ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 2 – 6 березня 2009 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, які посвідчують право власності на земельну ділянку, а також порядку поділу та об'єднання земельних ділянок (р.№2606, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо набуття права власності на землю юридичними особами) (р.№2781, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Земельного кодексу України (щодо іноземних юридичних осіб) (р.№2600, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до статей 82, 129 Земельного кодексу України (щодо приведення у відповідність із Господарським кодексом України) (р.№2180, н.д. В.Бевзенко, Є.Сігал).

Про проект Постанови про встановлення та зміну меж м. Шостки і Шосткинського району та меж м. Охтирки Охтирського району Сумської області.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо удосконалення механізмів державного цінового регулювання ринку сільськогосподарської продукції, страхування ризиків сільськогосподарського виробництва та впровадження заходів по відновленню тваринництва і реалізації соціальних програм на селі) (р.№2375, друге читання).

Проект Закону про оптові ринки сільськогосподарської продукції (р.№2137, друге читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання негативним наслідкам впливу світової фінансової кризи на розвиток агропромислового комплексу" (р.№3353).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зайнятості членів особистих селянських господарств (р.№4043,
н.д. С.Гордієнко, В.Матвєєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" (щодо соціального захисту селян) (р.№4043-1,
н.д. М.Комар, Г.Маньковський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо зайнятості членів особистих селянських господарств (р.№4043-2, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" (щодо надання статусу безробітного) (р.№4043-3, н.д. Я.Джоджик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту членів особистих селянських господарств (р.№4043-4, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (щодо зайнятості членів особистих селянських господарств) (р.№4043-5, н.д. Б.Губський).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за корупційні правопорушення (р.№0875, друге читання).

Проект Закону про засади запобігання та протидії корупції (р.№0876, друге читання).

Проект Закону про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень (р.№0877, друге читання).

 

 

Інші питання:   

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Закарпатської області.

Про надання згоди на призначення на посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Закарпатської області.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

4 березня

 

            Інші питання:

 

Слухання у Комітеті: "Про стан реалізації Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва"

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

4 березня      

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

Інші питання:  

 

Про погодження перерозподілу бюджетних призначень відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Фастівської міської ради Київської області та Фастівського міського голови (р.№3057, н.д. В.Писаренко).

Проект Постанови про призначення чергових виборів Президента України (27 грудня) (р.№3655, н.д. А.Шевченко).

Проект Постанови про призначення чергових виборів Президента України (25 жовтня) (р.№3655-1, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо дострокового припинення повноважень депутатів місцевих рад) (р.№3148, н.д. А.Портнов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення у відповідність до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності") (р.№3620, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо спрощення процедури погодження призначення на посади перших заступників та заступників голів районних державних адміністрацій) (р.№1304, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо питань регулювання земельних відносин) (р.№1288, н.д. М.Комар, Г.Маньковський).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо програм діяльності Кабінету Міністрів України) (р.№2021, н.д. Я.Джоджик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (р.№3058, друге читання, повторний розгляд із зауваженнями Головного юридичного управління).

Проект Закону про асоціації органів місцевого самоврядування (р.№2477, друге читання).

 

Інші питання:  

 

Про матеріали Рахункової палати "Про результати аудиту виконання програм – переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку  місцевого самоврядування".

Про хід підготовки слухань у Комітеті: "Концептуальні засади реформи місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою"(12 березня 2009 року).

 Про звернення народного депутата України – члена Комітету С.В.Льовочкіна щодо включення його до складу підкомітетів з питань виборчого законодавства та об‘єднань громадян, з питань місцевого самоврядування, з питань органів виконавчої влади, з питань місцевих бюджетів та комунальної власності Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність" (р.№3621, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Водного кодексу України (щодо розподілу зборів за спеціальне водокористування) (р.№3537, н.д. М.Комар та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Лісового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№3578, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок прийняття рішень про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок і об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, які мають загальнодержавне значення" (щодо удосконалення процедури прийняття рішень) (р.№3562, н.д. М.Мартиненко, С.Тулуб).

 

Інші питання:

 

Про заходи, які здійснюються Генеральною прокуратурою України, щодо контролю за дотриманням екологічного законодавства фізичними та юридичними особами.

Про затвердження рішення Комітету щодо стану справ у зоні відчуження на Чорнобильській АЕС та у м.  Славутич.

Про затвердження рішення Комітету щодо інформації міністерств та відомств про виконання плану роботи та план роботи на 2009 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про Фонд державного майна України" (р.№0859).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (р.№2208, н.д. Є.Мармазов) та проект Президента України про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (до №2208).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Одеський припортовий завод") (р.№2209, н.д. Є.Мармазов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів) (р.№2217, н.д. Є.Мармазов, А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо підприємства "Київкомунекологія") (р.№2633, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до статті 60 Закону України "Про захист економічної конкуренції" (щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності органів Антимонопольного комітету України) (р.№2696,
н.д. В.Пилипенко, С.Власенко).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо інформування споживача про причини відмови в наданні кредиту) (р.№3241, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо мови) (р.№2545, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення процедур банкрутства та особливостей ліцензування діяльності арбітражних керуючих) (р.№2148, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 620, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин" (р.№0098, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо вживання мов у судовому процесі) (р.№1056,
н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 62 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо оздоровлення фінансового стану ВАТ "Авіакомпанія Авіалінії України") (р.№3116, н.д. О.Радковський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою подолання негативних наслідків валютної кризи (р.№4027, н.д. Ю.Триндюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (щодо порядку дій емітента та інвесторів) (р.№3584, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони розповсюдження реклами виробів немедичного призначення) (р.№3513, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ліквідації банків) (р.№2621, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо припинення провадження у справі про банкрутство) (р.№3528, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо видачі особи (екстрадиції) (р.№3176, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав журналістів на збір інформації та збереження в таємниці її джерела) (р.№2644, н.д. О.Фельдман).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поновлення дій генеральної довіреності та зниження ставок податку з власників транспортних засобів (р.№3648, н.д. В.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо документів, що підтверджують право керування транспортним засобом (р.№3648-1, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо підвищення ефективності і законності кримінального процесу) (р.№3226, н.д. С.Олійник).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо  правопорушень у виборчому процесі) (р.№1441, н.д. В.Деревляний).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення) (р.№2676, н.д. Я.Сухий, Б.Петров).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення) (р.№2762, н.д. Я.Сухий, Б.Петров).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо видачі особи (екстрадиції) (р.№3176, н.д. С.Міщенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо приведення окремих положень КПК у відповідність із Конституцією України та Кримінальним кодексом України) (р.№3104, н.д. О.Новіков).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення вимог до виробництва та обігу продуктів дитячого харчування і встановлення відповідальності) (р.№3457, н.д. Н.Королевська).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дипломатичну службу" (щодо поширення статусу ветерана війни на  працівників окремих дипломатичних установ України за кордоном) (р.№3315, Б.Тарасюк).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків (р.№0113, КМУ).

Проект Постанови про рішення Міжнародного суду ООН в Гаазі стосовно розподілу шельфу в Чорному морі та економічної зони в районі острова Зміїний між Україною та Румунією (р.№4048, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо приведення окремих положень КПК у відповідність із  Конституцією України та Кримінальним кодексом України) (р.№3104, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про засади державної міграційної політики України (р.№3158, н.д. Ю.Кармазін, І.Шаров).

Проект Закону про Концепцію державної міграційної політики (р.№3506, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами між Урядом України та Європейською Комісією про експортне мито (р.№0115, КМУ).

Проект Закону про прийняття поправок 1991 та 1993 років Конвенції про Міжнародну морську організацію 1948 року (р.№0116, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про вшанування пам‘яті видатного діяча культури України, композитора Івасюка Володимира Михайловича (р.№4047, н.д. А.Шкіль).ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№2729, н.д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України (р.№3044, н.д. К.Ляпіна).

 

Інші питання:   

 

Про повернення культурних цінностей в Україну.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№2729, н.д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 64 Закону України “Про вищу освіту” (щодо відтермінування плати за навчання) (р.№3571, н.д. А.Павловський).


           
II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання статусу державного службовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам) (р.№3155, н.д. В.Литвин та ін.).

 

   Інші питання:

 

Про затвердження рекомендацій слухань у Комітеті з питань науки і освіти на тему: “Ефективність застосування законодавства України у сфері авторського права і суміжних прав”.

Інформація про присвоєння імен вищим навчальним закладам.

Про стан та перспективи фінансування освіти і науки з Державного бюджету України у 2009 році (на виконання доручення Голови Верховної Ради України В.М.Литвина від 19.02.2009р. № 11/8-30).

Про виконання рішення Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти щодо співпраці українських та польських університетів (у частині підготовки проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про утворення Українсько-польського університету) від 5 березня 2008р.

Звіт Міністерства освіти і науки України про виконання рішень Комітету від 14 січня та 18 лютого 2009 року щодо проблем у роботі та стану фінансування Єнакіївського державного авіаційно-технічного спортивного клубу.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кімн. 1224, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" (р.№3638, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 29 Закону України "Про військовий обов‘язок і військову службу" (р.№3644, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом (р.№4030, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов‘язок і військову службу" (р.№4071, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну таємницю" (р.№3664, КМУ).

           

             

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

4 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення вимог до виробництва та обігу продуктів дитячого харчування і встановлення відповідальності) (р.№3457, н.д. Н.Королевська).

      

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до законів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично модифікованих компонентів (р.№3230, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони розповсюдження реклами виробів немедичного призначення" (р.№3513, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про результати проведеного Рахунковою палатою України аудиту стану використання позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку на реалізацію проекту "Контроль за туберкульозом та ВІЛ/СНІДом в Україні".

 

 

Комітет з питань паливно-енергетичного

комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

______________________________________________________________

 (вул. Липська, 3, зал №3, o 14-30)

 

4 березня

 

  І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо врегулювання питань експорту електроенергії)  (р.№1371, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (р.№3199, друге читання).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України щодо сприяння виробництву та використанню біологічних видів палива (р.№1114, друге читання).

Проект закону про газ (метан) вугільних родовищ, (р.№1123, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про енергозбереження" (щодо державної політики) (р.№3172, н.д. С.Пашинський).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про електроенергетику" (щодо запровадження диференціації тарифів за спожиту населенням електроенергію) (р.№3597, н.д. А.Александровська, Є.Мармазов).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України "Про електроенергетику" (щодо безперебійного енергопостачання) (р.4064, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу" (р.№3692, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (Проект будівництва високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС - Київська) між Україною та Європейським інвестиційним банком (р.№0118, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до статті 40 Закону України "Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування" (щодо пенсійного страхування в умовах фінансової кризи) (р.№3619, н.д. Ю.Звягільський).

 

Інші питання:   

 

Про стан виконання Державного бюджету України на 2009 рік в частині видатків на соціальний захист ветеранів та інвалідів за січень-лютий поточного року, доцільність і напрямки внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та стан сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України і виплати пенсій.   

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і  механізмів" (щодо ставок) (р.№3030-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (р.№3444, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

4 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про біженців" (щодо вдосконалення процедури надання статусу біженця в Україні) (р.№2325, н.д. О.Фельдман).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про прикордонний контроль (р.№3123, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби, та членів їх сімей (р.№2478, н.д. С.Веліжанський).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання протиправному захопленню земельних ділянок) (р.№3588, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо узгодження цивільних відносин з Господарським кодексом України (р.№3360, н.д. Г.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони кредитування фізичних осіб в іноземній валюті (р.№4011, н.д. О.Блозір та ін.).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Господарського процесуального кодексу України (р.№2178, н.д. Д.Притика).

Проект Закону про вибори до Верховної Ради України (р.№3366, н.д. В.Каськів та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення) (р.№3657, н.д. Е.Павленко та ін.).

Проект Закону про вибори народних депутатів України (р.№3468, н.д. Ю.Ключковський). 

Інші питання:   

 

Про проведення у квітні 2009 р. слухань у Комітеті: "Практична реалізація змін до Закону України "Про нотаріат": перспективи подальшого розвитку нотаріату України".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про обрання суддів.

Про звільнення суддів.

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо приведення окремих положень КПК у відповідність із Конституцією України та Кримінальним кодексом України) (р.№3104, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо розгляду справ колегією суддів) (р.№3211, н.д. В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (щодо питань касаційного провадження) (р.№2618, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про порядок фінансування судової влади в Україні (р.№1414, н.д. В.Мойсик, Д.Притика)

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

4 березня      

            Інші питання:

 

Круглій стіл: "Обговорення пропозицій місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у питаннях законодавчого врегулювання наслідків фінансової кризи" .

 

5  березня

 

(вул. Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 14.30)

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про засади державної   регуляторної   політики   у   сфері    господарської   діяльності" (р.№3277,  н.д. Н.Королевська, М.Чечетов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо видачі експлуатаційних дозволів (р.№3227,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо державного контролю у сфері безпеки дорожнього руху) (р.№3182,  н.д. В.Грицак).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про охорону майна та фізичних осіб (р.№2314, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо зменшення розміру ринкового збору та збільшення розміру валового доходу осіб, що сплачують фіксований податок) (р.№3660,  н.д. О.Фельдман).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо посилення відповідальності за порушення прав споживачів) (р.№4059, н.д. О.Сочка).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо народних депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах) (р.№3361, н.д. В.Шаманов).

Проект Постанови про деякі питання організації роботи парламентського телерадіоканалу "РАДА" (р.№4013, н.д. А.Шкіль).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин вбивства В‘ячеслава Максимовича Чорновола (р.№3659, н.д. Я.Кендзьор, І.Стойко).

                       

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про обіг зброї невійськового призначення (р.№2105,
н.д. В.Мойсик та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 14.30)

 

4 березня

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких комітет  визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, друге читання).

            Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (р.№0953).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України “Про рекламу” (щодо заборони розповсюдження реклами виробів немедичного призначення) (р.№3513, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо визначення розміру ліцензійного збору) (р.№3681,
н.д. В.Ландік).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо надання телеканалами ідентифікуючої інформації під час реклами) (р.№3631, н.д. О.Зарубінський та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

4 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей (р.№2448, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія" (р.№3690).

 

Інші питання:   

 

Про стан виконання органами державної влади вимог законодавства щодо оздоровлення та відпочинку дітей в 2008 році та про хід підготовки до оздоровчого сезону 2009 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

4 березня      

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зайнятості членів особистих селянських господарств (р.№4043, н.д. С.Гордієнко, В.Матвєєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" (щодо соціального захисту селян) (р.№4043-1,
н.д. М.Комар, Г.Маньковський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо  зайнятості членів особистих селянських господарств (р.№4043-2, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" (щодо надання статусу безробітного) (р.№4043-3, н.д. Я.Джоджик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо  соціального захисту членів особистих селянських господарств (р.№4043-4, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (щодо зайнятості членів особистих селянських господарств)  (р.№4043-5, н.д. Б.Губський).

Пропозиції Президента України до Закону "Про систему збору та обліку єдиного соціального внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування" (р.№0924).

Проект Закону про соціальний діалог в Україні (р.№1440, друге читання).

           

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №184 2001 року про безпеку та гігієну праці в сільському господарстві (р.№0120, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житловий  фонд соціального призначення" (р.№3480, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аналізу упорядкування умов оплати праці працівників бюджетної сфери на основі Єдиної тарифної сітки.

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.00)

 

4 березня

 

           І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (щодо сільськогосподарських ризиків) (р.№3248, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення вимог до статутного капіталу професійних учасників фондового ринку (р.№2540, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди (Проект будівництва   високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС - Київська) між Україною та Європейським інвестиційним банком (р.№0118, Президент України).

 

 

Головне організаційне управління

03.03.2009 р.