ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 9 13 лютого 2009 року

 

.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

11 лютого     

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у  поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Постанови про призначення чергових виборів Президента України (27 грудня) (р.№3655, н.д. А.Шевченко).

Проект Постанови про призначення чергових виборів Президента України (25 жовтня) (р.№3655-1, н.д.Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо розмежування функцій і повноважень Київського міського голови та голови Київської міської державної адміністрації) (р.№2023, н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про місто-герой Севастополь (р.№2321,
н.д. І.Вернидубов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (р.№3058, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (р.№3263, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та міських голів (щодо особливостей формування територіальних виборчих комісій, упровадження відкритих списків кандидатів у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад) (р.№1458,
н.д. С.Подгорний).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо одночасності проведення виборів) (р.№3627, н.д. С.Подгорний).

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевськго, 18/2, кімн.12, об 11.00)

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про техногенну безпеку (р.№3438, н.д. В.Кальченко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про правові засади цивільного захисту" (р.№0939).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання" (р.№1347, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв‘язку з прийняттям Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (р.№2436, друге читання).

           

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про поводження з радіоактивними відходами" (р.№2199, н.д. А.Деркач).

Проект Постанови про прийняття "Стратегії розвитку ядерно-енергетичного комплексу України до 2030 року" (р.№2278, н.д. А.Деркач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок прийняття рішень про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок і об‘єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, які мають загальнодержавне значення" (щодо удосконалення процедури прийняття рішень) (р.№3562, н.д. М.Мартиненко).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі запобігання  надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків (р.№0113, КМУ).

 

Інші питання:

Про затвердження рішення виїзного засідання до Шосткинського району Сумської області щодо стану екологічної безпеки північного регіону Сумської області.

Про ситуацію довкола Національного природного парку "Синевір".

Про план роботи Комітету на четверту сесію шостого скликання (лютий – липень 2009 року).

Про проведення парламентських слухань "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".

Про проведення парламентських слухань "Глобальні зміни клімату: загроза для України та шляхи їх мінімізації".

Інформація Міністерства праці та соціальної політики України про виконання плану роботи за 2008 рік та план роботи на 2009 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн 620, о 15.00)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейською Комісією про експертне мито (р.№0115, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо декларації про іноземне громадянство) (р.№3102-1,
н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо адаптації законодавств України до законодавства Європейського Союзу) (р.№3321, н.д. О.Дубовой).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пенсійного забезпечення державних службовців) (р.№3479, н.д. В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області" (щодо відновлення податкових пільг) (р.№3512,
н.д. А.Клюєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" щодо  оподаткування послуг з міжнародних перевезень (р.№3552, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків" (р.№3643, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо визначення поняття суб‘єкту мікропідприємництва) (р.№3461, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" (р.№3634, н.д. М.Круглов).

Проект Закону про внесення зміни до статті 50 Закону України "Про господарські товариства" (щодо максимальної кількості учасників товариства з  обмеженою відповідальністю) (р.№2059, н.д. О.Черноморов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів у сфері охорони здоров‘я (р.№3582, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (р.№1287,
н.д. В.Турманов).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо припинення  провадження у справі про банкрутство) (р.№3528,
н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр виборців" (щодо питання первинного формування реєстру) (р.№3145, н.д. О.Лукаш). 

 

 

Інші питання:   

Про затвердження плану заходів щодо виконання у 2009 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

 

11 лютого

 

 

Інші питання:   

 

Про постанови Кабінету Міністрів України "Про закупівлю робіт з  виготовлення номерних знаків для транспортних засобів" № 1029 від
26.11.08 р. та "Про затвердження Порядку здійснення державного контролю за  дотриманням  уповноваженими суб‘єктами господарювання вимог до проведення перевірки технічного стану колісних транспортних засобів під час державного технічного огляду" № 1067 від 11.10.08 року.

Про обгрунтованість реорганізації Управління МВС України в Закарпатській області в Головне управління.

Про звернення Ради Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України до Верховної Ради України щодо системного порушення їхніх конституційних прав на соціальний захист та забезпечення гідного громадянина України рівня життя.

Про дотримання суспільної безпеки при торгівлі зброєю в Україні.

Про звернення Комітету до Кабінету Міністрів України з приводу передачі Міністерством внутрішніх справ України, відповідно до Договору про інвестиційну діяльність, майна, яке розташоване за адресою: м. Київ,
вул. Інститутська / провулок Кріпосний, 29/3, літера А (площею 3738,7 кв.м.), літера Б (площею 1323,4 кв.м.) у власність недержавному учаснику, що є відчуженням  державного майна не у спосіб, визначений законодавством.

Про звернення народного депутата України Кожем‘якіна А.А. від 17.12.2008 р. щодо відсутності ефективного нагляду за проведенням досудового слідства по кримінальній справі за фактом протидії редактору-кореспонденту Агентства журналістських розслідувань 5 каналу ТОВ ТРК "Експрес-Інформ" Кочкіній О.Ю. у здійсненні законної професійної діяльності журналіста.

Про план роботи Комітету на четверту сесію шостого скликання (лютий – липень 2009 р.).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 12.00)

 

9 лютого

 

Інші питання:   

 

Про протокольне доручення Голови Верховної Ради України В.Литвина стосовно необхідності підготовки проекту постанови щодо запровадження мораторію на виселення установ та організацій культурного призначення (будинки культури, ансамблі, хори, дитячі гуртки тощо).

Про розмежування повноважень між Міністерством культури і туризму України та Міністерством регіонального розвитку та будівництва України у сфері збереження та охорони культурної спадщини.

Про перепідпорядкування пам‘яток архітектури та містобудування.

Про перелік законопроектів, які пропонуються парламентськими фракціями та Кабінетом Міністрів України для першочергового розгляду протягом четвертої сесії Верховної Ради України шостого скликання.

Про проведення 11 лютого 2009 року круглого столу "Повернення культурних цінностей в Україну".

 

11 лютого

(вул. Велика Житомирська, 2, Дипломатична академія України

при МЗС України, о 14.00)

 

Інші питання:   

Круглий стіл: "Повернення культурних цінностей в Україну".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 15.00)

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про наукові парки (р.№0956, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 27 Закону України "Про вищу освіту" (щодо створення навчальних закладів за участю іноземних, фізичних та юридичних осіб) (р.№2383, н.д.Д.Табачник та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про освіту" (щодо пенсійного забезпечення освітян) (р.№2728, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

Проект Закону про внесення змін до законів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично-модифікованих компонентів (р.№3230, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо надання статусу національного вищому навчальному закладу та процедури призначення керівників) (р.№3328, н.д. О.Доній).

 

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про ратифікацію Рішення Економічної ради Співдружності Незалежних Держав про внесення зміни до Переліку умов, виробничих і технологічних операцій, при виконанні яких товар вважається таким, що походить з тієї країни, в якій вони мали місце (р.№0071, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім‘ям з дітьми" (щодо запровадження щомісячної державної соціальної допомоги) (р.№2716, н.д. В.Уколов).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 12.00)

 

11 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" (щодо запобігання зловживанням у сфері обігу лікарських засобів) (р.№1438, на заміну, н.д. Г.Москаль).

      

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції при застосуванні контролюючими органами фінансових санкцій до суб‘єктів господарювання (р.№3105,
н.д. О.Новіков).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

11 лютого

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пенсійного забезпечення державних службовців) (р.№3479, н.д. В.Стретович).

 

 

Інші питання:   

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів.

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 14.30)

 

11 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо уточнення термінів та усунення обмежень, які гальмують розвиток рекламної галузі) (на заміну).

 

 

 

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________________________

(вул. Липська, 3 зал засідань, № 2 об 11.00)

 

12 лютого

 

 

            Інші питання:

Круглий стіл: "Про особливості приватизації підприємств електроенергетики" (спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки).

 

 

 

 

Головне організаційне управління

06.02.2009 р.