ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 29 березня – 2 квітня 2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект  Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зміни цільового використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення) (р.№0922,  друге  читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства"  (р.№5277,  друге  читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо вдосконалення механізмів підтримки сільськогосподарських підприємств)  (р.№5471,  друге   читання).

Проект Закону про державний земельний кадастр (р.№6090, н.д. Р.Ткач та ін.).

   

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про додаткові заходи зниження негативного впливу об'єктів будівництва на навколишнє середовище (р.№5210, н.д. К.Бондарєв).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (щодо капітального ремонту квартир) (р.№5189, н.д. В.Хара, Я.Сухий).

 

Інші питання:        

Розгляд висновків Рахункової палати України:

щодо результатів перевірки використання коштів на будівництво автомагістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі;

щодо результатів аудиту виконання Державної програми будівництва та розвитку мережі метрополітенів на 2006 - 2010 роки;

щодо результатів аудиту використання коштів держбюджету на ліквідацію наслідків підтоплення в містах і селищах України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

31 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі) (р.№5419, н.д. С.Подгорний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" щодо впорядкування оплати праці членів Правління Національного банку (р.№5269, н.д. В.Швець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо врахування волевиявлення громадян, які не підтримують жодного з кандидатів в Президенти) (р.№5450-1, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України щодо компенсацій за оплату опалення житла для працівників гірничих підприємств (до р.№5294, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення від оподаткування міжнародної технічної допомоги (р.№5467, н.д. А.Семинога).

 

 Інші питання:

План роботи Комітету на шосту сесію.

Про проект листа Комітету з питань бюджету судді Конституційного Суду України Стецюку П.Б. щодо позиції Комітету стосовно питань, порушених у конституційному поданні Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин першої, другої статті 1, пункту 44 статті 2, частини другої статті 4, пункту 45 статті 6, пункту 58 статті 34, статті 341, пункту 5, абзацу четвертого пункту 7 частини першої, частини третьої статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", частини третьої статті 5 Закону України "Про Національний банк України", Закону України від 21 серпня 2009 року № 1608-VІ "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" та деяких інших законів України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення прозорості прийняття рішень та фінансової звітності органами державної влади, місцевого самоврядування) (р.№5500, н.д. А.Шевченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо запровадження посади фахівця із соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю) (р.№5472, н.д. О.Доній).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (р.№4463, друге читання).

 

Інші питання:

Про підготовку до проведення парламентських слухань: "Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад".

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про виключення зі складу Національної комісії з радіаційного захисту населення України Ліхтарьова І.А. та визначення нової кандидатури до складу НКРЗУ (р.№6096, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пожежну безпеку" (щодо служби цивільного захисту) (р.№4183,друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за забруднення лісів) (р.№6141, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№6153, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про державний земельний кадастр (р.№6090, н.д. Р.Ткач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності у сфері пожежної безпеки (р.№6218, н.д. В.Коновалюк).

 Проект Закону про державне прогнозування та стратегічне планування в Україні (р.№6198, н.д. В.Коновалюк).

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо підсумків аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, які виділено на зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему.

Про впровадження пілотного проекту щодо енергозбереження в цементній галузі України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.00)

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Постанови про зняття з розгляду проекту Закону України про внесення зміни до статті 52 Закону України "Про господарські товариства" у зв’язку з втратою актуальності.

 Проект Постанови про призупинення приватизації пакета акцій, що належать державі у статутному фонді Закритого акціонерного товариства "Одеська кіностудія" (р.№5510, н.д. В.Литвин).

 Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків" (р.№3643, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про господарські товариства (р.№3285, повторне друге читання).

 Проект Закону про економічні засади поводження з окремими видами майна (р.№4407, друге читання).

 Проект Закону про державне регулювання діяльності з проведення лотерей в Україні (р.№5417-1, н.д. В.Корж, А.Яценко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування угод про розподіл продукції (р.№5376, н.д. О.Горошкевич).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту" (щодо порядку порушення антидемпінгової процедури) (р.№2066, н.д. І.Рибаков, А.Шкіль).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

31 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо зниження податкового тиску) (р.№6163, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо зниження податкового навантаження) (р.№6166, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу" (щодо бюджетних асигнувань, спрямованих на фінансування заходів з підтримки розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу) (р.№5403, н.д. О.Клименко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)" (щодо деяких нафтопродуктів) (р.№6158, н.д. С.Гордієнко, К.Ващук).

Проект Закону про внесення зміни до Господарського кодексу України (щодо обмежень у здійсненні підприємницької діяльності) (р.№4651, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про державну мову України (р.№1435, н.д. П.Мовчан, В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заходів, спрямованих на боротьбу з амброзією полинолистою) (р.№5306, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо заборони вживання алкоголю на борту повітряного судна) (р.№5081, н.д. Б.Губський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочини проти дітей) (р.№3558, н.д. В.Левцун).

 Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо збільшення штрафних санкцій) (р.№3267, н.д. М.Рудченко, І.Белоусова).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи) (р.№5228-1, друге читання).

            Проект Закону про надання послуг, які сприяють виїзду фізичних осіб за кордон з території України або їх тимчасовому перебуванню за кордоном ("Про недержавні еміграційні послуги") (р.№2396, повторне друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до статті 218 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обов’язків слідчого) (р.№4284, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до статті 217 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обов’язків слідчого) (р.№6044, н.д. С.Міщенко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за фіктивне підприємництво) (р.№5476, н.д. К.Бондарєв).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо повідомлення осіб про проведення стосовно них заходів, які тимчасово обмежують права людини) (р.№5430, н.д. В.Писаренко).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінально-процесуального кодексу України (щодо узгодження окремих норм з Конституцією України) (р.№5518, н.д. В.Мойсик).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення відповідальності за незаконне поводження із спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації (р.№6191, н.д. В.Швець, В.Мойсик).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності членів, секретарів та голів виборчих комісій за ухилення від роботи в комісії без поважних причин) (р.№4702, н.д. А.Пшонка, М.Комар).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за пияцтво та самогоноваріння (р.№5404, н.д. В.Швець та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 335 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за ухилення від призову на військову службу) (р.№6094, н.д. О.Кузьмук, О.Маліч).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії хабарництву (р.№6045, н.д. А.Гриценко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо посилення заходів по охороні осетрових та інших рідкісних видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України) (р.№5484, н.д. М.Комар та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань міждержавного усиновлення (р.№2116-1, н.д. О.Бондаренко).

 


КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про дипломатичну службу" (щодо регламентування правового статусу та порядку присвоєння дипломатичних рангів) (р.№4785, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державну підтримку Української Спільноти за кордоном (р.№6047, н.д. О.Білозір).

Проект Закону про скасування привілеїв у пенсійному забезпеченні (р.№5391, н.д. М.Кульчинський, З.Шкутяк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про відзначення на державному рівні 450-річниці Пересопницького Євангелія (р.№4391, н.д. Ю.Прокопчук та ін.).

            Проект Постанови про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2010 році (р.№6124, н.д. В.Яворівський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 125-річчя з часу створення Полтавського дослідного поля – нинішнього Полтавського інституту агропромислового виробництва імені М.І.Вавілова (р.№5351, н.д. Ю.Литвин, С.Терещук).

 

Інші питання:

Інформація Антимонопольного комітету України щодо проблемних питань ціноутворення на наукову археологічну експертизу.

Про ситуацію навколо Київського академічного театру українського фольклору "Берегиня".

Про організацію виїзного засідання до м. Львова з метою ознайомлення зі станом підготовки музеїв, театрів і заповідників в рамках проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні (Рішення Комітету з питань культури і духовності від 03.02.2010 р.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (узгодження із Цивільним кодексом України і адаптація до законодавства ЄС) (р.№2748, н.д. С.Давимука).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі" (узгодження із Цивільним кодексом України і адаптація до законодавства ЄС) (р.№2749, н.д. С.Давимука).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань освіти (щодо дотримання державних гарантій стосовно осіб, які навчаються в приватних навчальних закладах) (р.№5087, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приватних навчальних закладів) (р.№5087-1, н.д. В.Марущенко).

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Стратегія інноваційного розвитку України на 2010-2020 роки в умовах глобалізаційних викликів" (р.№5421, н.д. В.Полохало).

Проект Закону про вищу освіту (нова редакція) (р.№6194, н.д. В.Полохало та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання статусу державного службовця медичним, педагогічним і науково-педагогічним працівникам) (р.№3155,  н.д. В.Литвин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання статусу державного службовця педагогічним працівникам державних загальноосвітніх навчальних закладів) (до р.№3155, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розширення соціальних гарантій працівників закладів охорони здоров'я, навчальних закладів та установ освіти державної форми власності) (р.№3155-1, н.д. В.Швець, Ю.Прокопчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти (р.№5544, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти та встановлення відповідальності за порушення під час його проведення (р.№5544-1, н.д. В.Полохало та ін.).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (щодо первинних законодавчих актів України, які фактично не діють, але не втратили чинність в установленому Законом порядку) (р.№5447, н.д. В.Бондик та ін.).

Проект  Постанови  про  звільнення  Міністра  освіти  і  науки  України Табачника Д.В. (р.№6183, н.д. В.Кириленко).

 

 Інші питання:

Про затвердження рекомендацій слухань у Комітеті: "Промислова власність в інноваційній економіці України: ефективність застосування законодавства та державного регулювання" (м. Дніпропетровськ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

31 березня

 

Інші питання:

Про основні напрями подальшої співпраці та взаємодії Комітету Верховної Ради України з  питань охорони здоров’я з Міністерством охорони здоров’я України.

Про пропозицію Міністерства охорони здоров’я України щодо створення Українського державного центру трансплантації кісткового мозку.

Про депутатське звернення народного депутата України Зозулі Р.П.  щодо стану закупівель за державні кошти виробів медичного призначення.

Про заяву народного депутата України Даниленка В.А. стосовно проблем з лікуванням та реабілітацією дітей з втратою слуху.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про теплопостачання" (щодо врегулювання правовідносин у сфері гарячого водопостачання) (р.№5032, н.д. В.Герасимчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення обсягів дохідної частини бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування в умовах подолання наслідків світової фінансової кризи) (р.№6115, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про особливий правовий режим території Хмельницької області (р.№6065, н.д. Л.Бірюк).

 

Інші питання

Про звернення до Президента України стосовно відкликання конституційного подання щодо відповідності Конституції України Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження підприємств з видобування і переробки уранових руд, ядерних установок і об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами” (№1565-VI від 17.11.2009р.)

Про прийняття в цілому Порядку погодження доповнень до переліку техніки, обладнання, устаткування, технічних та транспортних засобів, що використовуються для розвитку виробництва і споживання біологічних видів палива (відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України  щодо сприяння виробництву та використанню   біологічних видів палива).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

31 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування пільг при вступі у вищі навчальні заклади) (р.№5177, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів" (щодо встановлення пільг для інвалідів та їх громадських організацій) (р.№4390, н.д. В.Сушкевич та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо оподаткування дивідендів) (р.№6222, н.д. Ю. Каракай).

Проект Закону про внесення змін до підпункту "з" підпункту 4.4.2 пункту 4.4 статті 4 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (р.№2582, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через митний кордон (р.№2766, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)" (щодо деяких нафтопродуктів) (р.№6158, н.д. С.Гордієнко, К.Ващук).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо зниження податкового навантаження) (р.№6166, н.д. О.Ляшко, І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо зменшення ставок ввізного мита на модулі оброблення телесигналу та інші електронні модулі) (р.№5443, н.д. С.Курпіль  та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України у зв’язку з приєднанням України  до Конвенції про тимчасове ввезення (р.№4646, н.д. М.Катеринчук та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про процедуру підготовки проекту нової редакції Конституції України (р.№2245, н.д. Т.Стецьків та ін.).

Проект Постанови про повернення до розгляду проекту Закону України про внесення зміни до Конституції України (щодо обмеження депутатської недоторканності) (р.№1375від 18.01.2008) (р.№1375/П1, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про порядок підготовки і затвердження нової редакції Конституції України (р.№5502, н.д. А.Матвієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо звернення стягнення на предмет іпотеки на підставі виконавчого напису нотаріуса) (р.№5039, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№4100, друге читання). 

Проект Закону про державну реєстрацію актів цивільного стану (р.№2673, повторне друге читання).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про конституційне судочинство в Україні" (р.№5224, н.д. О.Єфремов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про затвердження змін до статті 22 Конституції Автономної Республіки Крим щодо строку повноважень   Верховної Ради Автономної Республіки Крим" (щодо строку повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим п'ятого скликання)" (р.№5464, н.д. В.Шемчук).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

31 березня 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про обрання суддів.

Про звільнення суддів.

Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (р.№0893, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо обов'язковості внесення судових рішень до Єдиного державного реєстру) (р.№3214, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання Рішень Конституційного Суду України стосовно роботи Вищої ради юстиції)  (р.№6169, н.д В.Колесніченко).

Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Кодексу адміністративного судочинства України (р.№2213, друге читання).           

Проект Закону про внесення змін до статті 219 Цивільного процесуального кодексу України (щодо терміну розгляду заяви про виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні) (р.№1090, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально - процесуального кодексу України щодо підсудності окремих справ (р.№4636, н.д А.Портнов, В.Пилипенко).

 

Інші питання

Щодо звернення судді  Конституційного Суду України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 15.00)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування дозвільних процедур (р.№3005, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб'єктів господарювання (р.№4286, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про космічну діяльність" (щодо удосконалення механізму нормативно-правового регулювання) (р.№4768, друге читання).

Проект Закону про індустріальні (промислові) парки (р.№3071, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо суб'єктів господарювання) (р.№4838, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо захисту прав суб'єктів підприємницької діяльності) (р.№4415, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№4815, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу в Україні  (р.№5349, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№6153, н.д. Н.Королевська  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо узгодження окремих положень) (р.№6214, н.д. В.Коновалюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про особливості оподаткування у період виходу економіки України зі стану фінансової кризи |(р.№4550,  н.д. Ю.Новікова).

Проект Закону про запровадження мораторію на перевірки суб'єктів підприємницької діяльності та внесення змін до Закону України "Про державну податкову службу в Україні" (р.№4551, н.д. Ю.Новікова).

 

Інші питання

Про стан справ та перспективи законодавчого врегулювання в автомобілебудуванні.

Затвердження плану роботи робочих груп.

 

 

  

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

                                

Проект Закону про внесення змін до статей 237, 238 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо приведення у відповідність до Закону України "Про Конституційний суд України") (р.№6110, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обов’язку депутата захищати суверенітет України) (р.№5100, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Постанови про направлення депутатського запиту групи народних депутатів України Президенту України щодо необхідності невідкладного направлення Президентом України подання до Верховної Ради України на звільнення з посади Голови Національного банку України Володимира Стельмаха у зв‘язку із закінченням строку повноважень (р.№5414, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів незаконної діяльності посадових осіб ДП "Ровенькиантрацит" та інших державних підприємств вугільної промисловості, які завдали збитків державі в особливо великих розмірах (р.№6195, н.д. В.Ландік).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки дотримання Конституції України та законів України Президентом України Ющенком В.А. під час присвоєння звань, нагородження державними нагородами України та призначення на посади (р.№6156, н.д. К.Куликов).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів розкрадання мільйонних сум бюджетних коштів керівництвом Державного комітету України з державного матеріального резерву (р.№6181, н.д. І.Рибаков, В.Лук’янов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо строків повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів) (р.№4177, н.д. І.Кириленко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.М.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань: "Про стан свободи слова у регіональних засобах масової інформації" (р.№5452, н.д. Г.Герман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін  та доповнень до деяких законів України (щодо приведення у відповідність з Європейською конвенцією про транскордонне телебачення) (р.№5534, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав журналістів на збір інформації та збереження в таємниці її джерела) (р.№2644, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо скасування вікових обмежень, які передбачені стосовно кандидатів на посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, та уточнення окремих положень) (р.№4454, н.д. В.Павленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони шахрайства у засобах масової інформації) (р.№5176, н.д. С.Міщенко, Г.Герман).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про організацію парламентських слухань з питань інформаційної безпеки (р.№4501, н.д. Ю.Костенко та ін.).

 

Інші питання:

Про термін повноваження членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

30 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 

Проект Закону про внесення доповнення до статті 37 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо страхування учасників змагань (р.№5137, н.д. Є.Суслов).

Проект Закону про внесення зміни до статті 143 Сімейного кодексу України (щодо обов’язку батька забрати дитину з пологового будинку) (р.№6007, н.д. Ю.Мірошниченко).

                                

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№6153, н.д. Н.Королевська та ін.).

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

31 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги по частковому безробіттю (р.№5491-1, н.д. А.Сенченко).

Проект Постанови про звіт голови Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду Сторчака С.О. про стан справ щодо виробничого травматизму  (р.№6030, н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо святкових і неробочих днів) (р.№6048, н.д. П.Симоненко, П.Цибенко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення обсягів дохідної частини бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування в умовах подолання наслідків світової фінансової кризи) (р.№6115, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування (щодо посилення платіжної дисципліни стосовно сплати внесків до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування) (р.№6116, н.д. О.Шевчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 43 і 48 "Гірничого Закону України" (р.№5545, н.д.Є.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до статті 173 Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за порушення трудового договору) (р.№5441, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування) (р.№6114, н.д. О.Шевчук).

 

Інші питання:

            Інформація Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на заходи з охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних та шахтобудівельних підприємствах, у тому числі дегазацію вугільних пластів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 14.30)

31 березня 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо запобігання протиправному користуванню кінцевим обладнанням телекомунікацій) (р.№2268, н. д. Г.Москаль).

Проект Закону про захист прав авіапасажирів у разі відмови в посадці, скасування  або затримки їхнього рейсу (р.№5195, н. д. О.Фельдман, О.Гейман).  

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про транзит вантажів" (щодо митного оформлення) (р.№4270, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України у сфері перевезення небезпечних вантажів (р.№4251, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про автомобільні дороги" (щодо отримання дозволу на розташування об’єктів дорожнього сервісу) (р.№5041, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування державного технічного огляду транспортних засобів (р.№5066, н. д. А.Гриценко).

Проект Закону «Про використання відкритого програмного забезпечення в органах державної влади та органах місцевого самоврядування» (р.№4704, н. д. Є.Царьков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№4815, н. д. А. Гриценко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо можливих порушень чинного законодавства України з боку посадових осіб Державного підприємства "Дельта Лоцман" м.Миколаїв (р.№5203, н.д. Р.Забзалюк, В.Вечерко).

Проект Постанови про відзначення 150 – ої річниці від часу заснування української залізниці (р.№5024, н. д. А.Шкіль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо посилення соціального захисту моряків) (р.№5366, н.д. О.Радковський, М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (р.№2513, н. д. Г.Москаль, С.Василенко).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на шосту сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.00)

 

31 березня  

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

            Пропозиції Президента України  до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" (р.№3062).

            Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про страхування" (щодо відміни вимоги про здійснення перестрахування лише в країнах - членах СОТ) (р.№6192, н.д. О.Клименко, Ю. Полунєєв).

 

 

Інші питання:

            Про проведення слухань у Комітеті: "Стратегічні засади подальшого розвитку законодавчої бази фондового ринку України з урахуванням викликів фінансово-економічної кризи".

 

 

 

Головне організаційне управління

30 березня 2010 р.