ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 5 – 9 липня 2010 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.30)

 

7 липня 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності» (щодо об'єктів пов'язаних з проведенням чемпіонату Європи 2012 року з футболу) (р.№6405, н.д. О.Зац., І.Прасолов).

Проект Закону про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів  (р.№0960, друге  читання).

Проект Закону про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів  (р.№4680, друге читання).

Проект Закону про доповнення Закону України «Про охорону земель» щодо видачі та анулювання спеціальних дозволів на зняття та перенесення ґрунтового покриву (р.№4528, друге   читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 208 Земельного кодексу України про умови використання ділянок громадськими організаціями інвалідів (р.№5120, друге  читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про насіння і садивний матеріал» (р.№6598, н.д. Г.Калетнік, С.Терещук).

 

Інші питання:

 

Про результати аудиту, проведеного Рахунковою палатою України, щодо ефективності використання у 2008-2009 роках коштів державного бюджету, виділених на організацію діяльності органів рибоохорони, відтворення водних живих ресурсів та селекцію у рибній галузі

Звіт про роботу Комітету  за  шосту сесію.

Про план роботи Комітету на  сьому сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

 

7 липня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії корупції  (р.№6130, друге читання).

          Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю”(щодо слідчих підрозділів) (р.№6384, н.д. В.Забарський).

          Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування функцій комітетів Верховної Ради України  (р.№6409,  КМУ).

 

Інші питання:   

 

          Про річні розписи асигнувань на оплату праці працівників спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України на 2010 рік.

         Звіт про   роботу Комітету за шосту сесію   

         План роботи Комітету на сьому сесію

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

7 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" щодо отримання першочергового права на безстрокову оренду земельних ділянок (р.№6425, н.д. Ю.Костенко та ін).

 

           Інші питання:

 

Про результати роботи робочої групи з опрацювання питання спрощення дозвільно-погоджувальних процедур на будівництво та прийняття в експлуатацію об’єктів містобудування.

Про створення робочої групи з підготовки проекту Містобудівного кодексу України (р.№6400, друге читання).

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

7 липня        

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до додатку №3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо здійснення перерозподілу між бюджетними програмами Міністерства культури і туризму) (р.№6500, н.д. В.Лук’янов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо збільшення видатків на забезпечення медикаментами хворих на гемофілію) (р.№6516, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України (39 законопроектів).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _______________________________________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 16:00)

 

5 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про всеукраїнський референдум (р.№6278, друге читання).

 

6 липня, о 08.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про всеукраїнський референдум (р.№6278, друге читання).

 

 

7 липня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо врегулювання порядку призову військовозобов'язаних на навчальні збори) (р.№6478, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 20 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо заснування премій та стипендій за визначні досягнення в окремих галузях суспільної діяльності) (р.№6502, КМУ).

Проект Закону про громадські об'єднання (р.№4633, н.д. В.Мойсик та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (р.№2565, друге читання).

 

Інші питання:

 

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту використання коштів державного бюджету на здійснення виконавчої влади місцевими державними адміністраціями в Автономній Республіці Крим, областях України та м. Севастополі.

Про звернення Національного конгресу місцевого самоврядування до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо необхідності запровадження дієвого механізму взаємоузгодження загальнодержавних, регіональних та місцевих інтересів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кім.306, о 14.30)

 

7 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державного контролю (нагляду) у сфері житлово-комунального господарства (р.№6549, н.д. В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно встановлення пільги щодо плати за землю для сторонніх користувачів, які здійснюють санаторно-курортну реабілітацію хворих громадян) (р.№6448, н.д. В.Баранов).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на сьому сесію.

Звіт про роботу Комітету за шосту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

6 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо кількості учасників товариства з обмеженою відповідальністю) (р.№2059, н.д. О.Черноморов, Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про господарські товариства (р.№3285, повторне друге читання).                                    

 Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про промислово-фінансові групи в Україні" та внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№6330, КМУ).

Проект Закону про заборону ліквідації, перепрофілювання, відчуження та передачі в оренду оздоровчих закладів для провадження діяльності, не пов'язаної з оздоровленням та відпочинком (р.№6436, КМУ).

 

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 15.00)

 

7 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування інформаційних та туристичних послуг) (р.№6287,  н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (про дотримання добросовісної конкуренції на ринку підакцизних товарів) (р.№6252, н.д. С.Терьохін, В.Баранов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування операцій з надання послуг нерезидентам) (р.№6224,  н.д. М.Катеринчук).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо вдосконалення механізму діяльності) (р.№6216, н.д. Ю. Воропаєв, В.Мальцев).

Проект Закону про внесення змін до частини 1 пункту 1 статті 24, частини 1 пункту 5 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України "Про акціонерні товариства" (р.№6293, н.д. А.Кінах).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" (щодо розвитку безготівкових розрахунків з використанням спеціальних платіжних засобів та національного платіжного простору) (р.№6466,н.д. Ю. Полунєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту суспільної моралі) (р.№6532, н.д. А Шевченко та ін.).

 

Інші питання:   

 

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

7 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення боротьби з браконьєрством" (р.№3003).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порушення законодавства про захист інформації про особу (персональних даних) (р.№5438,  н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в житлово-комунальному господарстві (р.№6505, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення відповідальності за втручання в діяльність залізничного транспорту (р.№6552, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за пропаганду ідей нацизму) (р.№2024, друге читання).

Проект Закону про охоронну діяльність (р.№4824, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплат страхового відшкодування (р.№4652-д, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про звільнення Могильова А.В. з посади Міністра внутрішніх справ України (р.№6586, н.д. Г.Москаль).

 

 Інші питання:   

 

Звіт про роботу Комітету за шосту сесію.

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

 (вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

7 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про проведення урочистого засідання Верховної Ради України з нагоди 20-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України (р.№6606, н.д. І.Заєць та ін.).

 

Інші питання:   

 

Про підготовку парламентських слухань на тему: "Стратегія гуманітарної політики сучасної України" (6 жовтня 2010 року).

Про звіт Рахункової палати України щодо результатів аудиту використання коштів на проведення протизсувних та ремонтно-реставраційних заходів на території комплексу Києво-Печерської Лаври.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

 (вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

7 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки" (р.№0937).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на винаходи  і  корисні  моделі"  (щодо  охорони  прав на секретні винаходи і корисні моделі ) (р.№2750, н.д.С.Давимука).

Проект Закону про заборону використання в Україні генетично модифікованих організмів (р.№5286, н.д.Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про проголошення території України вільної від генетично модифікованих організмів (ГМО) (р.№5286-1, н.д.В.Даниленко).

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Стратегія інноваційного розвитку України на 2010-2020 роки в умовах глобалізаційних викликів" (р.№5421, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України з питань загальної середньої та дошкільної освіти (щодо організації навчально-виховного процесу) (р.№6518, н.д. А.Мартинюк та ін.).

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Запровадження 12-річної загальної середньої освіти в Україні: проблеми та шляхи їх подолання".

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних та Додаткового протоколу до Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних стосовно органів нагляду та транскордонних потоків даних (р.№0170, н.д. В.Полохало та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо підвищення рівня першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки) (р.№6497, н.д. В.Полохало).

 

Інші питання:

 

Про затвердження Рекомендацій круглого столу на тему: "Яким має бути сучасний підручник з історії України? (концептуальні засади, стан викладання та проблеми підручникотворення з навчальної дисципліни "історія України").

Про затвердження кандидатур на здобуття щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Звіт про роботу Комітету за шосту сесію.

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

           

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

7 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" щодо державної підтримки державних наукових установ (р.№6356, н.д. М.Зубець).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення дозвільних процедур (р.№6220, н.д. К.Ляпіна).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на сьому сесію.

Про інформацію Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення належного функціонування ДУ "Український центр грипу та гострих респіраторних інфекцій" МОЗ України. 

Про звернення членів Науково-експертної ради ДП "Державний фармакологічний центр" МОЗ України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

7 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про засади функціонування ринку природного газу (р.№6564, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо поширення дії Закону також на шахтарів нерудних та розсипних родовищ) (р.№4314, друге читання).

Проект Закону про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України (р.№6419, н.д. Ю.Одарченко, В.Бондаренко).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

 (вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

7 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№5391, н.д. М.Кульчинський, З.Шкутяк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 36 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо умов призначення пенсій у зв'язку з втратою годувальника) (р.№6248, н.д. В.В’язівський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до додатку №3 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо збільшення суми коштів, спрямованих на забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації) (р.№6535, н.д. В.Потапов, Л.Ісаєв).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

7 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків. Проблеми і дієві механізми їх вирішення" (р.№6570, н.д. І.Геращенко  та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до окремих законів України щодо запровадження посади Представника з прав дитини (р.№2489, н.д. О.Зарубінський, М.Рудченко).

 

Інші питання:   

 

План роботи Комітету на сьому сесію.

Про пропозиції Комітету до порядку денного сьомої сесії.

Про направлення на висновок Кабінету Міністрів України окремих  законопроектів, з  опрацювання яких Комітет визначено головним.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

7 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про забезпечення державного контролю за продукцією (документами та товарами) (щодо впровадження електронних систем  контролю) (р.№6584, н.д. А.Яценюк).   

 

            Інші питання:

 

Про хід підготовки до парламентських слухань.

Про виконання плану роботи Комітету за шосту сесію.

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

7 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни та доповнень до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо реалізації прав депутатської групи позафракційних) (р.№6453, н.д. І.Савченко).

Проект Закону про внесення зміни та доповнень до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо унормування діяльності народних депутатів, які виключені зі складу депутатської фракції, або які не увійшли чи вийшли зі складу депутатських фракцій, але їхні повноваження не припинено в порядку, встановленому частиною шостою статті 81 Конституції України, як позафракційних) (р.№6453-1, Ю.Кармазін).

Проект Постанови про деякі питання забезпечення реалізації положень статті 116 Регламенту Верховної Ради України (р.№6397, н.д. А.Мартинюк).

Проект Постанови про внесення змін до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України шостого скликання" (р.№6537, н.д. В.Писаренко).

 

             

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

6  липня 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення гарантій свободи слова в Україні та протидії цензурі) (р.№6447-1, н.д. О.Кондратюк).

Проект Закону про заборону анулювання ліцензій на мовлення та позбавлення права власності на телерадіоорганізацію (р.№6511, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо припинення зловживання правом Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення) (р.№6512, н.д. А.Яценюк).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо реклами алкогольних напоїв та пива) (р.№1014-2, н.д. М.Томенко, А.Шевченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо обмеження реклами лікарських засобів) (р.№5339-1, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо рекламування лікарських засобів) (р.№5339-2, н.д. І.Геращенко, О.Герасим’юк).

 

Інші питання:

 

Про Рекомендації Комітету за Звітом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

7 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (р.№6555, КМУ).

 

Інші питання:   

 

Щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за принципом "гроші ходять за дитиною" (за результатом перевірки Рахункової палати України).

Щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на здійснення заходів, спрямованих на подолання дитячої бездоглядності та безпритульності (за результатом перевірки Рахункової палати України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

7 липня        

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо механізму повернення заощаджень) (р.№6491, КМУ).

 

            Інші питання:

 

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності реалізації в Донецький і Луганській областях соціальних гарантій шахтарям та членам їх сімей, передбачених Законом України "Про підвищення престижності шахтарської праці".

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності виконання у 2009 році Проекту "Удосконалення системи соціальної допомоги", що підтримується позикою Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Про хід виконання в Україні Європейської соціальної хартії (переглянутої).

План роботи Комітету на сьому сесію.

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.00)

 

8 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо об’єктів Мінагропрому) (р.№5504, н.д. Г.Смітюх).

 

Інші питання:   

 

            Про стан виконання Рішення Комісії "Про вжиття заходів по усуненню порушень законодавства у сфері приватизації" (щодо неповернення конкурсних гарантій учасникам конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ "Одеський припортовий завод".

            Інформація Фонду державного майна України про результати продажу та стан розрахунків за державний пакет акцій ВАТ ХК "Луганськтепловоз".

 

 

 

Головне організаційне управління

05 липня 2010 р.