ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 29 червня  – 2 липня 2010 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності" (щодо об'єктів, пов'язаних з проведенням чемпіонату Європи 2012 року з футболу) (р.№6405, н.д. О.Зац, І.Прасолов).

Проект Закону про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів (р.№0960,  друге  читання).

Проект Закону про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів (р.№4680,  друге читання).

Проект Закону про доповнення Закону України "Про охорону земель" щодо видачі та анулювання спеціальних дозволів на зняття та перенесення ґрунтового покриву  (р.№4528, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України» (щодо створення сприятливих умов для забезпечення аграрного сектору нафтопродуктами) (р.№6566, н.д. Г.Калетнік).

Проект Постанови про визнання аграрної освіти та науки пріоритетним напрямком розвитку освіти та науки України (р.№6494, н.д. Г.Калетнік).

Проект Податкового кодексу України  (р.№6509, друге   читання).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України  (р.№6495,  друге  читання).

Проект Закону про державний земельний банк України  (р.№4337, н.д. Р.Ткач).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

30 червня

 

Інші питання:        

 

            Про стан реалізації окремих положень Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" та підготовку до другого читання проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заходів стимулювання будівництва соціального житла (р.№2106).

            Про результати роботи робочої групи з опрацювання питання спрощення дозвільно-погоджувальних процедур на будівництво та прийняття в експлуатацію об’єктів містобудування.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

30 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про порядок продажу на аукціоні об’єктів комунальної власності територіальних громад міст, селищ, сіл (р.№6394, н.д. Я.Джоджик).

             Проект Закону про внесення змін до статей 19 та 43 Закону України "Про охорону праці" (щодо штрафних санкцій) (р.№6134, н.д. В.Коновалюк).  

            Проект Закону про внесення змін до статті 27 Закону України "Про статус народного депутата України" щодо проведення огляду особистих речей і багажу народного депутата України (р.№6381, н.д. В.Кисельов).

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав пенсіонерів на справедливу оцінку одного року страхового стажу) (р.№6460, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав пенсіонерів на регулярне осучаснення пенсії) (р.№6461, н.д. Г.Самофалов).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ______________________________________________________________________

 

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 08.30)

 

29 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про засади внутрішньої і зовнішньої політики (р.№6451, друге читання).

 

30 червня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Верховної Ради України щодо призначення позачергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (р.№6524, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про адміністративні послуги (р.№6199, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про всеукраїнський референдум (р.№6278, друге читання).

 

Інші питання:

 

Про формування складу Робочої групи Комітету з підготовки законопроекту щодо порядку вирішення питань адміністративно-територіального устрою.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прибережних захисних смуг (р.№2642, повторне друге читання).

Проект Закону про регулювання обсягу антропогенних викидів та поглинання парникових газів (р.№4750, н.д. В.Скубенко).

Проект Закону про екологічний ринок України (р.№5166, н.д. С.Пашинський).

Проект Закону про парникові гази (р.№5425, н.д. О.Шевчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення охорони родючості грунтів) (р.№6346-1, н.д. І.Кириленко та ін.).

Проект Закону про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України (р.№6419, н.д. Ю.Одарченко, В.Бондаренко).

Проект Містобудівного кодексу України (р.№6400, н.д. Ю.Сербін та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

 

29 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо кількості учасників товариства з обмеженою відповідальністю) (р.№2059, н.д. О.Черноморов, Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про господарські товариства (р.№3285, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" (про заборону приватизації приміщень, де розміщаються бібліотеки, книгарні та державні видавництва) (р.№5449, н.д. Ю.Костенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо підприємств, які у своїй діяльності використовують ядерну енергію) (р.№6413, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про аудиторську діяльність" (щодо вдосконалення окремих положень) (р.№3662, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про співробітництво під час здійснення контролю осіб, товарів і транспортних засобів, які перетинають українсько-польський державний кордон, підписаної 25 червня 2001 в м.Києві (р.№0167,  КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо використання податкових інструментів стимулювання інноваційної діяльності) (р.№5402, н.д. Ю.Самойленко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої" (щодо виокремлення ставок на інші зброджені напої та їх уточнення) (р.№6508,  н.д. Є.Царьков).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо розгляду скарг) (р.№4285,  н.д. В.Бондик).

            Проект Закону про внесення змін до статті 272 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо осіб, які не можуть бути допитані як свідки) (р.№4315, н.д. О.Стешенко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відшкодування шкоди при звільненні особи від кримінальної відповідальності чи покарання) (р.№4486, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони вилучення ділянок суші і водного простору зі складу земель природно-заповідного фонду  (р.№5125, н.д. А.Семинога).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціальних гарантій для молоді, інвалідів та інших малозахищених верств населення (р.№5299, н. д. А.Яценко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо вдосконалення механізму діяльності) (р.№6216, н.д. Ю.Воропаєв, В.Мальцев).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження системи електронної державної реєстрації суб'єктів господарювання) (р.№6261, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення боротьби з браконьєрством" (р.№3003)

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порушення законодавства про захист інформації про особу (персональних даних) (р.№5438, н.д. Р.Зварич).

            Проект Закону про внесення змін до статті 255 Кримінального кодексу України щодо посилення покарання організаторів та керівників злочинних організацій (р.№5369, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо виклику до суду потерпілого та оголошення показань свідка та потерпілого) (р.№6341, н.д. С.Міщенко).

            Проект Закону "Про внесення змін до статей 78 і 79 Кримінального кодексу України (щодо звільнення від відбування покарання з випробуванням) (р.№6232, н.д. В.Мойсик).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності службових осіб за перешкоджання підприємницькій діяльності (р.№6353, н.д. С.Соболєв та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо запровадження додаткового покарання) (р.№6209, н.д. Г.Смітюх).

            Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про міліцію" (щодо  вимог до осіб, які приймаються на службу до міліції) (р.№6418, н.д. В.Деревляний).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочини проти дітей) (р.№3558, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за правопорушення відносно дітей) (р.№2327, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо підроблення документів, печаток, штампів та бланків) (р.№6308, н.д. В.Шемчук).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення заходів по захисту тварин від жорстокого поводження) (р.№5485, н.д. В.Голуб та ін.).

            Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування випадків цензури у засобах масової інформації, тиску на свободу слова в Україні та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (р.№6540, н.д. А.Шевченко).

            Проект Постанови про встановлення мораторію на усиновлення іноземцями та особами без громадянства дітей – громадян України (р.№6541, н.д. В.Швець, В.Малишев).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Додаткове фінансування на виконання Проекту реабілітації гідроелектростанцій) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Листа-додатка №1 до Угоди про позику (щодо фінансових та економічних даних) та Листа-додатка №2 до Угоди про позику (щодо показників моніторингу та оцінки) (р.№0169, Президент України).

Проект  Закону про ратифікацію Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних та Додаткового протоколу до Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних стосовно органів нагляду та транскордонних потоків даних (р.№0170, Президент України).

Проект Закону про приєднання до Конвенції про торгівлю зерном (р.№0166, КМУ).

Проект Закону про прилеглу зону України (р.№5014, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України  і Урядом Республіки Польща про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про співробітництво під час здійснення контролю осіб, товарів і транспортних засобів, які перетинають українсько-польський державний кордон, підписаної 25 червня 2001 в м.Києві (р.№0167, КМУ).

 

Інші питання:

 

            Про деякі зміни у складі постійних делегацій Верховної Ради України у міжпарламентських інституціях та українських частин міжпарламентських комісій та асамблей Верховної Ради України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення 145-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького (р.№6561, н.д. В.Карпук та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Банкова, 6-8, другий поверх, кінозал, о 15.00)

 

30 червня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті: “Стан та проблеми реалізації Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність та шляхи його вдосконалення”.

 

30 червня, о 17.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі" (щодо охорони прав на секретні винаходи і корисні моделі) (р.№2750, н.д. С.Давимука).

            Проект Закону про заборону використання в Україні генетично модифікованих організмів (р.№5286, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про проголошення території України вільної від генетично модифікованих організмів (ГМО) (р.№5286-1, н.д. В.Даниленко).

            Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на  тему: "Стратегія інноваційного розвитку України на 2010-2020 роки в умовах глобалізаційних викликів" (р.№5421, друге читання).

            Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Запровадження 12-річної загальної середньої освіти в Україні: проблеми та шляхи їх подолання".

            Про затвердження Рекомендацій круглого столу на тему: "Яким має бути сучасний підручник з історії України? (концептуальні засади, стан викладання та проблеми підручникотворення з навчальної дисципліни "історія України")".

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (щодо підвищення рівня першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки) (р.№6497, н.д. В.Полохало).

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (р.№4071, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 20 Закону  України "Про Кабінет Міністрів України"  (щодо врегулювання порядку призову на навчальні збори військовозобов’язаних) (р.№6478, КМУ).

Проект Закону України "Про засади відновлення та розвитку Українського козацтва, козацькі організації та їх об’єднання" (р.6432, н.д. С.Аржевітін, Ю.Мірошниченко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування законності підписання Президентом України Януковичем В.Ф. Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України та перевірки дотримання  Російською Федерацією базових угод про тимчасове перебування Чорноморського флоту Російської Федерації  на території України (р.№6333, н.д. Б.Тарасюк, О.Білорус).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між КМУ і Урядом Республіки Польща про внесення змін до Угоди між КМУ і Урядом Республіки Польща про співробітництво під час здійснення контролю осіб, товарів і транспортних засобів, які перетинають українсько-польський державний кордон, підписаної 25 червня 2001 р. в м. Києві (р.№0167, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб (щодо заборони обмеження руху транспортних засобів) (р.№6486, н.д. М.Катеринчук). 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.М.Грушевського, 5, зала №5, о 14.30)

 

30 червня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (нова редакція) (р.№6495, друге читання).

            Проект Податкового кодексу України (р.№6509. друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України стосовно набуття права на вчинення певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства (р.№6479, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення дозвільних процедур (р.№6220, н.д. К.Ляпіна).

            Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин та причин неефективного використання Міністерством охорони здоров’я України та підпорядкованими йому структурами державних коштів при здійсненні централізованих закупівель лікарських засобів, лікувально-діагностичного обладнання та виробів медичного призначення (р.№6481, н.д. Ю.Гайдаєв та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про засади функціонування ринку природного газу  (р.№6564, КМУ).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (щодо модернізації, реконструкції та будівництва об'єктів у сфері теплопостачання)  (р.№4765, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо поширення дії Закону також на шахтарів нерудних та розсипних родовищ) (р.№4314, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Податкового кодексу України (р.№6509, друге читання).  

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Додаткове фінансування на виконання Проекту реабілітації гідроелектростанцій) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Листа-додатка №1 до Угоди про позику (щодо фінансових та економічних даних) та Листа-додатка №2 до Угоди про позику (щодо показників моніторингу та оцінки) (р.№0169, Президент України).  

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо передачі автомобілів, отриманих інвалідами (дітьми-інвалідами) у вигляді гуманітарної допомоги (р.№6266, н.д. В.Кравчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу" (щодо безоплатного поховання батьків та вдів загиблих воїнів)  (р.№4283, н.д В.Коновалюк).

 

Інші питання:

 

Актуальні проблеми соціального захисту ветеранів та інвалідів з числа воїнів-інтернаціоналістів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

29 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування (р.№6517,  Президент України).

 

Інші питання:

 

Про хід підготовки Проекту Податкового кодексу України до другого читання  (р.№6509).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

30 червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну підтримку Української Спільноти за кордоном  (р.№6047, н.д. О.Білозір).

Проект  Постанови про направлення проекту Закону України про мирні зібрання (реєстр.№2450) до Європейської комісії за демократію через право (Венеціанської комісії) для проведення експертизи (р.№2450/П, н.д. Г.Москаль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Українці в світі" (7 липня 2010 року) (р.№6513, н.д. П.Ющенко).

 

Інші питання:

 

Про підсумки комітетських слухань щодо обговорення законопроекту "Про порядок організації і проведення мирних зібрань".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 14.30)

 

29 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму державної реєстрації припинення акціонерного товариств (р.№2260, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні" (щодо продовження терміну дії заходів державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні)  (р.№5548, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу в Україні (р.№5349, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо діяльності банків тканин та клітин людини) (р.№5196,  друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Податкового кодексу України (р.№6509, друге читання).

 

Інші питання:

 

            Про хід підготовки парламентських слухань: "Економічні реформи: реальність та очікування українського бізнесу"

Інформація про виїзне засідання Комітету у м.Славутичі.

Про результати засідання робочої групи по законодавчому врегулюванню проблемних питань підприємств військово-промислового комплексу.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.М.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення гарантій свободи слова в Україні та протидії цензурі) (р.№6447-1, н.д.О.Кондратюк).

Проект Закону про заборону анулювання ліцензій на мовлення та позбавлення права власності на телерадіоорганізацію (р.№6511, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо припинення зловживання правом Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення) (р.№6512, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про реформування державної та комунальної преси (р.№6468, н.д. С.Курпіль).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо реклами алкогольних напоїв та пива) (р.№1014-2, н.д. М.Томенко, А.Шевченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо обмеження реклами лікарських засобів) (р.№5339-1, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо рекламування лікарських засобів) (р.№5339-2, н.д. І.Геращенко, О.Герасим’юк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

 

Інші питання:

 

Про Рекомендації Комітету за звітом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про державну підтримку розвитку фізичної культури і спорту, спортивної діяльності, державної молодіжної політики (р.№6526, н.д. П.Костенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про оздоровлення і відпочинок дітей" (щодо дітей з інвалідністю) (р.№6498, н.д. У.Мостіпан).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей" (нова редакція) (р.№6510, КМУ).

 

Інші питання:

 

            Про звернення центральних рад фізкультурно-спортивних товариств "Україна", "Колос", "Динамо", "Спартак".

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про збір та облік єдиного соціального внеску (р.№6525, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо строків виплати заробітної плати) (р.№4749, друге читання).

Проекту Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо тривалості робочого дня (зміни) (р.№4682, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до статей 35 та 38 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо окремих прав та обов'язків платників страхових внесків) (р.№6277, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо пільг по сплаті державного мита) (р.№6506, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про заходи стосовно ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

30 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про фінансову підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№5073, н.д. Б. Губський).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" щодо впорядкування оплати праці членів Правління Національного банку (на заміну) (р.№5269, н.д. В. Швець та ін.).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 32 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (щодо врегулювання питань обміну та збереження інформації у рамках міжнародного співробітництва у сфері регулювання ринків фінансових послуг) (р.№6484, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Додаткове фінансування на виконання Проекту реабілітації гідроелектростанцій) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Листа-додатка №1 до Угоди про позику (щодо фінансових та економічних даних) та Листа-додатка №2 до Угоди про позику (щодо показників моніторингу та оцінки) (р.№0169, Президент України).

 

Інші питання:

 

            Про погодження проекту Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку надання та використання державної фінансової допомоги фінансовим установам".

 

            Головне організаційне управління

25 червня 2010 р.