ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на  15 – 19 лютого  2010 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства" (р.№5277, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо вдосконалення механізмів підтримки сільськогосподарських підприємств) (р.№5471, н.д. М.Присяжнюк, П.Климець).

Проект Постанови про заходи щодо збереження території гори Климентієва (Узун-Сирт) в Автономній Республіці Крим (р.№5542, н.д. В.Даниленко, М.Перестенко).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на шосту сесію.

 

 

   

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та боротьби з фінансуванням тероризму) (р.№5290, н.д. В.Писаренко).ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (р.№5480, КМУ).

 

Інші питання:

 

            Про внесення змін до рішень Комітету стосовно організації діяльності підкомітетів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнення до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» (щодо визначення поняття малої архітектурної форми) (р.№5143, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про додаткові заходи зниження негативного впливу об'єктів будівництва на навколишнє середовище (р.№5210, н.д. К.Бондарєв).

 Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Стан захисту прав мешканців гуртожитків та їх правове регулювання" (березень 2010 року) (р.№5496, н.д. К.Куликов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (р.№4780, н.д. З.Шишкіна).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (щодо капітального ремонту квартир) (р.№5189, н.д. В.Хара,  Я.Сухий).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

17 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі) (р.№5419, н.д. С.Подгорний  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" щодо впорядкування оплати праці членів Правління Національного банку (р.№5269, н.д. В.Швець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо врахування волевиявлення громадян, які не підтримують жодного з кандидатів в Президенти) (р.№5450-1, н.д. А.Матвієнко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Гірничого Закону України (щодо компенсацій за оплату комунальних послуг) (р.№5294, н.д. Н.Королевська, М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо поліпшення умов праці, збереження робочих місць та заробітної плати (р.№5381, н.д. А.Яценко). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (щодо лікування в госпіталях для інвалідів Великої Вітчизняної війни) (р.№5440, н.д. В.Литвин, М.Деркач).

Проект Закону про відповідальність за дефектну продукцію (р.№3422, н.д. Ю.Кармазін).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на шосту сесію.

Про погодження розподілу залишку коштів Стабілізаційного фонду для фінансування заходів із забезпечення у 2010 році сільських і селищних рад газетою "Урядовий кур’єр".

            Про проект листа Комітету з питань бюджету судді Конституційного Суду України Стецюку П.Б. щодо позиції Комітету стосовно питань, порушених у конституційному поданні Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин першої, другої статті 1, пункту 44 статті 2, частини другої статті 4, пункту 45 статті 6, пункту 58 статті 34, статті 341, пункту 5, абзацу четвертого пункту 7 частини першої, частини третьої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", частини третьої статті 5 Закону України "Про Національний банк України", Закону України від 21 серпня 2009 року №1608-VІ "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та деяких інших законів України".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови (р.№5520, н.д. В.Литвин)

   Проект Постанови про призначення позачергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови  (р.№5520-1, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про статус сільських, селищних, міських голів (р.№4752, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про упорядкування сільської поселенської мережі, поглиблення принципів місцевого самоврядування у сільській місцевості та сприяння деурбанізації народонаселення (р.№4028, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо прийняття на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування (р.№5234, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної служби) (р.№4756, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо усунення колізій) (р.№5423, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 77 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування за завдану шкоду) (р.№4102, н.д. О.Стешенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо офіційного оприлюднення актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування) (р.№4638, н.д. О.Кеменяш).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розширення соціальних гарантій працівників закладів охорони здоров'я, навчальних закладів та установ освіти державної форми власності) (р.№3155-1, н.д. В.Швець, Ю.Прокопчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо стихійної торгівлі) (р.№4629, КМУ).

 

Інші питання:

 

Інформація щодо матеріалів, які надходять до Комітету, з питань перейменування населених пунктів та порядку проведення експертизи щодо найменування і перейменування населених пунктів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ландшафти (р.№5198, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про лісові ресурси (р.№5498, н.д. М.Шершун).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо інформування громадян про наявність у харчових продуктах генетично модифікованих організмів (ГМО) (р.№6001, н.д. А.Шкіль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично модифікованих організмів (р.№6001-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення заходів по захисту тварин від жорстокого поводження) (р. №5485, н.д. О.Голуб та ін.).

 

Інші питання:

 

Про результати аудиту справляння збору за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету на території Харківської та Полтавської областей у 2008 році та І півріччі 2009 року.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на виплату компенсації сім`ям з дітьми та безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, зал засідань 3-й поверх, о 14.15)

 

16 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

           

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження дії мораторію на примусову реалізацію майна боржника (р.№5350, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо здійснення управління підприємством-боржником (банкрутом) (р.№2088, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його  банкрутом" (щодо черговості задоволення вимог при заборгованості із заробітної плати) (р.№1105, повторне друге читання).

            Проект Закону про державне регулювання діяльності з проведення лотерей в Україні (р.№5417-1, н.д. В.Корж).

 

Інші питання:

 

            План роботи Комітету на шосту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 161 1985 року про служби гігієни праці (р.№0161, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про мови (р.№1015-2, н.д. П.Мовчан, В.Яворівський).

Проект Закону про державну мову та мови національних меншин в Україні (р.№4222, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про Державну міграційну службу України (р.№4797, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Державної міграційної служби України (р.№4798, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв'язку із світовою фінансовою кризою" (р.№4206, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Національного банку України (р.№4787-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про аудиторську діяльність (р.№5375, н.д. М.Катеринчук, А.Шкіль).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про страхування" (щодо здійснення перестрахування лише в країнах-членах СОТ) (р.№5521, КМУ).

 

Інші питання:

 

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони культурної спадщини (р.№3190, повторне друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення механізму захисту конституційних прав громадян при провадженні оперативно-розшукової та контррозвідувальної діяльності) (р.№4663, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо видачі особи (екстрадиції) (р.№3176, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо міжнародного співробітництва (р.№4438, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" щодо міжнародного співробітництва (р.№4441, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо обов’язків та прав міліції при забезпеченні дозвільної системи органами внутрішніх справ) (р.№4829, н.д. В.Грицак).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо вимог до особи, яка призначається на посаду Генерального прокурора України (р.№5295, н.д. В.Пилипенко).

            Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів щодо посилення відповідальності за злочини, які здійснювались при обтяжуючих обставинах, та злочини, вчинені проти дітей (р.№5439, н.д. О.Зарубінський, М.Рудченко).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо зняття обмежень на одержання засудженими посилок, передач і бандеролей) (р.№4190, н.д. О.Зарубінський та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України щодо встановлення відповідальності за штучне утворення земельної ділянки без відповідної дозвільної документації (р.№3134, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над пам’яттю радянських воїнів-визволителів) (р.№4362, н.д. В.Коновалюк, І.Алексєєв).

            Проект Закону про встановлення довічного позбавлення волі за розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, а також за організацію або утримання місць для їх незаконного вживання (р.№4842, н.д. І.Богословська).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо посилення відповідальності за незаконний видобуток корисних копалин (р.№5303, н.д. В.Ландік та ін.).

 

Інші питання:

 

            План роботи Комітету на шосту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом Республіки Болгарія, Виконавчою Владою Грузії і Кабінетом Міністрів України про спільну експлуатацію залізничної поромної переправи між портами Варна (Республіка Болгарія), Поті/Батумі (Грузія) і Іллічівськ (Україна) (р.№0160, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції №162 1986 року про охорону праці під час використання азбесту  (р.№0155, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект  Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 161 1985 року про служби гігієни праці (р.№0161, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці № 139 1974 року про боротьбу з небезпекою, спричинюваною канцерогенними речовинами й агентами у виробничих умовах, та заходи профілактики (р.№0162, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України (щодо питань провадження у справах міграції та реєстрації фізичних осіб) (р.№5278, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

17 лютого

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони культурної спадщини (р.№3190, друге читання).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження двічі Героя Радянського Союзу, Адмірала Флоту Радянського Союзу Сергія Георгійовича Горшкова (р.№5270, н.д. В.Колесніченко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про кредитування на здобуття вищої освіти (р.№1084, н.д. К.Самойлик та ін.)

             Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань вищої освіти (щодо усунення перешкод, які заважають вільному доступу до здобуття вищої освіти інвалідами) (р.№2189, н.д. Д.Табачник та ін.).

            Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради країни "Про заснування соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей" (р.№3103, н.д В.Полохало, К.Самойлик).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 64 Закону України "Про вищу освіту" (щодо надання студенту відстрочки у внесенні плати за навчання) (р.№4352, н.д. Табачник та ін.).

            Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих закладів освіти" (щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України) (р.№4624, н.д. В.Полохало та ін.)

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування пільг при вступі у вищі навчальні заклади) (р.№5177, н.д. В.Яворівський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (р.№5052, КМУ).

 

 Інші питання:

 

            Інформація Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України про виконання рішення Комітету з питань науки і освіти від 11 червня 2008 року щодо реалізації чинного законодавства в частині науково-методичного забезпечення професійно-технічної освіти, впровадження у навчально-виробничий процес досягнень науки, техніки, нових технологій, передового досвіду та інноваційних педагогічних технологій.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про правовий режим майна у Збройних Силах України” (щодо системи утилізації озброєння) (р.№5261, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (р.№5336, н.д. А. Гриценко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

 

17 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підтримки закладів санаторно-курортного лікування) (р.№5368, н.д. І.Белоусова).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про  Митний тариф України" (нова редакція) (р.№5480, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо обмежень для осіб, які претендують на зайняття посад в органах державної влади та місцевого самоврядування) (р.№4727, н.д. С.Міщенко, К.Куликов).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (щодо модернізації, реконструкції та будівництва об’єктів у сфері теплопостачання) (р.№4765, друге читання).

            Проект Закону про засади функціонування ринку природного газу (р.№5262, КМУ).

 

18 лютого

 

Інші питання:

 

            Слухання в комітеті:"Шляхи реформування оптового ринку електричної енергії України (р.№5292)".

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (щодо лікування в госпіталях для інвалідів Великої Вітчизняної війни)   (р.№5440, н.д. В.Литвин, М.Деркач).

Проект Постанови про проголошення 2010 року роком ветеранів Великої Вітчизняної війни (р.№5517, н.д. В.Колесніченко).

 

Інші питання:

 

            Звіт про роботу Комітету за період п’ятої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

18 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (р.№5409, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (р.№5480, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через митний кордон (р.№2766, повторне друге читання).

Про проект Закону про податок на кінцеве споживання.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо терміну спирту та видачі підприємствам ліцензій)  (р.№5489, КМУ).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на шосту сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

17 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо статусу осіб, які в дитинстві потерпіли від політичних репресій) (р.№5040, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей" (р.№5487, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Закону про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України (р.№5163, друге читання).

Проект Постанови про утворення  Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування інциденту за участю Міністра внутрішніх справ України Луценка Ю.В., який стався 4 травня  2009 року, перевірки додаткових обставин та інших повідомлень про можливі зловживання з його боку (р.№5456, н.д. М.Чечетов).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів несплати податків, недотримання ліцензійних умов підприємством "Українська Національна Лотерея" та причетності до його діяльності народних депутатів України Соболєва С.В., Терьохіна С.А. і Уколова В.О. (р.№5460, н.д. В.Лук`янов).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів ухилення Прем’єр-міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко від сплати податків (р.№5461, н.д. В.Макеєнко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів системної бездіяльності посадових осіб Львівської міської ради та Львівського міського голови Андрія Садового при вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища та порушення у зв’язку з цим конституційних прав та свобод громадян (р.№5457, н.д. П.Писарчук).

Проект Постанови про внесення змін до складу Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування обставин порушення Конституції України та законів України, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу (р.№5455, н.д. Г.Смітюх).

 

Інші питання:  

 

Про доручення Голови Верховної Ради України Литвина В.М.
від 11 грудня 2009 року на предмет можливості реєстрації  проекту Постанови Верховної Ради України "Про висловлення недовіри Генеральному прокуророві України Медведьку О.І.", внесеного народним депутатом України Кисельовим В.О.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань: “Про стан свободи слова у регіональних засобах масової інформації” (р.№5452, н.д. Г.Герман).

Проект Закону про внесення змін до статті 31 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” щодо зменшення впливу світової економічної кризи на діяльність електронних засобів масової інформації в Україні (р.№5096, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на шосту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України та Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" (щодо захисту інтересів окремих категорій дітей з числа сиріт, позбавлених батьківського піклування, та "напівсиріт") (р.№2579, н.д. О.Зарубінський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про соціальне замовлення у сфері соціальних послуг (р.№5236, н.д. О.Доній).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення навантаження на суди (р.№5370, н.д. А.Портнов, В.Пилипенко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей" (р.№5487, КМУ).

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

            Проект Закону про внесення змін до статей 5 та 8 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо допомоги на рівні прожиткового мінімуму) (р.№1416, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (щодо первинних законодавчих актів України, які фактично не діють, але не втратили чинність в установленому Законом порядку) (р.№5447, н.д.В.Бондик та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції №155 1981 року про безпеку й гігієну праці та виробниче середовище (р.№0158, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування профілактичних заходів з охорони праці) (р.№5367, н.д.С.Шмельова). 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

18 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення) (р.№5408, КМУ).

 

Інші питання:

 

            Про орієнтовний перелік підприємств, пакети акцій яких запропоновані Фондом держмайна до продажу у 2010 році.

            План роботи Комісії на шосту сесію.

 

 

Головне організаційне управління

13 лютого  2010 р.