ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1  – 5 березня 2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул. Грушевського, 5,  конференц-зал, о 15.00)

 

3 березня

 

Інші питання:  

 

Круглій стіл: "Шляхи подальшого удосконалення вітчизняного антикорупційного законодавства".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Житлового кодексу України (р.№2307-д, друге читання).

Проект Закону про особливості передачі в оренду та концесію об'єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності (р.№2320, друге читання).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Стан захисту прав мешканців гуртожитків та їх правове регулювання" (р.№5496, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (р.№4780, н.д. З.Шишкіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (щодо капітального ремонту квартир) (р.№5189, н.д. В.Хара, Я. Сухий).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

3 березня

 

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі)" (р.№5419, н.д. С.Подгорний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" щодо впорядкування оплати праці членів Правління Національного банку (р.№5269, н.д. В.Швець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо врахування волевиявлення громадян, які не підтримують жодного з кандидатів в Президенти) (р.№5450-1, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України щодо компенсацій за оплату опалення житла для працівників гірничих підприємств (р.№5294, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо поліпшення умов праці, збереження робочих місць та заробітної плати (р.№5381, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (щодо лікування в госпіталях для інвалідів Великої Вітчизняної війни) (р.№5440, н.д. В.Литвин, М.Деркач).

Проект Закону про відповідальність за дефектну продукцію (р.№3422, н.д. Ю.Кармазін).

 

 

Інші питання:

План роботи Комітету на шосту сесію.

Про погодження розподілу залишку коштів Стабілізаційного фонду для фінансування заходів із забезпечення у 2010 році сільських і селищних рад газетою "Урядовий кур’єр".

Проект листа Комітету судді Конституційного Суду України Стецюку П.Б. щодо позиції Комітету стосовно питань, порушених у конституційному поданні Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин першої, другої статті 1, пункту 44 статті 2, частини другої статті 4, пункту 45 статті 6, пункту 58 статті 34, статті 341, пункту 5, абзацу четвертого пункту 7 частини першої, частини третьої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", частини третьої статті 5 Закону України "Про Національний банк України", Закону України від 21 серпня 2009 року № 1608-VІ "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та деяких інших законів України".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

3 березня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відповідальність Кабінету Міністрів України (р.№6098, н.д. О.Єфремов та ін.).

Проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2011 році (27 березня 2011 року) (р.№6068-1, н.д. М.Томенко).

Проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році (27 червня 2010 року) (р.№6077, н.д. В.Каплієнко, Г.Задирко).

Проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році (за відкритими списками кандидатів у депутати) (31 жовтня 2010 року) (р.№6077-1, А.Яценюк).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад" (17 березня 2010 року) (р.№6092, н.д. О.Білозір).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної служби) (р.№4756, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про статус сільських, селищних, міських голів (р.№4752, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо усунення колізій) (р.№5423, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди" (щодо встановлення почесних звань у сфері адвокатури та нотаріату) (р.№5084, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо забезпечення публічності системи державних нагород України) (р.№5142, н.д. А.Сенченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди" (щодо встановлення почесних звань) (р.№5182, н.д. Л.Кожара).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про доповнення статті 71 Закону України "Про Національний банк України" (щодо виготовлення державних нагород України) (р.№5405, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо врегулювання правовідносин між органами опіки та фізичними особами, які потребують опіки та піклування) (р.№5211, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо орендних відносин (р.№5145, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Водного кодексу України (р.№2634, н.д. М.Шершун та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення (р.№5005, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 34 Закону України "Про рослинний світ" (р.№5043, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Без'ядерному статусу України - реальні гарантії" (р.№5296, н.д. С.Гриневецький).

Проект  Закону про державне прогнозування та стратегічне планування (р.№6042, КМУ).

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо результатів перевірки справляння збору за спеціальне водокористування.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 620,  о 15.00)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 139 1974 року про боротьбу з небезпекою, спричинюваною канцерогенними речовинами й агентами у виробничих умовах, та заходи профілактики (р.№0162, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо  кредитних рейтингів) (р.№5288, н.д. І.Лисов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Національного банку України (р.№4787-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочини проти дітей) (р.№3558, н.д. В.Левцун).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо компенсації витрат на правову допомогу) (р.№4072, н.д. В.Писаренко).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про першочергові заходи щодо запобігання негативнім наслідкам фінансової кризи та про  внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо підтримки підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки державі) (р.№4447, н.д. П.Симоненко, М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо зменшення ставок ввізного мита на модулі оброблення телесигналу та інші електронні модулі) (р.№5443, н.д. С.Курпіль та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні" (щодо  продовження терміну дії заходів державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні) (р.№5548, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо інформування громадян про наявність у  харчових продуктах генетично модифікованих організмів (ГМО) (р.№6001, н.д. А.Шкіль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично модифікованих організмів (р.№6001-1, КМУ).

 

Інші питання:  

 

Інформація про внесення змін до складу науко-експертної ради при Комітеті.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727,  о 15.00)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№3608, н.д. Ю.Прокопчук).

Проект Закону про внесення змін до статей 174, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 265 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№4056, н.д. В.Мойсик).   

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за  правопорушення у сфері використання природних ресурсів (р.№4586, н.д. Ю.Прокопчук).

 Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів щодо посилення відповідальності за злочини, які здійснювались при  обтяжуючих обставинах, та злочини, вчинені проти дітей (р.№5439, н.д. О.Зарубінський, М.Рудченко).

Проект Закону про внесення змін до статей 152 та 153 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо збільшення розміру штрафу за порушення правил благоустрою території міст) (р.№4070, н.д. Ю.Прокопчук).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо обов‘язків та прав міліції при забезпеченні дозвільної системи органами внутрішніх справ (р.№4829, н.д. В.Грицак).

Проект  Закону  про  внесення  змін до  Кодексу  України про адміністративні
правопорушення (статті 1 – 212-20) (р.№4191, н.д. В.Іваненко).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про міліцію" (щодо надання дозволу на визначені види зброї) (р.№4456, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до статей 346, 351, 384, 385 та 386 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за створення штучних перешкод у роботі тимчасових слідчих комісій, спеціальної тимчасової слідчої комісії і тимчасових спеціальних комісій Верховної Ради України (р.№3594, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над пам‘яттю радянських воїнів-визволителів) (р.№4362, н.д. В.Коновалюк, І.Алексєєв).

Проект Закону про встановлення довічного позбавлення воли за розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, а також за організацію або утримання місць для їх незаконного вживання (р.№4842, н.д. І.Богословська).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо видачі особи (екстрадиції) (р.№3176, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне поводження із спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації (р.№3358, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про взаємність у регулюванні візових питань (щодо регулювання відносин, пов‘язанних із оформленням віз для взаємних поїздок громадян) (р.№5186, н.д. Н.Шуфрич, О.Лукаш).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки на територію Союзу Радянських Соціалістичних Республік (р.№4783, н.д. М.Косів та ін.).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (щодо первинних законодавчих актів України, які фактично не діють, але не втратили чинність в установленому законом порядку) (р.№5447, н.д. В.Бондик та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

3 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про проголошення 2010 року роком ветеранів Великої Вітчизняної війни (р.№5517, н.д. В.Колесніченко).

 

Інші питання:  

 

Інформація Антимонопольного комітету України щодо проблемних питань ціноутворення на наукову археологічну експертизу.

Про дотримання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи при користуванні документами НАФ.

Про ситуацію навколо Київського академічного театру українського фольклору "Берегиня".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про кредитування на здобуття вищої освіти (р.№1084,
н.д. К.Самойлик та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань вищої освіти (щодо усунення перешкод, які заважають вільному доступу до здобуття вищої освіти інвалідами) (р.№2189, н.д. Д.Табачник та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про заснування соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей" (р.№3103, н.д В.Полохало, К.Самойлик).

Проект Закону про внесення зміни до статті 64 Закону України "Про вищу освіту" (щодо надання студенту відстрочки у внесенні плати за навчання) (р.№4352, н.д. Д.Табачник та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти" (щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України) (р.№4624, н.д. В.Полохало та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування пільг при вступі у вищі навчальні заклади) (р.№5177, н.д. В.Яворівський).

 Проект Постанови про проведення парламентських слухань з порядком денним "Про стан і перспективи розвитку середньої, професійно-технічної та вищої освіти в Україні" (17 березня 2010 року) (р.№6075, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про атестацію наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації (р.№5267, н.д. В.Литвин та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (р.№5052, КМУ).

 

Інші питання:

 

Інформація Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України про виконання рішення Комітету від 11 червня 2008 року щодо реалізації чинного законодавства в частині науково-методичного забезпечення професійно-технічної освіти, впровадження у навчально-виробничий процес досягнень науки, техніки, нових технологій, передового досвіду та інноваційних педагогічних технологій.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

3 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо інформування громадян про наявність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів (ГМО) (р.№6001, н.д. А.Шкіль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично модифікованих організмів (р.№6001-1, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за порушення встановлених правил виробництва, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання, відпуску та обліку комбінованих лікарських засобів (р.№5178, н.д. В.Малишев).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення навантаження на суди (р.№5370, н.д. А.Портнов, В.Пилипенко).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про  соціальний захист дітей війни" (щодо лікування в госпіталях для інвалідів Великої Вітчизняної війни) (р.№5440, н.д. В.Литвин, М.Деркач).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" (р.№5508-1, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, третій поверх, о 14.15)

 

2 березня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо першочергового безоплатного забезпечення автомобілями інвалідів війни) (р.№5229, друге читання).

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки на територію Союзу Радянських Соціалістичних Республік (р.№4783, н.д. М.Косів та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо використання в Україні праці іноземців та осіб без громадянства) (р.№4684, н.д. Б.Губський).

 

Інші питання:  

 

Інформація Міністерства сім’ї, молоді та спорту щодо підсумків  захисту делегацією України об’єднаної 6-ї та 7-ї національної доповіді України по виконанню Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації жінок.

 

 

            КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 15.00)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб (р.№5291, н.д. В.Колесніченко).  

Проект Закону про спеціальний патент для суб'єктів господарської діяльності (р.№5304, н.д. Б.Дейч).

Проект Закону про зупинення дії пункту 29 статті 9 та частин третьої і четвертої статті 15 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо грального бізнесу) (р.№5522, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо суб'єктів господарювання) (р.№4838, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо узгодження окремих положень) (р.№6026, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про космічну діяльність" (щодо удосконалення механізму нормативно-правового регулювання) (р.№4768, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 32 Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" (р.№6034, КМУ).

 

Інші питання

 

Про стан справ та перспективи законодавчого врегулювання в автомобілебудуванні.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

3 березня

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про направлення депутатського запиту групи народних депутатів України Президенту України щодо необхідності невідкладного направлення Президентом України подання до Верховної Ради України на звільнення з посади Голови Національного банку України Володимира Стельмаха у зв‘язку із закінченням строку повноважень (р.№5414, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обов‘язку депутата захищати суверенітет України) (р.№5100, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№6022, н.д. А.Кожем`якін).

Проект Постанови про внесення змін до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України шостого скликання (р.№6103, н.д. М.Комар).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань "Про стан свободи слова у регіональних засобах масової інформації" (р.№5452, н.д. Г.Герман).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо приведення у відповідність з Європейською конвенцією про транскордонне телебачення) (р.№5534, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо приведення окремих положень цього Закону у відповідність до Конституції) (р.№3140, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав журналістів на збір інформації та збереження в таємниці її джерела) (р.№2644, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення и радіомовлення" (щодо скасування вікових обмежень, які передбачені стосовно кандидатів на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, та уточнення окремих положень) (р.№4454, н.д. В.Павленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони шахрайства у засобах масової інформації) (р.№5176, н.д. С.Міщенко, Г.Герман).

Проект Закону про Концепцію державної інформаційної політики (р.№4664, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про термін повноваження членів Національної раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

3 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (встановлення відповідальності за невиконання обов'язків щодо подальшого догляду за народженою або усиновленою дитиною) (р.№4002, н.д. В.Уколов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (до статті 35 про Національний Олімпійський комітет України) (р.№2596, н.д. А.Сенченко, В.Сушкевич).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про запровадження монополії держави на здійснення лотерейної діяльності (р.№5417, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про державне регулювання діяльності з проведення лотерей в Україні (р.№5417-1, н.д. В.Корж).

Проект Закону про державне регулювання лотерейної діяльності
(р.№5417-2, н.д. В.Крайній).

Проект Постанови про затвердження завдань Загальнодержавної економічної програми з розвитку державних лотерей та їх соціальної спрямованості (р.№5454, н.д. А.Яценко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

3 березня      

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 5 та 8 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям" (щодо допомоги на рівні прожиткового мінімуму) (р.№1416, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про відпустки" (щодо гарантування відпустки для одного з батьків на період карантину) (р.№5332, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про загальнообов‘язкове держане соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо підрозділів цивільного захисту) (р.№5524, КМУ).

           

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (щодо первинних законодавчих актів України, які фактично не діють, але не втратили чинність в установленому Законом порядку) (р.№5447, н.д. В.Бондик та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції №155 1981 року про безпеку й гігієну праці та виробниче середовище (р.№0158, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування профілактичних заходів з охорони праці) (р.№5367, н.д. С.Шмельова).

 Проект Закону про внесення змін до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо пільг по сплаті державного мита) (р.№6019, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про підготовку семінару на тему: "Реалії та перспективи подолання бідності в Україні".

Про стан виконання рішення Комітету від 13.05.2009 року "Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів використання бюджетних коштів на погашення заборгованості по знецінених заощадженнях громадян у 2008 році".

 

 

Головне організаційне управління

02.03.2010 р.