ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 11 – 14 травня 2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" (р.№6201,  н.д. В.Коновалюк).

  

Інші питання:

 

Кадрові питання щодо надання згоди на звільнення, призначення в ГУ “К” СБУ, ГУБОЗ МВС України, ГПУ.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 16.00 )

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про планування і забудову територій" (щодо будівель закладів освіти, культури, медичного і оздоровчого призначення) (р.№6023, н.д. Г.Смітюх).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ландшафти (р.№5198, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо захисту прав фізичних осіб - довірителів за договорами про участь у фінансуванні будівництва житла) (р.№6281, н.д. О.Білозір).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (щодо персонального складу комітетів Верховної Ради України: про обрання н.д. Лисова І.В.) (р.№6315, н.д. В.Рибак).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Про розгляд річного звіту Кабінету Міністрів України про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування операцій з надання послуг нерезидентам) (р.№6224, н.д. М.Катеринчук).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення прозорості прийняття рішень та фінансової звітності органами державної влади, місцевого самоврядування) (р.№5500, н.д. А.Шевченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо зміни переліку об’єктів оренди з метою мінімізації впливу наслідків фінансової кризи) (р.№4384, н.д. В.Кравчук).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо підтримки вітчизняного товаровиробника) (р.№6249, н.д. К.Бондарєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо розвитку підприємництва (р.№6233, н.д. Н.Королевська). 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ______________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

12 травня

 

Інші питання:

 

Парламентські слухання: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про сучасний стан, завдання і подальші перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (24-ті роковини Чорнобильської катастрофи) (р.№6238, н.д. А.Семинога ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (р.№4671, н.д. В.Герасимчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Водного кодексу України (щодо розподілу зборів за спеціальне водокористування) (р.№3537, н.д. М.Комар та ін.).

Проект Закону про особливий правовий режим території Хмельницької області (р.№6065, н.д. Л.Бірюк).

Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах (р.№2443, н.д. І.Заєць).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відходи" (щодо відходів при виробництві чорних і кольорових металів) (р.№6187, н.д. Л.Литвинов, М.Кравченко).

 Проект Закону про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об'єктах благоустрою зеленого господарства м.Києва (р.№2393, н.д. Ю.Костенко, І.Заєць).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про прийняття Стратегії розвитку ядерно-енергетичного комплексу України до 2030 року (р.№2278, н.д. А.Деркач).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№6263, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до пункту 1 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення охорони родючості грунтів" (р.№6346, н.д. Г.Калетнік).

 

Інші питання:

 

Про пріоритетні напрямки роботи Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Державного комітету ядерного регулювання України.

Інформація Міністерства охорони навколишнього природного середовища України про організацію роботи колегії та її проведення.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

12 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про фінансову підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№5073, н.д. Б.Губський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо забезпечення права власників простих акцій на отримання дивідендів) (р.№5183, н.д. А.Павловський). 

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Хмельницькій області (р.№4637, н.д. Л.Бірюк). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (р.№4576, н.д. А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Національного банку України (р.№4787-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.). 

 Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо вживання мов у судовому процесі) (р.№1056, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо інформування населення про вміст у харчовій продукції генетично модифікованих організмів (р.№6251, н.д. А.Шкіль). 

Проект Закону про ландшафти (р.№5198, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо порушення правил утримання собак (р.№5126, н.д. І.Геращенко, О.Герасим’юк). 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо розгляду справ колегією суддів) (р.№3211, н.д. В.Пилипенко). 

Проект Закону про внесення змін до статті 272 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо осіб, які не можуть бути допитані як свідки) (р.№4315, н.д. О.Стешенко). 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України щодо інформування керівниками правоохоронних органів громадськості про стан законності та заходи щодо її зміцнення (р.№1448, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 217 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обов'язків слідчого) (р.№6044, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності членів, секретарів та голів виборчих комісій за ухилення від роботи в комісії без поважних причин) (р.№4702, н.д. А.Пшонка, М.Комар).

Проект Закону про внесення змін до статті 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення порядку утримання та перерахування податку з доходів фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи) (р.№3282, н.д. В.Дубіль).

Проект Закону про внесення змін до статті 133-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо захисту національного автоперевізника від несумлінної конкуренції з боку іноземних компаній (каботажні перевезення) (р.№4108, н.д. О.Фельдман, В.Камчатний).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо охорони дитинства) (р.№4243, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про доповнення статті 11 Закону України "Про міліцію" (щодо права вилучати спецзасоби несмертельної дії) (р.№4464, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" (щодо заборони вимагати довідку про несудимість та інші довідки, не передбачені законодавством) (р.№4776, н.д. О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків) (р.№5171, н.д. Ю.Кармазін, В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо обов'язків та прав міліції при забезпеченні дозвільної системи органами внутрішніх справ) (р.№4829, н.д. В.Грицак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування повноважень при оформленні матеріалів ДТП між органами внутрішніх справ і страховиками та вдосконалення їх діяльності (р.№4652, н.д. Ю.Прокопчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо скасування пільг) (р.№6318, н.д. В.Ар’єв).

Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України щодо встановлення відповідальності за штучне утворення земельної ділянки без відповідної дозвільної документації (р.№3134, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування амністії в Україні" (р.№4179, друге читання).

Проект Закону про охоронну діяльність (р.№4824, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поміщення дітей у приймальники-розподільники для дітей  (р.№4449, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Без’ядерному статусу України – реальні гарантії" (р.№5296, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державну підтримку Української Спільноти за кордоном (р.№6047, н.д. О.Білозір).

Проект Закону про свідоцтво про народження, паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон (р.№5111, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо акредитації на території України відокремлених підрозділів іноземних юридичних осіб (р.№5148, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про деякі зміни у складі Постійних делегацій Верховної Ради України.

Пропозиції до проекту Плану розгляду питань на засіданнях Ради національної безпеки і оборони України у другому півріччі 2010 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про національний культурний продукт (р.№4298, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про збереження архітектурної та містобудівної спадщини (р.№5329, н.д. Ю.Сербін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки благодійної діяльності (р.№6024, н.д. Г.Смітюх).

Проект Постанови про відзначення 350-річчя заснування міста Тростянець Сумської області (р.№6273, н.д. В.Даниленко).

Проект Постанови про відзначення 80-річчя з дня народження першого українського космонавта, двічі Героя Радянського Союзу Поповича П.Р. (р.№6319, н.д. О.Пеклушенко).

 

Інші питання:

 

Про звернення Секретаря Ради національної безпеки і оборони України щодо проекту Плану розгляду питань на засіданнях РНБОУ у другому півріччі 2010 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на винаходи  і  корисні  моделі"  (щодо  охорони  прав на секретні винаходи і корисні моделі) (р.№2750, н.д. С.Давимука).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про інноваційну діяльність" (щодо строків дії державної реєстрації) (р.№5535, н.д. В.Лук’янов).

Проект Закону про внесення змін до пункту 9 статті 13 Закону України "Про інноваційну  діяльність"  (щодо  терміну  державної  реєстрації  інноваційного  проекту) (р.№5535-1, н.д. Ю.Каракай).

Проект Закону про внесення змін до статті 57 Закону України "Про освіту" (щодо гарантій соціального   захисту  педагогічних  та  науково-педагогічних  працівників) (р.№6058, н.д. А.Павловський).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо підтримки  фізичної  культури  і  спорту)  (р.№4312, н.д. П.Костенко, В.Писаренко).

Проект Закону про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№5391, н.д. М.Кульчинський, З.Шкутяк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям  Закону  України "Про засади запобігання та протидії корупції" (р.№6201, н.д. В.Коновалюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про Національне військове меморіальне кладовище (р.№5044, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (р.№5069, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий    обов’язок і військову службу" (р.№4071, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання" (р.№4123, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне оборонне замовлення" (р.№2581, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

12 травня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державне замовлення у сфері охорони здоров’я (р.№4619, н.д. Б.Губський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про планування і забудову територій" (щодо будівель закладів освіти, культури, медичного і оздоровчого призначення) (р.№6023, н.д. Г.Смітюх, І.Лисов).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо соціальних гарантій батькам загиблих (померлих) або пропалих безвісті військовослужбовців строкової служби) (р.№2337, н.д. Ю.Самойленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 53 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо пенсійного забезпечення бортпровідників цивільної авіації) (р.№5064, н.д. О.Логвиненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо використання права на пільговий проїзд) (р.№2058, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

12 травня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міграції (р.№2232, друге читання).

Проект Закону про порядок організації і проведення мирних заходів (р.№2450, друге читання).

Проект Постанови щодо схвалення Декларації Верховної Ради України про гідність, свободу і права людини (р.№5027, н.д. В.Колесніченко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№6231, н.д. О.Абдуллін та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 26 грудня 2007 року "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (щодо персонального складу комітетів Верховної Ради України шостого скликання (р.№6315, н.д. В.Рибак).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№6349, н.д. О.Єфремов).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№6345, н.д. О.Єфремов).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал №5, о 14.15)

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо реклами алкогольних напоїв та пива) (р.№1014-2, н.д. М.Томенко, А.Шевченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" (р.№6201, н.д. В.Коновалюк).                                    

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (р.№3460, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (р.№3460-1, н.д. Р.Зварич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 181 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за участь та організацію азартних ігор з використанням інформаційно-телекомунікаційних мереж та засобів зв'язку) (р.№3294, н.д. А.Семинога).

            Проект Закону про національний культурний продукт (р.№4298, н.д. В.Кириленко). 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення доповнення до статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо страхування учасників змагань (р.№5137, н.д. Є.Суслов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку та підготовки готельної інфраструктури до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№6309, н.д. О.Зац та ін.).

            Проект Закону про державне регулювання діяльності з проведення лотерей в Україні (р.№5417-1, н.д. В.Корж, А.Яценко).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 7 Закону України "Про страхування" (щодо страхування учасників змагань) (р.№5138, н.д. Є.Суслов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони дитинства) (р.№4243, н.д. В.Даниленко).

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

12 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги по частковому безробіттю (р.№5491-1, н.д. А.Сенченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо святкових і неробочих днів) (р.№6048, н.д. П.Симоненко, П.Цибенко).

Проект Постанови про звіт голови Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду Сторчака С.О. про стан справ щодо виробничого травматизму  (р.№6030, н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення обсягів дохідної частини бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування в умовах подолання наслідків світової фінансової кризи) (р.№6115, н.д. О.Шевчук).  

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування (щодо посилення платіжної дисципліни стосовно сплати внесків до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування) (р.№6116, н.д. О.Шевчук). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 173 Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за порушення трудового договору) (р.№5441, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення вимог законодавства про зайнятість населення) (р.№6067, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) (р.№6114, н.д. О.Шевчук).

Проект Постанови про внесення змін до підпункту 25 пункту 1 додатка до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (р.№6241, н.д. В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо державної допомоги на виховання дитини з трирічного віку) (р.№6165, н.д. А.Павловський).

 

Інші питання:

 

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аналізу стану заборгованості з виплати заробітної плати.      

            Про виконання Постанови  Верховної Ради України "Про направлення на повторне перше читання проекту Закону України  про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень  громадян України" від 13 квітня 2010 року.

 

 

 

Головне організаційне управління

7 травня 2010 р.