ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 9 – 12 березня 2010 року

 

   

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

10 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі) (р.№5419, н.д. С.Подгорний та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" щодо впорядкування оплати праці членів Правління Національного банку (р.№5269, н.д. В.Швець та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо врахування волевиявлення громадян, які не підтримують жодного з кандидатів в Президенти) (р.№5450-1, н.д. А.Матвієнко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України щодо компенсацій за оплату опалення житла для працівників гірничих підприємств (р.№5294, н.д. В.Ландік).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо поліпшення умов праці, збереження робочих місць та заробітної плати (р.№5381, н.д. А.Яценко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (щодо лікування в госпіталях для інвалідів Великої Вітчизняної війни) (р.№5440, н.д. В.Литвин, М.Деркач).

            Проект Закону про відповідальність за дефектну продукцію (р.№3422, н.д. Ю.Кармазін).

 

 Інші питання:

 

            План роботи Комітету на шосту сесію.

            Проект листа Комітету з питань бюджету судді Конституційного Суду України Стецюку П.Б. щодо позиції Комітету стосовно питань, порушених у конституційному поданні Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин першої, другої статті 1, пункту 44 статті 2, частини другої статті 4, пункту 45 статті 6, пункту 58 статті 34, статті 341, пункту 5, абзацу четвертого пункту 7 частини першої, частини третьої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", частини третьої статті 5 Закону України "Про Національний банк України", Закону України від 21 серпня 2009 року № 1608-VІ "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та деяких інших законів України".

            Про погодження використання залишку коштів Стабілізаційного фонду для виконання першочергових завдань космічної діяльності та утилізації твердого ракетного палива.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

10 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (р.№4463, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

10 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (р.№1264).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (щодо надання документів дозвільного характеру) (р.№5531, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (р.№6073, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державну спеціальну службу транспорту" (щодо охорони та оборони об'єктів національної транспортної системи в особливий період) (р.№6053, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності у сфері пожежної безпеки (р.№4529-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заходів, спрямованих на боротьбу з амброзією полинолистою) (р.№5306, н.д. С.Міщенко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

10 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо   діяльності   Національного   банку   України   (р.№4787-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо усунення протиріч між Законом України "Про кінематографію" і Законом України "Про телебачення і радіомовлення"   (р.№2692, н.д. О.Бондаренко).

Проект Закону про заборону використання в Україні генетично модифікованих організмів (р.№5286, н.д. Ю. Мірошниченко). 

Проект Закону про проголошення території України вільної від генетично модифікованих організмів (ГМО) (р.№5286-1, н. д. В.Даниленко).

Проект Закону про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4112-1, н. д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення зміни до Господарського кодексу України (щодо обмежень у здійсненні підприємницької діяльності) (р.№4651, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4112, н.д. А.Сенченко,     С.Веліжанський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо проведення клінічних випробувань лікарських засобів) (р.№5410,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природні монополії" (щодо доступу споживачів до мереж або інфраструктури монопольних суб'єктів) (р.№5068, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлюваних джерел енергії (р.№5103, КМУ).

Проект Закону про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4112-2, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

10 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи) (р.№5228-1, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поміщення дітей у приймальники-розподільники для дітей (р.№4449, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо права свідка на адвоката) (р.№4328, друге читання).

            Проект Закону про надання послуг, які сприяють виїзду фізичних осіб за кордон з території України або їх тимчасовому перебуванню за кордоном ("Про недержавні еміграційні послуги") (р.№2396, повторне друге читання).

            Проект Закону про посилення відповідальності за реалізацію неповнолітнім та незаконну реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів (р.№4784, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 36 Кримінального кодексу України (щодо необхідної оборони) (р.№5361, н.д. В.Яворівський).      

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо підслідності кримінальних справ про організацію та проведення азартних ігор (здійснення грального бізнесу) (р.№5320, н.д. Д.Ветвицький та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

10 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2010 році (р.№6124, н.д. В.Яворівський).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про проголошення 2010 року роком ветеранів Великої Вітчизняної війни (р.№5517, н.д. В.Колесніченко).

 

Інші питання:

 

Інформація Антимонопольного комітету України щодо проблемних питань ціноутворення на наукову археологічну експертизу.

Контроль за дотриманням законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи при користуванні документами НАФ.

Про ситуацію навколо Київського академічного театру українського фольклору "Берегиня".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

10 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

   Проект Закону про кредитування на здобуття вищої освіти (р.№1084, н.д. К.Самойлик та ін.)

             Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань вищої освіти (щодо усунення перешкод, які заважають вільному доступу до здобуття вищої освіти інвалідами) (р.№2189, н.д. Д.Табачник та ін.).

            Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про заснування соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей" (р.№3103, н.д В.Полохало, К.Самойлик).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 64 Закону України "Про вищу освіту" (щодо надання студенту відстрочки у внесенні плати за навчання) (р.№4352, н.д. Д.Табачник та ін.).

            Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти" (щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України) (р.№4624, н.д. В.Полохало та ін.)

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування пільг при вступі у вищі навчальні заклади) (р.№5177, н.д. В.Яворівський).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань з порядком денним «Про стан і перспективи розвитку середньої, професійно-технічної та вищої освіти в Україні» (17 березня 2010 року) (р.№6075, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

            Проект Закону про атестацію наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації (р.№5267, н.д. В.Литвин та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (р.№5052, КМУ).

 

Інші питання:

 

            Інформація Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України про виконання рішення Комітету з питань науки і освіти від 11 червня 2008 року щодо реалізації чинного законодавства в частині науково-методичного забезпечення професійно-технічної освіти, впровадження у навчально-виробничий процес досягнень науки, техніки, нових технологій, передового досвіду та інноваційних педагогічних технологій.

             

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

10 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції №155 1981 року про безпеку й гігієну праці та виробниче середовище (р.№0158, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №161 1985 року про служби гігієни праці (р.№0161, КМУ).

            Проект Закону про загальну безпеку продукції (р.№3421, н.д. Ю.Кармазін).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

10 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (щодо капітального ремонту квартир) (р.№5189, н.д. В.Хара, Я.Сухий).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про Національне військове меморіальне кладовище (р.№5044, н.д. В.Колесніченко).

 

Інші питання:

 

            Розгляд пропозицій Кабінету Міністрів України про відкликання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо збереження стабільності фінансування системи пенсійного забезпечення) (р.№3521, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

10 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про затвердження змін до статті 61 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (р.№6137, друге читання).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів системної бездіяльності посадових осіб Львівської міської ради та Львівського міського голови Андрія Садового при вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища та порушення у зв’язку з цим конституційних прав та свобод громадян (р.№5457, н.д. П. Писарчук).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№6125, н.д. П.Жебрівський).

Про заяву народного депутата України Єгоренко Т.В. про обрання її членом Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, зал №5, о 14.00)

 

10 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань "Про стан свободи слова у регіональних засобах масової інформації" (р.№5452, н.д. Г.Герман).

Про Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2009 рік.

 

Інші питання:

 

            Про термін повноваження членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

 

 

Головне організаційне управління

                                                                                 5 березня  2010 р.