ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 4  – 8 квітня  2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кім. 11, о 14.00)

 

5 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань створення та діяльності фермерських господарств (р.№7512, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення державної підтримки розвитку сільського господарства (р.№8324, н.д. Г.Калетнік).

Про розгляд листа Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України від 17.03.2011 р. до проекту Закону про органічне виробництво (р.№7003, друге читання).

            Про проект Постанови  про рекомендаціїї парламентських слухань на тему: "Земля в українській долі: ситуація у земельній сфері, законодавче забезпечення земельних відносин та практика його реалізації".

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не головний

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання деяких суперечливих питань) (р.№8217, н.д.  В. Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо надання державних пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам)  (р.№8126, н.д. Є. Кирильчук).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.330, о 14.30)

 

5 квітня

 

         І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  є головним:

 

Про статті 1, 11 і 12 розділ VII "Прикінцеві та перехідні положення" проекту Закону про засади запобігання і протидії корупції в Україні  (р.№7487, повторне друге читання).

 

6 квітня, о 15.00

 

         І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними" (р.№8158, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо арешту активів, що пов’язані з фінансуванням тероризму та стосуються фінансових операцій, зупинених відповідно до рішення, прийнятого на підставі резолюцій Ради безпеки ООН, та визначення порядку доступу до таких активів (р.№8224, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 369 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за дачу хабара) (р.№8197, н.д. В.Шевчук).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

6 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо законодавчих гарантій права на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг і спрощеного порядку її призначення (р.№8140,  н.д. Д.Ветвицький).

Проект Постанови про встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (р.№8155, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про додаткові заходи зниження негативного впливу офісних будівель на навколишнє середовище (р.№7515, н.д. К.Бондарєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний земельний кадастр (р.№8077, н.д. В.Бевзенко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Цивільного кодексу України (щодо визначення понять житлова і загальна площа) (р.№7564, н.д. О.Зарубінський). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

6 квітня        

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо надання державних пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам) (р.№8126, н.д. Є.Кирильчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію) (р.№8121, н.д. П.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо надання додаткової дотації з державного бюджету міському бюджету міста Києва на виплату стимулюючої муніципальної надбавки для працівників бюджетних установ міського підпорядкування) (р.№8190, н.д. К.Куликов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (30 законопроектів).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

6 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Про зміну і встановлення меж міста Хмельницького і Хмельницького району Хмельницької області.

Проект Закону про Державний Прапор України (р.№4782 н.д. Ю.Костенко та ін.).,

Проект Закону про великий Державний Герб України (р.№5118, н.д. О.Білозір, К.Ващук).

Проект Закону про Державний Гімн України (р.№8085, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо прохідного бар'єра) (р.№3109, н.д. С.Терьохін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо прохідного бар'єра) (р.№3109-1, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо проведення повторного підрахунку голосів) (р.№3331, н.д. Г.Задирко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний земельний кадастр (р.№8077, н.д. В.Бевзенко та ін.). 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 15.00)

 

4 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об'єктах благоустрою зеленого господарства м.Києва" (щодо сплати відновної вартості знесення зелених насаджень) (р.№8075, н.д. Г.Смітюх та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про тваринний світ" (щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством) (р.№6458-1, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо покращення охорони деяких
видів тварин, внесених до Конвенції 1979 року про охорону дикої
флори і фауни та природних середовищ існування в Європі)
(р.№4628,
н.д. А.Пшонка та ін.).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Французької Республіки про взаємодопомогу та співробітництво у галузі цивільного захисту населення (р.№0204, КМУ).

Проект Постанови про створення Державного музею-архіву народної культури українського Полісся (р.№8272, н.д. В.Яворівський та ін.).

 

Інші питання:

 

Рекомендації до парламентських слухань на тему: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту забезпечення виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами та аналізу впровадження системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту виконання програм, спрямованих на радіаційний і соціальний захист населення м.Жовті Води.

Про проекти постанов щодо відкликання законопроектів (№№7393, 7421).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

5 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" та інших законодавчих актів України (щодо відновлення на законодавчому рівні назви відкрите акціонерне товариство) (р.№8174, н.д. В.Богуслаєв, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо фізичних осіб та фізичних осіб - підприємців) (р.№2398, н.д. І.Горіна).

Проект  Закону  про внесення змін до Закону  України  "Про  угоди  про розподіл продукції" (щодо державних гарантій) (р.№7402, н.д. О.Горошкевич).

Проект Постанови про схвалення проекту Основних напрямів економічного, соціального та природоохоронного розвитку України до 2020 року (р.№0887, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання відчуженню об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (доопрацьований відповідно до Постанови Верховної Ради України №3040-VI  від 17.02.2011) (р.№4552).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (р.№2208, н.д. Є.Мармазов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Одеський припортовий завод") (р.№2209, н.д. Є.Мармазов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів) (р.№2217, н.д. Є.Мармазов, А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо підприємства "Київкомунекологія") (р.№2633, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ДП "Донбасантрацит") (р.№4091, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо Київського заводу "Квант") (р.№5365, н.д. В.Павленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо об'єктів Мінагропрому) (р.№5504, н.д. Г.Смітюх).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо мораторію на приватизацію майна культового призначення) (р.№3347, н.д. О.Боднар).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)" щодо державного сприяння малій приватизації (р.№3559, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих положень з питань приватизації (р.№5048, н.д. В.Пилипенко).

Проект Закону про мораторій на приватизацію прибуткових державних та комунальних підприємств (до 2012 року) (р.№4226, н.д. В.Даниленко).

Проект Постанови про мораторій на приватизацію державних та комунальних підприємств (до прийняття Державної програми приватизації на 2008-2012 роки) (р.№5090, н.д. А.Яценюк).

Проект Постанови про впорядкування використання об'єктів державної власності, що перебувають в управлінні Державного управління справами (р.№4696, н.д. Г.Москаль).

 

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 620, о 15.00)

 

6 квітня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (в частині неоподаткування доходів фізичних осіб, отриманих від продажу сільгосппродукції власного виробництва з використанням земельних ділянок, наданих їм для ведення особистого селянського господарства) (р.№8068, н.д. Ю.Костенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо особливостей здійснення експорту об'єктів державного цінового регулювання) (р.№8053, н.д. В.Борт та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 56 Закону України "Про телекомунікації" (р.№8132, н.д. Л.Грач).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг установами виконання покарань та слідчими ізоляторами) (р.№7494, н.д. В.Грицак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо заміни та переробки колісних транспортних засобів) (р.№7527, н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про єдиний податок (р.№7403, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" (щодо вдосконалення системи тарифоутворення на електроенергію, яка виробляється з біогазу) (р.№8028, н.д. О.Горошкевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду" (щодо шкоди, завданої порушенням процесуальних строків) (р.№6442, н.д. М. Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності службових осіб за перешкоджання підприємницькій діяльності (р.№6353, н.д. С.Соболев та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження кримінальної відповідальності за наругу над державною мовою та мовами національних меншин України) (р.№8092, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження кримінальної відповідальності за наругу над державною мовою та мовами національних меншин України) (р.№8092-1, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про  ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України, Урядом Російської Федерації та Урядом Словацької Республіки про перевезення ядерних матеріалів між Російською Федерацією і Словацькою Республікою через територію України (р.№0205, КМУ).

Перелік законопроектів, які не належать до сфер, правовідносини в яких регулюються правом Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами Світової організації торгівлі (СОТ) та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

6 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 155 Кримінально-процесуального кодексу України щодо вдосконалення порядку взяття особи під варту" (р.№7084).

Проект Закону про вилучення статті 391 Кримінального кодексу України (р.№7561, н.д. Є.Суслов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів щодо забезпечення чистоти територій (р.№5117, н.д. О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження кримінальної відповідальності за наругу над державною мовою та мовами національних меншин України) (р.№8092, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження кримінальної відповідальності за наругу над державною мовою та мовами національних меншин України) (р.№8092-1, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про доповнення статті 5 Закону України
"Про оперативно-розшукову діяльність" щодо підрозділу СБУ з
контррозвідувального захисту економіки держави (р.№7517, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального кодексів України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення порядку організації і проведення масових заходів та масові заворушення) (р.№8033, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за невиконання вимог, які стосуються розміщення та експлуатації інформаційних вказівників (р.№8016, н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення правил утримання собак і котів та встановлення відповідальності за допущення володільцем агресивного поводження собаки, що створює загрозу безпеці людини) (р.№4812, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду нацизму і фашизму) (р.№8149, н.д. П.Симоненко, В.Бевз).

 Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду тоталітарної ідеології та практики комунізму, нацизму, фашизму) (р.№8149-1, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо порушення вимог законодавства в галузі державного експортного контролю (р.№8211, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо впровадження смертної кари як виду покарання) (р.№8148, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порушення законодавства про захист персональних даних (р.№7355, друге читання).

Проект Закону про охоронну діяльність (р.№4824, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення механізму кримінальної відповідальності за шахрайство з фінансовими ресурсами (р.№5427, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо уточнення підслідності) (р.№4505, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

6 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України, Урядом Російської Федерації та Урядом Словацької Республіки про  перевезення ядерних матеріалів між Російською Федерацією і Словацькою Республікою через територію України (р.№0205, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про державну соціальну допомогу членам сімей військовослужбовців, загиблих в Афганістані та інших державах, в яких велися бойові дії (р.№0203, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про забезпечення використання нафтогазоносних надр в інтересах Українського народу (р.№8108, н.д. О.Гудима).

Проект Постанови про проведення світового культурного форуму в рамках відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка (р.№8220, н.д. З.Шкутяк та ін.). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

6 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про національний культурний продукт (р.№4298,
н.д. В.Кириленко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку випуску видавничої продукції на умовах державного замовлення" (р.№6554).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи" (щодо повернення культового майна релігійним організаціям) (р.№7299, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності закладів культури та творчих спілок (р.№7389, н.д. І.Денькович, В.Деревляний).

Проект Постанови про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2011 році (р.№8122, н.д. В.Ландік та ін.).

Проект Постанови про відзначення 120-річчя з дня народження засновників закарпатської школи живопису Адальберта Михайловича Ерделі та Йосипа Йосиповича Бокшая (р.№8183, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Постанови про відзначення 70-річчя партизанського руху в Україні (р.№8196, н.д. В.Даниленко та ін.).

Проект Постанови про проведення світового культурного форуму в рамках відзначення 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка (р.№8220, н.д. З.Шкутяк та ін.).

Проект Постанови про відзначення 200-річчя з дня народження Євгена Гребінки (р.№8226, н.д. В.Кириленко, В.Мойсик).

Проект Постанови про відзначення 120-річчя з дня народження Євгена Коновальця (р.№8237, н.д. В.Деревляний, Д.Шлемко).

Проект Постанови про створення Державного музею-архіву народної культури українського Полісся (р.№8272, н.д. В.Яворівський та ін.)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний Гімн України (р.№8085,
н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки радіомовлення державною мовою) (р.№8095, н.д. В. Уколов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення деяких норм Податкового кодексу України) (р.№8217, н.д. В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо безкоштовного показу художніх та документальних фільмів про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 років у кінотеатрах у День Перемоги) (р.№8292, н.д. В.Даниленко).

 

Інші питання:  

 

Проект рекомендацій парламентських слухань: "Стратегія гуманітарної політики сучасної України".

Про пропозицію проведення міжкомітетських слухань на тему: "Українсько-російські відносини у сфері гуманітарно-культурного співробітництва".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

6 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України   (щодо   посилення   гарантій   самоврядування  вищих  навчальних  закладів) (р.№6445, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності наукових парків (р.№6553, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну програму інформатизації" (щодо щорічної підготовки програми завдань (робіт) на бюджетний рік) (р.№7505, КМУ).

Проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2010-2012 роки (р.№7025, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" (щодо гранично допустимого навчального навантаження учнів) (р.№7188, н.д.В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (про розширення прав суб’єктів дошкільної освіти) (р.№7193, н.д. Л.Оробець).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладі" (р.№8009, н.д. К.Самойлик).

 

Інші питання:

 

Про стан виконання Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних  закладів".

Про результати проведення Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на підготовку робітничих кадрів.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 1224, о 15.00 )

 

6 квітня

                                  

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

                                               

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обмеження права Служби безпеки України та інших правоохоронних органів здійснювати політичні переслідування) (р.№7140, н.д. А.Яценюк).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Президента України з приводу внесення подання про звільнення Голови Служби безпеки України Хорошковського В.І. (р.№7081, н.д. С.Соболєв).

Проект Постанови про заслуховування звіту Голови СБУ Хорошковського В.І. щодо переслідування та агресії СБУ проти українських істориків Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" та інших дій, спрямованих на приховання історичної правди від суспільства (24 вересня 2010) (р.№7135, н.д. А.Шкіль).

Проект Постанови про Національне військове меморіальне кладовище (р.№8052, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" (щодо збільшення граничного віку вступу до вищих військово-навчальних закладів) (р.№8141, н.д. О.Кузьмук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 39 Закону України "Про телекомунікації" (щодо основи національної безпеки у сфері телекомунікацій) (р.№7023, н.д. Ю.Самойленко, О.Скибінецький).

 Проект Закону про внесення змін до частини четвертої статті 39  Закону України "Про телекомунікації" (щодо встановлення на телекомунікаційних мережах технічних засобів для перехоплення комунікацій і оплати цього уповноваженими органами) (р.№7023-1,
н.д. Ю.Кармазін).

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.30)

 

6 квітня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про регулювання питань щодо допоміжного материнства та забезпечення державними гарантіями рівних прав та можливостей матерів (р.№4647, н.д. В.Каплієнко, І.Задирко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення дозвільних процедур (р.№6220, н.д.  К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі сумішами для куріння і речовинами для ароматизації повітря) (р.№7456, н.д. А.Пінчук).

 

Інші питання:

 

Про рекомендації слухань: "Про результати перегляду Календаря профілактичних щеплень, стан вакцинопрофілактики населення та подальші шляхи удосконалення нормативно-правової бази у сфері імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

6 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Гірничого Закону України (щодо соціальних гарантій працівникам гірничих підприємств (р.№6437-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування функцій органів державного нагляду в електроенергетиці (р.№8152, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" (щодо вдосконалення системи тарифоутворення на електроенергію, яка виробляється з біогазу) (р.№8028, н.д. О.Горошкевич).

Про зняття з розгляду законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування оплати послуг, які надаються суб‘єктами природних монополій (р.№7420).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" (щодо умов  стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел) (р.№8231, н.д. П.Корж, І.Глущенко).

            Про проект Постанови про законодавче забезпечення формування та функціонування нафтових резервів в Україні.

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про особливості здійснення державних закупівель електричної енергії, послуг з її постачання, передачі та розподілу, природного і нафтового газу та послуг з його транспортування, розподілу, зберігання та постачання (р.№8207, н.д. І.Глущенко, П.Корж).

 

             

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

 (вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

6 квітня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про запобігання дискримінації щодо осіб літнього і похилого віку в Україні  (р.№7224, н.д. О.Зарубінський, М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення порядку надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим верствам населення та покращення їх соціального захисту)  (р.№7488, КМУ).

Проект Закону про судовий збір (р.№7530, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо звільнення пенсіонерів та інвалідів від сплати єдиного внеску (р.№8287, н.д. Н. Королевська).

“Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України” (щодо удосконалення деяких норм Податкового кодексу України) (р.№8217, н.д. В.Хомутиннік).

           

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

 (вул. Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

6 квітня

 

Інші питання:

 

Інформація представників центральних органів виконавчої влади щодо аналізу практики застосування Закону України "Про біженців" та необхідності удосконалення законодавства у цій сфері.

Про слухання у Комітеті: "Українсько-російські відносини у сфері гуманітарно-культурного співробітництва".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 12.00)

 

6 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про нормативно-правові акти (р.№7409, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про нормативно-правові акти (р.№7409-1, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції (р.№7408, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо секретаря сільської, селищної, міської ради) (р.№8094, н.д О.Стешенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо приведення норм національного законодавства у відповідність до європейських стандартів) (р.№8090, н.д. А.Парубій Л.Григорович).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо уточнення умов призначення допомоги при народженні дитини) (р.№8001, н.д. А.Пінчук).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.30)

 

6 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (організація сурдоперекладу в державних телеорганізаціях) (р.№8214, н.д. Ю.Стець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інформацію" (щодо приведення норм Закону України "Про інформацію" у відповідність з Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод) (р.№8201, н.д. С.Курпіль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо визначення часу закінчення переривання телевізійної програми), (р.№6429, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо припинення зловживання правами Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення) (р.№8136, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання взаємовідносин у сфері телебачення та телекомунікацій (р.№6527, н.д. В.Ландік).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки радіомовлення державною мовою) (р.№8095, н.д. В.Уколов та ін.).

Проект Постанови про запровадження громадського обговорення законопроектів на сайті Верховної Ради України (р.№8007, н.д. О.Фельдман).

 

Інші питання:

 

Про затвердження робочої групи по підготовці до другого читання проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів) (р.№5164).

Про затвердження робочої групи по підготовці до другого читання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо приведення у відповідність із вимогами Європейської Конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення) (р.№6342).

Щодо входження народних депутатів України – членів Комітету до підкомітетів у структурі Комітету з питань свободи слова та інформації.   

             

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

6 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо особливостей усиновлення окремих категорій дітей (р.№7332, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повернення дитини) (р.№8003, н.д. Ю.Льовочкіна).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про державну допомогу сім‘ям з дітьми" (щодо уточнення умов призначення допомоги при народженні дитини) (р.№8001, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім‘ям з дітьми" (щодо збільшення до рівня прожиткового мінімуму допомоги по догляду за дитиною до трьох років) (р.№7394, н.д. Л.Григорович та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стимулювання молоді, яка займається підприємницькою діяльністю) (р.№6443, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення належного фінансування розвитку фізичної культури і спорту) (р.№6593, н.д. А.Яценюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

6 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України (р.№8130, н.д. Є.Царьков, О.Царьов).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України (р.№8130-1, н.д. О.Шевчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України (р.№8130-д, н.д. В.Хомутинік).

 

Інші питання:   

 

Інформація Голови Державної митної служби України Калєтніка І.Г. про результати роботи за 2010 рік та про хід роботи над проектом нової редакції Митного кодексу України.

 

 

 

Головне організаційне управління

04.04.2011 р.