ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 15 – 19 березня 2010 року

 

   

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

17 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі) (р.№5419, н.д. С.Подгорний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" щодо впорядкування оплати праці членів Правління Національного банку (р.№5269, н.д. В.Швець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо врахування волевиявлення громадян, які не підтримують жодного з кандидатів в Президенти) (р.№5450-1, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України щодо компенсацій за оплату опалення житла для працівників гірничих підприємств (р.№5294, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо поліпшення умов праці, збереження робочих місць та заробітної плати (р.№5381, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення від оподаткування міжнародної технічної допомоги (р.№5467, н.д. А.Семинога).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на шосту сесію.

Про проект листа Комітету з питань бюджету судді Конституційного Суду України Стецюку П.Б. щодо позиції Комітету стосовно питань, порушених у конституційному поданні Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин першої, другої статті 1, пункту 44 статті 2, частини другої статті 4, пункту 45 статті 6, пункту 58 статті 34, статті 341, пункту 5, абзацу четвертого пункту 7 частини першої, частини третьої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", частини третьої статті 5 Закону України "Про Національний банк України", Закону України від 21 серпня 2009 року № 1608-VІ "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та деяких інших законів України".

Про погодження використання залишку коштів Стабілізаційного фонду

- для виконання першочергових завдань космічної діяльності та утилізації твердого ракетного палива;

- для погашення кредиторської заборгованості, що виникла під час здійснення заходів з реалізації Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні у 2009 році;

- для вирішення невідкладних потреб Міністерства України з питань з надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи;

- для будівництва і розвитку метрополітену у м. Дніпропетровську;

- для забезпечення охорони приміщень державних архівів;

- на забезпечення діяльності Державного центру інноваційних біотехнологій;

- для забезпечення діяльності Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

17 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад" (17 березня 2010 року) (р.№6092, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної служби) (р.№4756, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про статус сільських, селищних, міських голів (р.№4752, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про порядок відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів державної влади або місцевого самоврядування (р.№4672, н.д. О.Білозір).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об'єднання громадян" (щодо реєстрації політичної партії) (р.№6056, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо усунення колізій) (р.№5423, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування) (р.№5042, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків"  (р.№4748, н.д. О.Єфремов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони дитинства) (р.№4243, н.д. В.Даниленко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 9.30)

 

17 березня

 

Інші питання:

Науково-практична конференція: "Відносини Україна – Молдова: придністровський чинник порядку денного".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, об 11.00)

 

17 березня

 

Інші питання:

"Круглий стіл": "Нова редакція Закону України "Про застосування амністії в Україні" – спірні питання та шляхи розв’язання".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

17 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (щодо захисту прав дітей війни, пенсія яким призначена за законодавством іншої держави) (р.№4777, н.д. В.Трофіменко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (щодо виплат підвищення до пенсії) (р.№6038,  н.д. М.Соколов, А.Болюра).

 

 

 

 

Головне організаційне управління

12 березня 2010 р.