ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 26 – 30 квітня  2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

27 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до пункту 4 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи" (р.№6317, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо вдосконалення механізмів підтримки сільськогосподарських підприємств) (р.№5471, друге читання).

Проект Закону про доповнення Закону України "Про охорону земель" щодо видачі на анулювання спеціальних дозволів на зняття та перенесення грунтового покриву (р.№4528, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності садівницьких товариств та дачних кооперативів (р.№5282, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про сільськогосподарську дорадчу діяльність" (р.№6275, н.д. Г.Калетнік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу" (щодо вжиття додаткових заходів по виробництву сучасної конкурентоздатної сільськогосподарської техніки) (р.№4757, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу" (щодо бюджетних асигнувань, спрямованих на фінансування заходів з підтримки розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу) (р.№5403, н.д. О.Клименко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для  агропромислового комплексу) (р.№6154, н.д. Ю.Одарченко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

28 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Національне бюро антикорупційних розслідувань України (р.№5031, н.д. О.Рябека та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії корупції (р.№6130, н.д. О.Рябека та ін.).

Проект Закону про конфлікт інтересів у діяльності публічних службовців (р.№4420, н.д. І.Кириленко та ін.).

Проект Закону про правила професійної етики на публічній службі та запобігання конфлікту інтересів (р.№4420-1, н.д. С.Власенко та ін.).

Проект Закону про заходи державного фінансового контролю публічної служби (р.№4472, н.д. С.Власенко та ін.).

Проект Закону про Національний антикорупційний комітет (р.№5437, н.д. А.Яценюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення прозорості прийняття рішень та фінансової звітності органами державної влади, місцевого самоврядування) (р.№5500, н.д. А.Шевченко та ін.).

 

Інші питання:   

 

Кадрові питання щодо надання згоди на звільнення, призначення в ГУ "К" СБУ, ГУБОЗ МВС України, ГПУ.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

28 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про планування і забудову територій" (щодо будівель закладів освіти, культури, медичного і оздоровчого призначення) (р.№6023, н.д. Г.Смітюх).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ландшафти (р.№5198, н.д. А.Семинога).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації» (щодо персонального складу комітетів Верховної Ради України: про обрання н.д. Лисова І.В.) (р.№6315, н.д. В.Рибак).

Проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік (р.№6000, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

            (вул. Грушевського, 5, зал № 5, о 08.00)

 

27 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік (р.№6000, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

Інші питання:   

Про погодження виділення коштів Стабілізаційного фонду:

для погашення кредиторської заборгованості з ремонту військової техніки (вертольотів), що виникла у 2009 році за бюджетною програмою «Створення, закупівля і модернізація озброєння та військової техніки за державним оборонним замовленням Міністерства оборони;

на фінансування бюджетної програми «Державна підтримка вугледобувних підприємств (включаючи підприємства з видобутку бурого вугілля) на часткове покриття витрат із собівартості продукції» Міністерства вугільної промисловості України.

Про проект листа Комітету з питань бюджету судді Конституційного Суду України Стецюку П.Б. щодо позиції Комітету стосовно питань, порушених у конституційному поданні Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин першої, другої статті 1, пункту 44 статті 2, частини другої статті 4, пункту 45 статті 6, пункту 58 статті 34, статті 341, пункту 5, абзацу четвертого пункту 7 частини першої, частини третьої статті 76 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік», частини третьої статті 5 Закону України «Про Національний банк України», Закону України від 21 серпня 2009 року № 1608-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» та деяких інших законів України».

План роботи Комітету на шосту сесію.

Щодо прийняття рішень з окремих питань у Комітеті шляхом оформлення листа-погодження.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ     _______________________________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

28 квітня

 

Інші питання:   

 

Круглий стіл: "Проект Виборчого кодексу України".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

28 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про сучасний стан, завдання і подальші перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (24-ті роковини Чорнобильської катастрофи) (р. №6238, н. д. А. Семинога).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (р.№4671, н.д. В.Герасимчук та  ін.).

Проект Закону про внесення змін до Водного кодексу України (щодо розподілу зборів за спеціальне водокористування) (р.№3537, н.д. М.Комар та ін.).

Проект Закону про особливий правовий режим території Хмельницької області (р.№6065, н.д. Л.Бірюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про прийняття Стратегії розвитку ядерно-енергетичного комплексу України до 2030 року (р.№2278, н.д. А.Деркач).

 

Інші питання:

 

Про пріоритетні напрями роботи Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Державного комітету ядерного регулювання України.

 

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

 (вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.00)

 

27 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік (р.№6305, друге читання).

Проект Закону про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу товариства з обмеженою відповідальністю "Херсонський машинобудівний завод" (р.№4530, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо захисту прав фізичних осіб - довірителів за договорами про участь у фінансуванні будівництва житла) (р.№6281, н.д. О.Білозір).

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 15.00)

 

28 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про фінансову підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№5073, н.д. Б.Губський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо забезпечення права власників простих акцій на отримання дивідендів) (р.№5183, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Хмельницькій області (р.№4637, н.д. Л.Бірюк). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (р.№4576, н.д. А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Національного банку України (р.№4787-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо вживання мов у судовому процесі) (р.№1056, н.д. С.Ківалов, В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо інформування населення про вміст у харчовій продукції генетично модифікованих організмів (р.№6251, н.д. А.Шкіль).

Проект Закону про ландшафти (р.№5198, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо порушення правил утримання собак (р.№5126, н.д. І.Геращенко, О.Герасим‘юк).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо розгляду справ колегією суддів) (р.№3211, н.д. В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 272 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо осіб, які не можуть бути допитані як свідки) (р.№4315, н.д. О.Стешенко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

28 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України щодо інформування керівниками правоохоронних органів громадськості про стан законності та заходи щодо її зміцнення" (р.№1448, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 217 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обов'язків слідчого) (р.№6044, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності членів, секретарів та голів виборчих комісій за ухилення від роботи в комісії без поважних причин) (р.№4702, н.д. А.Пшонка, С.Комар).

Проект Закону про внесення змін до статті 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення порядку утримання та перерахування податку з доходів фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи) (р.№3282, н.д. В.Дубіль).

Проект Закону про внесення змін до статті 133-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо захисту національного автоперевізника від несумлінної конкуренції з боку іноземних компаній (каботажні перевезення) (р.№4108, н.д. О.Фельдман, В.Камчатний). 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо охорони дитинства) (р.№4243, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про доповнення статті 11 Закону України "Про міліцію" (щодо права вилучати спецзасоби несмертельної дії) (р.№4464, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" (щодо заборони вимагати довідку про несудимість та інші довідки, не передбачені законодавством) (р.№4776, н.д. О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків) (р.№5171, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо обов'язків та прав міліції при забезпеченні дозвільної системи органами внутрішніх справ) (р.№4829, н.д. В.Грицак).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік (р.№6305, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

28 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Без‘ядерному статусу України – реальні гарантії" (р.№5296, друге читання).

Проект Постанови про забезпечення захисту національних інтересів Президентом України та Кабінетом Міністрів України при проведенні переговорів з Російською Федерацією (р.№6324, н.д. А.Яценюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державну підтримку Української Спільноти за кордоном (р.№6047, н.д. О.Білозір).

Проект Закону про свідоцтво про народження, паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон (р.№5111, н.д. В.Мойсик).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо акредитації на території України відокремлених підрозділів іноземних юридичних осіб (р.№5148, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про деякі зміни у складі Постійної делегації Верховної Ради України у МПА СНД.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

28 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про національний культурний продукт (р.№4298, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про збереження архітектурної та містобудівної спадщини (р.№5329, н.д. Ю.Сербін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки благодійної діяльності (р.№6024, н.д. Г.Смітюх).

Проект Постанови про відзначення 350-річчя заснування міста Тростянець Сумської області (р.№6273, н.д. В.Даниленко).

Проект Постанови про відзначення 80-річчя з дня народження першого українського космонавта, двічі Героя Радянського Союзу Поповича П.Р. (р.№6319, н.д. О.Пеклушенко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

            (вул. Садова, 3-а, кімн.416, о 14.30)

 

28 квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік (р.№6000, КМУ).

 

Інші питання:  

 

Про стан забезпечення регіонів України імунобіологічними препаратами.

Про ситуацію, що склалася з введенням в експлуатацію лінійного прискорювача "Тrilogy", придбаного Національною Академією медичних наук України замість апарата "гамма-ніж", та з підготовкою спеціального приміщення для його встановлення.

 

(вул.Садова, 3-а, кімн. 416, о 16.00)

 

Круглий стіл: "Актуальні питання охорони репродуктивного здоров‘я нації та планування сім‘ї.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

28 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо соціальних гарантій батькам загиблих (померлих) або пропалих безвісті військовослужбовців строкової служби) (р.№2337, доопрацьований, н.д. Ю.Самойленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 53 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо пенсійного забезпечення бортпровідників цивільної авіації) (р.№5064, н.д. О.Логвиненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо використання права на пільговий проїзд) (р.№2058, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

27 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо оподаткування дивідендів) (р.№6222, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до  статті 11 Закону України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" (р.№4166).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо послаблення негативного впливу світової фінансової та економічної кризи на вітчизняну нафтохімічну галузь) (р.№4522, н.д. Д.Сандлер).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо митного оформлення транспортних засобів у режимі тимчасового ввезення та приведення Кодексу у відповідність до норм міжнародного законодавства) (р.№2488, н.д. Ю.Новікова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну податкову службу в Україні" (щодо підстав та порядку перевірок) (р.№2767, н.д. Ю.Новікова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему оподаткування" (щодо деяких видів податків і зборів (обов'язкових платежів) (р.№2768, н.д. Ю.Новікова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо порядку нарахування та сплати податку) (р.№2769, н.д. Ю.Новікова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо регламентації деяких питань з погашення податкових зобов'язань) (р.№2770, н.д. Ю.Новікова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо спільної діяльності) (р.№2771, н.д. Ю.Новікова).

Проект Закону про особливості оподаткування у період виходу економіки України із стану фінансової кризи  (р.№4550, н.д. Ю.Новікова).

Проект Закону про запровадження мораторію на перевірки суб’єктів підприємницької діяльності та внесення змін до Закону України "Про державну податкову службу в Україні (р.№4551, н.д. Ю.Новікова).

 

Інші питання:

 

Про звернення Голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України Єфремова О.С., щодо розгляду проектів Законів України.

 

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

            (вул. Грушевського, 18/2,  кімн. 11, о 15.00)

 

28 квітня

 

Інші питання:

 

Круглий стіл: "Перспективи правового регулювання державної підтримки української громади за кордоном. Ключові критерії майбутнього закону".

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

28 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про обрання суддів.

Про звільнення  суддів.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо недопущення зловживань правом на оскарження (р.№6109, друге читання).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації повноважень Вищої ради юстиції (р.№6322, н.д В.Пилипенко та ін.).

Про Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій України” щодо органів суддівського самоврядування (р.№6331, н.д В.Пилипенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік (р.№6000, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 14.30)

 

27  квітня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік (р.№6000, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

28 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№6231, н.д. О.Абдуллін та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 26 грудня 2007 року "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (щодо персонального складу комітетів Верховної Ради України шостого скликання) (р.№6315, н.д. В.Рибак).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.15)

 

28  квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2009 рік.

 

Інші питання:

 

Про проект Постанови про Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування випадків перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та випадків тиску на свободу слова в Україні.

Про інформацію Генеральної прокуратури України та Державної податкової адміністрації України про хід розслідування інциденту з журналістами львівської газети "Експрес".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

28 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнення до статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо страхування учасників змагань) (р.№5137, н.д. Є.Суслов).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку та підготовки готельної інфраструктури до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (р.№6309, н.д. О.Зац та ін.).

Проект Закону про державне регулювання діяльності з проведення лотерей в Україні (р.№5417-1, н.д. В.Корж, А.Яценко).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 7 Закону України "Про страхування" (щодо страхування учасників змагань) (р.№5138, н.д. Є.Суслов).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони дитинства) (р.№4243, н.д. В.Даниленко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Грушевского, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

28 квітня      

 

Інші питання:

 

Круглій стіл: "Реалії та перспективи подолання бідності в Україні".

 

(вул.Грушевского, 18/2, кімн.12, о 17.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо  надання допомоги по частковому безробіттю (р.№5491-1, н.д. А.Сенченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо святкових і неробочих днів) (р.№6048, н.д. П.Симоненко, П.Цибенко).

Проект Постанови про звіт голови Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду Сторчака С.О. про стан справ щодо виробничого травматизму (р.№6030, н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення обсягів доходної частини бюджетів фондів загальнообов‘язкового державного соціального страхування в умовах подолання наслідків світової фінансової кризи) (р.№6115, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов‘язкового державного соціального страхування (щодо посилення платіжної дисципліни стосовно сплати внесків до фондів загальнообов‘язкового державного соціального страхування) (р.№6116, н.д. О.Шевчук).

 

     ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 43 і 48 Гірничого закону України (р.№5545, н.д. Є.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до статті 173 Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за порушення трудового договору) (р.№5441, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок погашення зобов‘язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо внесків на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування) (р.№6114, н.д. О.Шевчук).

Проект Постанови про внесення змін до підпункту 25 пункту 1 додатка до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (р.№6241, н.д. В.Хара).

 

Інші питання:  

 

Про проведення круглого столу: "Про реалізацію в Україні конвенцій МОП № 100 "Про рівну винагороду" та № 111 "Про дискримінацію в галузі праці та занять".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул. Липська, 3, зал №2, о 09.15)

 

27       квітня  

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оподаткування) (р.№6337, КМУ).

 

 

Головне організаційне управління

26.04.2010 р.