ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 8 – 12 лютого 2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан, заходи і перспективи боротьби з торгівлею людьми" (квітень 2010 року) (р.№5495, н.д.К.Куликов).

 

         ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:                

         

Проект Закону про встановлення довічного позбавлення волі за розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, а також за організацію або утримання місць для їх незаконного вживання (р.№4842, н.д. І.Богословська).

Проект Закону про адвокатуру в Україні (р.№1430,
н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру" (р.№4353, н.д. С.Власенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру" (р.№4353-1, н.д. А.Портнов та ін.).

 

о 16.00

 

Інші питання:

Круглий стіл: "Надання права здійснення оперативно-розшукової діяльності і проведення досудового слідства митними органами України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Містобудівного кодексу України (р.№5181, КМУ).

            Проект Закону про внесення доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей забудови столиці України – міста Києва) (р.№2711, н.д. О.Плотніков, К.Куликов).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків (р.№5074, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа (р.№3676, друге читання).

           

Інші питання:

Про відкликання автором проекту Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забудови земельної ділянки) (р.№4205, н.д. А.Щербань).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

10 лютого

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

Інші питання:

План роботи Комітету на шосту сесію.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови (р.№5520, н.д.В.Литвин).

Проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови  (р.№5520-1, н.д.М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (р.№2270-2, н.д. В.Каськів).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо повернення до мажоритарної системи виборів) (р.№5415, н.д.  В.Кириленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо запровадження на місцевих виборах відкритих списків кандидатів у депутати) (р.№5426,
н.д.  І.Кріль, Л. Оробець).

Проект Закону про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (р.№5503, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про бурштин (р.№5497, н.д. М.Шершун).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення від оподаткування міжнародної технічної допомоги (р.№5467, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування угод про розподіл продукції (р.№5376, н.д. О.Горошкевич).

Проект Закону про концепцію реформування правоохоронних органів України (р.№5446, н.д. В.Сівкович).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (щодо первинних законодавчих актів України, які фактично не діють, але не втратили чинність в установленому Законом порядку) (р.№5447, н.д. В.Бондик та ін.).

Проект Постанови про призупинення будівництва металургійного заводу в Білоцерківському районі Київської області (р.№5453, н.д. В.Сінченко).

Проект містобудівного кодексу України (р.№5181, КМУ).

Проект Постанови про припинення надання державних актів на право власності на земельну ділянку та скасування вже наданих з мотивів суспільної необхідності та для суспільних потреб на горі Климентієва (Узун-Сирт) в Автономній Республіці Крим та занесення гори до об‘єктів природно-заповідного фонду України" (р.№5542, н.д. В.Даниленко, М.Перестенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України
"Про засади запобігання та протидії корупції" (щодо уточнення вимог до суб‘єктів відповідальності за корупційні правопорушення) (р.№5466, н.д. М.Томенко, В.Ар‘єв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо профілактики корупційних діянь та інших правопорушень, пов‘язаних з корупцією осіб, які вповноважені на виконання функцій держави) (р.№5468, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про загальнообов‘язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо підрозділів цивільного захисту) (р.№5524, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення заходів по захисту тварин від жорстокого поводження) (р.№5485, н.д. О.Голуб та ін.).

 

Інші питання:   

Про зміну підпорядкування Державної служби геодезії, картографії та кадастру України.

План роботи Комітету на шосту сесію.

Інформація щодо звіту про роботу Комітету за період п‘ятої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а   кімн.620, 15.00)

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про припинення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб(р.№5526, н.д. Г.Смітюх).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (щодо забезпечення рівноправних умов взаємних поїздок громадян України та інших держав) (р.№6012,
н.д. Г.Смітюх та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції №155 1981 року про безпеку й гігієну праці та виробниче середовище (р.№0158, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію) (щодо збільшення дохідної частини Державного бюджету України шляхом підвищення ставки акцизного збору на пиво із солоду (солодове) (р.№5250, н.д. Д. Ветвицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої" (щодо збільшення дохідної частини Державного бюджету України шляхом підвищення ставки акцизного збору на спирт етиловий, деякі зброджені напої, суміші із зброджених напоїв і суміші із зброджених напоїв з безалкогольними напоями) (р.№5251, н.д. Д. Ветвицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої" (щодо підвищення ставки акцизного збору на спирт) (р.№5251-1, н.д. Я.Джоджик, А.Давиденко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої" (щодо наповнення бюджету) (р.№5251-2, н.д. П. Климець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність з вимогами Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців") (р.№5146, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Національного банку України (р.№4787-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

 

Інші питання:   

План роботи Комітету на шосту сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 17.00)

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення механізму захисту конституційних прав громадян при провадженні оперативно-розшукової та контррозвідувальної діяльності) (р.№4663, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо  відповідальності за незаконне поводження із спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації (р.№3358, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення заходів з боротьби з браконьєрством) (р.№3003, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо видачі осіб (екстрадиції) (р.№3176, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо міжнародного співробітництва (р.№4438, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" щодо міжнародного співробітництва (р.№4411, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти (р.№5544, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону по внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо органів досудового слідства) (р.№4734,
н.д. Ю.Прокопчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 410 Кримінального кодексу України щодо відповідальності військовослужбовців за корисливі  посягання на військове майно (р.№5119, н.д. Ю.Прокопчук).

Проект Закону по внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо обов‘язків та прав міліції при забезпеченні дозвільної системи органами внутрішніх справ) (р.№4829, н.д. В.Грицак).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про денонсацію Угоди про позику (Проект модернізації державних фінансів) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку) (р.№5374, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Білорусь про передачу осіб, засуджених до позбавлення волі, для подальшого відбування покарання (р.№0152, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оборону України" (щодо оперативного застосування Збройних Сил України за  межами території України) (р.№5483, н.д. А.Гриценко).

Проект Постанови щодо схвалення Декларації Верховної Ради України про гідність, свободу і права людини (р.№5027, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Іспанією щодо врегулювання та упорядкування трудових міграційних потоків між двома державами (р.№0156, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

10 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження (р.№0151, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гастрольні заходи в Україні" (р.№5128, КМУ).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування законності будівництва у буферних зонах українського об’єкту "Собор Св. Софії та прилеглі монастирські споруди, Києво-Печерська Лавра", включеного до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО за №527 (р.№5390, н.д. В.Яворівський та ін.).

Проект Закону про визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (щодо первинних законодавчих актів України, які фактично не діють, але не втратили чинність в установленому Законом порядку) (р.№5447, н.д. В.Бондик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" (про заборону приватизації приміщень, де розміщаються бібліотеки, книгарні та державні видавництва) (р.№5449, н.д. Ю.Костенко та ін.).

Проект Постанови про призупинення приватизації пакету акцій, що належать державі у статутному фонді Закритого акціонерного товариства "Одеська кіностудія" (р.№5510, н.д. В.Литвин).

 

Інші питання:

 

            Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів на фінансову підтримку національних художніх колективів та циркових організацій.

Про реорганізацію газети «Кримська Світлиця».

Про рішення Львівської обласної ради № 1122 від 22 грудня 2009 року щодо ініціювання парламентських слухань з питання удосконалення механізму охорони пам’яток культурної спадщини.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 15.00)

10  лютого

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про використання відкритого програмного забезпечення в органах державної влади та органах місцевого самоврядування (р.№4704, н.д. Є.Царьков).

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми розвитку аерокосмічної освіти в Україні (р.№4840, н.д. А.Толстоухов та ін.).

Проект Закону про функціонування суб’єктів соціологічної діяльності (р.№3203, н.д. В.Чудновський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження десятирічного терміну навчання для здобуття повної загальної середньої освіти (р.№5252, н.д. А.Гриценко).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відновлення історичних назв населених пунктів України та   про   впорядкування  усіх  топонімічних  об’єктів  відповідно  до  сучасних  реалій  (р.№4543, н.д.Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення зміни до статті 488 Цивільного кодексу України (щодо усунення дублювання норми) (р.№4548, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про національну систему кваліфікацій (р.№4843,
н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність з вимогами Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців") (р.№5146, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (р.№5102, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціальних гарантій для молоді, інвалідів та інших мало захищених верств населення (р.№5299, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо прийняття на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування (р.№5234,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" (щодо скасування обмежень викладацької роботи для державних службовців в системі підвищення кваліфікації) (р.№5379, н.д. К.Ващук).

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за період п’ятої  сесії.

План роботи Комітету на шосту сесію.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

10 лютого

 

 І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до  Закону України "Про   оборону України" (щодо оперативного застосування Збройних Сил України за межами території України) (р.№5483, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" (щодо удосконалення порядку державної охорони іноземних делегацій) (р.№5212, н.д. О.Шустік, І.Воротнюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" (щодо системи утилізації озброєння) (р.№5261, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності    боржника  або визнання   його   банкрутом" (щодо захисту державних секретів)  (р.№5104, КМУ).

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за період пятої сесії.

План роботи Комітету на шосту сесію.

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

            10 лютого

 

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про лікарські  засоби" (щодо маркування лікарських засобів шрифтом Брайля) (р.№5506, н.д. В.Корж).

           

 

П. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про розвиток дитячо-юнацького спорту та фізичної культури в Україні  (р.№4655, н.д. Б.Губський, П.Костенко).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (щодо первинних законодавчих актів України, які фактично не діють, але не втратили чинність в установленому Законом порядку) (р.№5447, н.д.  В.Бондик та ін.).

 

 Інші питання:  

 

План роботи Комітету на шосту сесію.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (щодо лікування в госпіталях для інвалідів Великої Вітчизняної війни)   (р.№5440, н.д. В.Литвин, М.Деркач).

Проект Постанови про проголошення 2010 року роком ветеранів Великої Вітчизняної війни (р.№5517, н.д. В.Колесніченко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

9 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (р.№5409, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (р.№5480, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через митний кордон (р.№2766, повторне друге читання).

Про проект Закону про податок на кінцеве споживання.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо терміну спирту та видачі підприємствам ліцензій)  (р.№5489, КМУ).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на шосту сесію.

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул..Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30))

 

10 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

  Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України (щодо питань провадження у справах міграції та реєстрації фізичних осіб) (р.№5278, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан, заходи і перспективи боротьби з торгівлею людьми" (квітень 2010 року) (р.№5495, н.д  К. Куликов).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

10 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Про проект Закону про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України" (р.№5163, друге читання).

Проект Постанови про утворення  Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування інциденту за участю Міністра внутрішніх справ України Луценка Ю.В., який стався 4 травня  2009 року, перевірки додаткових обставин та інших повідомлень про можливі зловживання з його боку (р.№5456, н.д. М.Чечетов).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів несплати податків, недотримання ліцензійних умов підприємством "Українська Національна Лотерея" та причетності до його діяльності народних депутатів України Соболєва С.В., Терьохіна С.А. і Уколова В.О. (р.№5460, н.д. В.Лук`янов).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів ухилення Прем’єр-міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко від сплати податків (р.№5461, н.д. В.Макеєнко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів системної бездіяльності посадових осіб Львівської міської ради та Львівського міського голови Андрія Садового при вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища та порушення у зв’язку з цим конституційних прав та свобод громадян (р.№5457, н.д. П.Писарчук).

Проект Постанови про внесення змін до складу Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування обставин порушення Конституції України та законів України, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу (р.№5455, н.д. Г.Смітюх).

 

Інші питання:   

Про доручення Голови Верховної Ради України Литвина В.М. від
11 грудня 2009 року на предмет можливості реєстрації внесеного народним депутатом України Кисельовим В.О. проекту Постанови Верховної Ради України "Про висловлення недовіри Генеральному прокуророві Медведьку О.І.". 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

10  лютого  

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови  про рекомендації парламентських слухань "Про стан свободи слова у регіональних засобах масової інформації" (р.№5452, н.д. Г.Герман).

Проект Закону про внесення змін до статті 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо зменшення впливу світової економічної кризи на діяльність електронних засобів масової інформації в Україні (р.№5096, н д. Ю.Кармазін та ін.).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на шосту сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

10 лютого     

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про  основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей" (р.№5487, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги по частковому безробіттю (р.№5491, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги по частковому безробіттю (р.№5491-1, н.д. А.Сенченко).

           

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування профілактичних заходів з охорони праці) (р.№5367,
н.д. С.Шмельова).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції № 162 1986 року про охорону праці під час використання азбесту (р.№0155, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Іспанією щодо врегулювання та упорядкування трудових міграційних потоків між двома державами (р.№0156, Президент України).

           

Інші питання:

Про виконання плану роботи Комітету за п‘яту сесію.

Затвердження звіту про підсумки роботи Комітету за п‘яту сесію.

 

 

 

Головне організаційне управління

05.02.2010 р.