ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1 – 4 лютого 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

1 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про ветеринарну медицину" (щодо переоформлення та видачі дубліката дозволу) (р.№7187, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про захист рослин" (р.№4593, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо декларування наявності цукру) (р.№6380).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо земель сільськогосподарських науково-дослідних установ і навчальних закладів) (р.№7531, н.д. Г.Калетнік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо створення регульованого ринку цукру) (р.№7191, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи" (р.№7323, н.д. В.Келестин, І.Сідельник).

 Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про ветеринарну медицину" (щодо виробництва та обігу ветеринарних препаратів) (р.№7377, КМУ).

Проект Закону про аграрні палати в Україні (р.№7190, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу) (р.№7008, н.д. Ю.Одарченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань створення та діяльності фермерських господарств (р.№7512, КМУ).

Проект Закону про сільськогосподарську обслуговуючу кооперацію (р.№7018, н.д. І.Заєць).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про засади запобігання і протидії корупції в Україні (р.№7487, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про міський електричний транспорт" (щодо впровадження Типового договору про організацію надання транспортних послуг) (р.№7050, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку розрахунків за житлово-комунальні послуги та підвищення якості їх надання (р.№7099, н.д. Н.Королевська).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№7315, н.д. С.Павленко).

 

Інші питання:

           

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

2 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про кредитні рейтинги та діяльність рейтингових агентств (р.№7472, н.д. О.Плотніков).

Проект Закону про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи" (р.№7323, н.д. В.Келестин та ін.).

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (всього 24 законопроекти).

 

 Інші питання:

 

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ______________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про місто Харків (р.№2512, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих повноважень Центральної виборчої комісії) (р.№5482, н.д. Ю.Кармазін).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скорочення переліку державних нагород, розширення обсягу прав нагороджених осіб, встановлення обмежень у нагородженні державними нагородами певних суб’єктів) (р.№7345, н.д. С.Власенко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо унормування чисельності керівного складу) (р.№7181, н.д. А.Гриценко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо обмеження у проведенні передвиборної агітації) (р.№3529, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про політичні партії в Україні" (щодо звітності партій за політичні та передвиборні програми) (р.№1467, друге читання).

 

Інші питання:

 

Про відповідь Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова на звернення Комітету щодо проекту Закону про великий Державний Герб України.

Про обговорення рішення Верховної Ради Автономної Республіки Крим з питання про внесення змін до статті 93 Конституції України (щодо надання Верховній Раді АРК права законодавчої ініціативи у Верховній Раді України).

Про узагальнену інформацію центральних органів виконавчої влади за друге півріччя 2010 року щодо стану виконання рекомендацій парламентських слухань "Про законодавчі аспекти регіональної політики та місцевого самоврядування".

Про інформацію робочої групи Комітету щодо пропозицій до законів України "Про статус депутатів місцевих рад" та "Про місцеве самоврядування в Україні".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№7315, н.д. С.Павленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" щодо зони антропогенних ландшафтів (р.№7421, н.д. І.Рибаков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 33 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо регулювання чисельності великих бакланів) (р.№5283, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тваринний світ" (щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством) (р.№6458-1, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах (р.№2443, друге читання).

 

Інші питання:

 

Про лист Рахункової палати України щодо знешкодження вибухонебезпечних предметів та залишків хімічної зброї в районі міст Севастополя і Керчі.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

1 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" щодо вдосконалення механізму діяльності акціонерних товариств" (р.№6216).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання відчуженню об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№4552).

Пропозиції Президента України до Закону "Про збереження оздоровчих закладів, що знаходяться в державній та комунальній власності" (р.№6436).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до законів України "Про здійснення державних закупівель" та "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні" (р.№7348).

Пропозиції Президента України до Закону "Про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу товариства з обмеженою відповідальністю "Херсонський машинобудівний завод" (р.№4530).

Проект Закону про особливості здійснення закупівель за державні кошти телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв'язку та послуг доступу до Інтернету) (р.№7363, н.д. Ю.Мороко, В.Корж).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

2 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про внесення змін та доповнень до Постанови Верховної Ради України "Про питання вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО)" (щодо вступу України до військово-політичних союзів) (р.№6420, н.д. А.Яценюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (щодо фінансового моніторингу діяльності професійних учасників фондового ринку) (р.№7051, КМУ).

Проект Закону про підвищення конкурентоспроможності підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексів (р.№7056, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо інформації про харчову продукцію) (р.№7093, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інсайдерської інформації (р.№7330, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про кінематографію" (щодо забезпечення реалізації окремих положень Конвенції про права дитини) (р.№6223, н.д. О.Кондратюк).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про ветеринарну медицину" (щодо виробництва та обігу ветеринарних препаратів) (р.№7377, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інформацію" (щодо мови) (р.№2546, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про заборону звуження сфери застосування української мови (р.№6300, н.д. В. Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (р.№7221, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо вдосконалення процедури закупівель послуг з наукових досліджень і розробок) (р.№7383, н.д. В.Каплієнко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо здійснення закупівель технічних та інших засобів реабілітації) (р.№7301, н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо розгляду скарг) (р.№4285, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до статті 122 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо реалізації права на пенсію осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі) (р.№6382, н.д. У.Мостіпан).

Перелік законопроектів, які не належать до сфер, правовідносини в яких регулюються правом Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами Світової організації торгівлі (СОТ) та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 138 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за незаконну лікувальну діяльність) (р.№7189, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 34 Кримінально-процесуального кодексу України (про підсудність кримінальних справ щодо суддів) (р.№6161, н.д. О.Шустік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вилучення деяких обставин, що виключають участь у справі захисника) (р.№7400, н.д. Г.Задирко, В.Каплієнко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо забезпечення моніторингу дотримання прав людини) (р.№7217, н.д. В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення (р.№7483, н.д. В.Бевз).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення заходів по охороні природи (р.№7322, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" щодо вдосконалення системи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ (р.№7547, н.д. В.Малишев).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо охорони дитини) (р.№7390, н.д. В.Малишев).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо захисту дитини від торгівлі людьми та експлуатації) (р.№7391, н.д. В.Малишев).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків) (р.№5171, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення механізму кримінальної відповідальності за шахрайство з фінансовими ресурсами (р.№5427, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення адміністративної відповідальності за порушення у сфері державної реєстрації) (р.№7254, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну податкову службу в Україні" (щодо структури податкової міліції) (р.№6682-1, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Про засудження висловлювань, які нівелюють внесок українського народу у перемогу над фашизмом у Другій Світовій війні" (р.№7493, н.д. І.Геращенко, О.Герасим’юк).

            Проект Закону про ратифікацію Європейської конвенції про усиновлення дітей (переглянутої) (р.№0191, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приєднання України до Протоколу про внесення змін до Міжнародної конвенції про спрощення та гармонізацію митних процедур" (р.№0192, Президент України).

            Проект Закону про приєднання України до Схеми сортової сертифікації насіння зернових культур, Схеми сортової сертифікації насіння кукурудзи та сорго Організації економічного співробітництва та розвитку (р.№0193, Президент України).

            Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0201, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№7496, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №174 1993 року про запобігання великим промисловим аваріям (р.№0194, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №176 1995 року про безпеку та гігієну праці в шахтах (р.№0195, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про взаємне визнання прав та регулювання відносин власності від 11 серпня 1994 року (р.№0196, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Хорватія про морське торговельне судноплавство (р.№0199, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Бразилія про повітряне сполучення (р.№0200, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин з ЄС (зона вільної торгівлі) та Митним союзом" (13 квітня 2011 року) (р.№7432, н.д. М.Мартиненко, А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження максимального розміру пенсії та скасування грошової допомоги при виході на пенсію для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (р.№7374, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав" (щодо комплектування складу підрозділів) (р.№7415, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо соціального захисту студентів та викладачів духовних навчальних закладів) (р.№6123, н.д. В.Марущенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про кінематографію" щодо порядку видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів (р.№7029, н.д. І.Геращенко, О.Третьяков).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про професійних творчих працівників та творчі спілки" щодо переважного права творчих спілок на укладення договору оренди приміщень державної або комунальної власності (р.№7171, друге читання).

Проект Постанови про скасування заяви Президії Верховної Ради України від 15 червня 1992 року № 2446-XII про неправомірність Архієрейського Собору Української Православної Церкви, який проходив у Харкові 27-28 травня 1992 року (р.№7291, н.д. І.Вернидубов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про звання "Місто-герой" (р.№6016, н.д. Б.Дейч, О.Черноморов).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування під час будівництва Кафедрального собору у м. Києві) (р.№7441, н.д. О.Єдін, М.Зубець).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування під час будівництва Кафедрального собору УПЦ (МП) в м. Києві, Кафедрального собору УПЦ КП у м. Львові, Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ в м. Києві, Церкви святої Покрови УАПЦ в   м. Тернополі) (р.№7441-1, н.д. В.Яворівський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо мови судочинства і діловодства в судах) (р.№7466,
н.д. В.Кириленко, В.Мойсик).

 

Інші питання:

 

Про проект Рекомендацій парламентських слухань "Українці в світі".

Про зауваження та пропозиції фракцій до Переліку пам'ятних дат і ювілеїв у 2011 році.

Про Звіт Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення в Україні розвитку та застосування української мови.

Про підсумки виїзного засідання Комітету 22 грудня 2010 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону про внесення змін до  Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" (р.№4071).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України" (щодо удосконалення процедури утилізації військового майна) (р.№7048, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про гарантії держави щодо виконання рішень суду (р.№7562, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

2 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про основні засади державної політики у сфері профілактики травматизму невиробничого характеру (р.№7431, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до  Основ законодавства України про охорону здоров’я (щодо прискорення надання першої медичної допомоги в невідкладних та екстремальних ситуаціях) (р.№7359, н.д. О.Зарубінський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації чисельності перших заступників та заступників міністрів, керівників інших центральних органів виконавчої влади (р.№7508, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті  15 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо інформації про харчову продукцію)  (р.№7093, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

Інші питання:

 

Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади у сфері охорони здоров’я та пріоритетні напрями розвитку галузі на 2011 рік (за участю Міністра охорони здоров’я України та керівників центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується через Міністра охорони здоров’я України). 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування оплати послуг, які надаються суб'єктами природних монополій (р.№7420, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України з метою вдосконалення регулювання ринку комунальних послуг (р.№7276, н.д. В.Герасимчук та ін.).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

2 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціальних гарантій для молоді, інвалідів та інших малозахищених верств населення (р.№5299, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо особливостей усиновлення окремих категорій дітей (р.№7332, КМУ).

 

Інші питання:

 

Звіт про роботу Комітету за сьому сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

2 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну підтримку Української Спільноти за кордоном (р.№6047, н.д. О.Білозір).

 Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№6705, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" (щодо заборони вимагати довідку про несудимість та інші довідки, непередбачені законодавством) (р.№4776, н.д. О.Зарубінський).

 

 

            КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про  надання згоди на арешт (взяття під варту) судді.

Проект Закону про внесення змін до статті 130 Цивільного процесуального кодексу України (щодо скасування обов'язкового характеру попереднього судового засідання в цивільному судочинстві та необхідності оформлення його результатів самостійною ухвалою) (р.№6035, н.д Ю.Льовочкіна).

Проект Закону про внесення змін до статті 116 Господарського процесуального кодексу України (щодо порядку видачі наказу господарського суду) (р.№6040, н.д Ю.Мірошниченко).

.Проект  Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо звернення стягнення з окремих видів доходів) (р.№6144, н.д В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про третейські суди" (щодо забезпечення права на третейський розгляд) (р.№6367, н.д Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо мови судочинства і діловодства в судах)( р.№7466, н.д В.Кириленко, В.Мойсик).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про аукціони (р.№7002, н.д В.Лук’янов).

Проект Закону про внесення змін до статей 294 і 297 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо перегляду постанови судді у справі про адміністративне правопорушення) (р.№7089, н.д Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо допиту неповнолітніх потерпілих і свідків) (р.№7340, н.д Є.Суслов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав кредиторів та споживачів фінансових послуг (р.№7351, н.д Ю.В. Полунєєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо захисту дитини від торгівлі людьми та експлуатації) (р.№7391, н.д В.Малишев).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 15.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму державної реєстрації припинення акціонерного товариства (р.№2260, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо рибопромислової діяльності у водах за межами юрисдикції України) (р.№7022, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№7065, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (щодо переоформлення, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру) (р.№7176, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства про заборону грального бізнесу в Україні (р.№8024, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця (р.№7516, н.д. Н.Королевська, К.Ляпіна).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про деякі питання оптимізації системи оподаткування в Україні (р.№7257,  н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до підпункту 4 пункту 8 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо податкового навантаження на фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (р.№7302, н.д. А.Парубій).

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан промислової безпеки та охорони праці" (р.№7424,  н.д. В.Хара).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері інтелектуальної власності (р.№7526, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Кодексу України про надра щодо видобування підземних вод для технологічних потреб (р.№7559,  н.д. І.Палиця).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо сфери застосування Закону (р.№8010, н.д. В.Забарський).

Проект Закону про нормативно-правові акти (р.№7409-1, н.д. К.Ляпіна).

 

Інші питання:

 

Про виконання плану роботи Комітету за період сьомої сесії.

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо ліцензування мовлення) (р.№6596, н.д. О.Бондаренко, Ю.Мороко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення доступу осіб з вадами слуху до інформації (р.№6618, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо супроводження реклами лікарських засобів попередженням про загрозу самолікування) (р.№4708, друге читання).

Проект Закону про реформу державної та комунальної преси (р.№6468, н.д. С.Курпіль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заборони ліцензування та цензурування інформації, що розповсюджується мережею Інтернет) (р.№7327, н.д. О.Бондар та ін.).

 

Інші питання:

 

Про затвердження Рекомендацій комітетських слухань "Про реформування державної та комунальної преси", які відбулися 22 грудня 2010 р.

План роботи Комітету на восьму сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" щодо виплати допомоги при народженні дитини (р.№7521, Президент України).

Про проект Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Законодавче забезпечення та реальний стан дотримання прав дитини в Україні".

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо особливостей усиновлення окремих категорій дітей (р.№7332, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№0201, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення (р.№7496, Президент України).

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (щодо пільг для підприємств громадських організацій інвалідів та їх працівників) (р.№7354, н.д. А.Болюра, О.Шустік).

            Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" щодо строку набрання чинності (р.№7491, н.д. Н.Королевська).

            Проект Закону про забезпечення працездатності молоді першим робочим місцем зі звільненням роботодавця від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (р.№7347, н.д. А.Пінчук).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо узгодження їх норм з конвенцією МОП № 87 про свободу асоціації та захист права на організацію (щодо дотримання прав профспілок) (р.№7342, н.д. М.Волинець та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи (р.№7455, КМУ).

 

Інші питання:

 

            Про виконання плану роботи Комітету на сьому сесію.

            Звіт про роботу Комітету за період сьомої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.15)

 

2 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інсайдерської інформації (р.№7330, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про  страхування" (щодо відміни вимоги про здійснення перестрахування лише в країнах - членах СОТ) (р.№6192-д, друге читання).

 

 

 

Головне організаційне управління

1 лютого 2011 р.