ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 4 – 6 травня 2011 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

4 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Постанови про збільшення прожиткового мінімуму та розміру мінімальної заробітної плати в 2011 році (р.№8281, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо підвищення рівня першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки) (р.№8334, н.д. В.Полохало та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою недопущення збільшення державного боргу України (р.№8304, н.д. О.Ляшко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо удосконалення процедури особистого голосування народними депутатами України на пленарних засіданнях парламенту) (р.№8262-1, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про посилення відповідальності за порушення соціальних та трудових гарантій населення, забезпечення умов оплати праці (р.№5298, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо матеріальної відповідальності роботодавця перед працівником за порушення строків виплати заробітної плати та інших виплат, що належать працівнику) (р.№8216, н.д. В.Марущенко, Д.Жванія).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань державних гарантій відновлення заощаджень громадян (р.№8228, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону  про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над пам'яттю радянських воїнів-визволителів) (р.№8150, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над могилами учасників боротьби за свободу й незалежність України, жертв репресій та геноциду) (р.№8150-1, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 96 Цивільного процесуального кодексу України (щодо вимог, за якими може бути виданий судовий наказ) (р.№8156, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 290 Цивільного кодексу України (щодо відомостей про донора) (р.№8318, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання соціальних послуг (р.№8319, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо безкоштовного показу художніх та документальних фільмів про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 років у кінотеатрах у День Перемоги) (р.№8292, н.д. В.Даниленко).

 

 Інші питання:

 

Про підготовку до другого читання проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджету України на 2011 рік" щодо фінансування дорожнього господарства (р.№8399).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

4 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну службу (р.№8306, друге читання).

 

 

Головне організаційне управління

      29 квітня 2011 р.