ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1  – 4  березня  2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

 (вул. Грушевського, 18/2, кім. 11, о 14.00)

 

1 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону  про органічне виробництво  (р.№7003, друге  читання).     

Проект Закону про внесення змін до статті 119 Земельного кодексу України (щодо вдосконалення порядку набуття права на земельну ділянку за давністю користування)  (р.№4469, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 134 Земельного кодексу України (щодо земельних ділянок державної чи комунальної власності, які не підлягають продажу на конкурентних засадах)  (р.№4036, н.д. О.Шевчук).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до розділу XХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливості справляння податку на додану вартість з операцій з постачання та імпорту (р.№8116, н.д. В.Лук’янов та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про Митний тариф України" щодо ставки на деякі зернові культури (р.№8117, н.д. В.Лук’янов та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо інформації про харчову продукцію) (р.№7093, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо упорядкування діяльності та здійснення своїх функцій аграрним фондом (р.№8159, н.д. Т.Засуха).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

2 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (р.№8022, н.д А.Гриценко).

Проект Закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи (р.№7455, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про Звіт Кабінету Міністрів України про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік".

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (20 законопроектів).

           

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ______________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України  (щодо  додаткових  гарантій  реалізації  прав  територіальної громади у представницьких органах місцевого самоврядування) (р.№7256, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо заміщення депутатів, повноваження яких були достроково припинені) (р.№7027, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо строків реєстрації обраних народних депутатів України та заміщення народних депутатів України, повноваження яких були достроково припинені) (р.№7027-1, н.д. Ю.Кармазін).

Про встановлення і зміну меж м.Любомля Любомльського району Волинської області.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (р.№4780, н.д. З.Шишкіна).

 

Інші питання:   

 

Про рішення Одеської міської ради №197-XXIV від 26.07.2002 р. "Про адміністративно-територіальний поділ міста Одеси", №960-XXIV від 20.01.2003 р. "Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 26.07.2002 р. №197-XXIV від 26.07.2002 р. "Про адміністративно-територіальний поділ міста Одеси" у частині, що стосується меж адміністративних районів" та про пропозиції щодо внесення змін до електронного довідника "Україна. Адміністративно-територіальний устрій".

Про доручення Голови Верховної Ради України щодо підготовки проекту Постанови про зняття з розгляду проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження максимального розміру пенсії та скасування грошової допомоги при виході на пенсію для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (р.№7374) у зв’язку з його відкликанням народним депутатом України Д.Ветвицьким.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

2 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний земельний кадастр (р.№8077, н.д. В.Бевзенко та ін.).

 

Інші питання:

 

Про стан підготовки до парламентських слухань на тему: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (відповідно до Постанови Верховної Ради України від 2 грудня 2010 року №2733-VІ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

1 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану (р.№7378, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин (р.№7098, друге читання).

 Проект Закону про внесення змін до статей 55 та 252 Господарського кодексу України (щодо уточнення визначення суб'єктів господарювання) (р.№6347, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо зміни переліку об'єктів оренди з метою мінімізації впливу наслідків фінансової кризи) (р.№4384, н.д. В.Кравчук).

Проект Закону про облік та технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, права на які підлягають державній реєстрації (р.№2788, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо кількості учасників товариства з обмеженою відповідальністю) (р.№2059, друге читання).   

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спільної діяльності (р.№5328, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" (про заборону приватизації приміщень, де розміщаються бібліотеки, книгарні та державні видавництва) (р.№5449, повторне друге читання).

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а   кімн.620, 15.00)

2 березня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про акціонерні товариства"(щодо випуску акцій)  (р.№7509, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель (р.7532, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення регулювання у сфері захисту економічної конкуренції) (р.7419, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг установами виконання покарань та слідчими ізоляторами) (р.№7494, н.д. В.Грицак).

Проект Закону про території пріоритетного розвитку (р.№7255, н.д. О.Тищенко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вилучення деяких обставин, що виключають участь у справі захисника) (р.№6597, н.д. Г.Задирко, В.Каплієнко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо приведення кримінального законодавства України у відповідність із нормами міжнародного права) (р.№7164, н.д. В.Швець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" щодо українських депозитарних розписок (р.7462, н.д. Ю.Полунєєв).

 Проект Закону про кредитні рейтинги та діяльність рейтингових агентств (р.7472, н.д. О.Плотніков).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Господарського кодексу України (щодо особливостей управління господарською діяльністю у комунальному секторі економіки) (р.7543, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин) (р.7518, н.д. С.Шевчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (щодо порядку передачі бази даних) (р.7519, н.д. О.Бондаренко, А.Шевченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо мови) (р.2545, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо використання мови) (р.2553, н.д. Ю.Гнаткевич).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

2 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за ухилення від відбування покарання) (р.№6681, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до статті 181 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за участь та організацію азартних ігор з використанням інформаційно-телекомунікаційних мереж та засобів зв'язку)  (р.№3204, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо Переліку майна, що не підлягає конфіскації за судовим вироком (р.№5216, н.д. Ю.Прокопчук, В.Деревляний).

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про міліцію" (щодо вимог до осіб, які приймаються на службу до міліції) (р.№6418, н.д. В.Деревляний).  

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення кримінальної та адміністративної відповідальності за злочини та інші правопорушення у сфері службової діяльності" (р.№5428, н.д. В.Мойсик).  

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків) (р.№5170, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Пропозиції  Президента  України  до  Закону  "Про  внесення  зміни до статті 155
Кримінально-процесуального кодексу України щодо вдосконалення порядку взяття особи під варту" (р.№7084).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо злочинів проти життя, здоров'я, волі, честі та гідності особи) (р.№7110, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо порушення порядку вигулу домашніх тварин (собак) (р.№5126, повторне друге читання).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України" (щодо неприпустимості порушення прав і обмеження  соціальних гарантій громадян при укладенні міжнародних договорів) (р.№8040, н.д. А.Павловський, О.Сочка).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України "Про співробітництво між Україною та Європейським Союзом у візовій сфері" (р.№7504, н.д. Б.Тарасюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення прав дитини на свободу пересування) (р.№7522, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення конституційних прав на отримання пенсії громадянами України, які перебувають за кордоном) (р.№6695, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення виконання Рішення Конституційного Суду України №25-рп/2009 про необхідність приведення у відповідність до Конституції України положень законів, що регламентують виплату пенсій пенсіонерам, які постійно проживають у державах, з якими Україною не укладено відповідного міжнародного договору) (р.№6695-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту (р.№7252, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про професійних творчих працівників та творчі спілки" щодо переважного права творчих спілок на укладення договору оренди приміщень державної або комунальної власності (р.№7171, друге читання).

Проект Постанови про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2011 році (р.№8122, н.д. В.Ландік та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф" (щодо оподаткування імпортованих товарів для видавничої діяльності) (р.№8096, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про розгляд пропозицій МПА СНД щодо розробки програми проведення поїздки "Останній шлях Тараса Шевченка" у травні 2011 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

 (вул. Садова, 3а, кімн. 1224, о 15.00)

 

2 березня

                                                 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про виробництво військової техніки (р.№7520, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" (щодо контролю Верховної Ради України над Службою безпеки України) (р.№7551, н.д. О.Скибінецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державний кордон України" щодо закріплення правового статусу та режиму прилеглої зони України (р.№7407, н.д. Л.Кожара).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про доповнення статті 5 Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (р.№7517, н.д. Г.Москаль).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо клінічних випробувань лікарських засобів (р.№7054, друге читання).

Проект Закону про регулювання питань щодо допоміжного материнства та забезпечення державними гарантіями рівних прав та можливостей матерів (р.№4647, н.д. В.Каплієнко, Г.Задирко).

Проект Закону про профілактику захворювань, спричинених вживанням висококалорійної їжі з низьким вмістом корисних речовин (р.№4820, н.д. О.Сочка).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: «Про сучасний стан і перспективи розвитку фармацевтичної галузі України» (18 травня 2011 року) (р.№8073, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення дозвільних процедур (р.№6220, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі сумішами для куріння і речовинами для ароматизації повітря) (р.№7456, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про оголошення природних територій міста Слов’янська Донецької області курортом державного значення (р.№7533, КМУ).

Проект  Постанови  про  відзначення  130-річчя  з  дня     народження видатного українського вченого-медика О.О.Богомольця (р.№8049, н.д. В.Карпук та ін.).

Проект Закону про гарантії держави щодо виконання рішень суду (р.№7562, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про роль Національної академії медичних наук України у забезпеченні реформи системи медичного обслуговування в Україні.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" (щодо вдосконалення системи тарифоутворення на електроенергію, яка виробляється з біогазу) (р.№8028, н.д. О.Горошкевич).

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан та перспективи видобутку вуглеводнів в Україні та запровадження державної монополії на цю діяльність" (12 січня 2011р.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" (щодо розрахунків за ядерне паливо для АЕС України) (р.№8119, КМУ).

 

             

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

2  березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Стан дотримання законодавства у сфері соціального забезпечення громадян похилого віку" (20 квітня 2011 року) (р.№8098, н.д. М.Катеринчук).

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Стан проведення пенсійної реформи та шляхи  її вдосконалення".

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про гарантії держави щодо виконання рішень суду (р.№7562, КМУ).

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про спеціальну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини "Стан дотримання та захисту прав дитини в Україні" (р.№8105, н.д. П.Костенко).

Проект Постанови про щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні (р.№8109, н.д. Е.Павленко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про недопущення погіршення пенсійного забезпечення громадян України (р.№8042, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про встановлення мораторію на підвищення пенсійного віку для жінок (р.№8042-1, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення прав дитини на свободу пересування) (р.№7522, н.д. С.Власенко).

 

Інші питання:   

 

Про направлення на науково-правову експертизу проекту Постанови про Заяву Верховної Ради України "До 65-ї річниці Нюрнбергського трибуналу над фашистськими злочинцями" (р.№7405, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

2  березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції (р.№7408,  КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Цивільного кодексу України (щодо визначення понять житлова і загальна площа) (р.№7564, н.д. О.Зарубінський).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо звернення стягнення на предмет іпотеки на підставі виконавчого напису нотаріуса) (р.№5039, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про введення мораторію на примусову реалізацію житла (р.№7485, н.д. Є.Волинець, М.Кравченко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо уточнення умов призначення допомоги при народженні дитини) (р.№8001, н.д. А.Пінчук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а, о 14.00)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Постанови ВРУ про визнання Постанови ВРУ від 31.03.2009 р. № 1210-VI "Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму державної реєстрації припинення акціонерного товариства" такою, що втратила чинність.

Про проект Постанови ВРУ про визнання Постанови ВРУ від 10.06.2009 р. № 1494-VI "Про прийняття за основу проекту Закону України про індустріальні (промислові) парки"  такою, що втратила чинність.

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження принципу державної реєстрації юридичних осіб на підставі модельного статуту (р.№8146, КМУ).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вдосконалення дозвільної системи у сфері господарської діяльності та застосування норм адміністративного права (р.№7413, повторне перше читання).

Проект Закону про  внесення змін до Закону України "Про державно-приватне партнерство" (щодо застосування закону) (р.№7436, н.д. О.Горошкевич)/

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо упорядкування міжнародних автомобільних перевезень) (р.№8029, н.д. В.Каплієнко).

 Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф" (щодо оподаткування імпортованих товарів для видавничої діяльності) (р.№8096, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування функцій органів державного нагляду в електроенергетиці (р.№8152, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності службових осіб за перешкоджання підприємницькій діяльності (р.№7535, н.д. Н.Королевська).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами) (р.№4510, друге читання).

           

            Інші питання:

 

Про звернення Державного підприємства "Спеціалізоване видавництво "Либідь" щодо сприяння у продовженні терміну оренди приміщень по вул. Пушкінській, 32-а  (відповідно до Закону України "Про посилення захисту майна редакцій засобів масової інформації, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження, творчих спілок").

Про затвердження робочої групи по підготовці до другого читання проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів) (р.№5164, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Про входження народних депутатів до складу підкомітетів.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про оголошення природних територій міста Слов‘янська Донецької області курортом державного значення (р.№7533, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" щодо інформування споживача туристичних послуг (р№7097, друге читання).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України щодо здійснення закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти для потреб, пов‘язаних з підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (8 квітня 2011 року) (р.№7523, н.д. М.Томенко).

           

Інші питання:   

 

Про результати аудиту використання коштів державного бюджету, виділених на реконструкцію стадіону Національного спортивного комплексу "Олімпійський".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення обсягів дохідної частини бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування в умовах подолання наслідків світової фінансової кризи) (р.№6115, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов'язкового державного соціального страхування (щодо посилення платіжної дисципліни при сплаті внесків до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування) (р.№6116, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статей 19 та 43 Закону України "Про охорону праці" (щодо штрафних санкцій) (р.№6134, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 121 Кодексу законів про працю України (щодо гарантій і компенсацій при службових відрядженнях) (р.№7183, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення порядку надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим верствам населення та покращення їх соціального захисту) (р.№7488, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо узгодження їх норм з Конвенцією МОП №87 про свободу асоціації та захист права на організацію (щодо дотримання прав профспілок) (р.№7342, н.д. М.Волинець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо порядку надання соціальної допомоги) (р.№8114, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо формування споживчого кошика (р.№7536, н.д. Н.Королевська).

Проект Постанови про відкликання  проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про колективні договори і угоди" щодо посилення правового та соціально-економічного захисту студентів (р.№6661, н.д. А.Пінчук).

Проект Постанови про відкликання  проекту Закону про забезпечення працездатної молоді першим робочим місцем зі звільненням роботодавця від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (р.№7347, н.д. А.Пінчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця (р.№7516, н.д. Н.Королевська, К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо державної допомоги на виховання дитини з трирічного віку до досягнення нею вісімнадцяти років) (р.№8039, н.д. А.Павловський, О.Сочка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування (р.№7497, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності службових осіб за перешкоджання підприємницькій діяльності (р.№7535, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" (щодо вдосконалення законодавства у сфері відшкодування матеріальної шкоди реабілітованим громадянам) (р.№7528, н.д. М.Кульчинський).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо строків звернення до суду) (р.№7467, н.д. О.Шустік, С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України" (щодо неприпустимості порушення прав і обмеження соціальних гарантій громадян при укладенні міжнародних договорів) (р.№8040, н.д. А.Павловський, О.Сочка).

Проект Закону про введення мораторію на примусову реалізацію житла (р.№7485, н.д. Є.Волинець, М.Кравченко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

2 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про першочергові заходи грошово-кредитної політики Національного банку України щодо відновлення економічного зростання в  Україні (р.№6575, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо іпотечних облігацій (р.№7107, друге читання).

 

 

Головне організаційне управління

25.02.2011 р.