ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 14 – 18 червня 2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

15 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проекти законів про ринок земель: (р.№2143-1, н.д. П.Сулковський та ін.), (р.№2143-2, н.д. І.Заєць та ін.).

            Проект Закону про державний земельний кадастр (р.№6090, н.д. Р.Ткач та ін.).

            Проект Закону про доповнення Закону України "Про охорону земель" щодо видачі та анулювання спеціальних дозволів на зняття та перенесення ґрунтового покриву (р.№4528, друге  читання).

            Проект Закону про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів (р.№4680, друге  читання).

            Проект Закону про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних нафтопроводів (р.№0960, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо вдосконалення механізмів підтримки сільськогосподарських підприємств) (р.№5471, повторне друге  читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про державний земельний банк України (р.№4337, н.д. Р.Ткач).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через митний кордон (р.№2766, повторне друге читання).

 

Інші питання:

 

Бюджетна декларація основних напрямків бюджетної політики на 2011 рік.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

             Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю"(щодо слідчих підрозділів) (р.№6384, н.д. В.Забарський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

             Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (щодо первинних законодавчих актів України, які фактично не діють, але не втратили чинність в установленому законом порядку (р.№5447, н.д. В.Бондик та ін.).             

         Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо декларування доходів та витрат вищих посадових осіб, уповноважених на виконання функцій держави і органів місцевого самоврядування, та їх близьких осіб) (р.№5493, н.д. А.Яценюк).

        Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення навантаження на суди (р.№5370, н.д. В.Пилипенко).

                                                 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Житлового кодексу України (р.№2307-д,  друге читання).

Проект Закону про особливості передачі в оренду та концесію об'єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності (р.№2320, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо оподаткування доходів від надання житлово-комунальних послуг) (р.№6386, н.д. В.Баранов та ін.).

Проект Закону про ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів (р.№6212, н.д. В.Коновалюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№6495, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» (щодо виділення коштів для лікування онкохворих за кордоном) (р.№6464, н.д. В.Литвин,  М.Деркач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» (щодо автомобільних доріг, задіяних до підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу) (р.№6507, н.д. В.Лук’янов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» (щодо приведення окремих положень у відповідність до діючого законодавства) (р.№6396, н.д. Ю.Воропаєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо компенсації заощаджень) (р.№1017-д, н.д. В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до статей 35 та 38 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо окремих прав та обов'язків платників страхових внесків) (р.№6277, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про впорядкування механізму подання звітності та проведення перевірки страхувальників щодо нарахування і сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (р.№6329, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо надання послуг з розроблення програмного забезпечення) (р.№6383, н.д. Т.Чорновіл).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо об'єктів, які мають стратегічне значення для держави) (р.№6399, н.д. В.Бондаренко та ін.).

 

Інші питання:

Інформація Голови Комітету з питань бюджету про погодження у Комітеті з питань бюджету рішень щодо розгляду законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, щодо виділення коштів Стабілізаційного фонду та щодо відстрочення розгляду звіту про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» шляхом оформлення листа-погодження.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _____________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2011 році (27 березня 2011 року) (р.6068-1, н.д. М.Томенко).

Проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році (27 червня 2010 року) (р.6077, н.д. В.Каплієнко, Г.Задирко).

Проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році (за відкритими списками кандидатів у депутати) (31 жовтня 2010 року) (р.6077-1, н.д. А.Яценюк).

Проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році (07 листопада 2010 року) (р.6077-2, н.д. В.Коновалюк).

Проект Постанови про заслуховування звіту Прем'єр-міністра України М.Я.Азарова щодо кадрових призначень Кабінету Міністрів України, здійснених у березні 2010 року (р.№6229, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо обліку та технічної інвентаризації (р.№2060, н.д. О.Омельченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо підняття прапорів на будинках органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (р.№6374, н.д. Я.Джоджик).

Проект Закону про громадські об'єднання (р.№4633, н.д. В.Мойсик та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 30 Закону України "Про державну службу" (щодо строків припинення державної служби) (р.№6135, н.д. В.Даниленко).

 

Інші питання:

 

Про підготовку проекту Постанови про рекомендації парламентських слухань: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад".

Інформація щодо ситуації, яка склалася у питаннях встановлення та зміни меж міст та районів України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№1415, друге читання).

Проект  Закону про утримання домашніх тварин у населених пунктах України (р.№6240, н.д. О.Новіков).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо утримання, поводження та захисту тварин) (р.№6239, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про антикризові заходи у сфері житлово-комунального господарства (р.№6200, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо джерел фінансування) (р.№6368, н.д. Д.Шпенов).

 

Інші питання:

 

Про пріоритетні напрями роботи Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Про розроблення Концепції Загальнодержавної програми попередження та ліквідації негативних техногенних та екологічних ситуацій на території України до 2025 року.

Інформація Міністерства охорони навколишнього природного середовища України про організацію роботи колегії та її проведення.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

15 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Одеській області (р.№6401, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у зв'язку із запровадженням спеціального режиму інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Одеській області (р.№6402, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (щодо врегулювання порядку участі та голосування представників держави на зборах господарських товариств) (р.№4474, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав концесіонерів) (р.№4674, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо акредитації на території України відокремлених підрозділів іноземних юридичних осіб (р.№5148, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб - підприємців відомостей про акредитованих іноземних юридичних осіб) (р.№5148-1, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про аудиторську діяльність" (щодо вдосконалення окремих положень) (р.№3662, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

16 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення від оподаткування міжнародної технічної допомоги (р.№5467, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про органічне виробництво (р.№4814,  н.д. Ю.Литвин).

Проект Закону про соціальне замовлення у сфері надання соціальних послуг (р.№5236, н.д. О.Доній).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" (щодо визначення спеціальних прав запозичень) (р.№6133, н.д. В.Лук’янов, Д.Рева).

Проект Закону про Фонд гарантування вкладів членів кредитних спілок  (р.№3265, н.д. О.Клименко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо надання послуг з розроблення програмного забезпечення) (р.№6383, н.д. В.Чорновіл).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" щодо послуг, які експортуються (р.№4163, н.д. С.Давимука та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо реєстрації місця проживання особи) (р.№4532-1, н.д. В.Дубіль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відшкодування шкоди при звільненні особи від кримінальної відповідальності чи покарання) (р.№4486, н.д. Ю.Кармазін, В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо імпорту та експорту спирту) (р.№6379, КМУ).

 

Інші питання:

 

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення боротьби з браконьєрством" (р.№3003).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони культурної спадщини" (р.№3190).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порушення законодавства про захист інформації про особу (персональних даних) (р.№5438, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств (р.№6434, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення порядку видачі документів дозвільного характеру (р.№6262, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 255 Кримінального кодексу України щодо посилення покарання організаторів та керівників злочинних організацій (р.№5369, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо особливостей призначення покарання (р.№5337, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за наклеп (р.№6398, н.д. В.Кисельов).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо виключення з системи обставин, що виключають злочинність діяння, положень, які не відповідають Конституції України) (р.№6217, н.д. Г.Задирко, В.Каплієнко).

Проект Закону про внесення змін до статті 354 Кримінального кодексу України (щодо корисливих злочинів керівництва партій, громадських організацій, профспілок) (р.№5047, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії екстремізму (р.№5276, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення зміни до статті 49 Кримінального кодексу України щодо незастосування строків давності за окремі злочини (р.№5347, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до статей 188-19 та 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за створення штучних перешкод у роботі народних депутатів України) (р.№3595, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за недотримання встановлених сівозмін вирощуваних культур) (р.№5172, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 190 Кримінального кодексу України щодо відповідальності за здійснення шахрайських операцій з використанням коштів кредитно-фінансових установ (р.№5312, н.д. Ю.Прокопчук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо виклику до суду потерпілого та оголошення показань свідка та потерпілого) (р.№6341, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо уточнення деяких положень відносно підвідомчості розгляду справ про адміністративні правопорушення в сфері торгівлі і надання послуг) (р.№2503, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про національний культурний продукт (р.№4298, н.д. В.Кириленко).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Сучасне становище суспільної моралі в Україні, проблеми і перспективи, та стан дотримання законодавства в цій сфері" (листопад 2010) (р.№3554, н.д. В.Дем’янчук, В.Даниленко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо предмету місцевих референдумів) (р.№6079, н.д. В.Даниленко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо зменшення податкового навантаження на набувачів благодійної допомоги) (р.№6344, н.д. Ю.Новікова та ін.).

 

Інші питання:

 

Про пропозиції до проекту Плану роботи Комітету на вересень 2010 – січень 2011 року.

Про склад підкомітетів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо університетських клінік) (р.№1487, н.д. М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на винаходи  і  корисні  моделі"  (щодо  охорони  прав на секретні винаходи і корисні моделі) (р.№2750, н.д. С.Давимука).

Проект Закону про заборону використання в Україні генетично модифікованих організмів (р.№5286, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про проголошення території України вільної від генетично модифікованих організмів (ГМО) (р.№5286-1, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 57 Закону "Про освіту" (щодо гарантій соціального   захисту  педагогічних  та  науково-педагогічних  працівників) (р.№6058, н.д. А.Павловський).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про розбудову інформаційного суспільства в Україні в інтересах покращення якості життя, забезпечення сталого соціального, економічного та екологічного розвитку" (15 грудня 2010 року) (р.№6431, н.д. В.Полохало).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про оподаткування прибутку  підприємств" (щодо підтримки фізичної культури  і  спорту) (р.№4312, н.д. П.Костенко, В.Писаренко).

Проект Закону про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№5391, н.д. М.Кульчинський, З.Шкутяк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям  Закону  України "Про засади запобігання та протидії корупції" (р.№6201, н.д. В.Коновалюк).

 

 Інші питання:

 

Інформація щодо врегулювання питань, пов’язаних з виплатою
20-відсоткової надбавки педагогічним працівникам, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. № 1130.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зала №5, о 14.30)

 

16 червня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти законів про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо обмеження реклами лікарських засобів) (р.№№5339-1, 5339-2, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо виділення додаткових коштів для лікування онкохворих за кордоном) (р.№6464, н.д. В.Литвин, М.Деркач).

 

Інші питання:

 

Про інформацію Міністерства охорони здоров’я України про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора ДП "Державний фармакологічний центр".

Про результати перевірки Рахунковою палатою України стану та обґрунтованості надання пільг по податку на додану вартість на лікарські засоби та вироби медичного призначення.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

15 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо митного оформлення товарів, призначених для підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№6411, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку та підготовки готельної інфраструктури до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№6309, друге читання). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо послаблення негативного впливу світової фінансової та економічної кризи на вітчизняну нафтохімічну галузь) (р.№4522, н.д. Д.Сандлер та ін.).

Проект Закону про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4112, н.д. А.Сенченко та ін.).

Проект Закону про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4112-1, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до підпункту "з" підпункту 4.4.2 пункту 4.4 статті 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (р.№2582, н.д. С.Терьохін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо оподаткування доходів від операцій зворотного викупу уживаних товарів) (р.№4385, н.д. В.Крайній).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

16 червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" (щодо статусу осіб, які в дитинстві потерпіли від політичних репресій) (р.№5040, повторне друге читання).

            Про зняття з розгляду проекту Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про затвердження положень про паспорт громадянина України та свідоцтво про народження" (р.№4740, н.д. Р.Ткач).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про громадські об’єднання (р.№4633, н.д. В.Мойсик та ін.).

 

Інші питання:

 

Про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету України на виконання Державної програми співпраці із закордонними українцями на період до 2010 року, затвердженої Кабінетом Міністрів України 26.07.2006 р.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проекти постанов про звільнення суддів Конституційного Суду України: Колоса М.І., Головіна А.С. Ткачука П.М., Маркуш М.А., Овчаренка В.А. (р.№№6294, 6295, 6296, 6297, 6298, н.д. Р.Зварич).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання соціального сирітства в сім’ях громадян, які працюють за кордоном) (р.№2578, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо нотаріального посвідчення та реєстрації договорів найму будівель) (р.№5218, н.д. В.Барвіненко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний суд України" щодо розширення кола суб’єктів з правом на конституційне подання (р.№6375, н.д. Я.Джоджик).

 

Інші питання:

 

Про обрання голови підкомітету.

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про обрання суддів.

Про звільнення  суддів.

Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо процесуального правонаступництва) (р.№4604, н.д Д.Притика).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо апеляційного оскарження ухвал суду першої інстанції) (р.№5386, н.д. В.Писаренко).

Проект Постанови про схвалення концепції судово-правової реформи в Україні (р.№6391, н.д О.Шустік та ін.).  

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо видачі експлуатаційних дозволів (р.№3227, повторне друге читання).

Проект Закону про підвищення конкурентноспроможності підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексів (р.№6492, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України стосовно набуття права на вчинення певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства (р.№6479, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо узгодження окремих положень) (р.№6214-2, друге читання).

Проект Закону про сприяння розвитку малого та середнього підприємництва (р.№6207, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення дозвільних процедур (р.№6220, н.д. К.Ляпіна).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання безпечності продукції (р.№6237, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення порядку видачі документів дозвільного характеру (р.№6262, КМУ).

Проект Закону про впорядкування механізму подання звітності та проведення перевірки страхувальників щодо нарахування і сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (р.№6329, КМУ).

Проект Постанови про визнання такою, що втратила чинність, Постанови Верховної Ради України "Про присвоєння найменування "Україна" ракетному крейсеру (проект 1164, заводський № 2011)" (р.№6357, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо державних гарантій) (р.№6467,  н.д. В.Богуслаєв, Н.Королевська).

 

Інші питання:

 

Затвердження графіку виїзних засідань Комітету.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо між фракційних депутатських об’єднань  (р.№6355, н.д. В.Каськів та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань повернення історичних назв населених  пунктів на території Автономної Республіки Крим, що були перейменовані за часи СРСР у зв’язку з депортаціями кримськотатарського народу та осіб інших національностей, здійсненими за національною ознакою у 1941-1944 роках (р.№6208, н.д. М.Джемілєв).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин та причин сучасного стану справ в системі кредитної кооперації (р.№6476, н.д. І.Прасолов та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів системної бездіяльності посадових осіб Львівської міської ради та Львівського міського голови Андрія Садового при вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища та порушення у зв’язку з цим конституційних прав та свобод громадян (р.№5457, н.д. П.Писарчук).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

16 червня

 

Інші питання:

 

Про розгляд кандидатур на посади членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про волонтерський рух (р.№5266, друге читання).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Оздоровлення і відпочинок дітей, молоді та сімей з дітьми в Україні" (р.№3439, н.д. В.Корж).

            Про пропозиції щодо присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про заборону ліквідації, перепрофілювання, відчуження та передачі в оренду оздоровчих закладів для провадження діяльності, не пов’язаної з оздоровленням та відпочинком (р.№6436, КМУ).

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

 (вул.Грушевського, 5, кулуари, 3 поверх, о 9.45)

 

15 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про зняття з розгляду проекту Закону про систему збору та обліку єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (р.№5321, н.д. О.Боднар та ін.).

 

16 червня

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про створення відкритого реєстру громадян, що користуються правом на використання соціальних пільг (р.№6403, н.д. Я.Джоджик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статей 19 та 43 Закону України "Про охорону праці" (щодо штрафних санкцій) (р.№6134, н.д. В.Коновалюк та ін.).

 Про проект Закону про збір та облік єдиного соціального внеску (КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо правочинів стосовно майна неповнолітніх осіб та запобігання проявам корупції при наданні дозволів органами опіки та піклування) (р.№6189, н.д. К.Самойлик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав пенсіонерів на справедливу оцінку одного року страхового стажу) (р.№6460, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав пенсіонерів на регулярне осучаснення пенсії) (р.№6461, н.д. Г.Самофалов).

 

Інші питання:

 

Про затвердження Рекомендацій круглого столу: "Про реалізацію в Україні Конвенцій МОП № 100 "Про рівну винагороду" та № 111 "Про  дискримінацію  в галузі праці та занять".

Про стан виконання рішення Комітету від 04.11.2009 р. "Про результати виконання рішення Комітету від 04.03.2009р. "Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аналізу упорядкування умов оплати праці працівників бюджетної сфери на основі Єдиної тарифної сітки".

Про створення робочої групи по опрацюванню до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо строків виплати заробітної плати) (р.№4749, н.д. В.Марущенко).

Про створення робочої групи по опрацюванню до повторного першого читання проекту Закону України про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо тривалості робочого дня (зміни) (р.№4682, н.д. В.Марущенко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 14.30)

 

16 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" (щодо скорочення переліку осіб під час проїзду яких обмежується або забороняється дорожній рух) (р.№6283, н.д. Я.Джоджик).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про дорожній рух" (щодо талону посвідчення водія) (р.№6236, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до статті 39 Закону України "Про телекомунікації" (щодо обов’язків операторів і провайдерів телекомунікацій) (р.№6323, н.д. Ю.Самойленко, О.Скибінецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (р.№3460, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (р.№3460-1, н.д. Р.Зварич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо конвергентних послуг) (р.№2033, н.д. Б.Шиянов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України  (щодо впровадження нових стандартів і радіотехнологій) (р.№2034, н.д. Б.Шиянов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню  та кількості контролюючих органів (р.№6351, н.д. С.Соболєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення навантаження на суди (р.№5370, н.д. В.Пилипенко).

Проект Закону про електронну комерцію (р.№6086, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про електронну комерцію (р.№6086-1, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про електронну торгівлю (комерцію) (р.№6086-2, н.д. В.Корж, Ю.Мороко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов’язкової реєстрації підрозділами ДАІ надання права керування транспортними засобами (р.№3491, н.д. С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реорганізації податку за черговий технічний огляд з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів в ставку акцизного збору і ввізного мита (р.№6392, н.д. Я.Джоджик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо документів, що підтверджують право на керування транспортним засобом) (р.№3648-1, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо підтримки рівня зайнятості в Україні в умовах світової фінансової кризи) (р.№5080, н.д. С.Терьохін та ін.).

 

Інші питання:

 

Про обрання складу підкомітетів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

16 червня 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла (р.№2464).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо факторингу (р.№2638, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу векселів (р.№3041,  друге читання).

Проект Закону про ломбарди і ломбардну діяльність (р.№3433, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України «Про страхування» (щодо обов'язкового страхування туристів) (р.№1180, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про страхування» (щодо обов'язкового страхування житлових будинків малозабезпечених громадян у зонах потенційного затоплення паводками, повенями та зонах зсувів) (р.№3266, н.д. О.Білозір).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Національний банк України» (щодо Банкнотно-монетного двору та фабрики банкнотного паперу) (р.№3525, н.д. В.Грицак).

Проект Закону про державний земельний банк України (р.№4337, н.д. Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності банку за порушення умов договору банківського вкладу (депозиту) (на заміну) (р.№4383, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо тимчасового накладення обмежень на деякі операції в сфері іпотечних та заставних відносин з метою мінімізації наслідків світової фінансової кризи (р.№4654, н.д. В.Левцун).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Національного банку України (р.№4787-1, н.д. Ю.Кармазін  та ін.).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 7 Закону України "Про страхування" (щодо страхування учасників змагань) (р.№5138, н.д. Є.Суслов).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про банки та банківську діяльність" (щодо нерозповсюдження мораторію на банківські вклади (депозити)) (р.№5474, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про відшкодування фізичній особі (інвестору) майнової шкоди, завданої внаслідок злочину, вчинення якого пов'язане з інвестуванням будівництва житла (р.№6197, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про відшкодування фізичній особі (інвестору) майнової шкоди, завданої внаслідок злочину, вчинення якого пов'язане з інвестуванням будівництва житла (р.№6197-1, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо заходів із забезпечення захисту прав споживачів банківських послуг) (р.№4256, н.д. Ю.Кармазін).

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

17 червня

 

Інші питання:

 

Звіт Фонду державного майна України про хід виконання Державної програми приватизації у 2009 році.

 

 

Головне організаційне управління

15 червня 2010 р.