ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 14 червня 2010 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про міський електричний транспорт" (р.№2486, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву" (р.№5492, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про антикризові заходи у сфері житлово-комунального господарства (р.№6200, н.д. В.Коновалюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ландшафти (р.№5198, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (р.№4671-д, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про теплопостачання" (щодо врегулювання правовідносин у сфері гарячого водопостачання) (р.№5032, н.д. В.Герасимчук).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Постанови про деякі питання забезпечення бюджетного процесу у 2010 році (р.№6338, н.д. П.Мельник).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування інформаційних та туристичних послуг) (р.№6287, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за пияцтво та самогоноваріння (р.№5404, н.д. В.Швець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 255 Кримінального кодексу України щодо посилення покарання організаторів та керівників злочинних організацій (р.№5369, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення безпеки дорожнього руху (р.№5220, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо інформування населення про вміст у харчовій продукції генетично модифікованих організмів (р.№6251, н.д. А.Шкіль).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про звільнення Митника З.М. з посади Міністра охорони здоров'я України (р.№6406, н.д. Є.Добряк, Р.Сорочинська-Кириленко).

Проект Постанови про звільнення Могильова А.В. з посади Міністра внутрішніх справ України (р.№6421, н.д. Б.Тарасюк та ін).

Проект Постанови про заслуховування звіту Прем'єр-міністра України М.Я.Азарова щодо кадрових призначень Кабінету Міністрів України, здійснених у березні 2010 року (р.№6229, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про статус сільських, селищних, міських голів (р.№4752, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 30 Закону України "Про державну службу" (щодо строків припинення державної служби) (р.№6135, н.д. В.Даниленко).

 

Інші питання:

 

Про підготовку проекту Постанови Верховної Ради України про рекомендації парламентських слухань: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад".

Інформація щодо матеріалів, які надходять до Комітету, з питань перейменування населених пунктів та порядку проведення експертизи щодо найменування і перейменування населених пунктів.

Про інформацію Управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України щодо створення та діяльності адміністративних комісій при виконавчих комітетах міських, сільських та селищних рад.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про техногенну безпеку (р.№3438, друге читання).

Проект Закону про лісові ресурси (р.№5498, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо пенсійного забезпечення) (р.№4321, н.д. Д.Шенцев, Б.Дейч).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо проведення засідання) (р.№6365, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо соціальних гарантій батькам загиблих (померлих) або пропалих безвісті військовослужбовців строкової служби) (р.№2337, н.д. Ю.Самойленко).

 

Інші питання:

 

Про пріоритетні напрямки роботи Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Інформація Міністерства охорони навколишнього природного середовища України про організацію роботи колегії та її проведення.

Інформація Міністерства праці і соціальної політики України та Державного комітету України із земельних ресурсів про виконання рішення Комітету від 14 квітня 2010 року щодо включення до складу колегій народних депутатів України – представників зазначеного Комітету.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

1 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо вдосконалення механізму діяльності) (р.№6216, н.д. Ю.Воропаєв,В.Мальцев).

Про проект Постанови про скасування рішення про прийняття в першому  читанні проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про господарські товариства (р.№3285, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (щодо врегулювання порядку участі та голосування представників держави на зборах господарських товариств) (р.№4474, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав концесіонерів) (р.№4674, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо захисту прав фізичних осіб - довірителів за договорами про участь у фінансуванні будівництва житла) (р.№6281, н.д. О.Білозір).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України .4552, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

2 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо виплат при народженні дитини) (р.№6167, н.д. О.Сочка та ін.).

Проект Закону про території перспективного розвитку (р.№6352, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Херсонській області (р№6303, н.д.Ю.Одарченко).

Проект Закону про введення податкових канікул для малого бізнесу (р.№6354, н.д. С.Соболєв, Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" (щодо визначення спеціальних прав запозичень) (р.№6133, н.д. В.Лук’янов, Д.Рева).

Проект Закону про сприяння розвитку малого та середнього підприємництва (р.№6207, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про фінансування охорони здоров'я та обов'язкове соціальне медичне страхування в Україні (р.№4744, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про посилення відповідальності за дотримання соціальних та трудових гарантій населення, забезпечення умов оплати праці (р.№5298, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відшкодування шкоди при звільненні особи від кримінальної відповідальності чи покарання) (р.№4486, н.д. Ю.Кармазін та ін.).     

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо реєстрації місця проживання особи) (р.№4532-1, н.д. В.Дубіль).      

Проект Повітряного кодексу України (р.№6078, н.д. Б.Шиянов, І.Воротнюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо забезпечення доступу до кабельної каналізації електрозв'язку) (р.№5333, н.д. Ю.Мороко, В.Корж).

 

Інші питання:

 

Про хід виконання Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу в 2009 році.

Про рекомендації комітетських слухань на  тему: "Законодавче забезпечення безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом".

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення кримінальної відповідальності за окремі злочини проти власності та недоторканності людини (р.№5462, н.д. В.Мойсик, В.Міщенко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо координації діяльності) (р.№4425, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо органів досудового слідства) (р.№4734, н.д. Ю.Прокопчук).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо удосконалення окремих положень) (р.№6100, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін до статті 173 Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за порушення трудового договору) (р.№5441, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності державних службовців (р.№4500, н.д. В.Грицак).

            Проект Закону про охоронну діяльність (р.№4824, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поміщення дітей у приймальники-розподільники для дітей (р.№4449, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення боротьби з браконьєрством" (р.№3003).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України" (стосовно пропозицій щодо укладення міжнародних договорів України) (р.№2575, н.д. О.Білорус та ін.).

            Проект Постанови про заборону Президенту України та Уряду України укладати будь-які міжнародні договори, які стосуються державного майна України без попереднього представлення та обговорення їх змісту у Верховній Раді України (р.№6370, н.д. Р.Зварич).

            Проект Постанови про забезпечення захисту національних інтересів Президентом України та Кабінетом Міністрів України при проведенні переговорів з Російською Федерацією (р.№6324, н.д. А.Яценюк).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про подання заявки на членство в Європейському Союзі (р.№6119, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки на територію Союзу Радянських Соціалістичних Республік (р.№4783, н.д. М.Косів, Є.Кирильчук).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування законності підписання Президентом України Януковичем В.Ф. Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України та перевірки дотримання Російською Федерацією базових угод про тимчасове перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України (р.№6333, н.д. Б.Тарасюк, О.Білорус).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про національний культурний продукт (р. №4298, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про збереження архітектурної та містобудівної спадщини (р.№5329, н.д. Ю.Сербін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки благодійної діяльності (р.№6024, н.д. Г.Смітюх).

Проект Закону про Український інститут національної пам’яті (р.№6272, н.д. А.Шкіль, В.Яворівський).

Проект Постанови про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2010 році (р.№6124, на заміну, н.д. В.Яворівський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо предмету місцевих референдумів) (р.№6079, н.д. В.Даниленко).

 

Інші питання:

 

Щодо виділення Київською міською радою під будівництво земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти Всесвітньої культурної спадщини.

Про пропозиції до проекту Плану Комітету на вересень 2010 – січень 2011 року.

Про склад підкомітетів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на винаходи  і  корисні  моделі"  (щодо  охорони  прав на секретні винаходи і корисні моделі ) (р.№2750, н.д. С.Давимука).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про інноваційну діяльність" (щодо строків дії державної реєстрації) (р.№5535, н.д. В.Лук’янов).

Проект Закону про внесення змін до пункту 9 статті 13 Закону України "Про інноваційну  діяльність"  (щодо  терміну  державної  реєстрації  інноваційного  проекту) (р.№5535-1, н.д. Ю.Каракай).

Проект Закону про внесення змін до статті 57 Закону України "Про освіту" (щодо гарантій соціального   захисту  педагогічних  та  науково-педагогічних  працівників) (р.№6058, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо університетських клінік) (р.№1487, н.д. М.Комар та ін.).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про оподаткування прибутку  підприємств" (щодо  підтримки  фізичної  культури  і  спорту)  (р.№4312, н.д. П.Костенко, В.Писаренко).
Проект Закону про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№5391, н.д. М.Кульчинський, З.Шкутяк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям  Закону  України "Про засади запобігання та протидії корупції" (р.№6201, н.д. В.Коновалюк).

 

 Інші питання:

 

Інформація щодо врегулювання питань, пов’язаних з виплатою
20-відсоткової надбавки педагогічним працівникам, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. № 1130.

Про нагородження Почесною грамотою  Верховної Ради України наукових працівників державної установи "Інститут отоларингології ім.проф.О.С.Коломійченка Національної академії медичних наук України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

2 червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дитяче харчування" (щодо посилення вимог до виробництва та обігу продуктів дитячого харчування) (р.№4584, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз" (нова редакція) (р.№6037, н.д. Т.Бахтеєва, Р.Сорочинська-Кириленко).

 

Інші питання:

 

Про інформацію Міністерства охорони здоров’я України про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора ДП "Державний фармакологічний центр".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (щодо модернізації, реконструкції та будівництва об'єктів у сфері теплопостачання) (р.№4765, повторне друге читання). 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан та перспективи видобутку вуглеводнів в Україні та запровадження державної монополії на цю діяльність" (13 жовтня 2010 року) (р.6404, н.д. В.Даниленко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо підприємств, які у своїй діяльності використовують ядерну енергію) (р.№6413, КМУ).

 

Інші питання:

 

Інформація робочої групи щодо пропозицій до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (№2154-VI).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" (щодо запровадження порядку встановлення та виплати компенсаційних виплат фізичним особам) (р.№1409, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (щодо віку неповнолітніх в’язнів та розміру підвищення пенсії) (р.№2057, повторне друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

2 червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про свідоцтво про народження, паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон (р.№5111, н.д.В.Мойсик).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про затвердження положень про паспорт громадянина України та свідоцтво про народження" (р.№4740, н.д. Р.Ткач).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про національний культурний продукт (р.4298,  
н.д.
В.Кириленко).  

Проект Закону про регулювання питань щодо допоміжного материнства та забезпечення державними гарантіями рівних прав та можливостей матерів (р.№4647, н.д. В.Каплієнко, Г.Задирко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законотворчого процесу та взаємодії комітетів Верховної Ради України із структурами громадянського суспільства (р.№6289, н.д. В.Мойсик).

Проект Постанови про внесення змін до підпункту 25 пункту 1 додатка до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (р.№6241, н.д. В.Хара).

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань повернення історичних назв населених  пунктів на території Автономної Республіки Крим, що були перейменовані за часи СРСР у зв’язку з депортаціями кримськотатарського народу та осіб інших національностей, здійсненими за національною ознакою у 1941-1944 роках (р.№6208, н.д. М.Джемілєв).

Про заяву народного депутата України Фоміна О.В. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

             

 Інші питання:

 

Про подання Генерального прокурора України Медведька О.І. від                      14 травня 2010 року № 01-3 вих-10 щодо надання  згоди Верховною Радою України на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів України Парубія А.В. та Гримчака Ю.М.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал №5, о 14.00)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо обмеження реклами лікарських засобів) (р.№5339-1, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо рекламування лікарських засобів) (р.№5339-2, н.д. І.Геращенко, О.Герасим’юк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо реклами алкогольних напоїв та пива) (р.№1014-2, н.д. М.Томенко, А.Шевченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" р.№3460, н.д. О.Шевчук).                                     

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (р.№3460-1, н.д. Р.Зварич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 181 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за участь та організацію азартних ігор з використанням інформаційно-телекомунікаційних мереж та засобів зв'язку) (р.№3204, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про національний культурний продукт (р.№4298, н.д. В.Кириленко).

 

Інші питання:

 

Про Рекомендації Комітету за Звітом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення) (р.№3657, н.д. Е.Павленко та ін.).

            Проект Закону про волонтерський рух (р.№5266, друге читання).

 

Інші питання:

 

Про дотримання Київською міською державною адміністрацією вимог законодавства та міжнародних зобов’язань України під час підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, зокрема, щодо стану будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг у м. Києві.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

2 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (щодо емісії облігацій міжнародними фінансовими організаціями) (р.№3450, на заміну, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення вимог до статутного капіталу професійних учасників фондового ринку (р.№2540, друге читання).

Проект Закону про Фонд гарантування вкладів кредитних спілок (р.№3265, на заміну, н.д. О.Клименко).

 

 

Головне організаційне управління

30 травня 2010 р.