р.№2430, н.д. А.Щербань).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України та Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо захисту інтересів окремих категорій дітей з числа сиріт, позбавлених батьківського піклування та "напівсиріт") (р.№2579, н.д. О.Зарубінський).

Проект Закону про соціальний захист медичних та фармацевтичних працівників, працівників охорони здоров’я (р.№2538, н.д. Л.Григорович та ін.).

Інші питання:

Про підписання протоколу про взаємодію між Всеукраїнською громадською організацією "Комітет конституційно-правового контролю України" та Комітетом.

Про проведення слухань у Комітеті: "Проект Закону про Концепцію соціальної держави України".

Про проведення національного семінару на тему: "Політика у сфері трудової міграції. Національне законодавство та міжнародні стандарти, практика зарубіжних країн".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.00)

 

17 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" (р.№3062, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо іпотечних облігацій (р.№2613, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за правопорушення на ринку цінних паперів (р.№2614, КМУ).    

            Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект міської інфраструктури) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0094, Президент України).

 

 

 

 Інші питання:

Про ситуацію у сфері фінансово-кредитного забезпечення будівництва житла.

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.15)

 

18 вересня

 

Інші питання:

Про повернення у державну власність пакетів акцій підприємств за рішеннями судів.

Про стан контролю Фондом державного майна за виконанням покупцями умов договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації, в тому числі ВАТ "КГМК "Криворіжсталь".

Про план роботи Комісії на період роботи ІІІ сесії (вересень 2008 – січень 2009 року).

 

 

 

 

Головне організаційне управління

12.09.2008 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Комітети, які не планують проведення засідань:

 

 

 

 

Комітет з питань правосуддя;

Комітет з питань транспорту i зв'язку.

 

 

 

 

Головне організаційне управління

12.09.2008 р.