ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 12 – 16 квітня 2010 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" (р.№6201,  н.д. В.Коновалюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення прозорості прийняття рішень та фінансової звітності органами державної влади, місцевого самоврядування) (р.№5500,  н.д. А.Шевченко та ін.).

 

Інші питання:

Про пропозицію МВС України щодо проекту постанови  Кабінету Міністрів України "Про створення Національного контактного пункту з обміну інформацією та реагування на кіберзлочини".

Про звернення народного депутата України Арєва В.І. щодо низки проблемних питань, пов’язаних з організацією роботи та діяльністю ТОВ "Фірма "Ідалія".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо застосування пільгового тарифу на житлово-комунальні послуги) (р.№3667, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення доповнення до Закону України "Про благоустрій населених пунктів" (щодо визначення поняття малої архітектурної форми) (р.№5143, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків (р.№5074-1, н.д. С.Власенко).

 

Інші питання:        

 

Про деякі питання опрацювання проекту Закону про забезпечення громадян доступним житлом (р.№4124).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

13 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про плату за землю" (р.№5265, н.д. С.Соболєв, В.Дубіль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо врахування голосів виборців, які не підтримали жодного кандидата) (р.№5552, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення зміни до Господарського кодексу України (щодо обмежень у здійсненні підприємницької діяльності) (р.№4651, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до статей 237, 238 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо приведення у відповідність до Закону України "Про Конституційний суд України") (р.№6110, н.д. В.Шемчук).

             

 Інші питання:

 

План роботи Комітету на шосту сесію.

Про проект листа Комітету з питань бюджету судді Конституційного Суду України Стецюку П.Б. щодо позиції Комітету стосовно питань, порушених у конституційному поданні Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин першої, другої статті 1, пункту 44 статті 2, частини другої статті 4, пункту 45 статті 6, пункту 58 статті 34, статті 341, пункту 5, абзацу четвертого пункту 7 частини першої, частини третьої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", частини третьої статті 5 Закону України "Про Національний банк України", Закону України від 21 серпня 2009 року № 1608-VІ "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та деяких інших законів України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо посилення протидії корупції (р.№4276, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" щодо посилення протидії корупції (р.№4278, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо об'єднання політичних партій) (р.№2002-1, повторне перше читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень та зміни до статей 116, 124 Земельного кодексу України (щодо набуття права оренди земельних ділянок за результатами аукціону) (р.№2326, н.д. С.Терещук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державної реєстрації договорів оренди землі (р.№2412, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування взаємовідносин у сфері теплопостачання) (р.№2505, н.д. З.Шкутяк та ін.).

 

Інші питання:

 

Інформація робочої групи щодо підготовки проведення 12 травня 2010 року парламентських слухань: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо посилення соціального захисту) (р. №3239, друге читання).

Проект  Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прибережних захисних смуг (р.№2642, друге читання).

Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах (р.№2443, друге читання).

Проект Закону про особливий правовий режим території Хмельницької області (р.№6065, н.д. Л.Бірюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Повітряного кодексу України (р.№6078, н.д. Б.Шиянов, І.Воротнюк).

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків) (р.№5170, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків) (р.№5171, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

 

Інші питання:

 

Про пріоритетні напрямки роботи Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Держлісгоспу та Держводгоспу.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.00)

 

13 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про здійснення державних закупівель" (р.№2263-1).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо акредитації на території України відокремлених підрозділів іноземних юридичних осіб (р.№5148, КМУ).

Проект Закону про економічні засади поводження з окремими видами майна (р.№4407, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

14 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про страхування" (щодо відміни вимоги про здійснення перестрахування лише в країнах - членах СОТ) (р.№6192, н.д. О.Клименко, Ю.Полунєєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 8-1 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо застосування норм спеціального режиму оподаткування для сільгосптоваровиробників при поставці капітальних активів та при подоланні наслідків форс-мажорних обставин) (р.№4602, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)" (щодо деяких нафтопродуктів) (р.№6158, н.д. С.Гордієнко, К.Ващук).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо розгляду справ колегією суддів) (р.№3211, н.д. В.Пилипенко).

Проект Закону про гарантії Уряду України з метою підвищення капіталізації комерційних банків (р.№4245, н.д. Ю.Полунєєв, Р.Забзалюк).

Проект Закону про електронну комерцію (р.№6086, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про електронну комерцію (р.№6086-1, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо введення відповідальності за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім) (р.№5112, н.д. Я.Джоджик, А.Давиденко).

 

Інші питання:

 

Щодо проведення спільного засідання комітетів з європейських питань парламентів України та Ірландії.

Інформація про виконання доручень, зазначених у постановах Верховної Ради України, прийнятих від початку шостого скликання.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи) (р.№5228-1, друге читання).

Проект Закону про надання послуг, які сприяють виїзду фізичних осіб за кордон з території України або їх тимчасовому перебуванню за кордоном ("Про недержавні еміграційні послуги") (р.№2396, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності членів, секретарів та голів виборчих комісій за ухилення від роботи в комісії без поважних причин) (р.№4702, н.д. А.Пшонка, С.Комар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування повноважень при оформленні матеріалів ДТП між органами внутрішніх справ і страховиками до вдосконалення їх діяльності (р.№4652, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти та встановлення відповідальності за порушення під час його проведення ( р.№5544-1, н.д. В.Полохало та ін.).

Проект Закону про Службу правопорядку Міністерства внутрішніх справ України (р.№2470, н.д. Г.Москаль та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінального кодексу України щодо правового статусу потерпілого від злочину (р.№6043, н.д. В.Мойсик).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до статті 56 Господарського процесуального кодексу України (щодо порядку надсилання копії позовної заяви) (р.№4546, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

Інші питання:

 

            Про розгляд депутатського запиту народного депутата України Білозір О.В. щодо ситуації, що склалася у зв’язку з неналежним розслідуванням правоохоронними органами Одеської області ряду кримінальних злочинів.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про прилеглу зону України (р.№5014, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державну підтримку Української Спільноти за кордоном (р.№6047, н.д. О.Білозір).

Проект Постанови про подання заявки на членство в Європейському Союзі (р.№6119, н.д. М.Катеринчук).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про національний культурний продукт (р.№4298, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про збереження архітектурної та містобудівної спадщини (р.№5329, н.д. Ю.Сербін та ін.).

Проект Постанови про відзначення 150-ої річниці від часу заснування української залізниці (р.№5024, н.д. А.Шкіль).

Проект Постанови про відзначення 140-річчя від дня народження В.І.Леніна (р.№6230, н.д. П.Симоненко).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань "Стратегія гуманітарної політики сучасної України" (19 травня 2010 року) (р.№6260, н.д. М.Томенко та ін.).

 

Інші питання:

 

Інформація про виконання доручень, зазначених у постановах Верховної Ради України, прийнятих від початку шостого скликання.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про захист персональних даних (р.№2273, н.д. О.Шевчук та ін.).

 
             
ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання статусу державного службовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам) (р.№3155,  н.д. В.Литвин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання статусу державного службовця педагогічним працівникам державних загальноосвітніх навчальних закладів) (до р.№3155, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розширення соціальних гарантій працівників закладів охорони здоров'я, навчальних закладів та установ освіти державної форми власності) (р.№3155-1, н.д. В.Швець, Ю.Прокопчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порушення законодавства про захист інформації про особу (персональних даних) (р.№5438, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про державне прогнозування та стратегічне планування в Україні (р.№6198, н.д. В.Коновалюк).

 

 Інші питання:

 

Про затвердження плану заходів з підготовки та проведення парламентських слухань: "Запровадження 12-річної загальної середньої освіти в Україні: проблеми та шляхи їх подолання" (9 червня 2010 року).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

14 квітня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік.

Про проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо формування державних антикризових продовольчого та медичного кошиків) (р.№6164, н.д. О.Сочка та ін.).

 

Інші питання:

 

Про пропозицію Міністерства охорони здоров’я України щодо створення Українського державного центру трансплантації кісткового мозку.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо використання права на пільговий проїзд) (р.№2058, друге читання).

Проект Закону про доповнення Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо безкоштовної стоянки транспортних засобів) (р.№4607, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо звернення стягнення з окремих видів доходів) (р.№6144, н.д. В.Сушкевич). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

13 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (про дотримання добросовісної конкуренції на ринку підакцизних товарів) (р.№6252, н.д. П.Климець, С.Терьохін).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оподаткування операцій з надання послуг нерезидентам) (р.№6224, н.д. М.Катеринчук).

            Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України у зв’язку з приєднанням України  до Конвенції про тимчасове ввезення  (р.№4646, н.д. М.Катеринчук та ін.).

            Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо підтримки вітчизняного товаровиробника) (р.№6249, н.д. К.Бондарєв).

 

Інші питання:

 

Представлення членам Комітету відповідального за забезпечення взаємодії Кабінету Міністрів України з Комітетом – Міністра фінансів України Ярошенка Федора Олексійовича.

Представлення членам Комітету Голови Державної податкової адміністрації України Папаіки Олександра Олексійовича.

Представлення членам Комітету Голови Державної митної служби України Калєтніка Ігоря Григоровича.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

14 квітня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо громадянства (р.№5318, друге читання).

Проект Закону про Концепцію державної міграційної політики (р.№5085-1, друге читання).

Проект Закону про порядок організації і проведення мирних заходів (р.№2450, друге читання).

 

Інші питання:

 

Про направлення до Кабінету Міністрів України для отримання експертного висновку проекту Закону про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою (р.№5515).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал №5, о 14.00)

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань: "Про стан свободи слова у регіональних засобах масової інформації" (р.№6267, н.д. А.Шевченко).

            Проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Плаксюка Юрія Олександровича (р.№6268, н.д. А.Шевченко та ін.).

            Проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Шевченка Віталія Федоровича (р.№6269, н.д. А.Шевченко та ін.).

            Проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лебедєвої Тетяни Яківни (р.№6270, н.д. А.Шевченко та ін.).

            Проект Постанови про припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Понеділка Віктора Івановича (р.№6271, н.д. А.Шевченко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо реклами алкогольних напоїв та пива) (р.№1014-2, н.д. М.Томенко, А.Шевченко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо приведення окремих положень цього Закону у відповідність до Конституції) (р.№3140, повторне друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств (р.№6213, н.д. В.Коновалюк).

 

Інші питання:

 

Про проведення комітетських слухань з проблем ліцензування телерадіоорганізацій.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо виплат при народженні дитини) (р.№6167, н.д. О.Сочка та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про державне регулювання діяльності з проведення лотерей в Україні (р.№5417-1, н.д. В.Корж, А.Яценко).

            Проект Закону про внесення доповнення до статті 7 Закону України "Про страхування" (щодо страхування учасників змагань) (р.№5138, н.д. Є.Суслов).

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

14 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги по частковому безробіттю (р.№5491-1, н.д. А.Сенченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо святкових і неробочих днів) (р.№6048, н.д. П.Симоненко, П.Цибенко).

Проект Постанови про звіт голови Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду Сторчака С.О. про стан справ щодо виробничого травматизму  (р.№6030, н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення обсягів дохідної частини бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування в умовах подолання наслідків світової фінансової кризи) (р.№6115, н.д. О.Шевчук).    

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування (щодо посилення платіжної дисципліни стосовно сплати внесків до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування) (р.№6116, н.д. О.Шевчук). 

Проект Закону про внесення змін до статей 5 та 8 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо допомоги на рівні прожиткового мінімуму) (р.№1416, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 43 і 48 "Гірничого Закону України" (р.№5545, н.д. Є.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до статті 173 Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за порушення трудового договору) (р.№5441, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) (р.№6114, н.д. О.Шевчук).

 

Інші питання:

 

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на заходи з охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних та шахтобудівельних підприємствах, у тому числі дегазацію вугільних пластів.

 Про проведення  круглого столу: "Про реалізацію в Україні Конвенцій МОП №100  Про рівну винагороду та №111 Про  дискримінацію  в галузі праці та занять".

 

 

 

 

Головне організаційне управління

9 квітня 2010 р.