ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 10 – 13 травня 2011 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань створення та діяльності фермерських господарств (р.№7512, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури посвідчення права власності на землю (р.№6422, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ветеринарну медицину" (р.№7377, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 151 Земельного кодексу України щодо спрощення процедури надання земельних ділянок для потреб, пов’язаних з користуванням надрами" (р.№8209, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Земельного Кодексу України (щодо приведення у відповідність із Кодексом України про надра) (р.№8238, н.д. П.Мельник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання про запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення виключно всеукраїнським референдумом (р.№8252, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про основи продовольчої безпеки України (р.№8370, н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про продовольчу безпеку України (р.№8370-1, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Проект Закону про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів (р.№8454, н.д. Г.Калетнік та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур (р.№8321-д, н.д. В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо підприємств спиртової та лікеро-горілчаної промисловості) (р.№8291, н.д. Г.Калетнік).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Національне бюро антикорупційних розслідувань України (р.№5031, н.д. О.Рябека та ін.).

 

Інші питання:

 

Про проект Закону про правила професійної етики на публічній службі та запобігання конфлікту інтересів.                

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

11 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (щодо об'єктів інженерної інфраструктури водопровідного господарства) (р.№8048, н.д. В.Даниленко).

 

Інші питання:        

 

Про практику застосування Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та підготовку нормативно-правових актів, розроблення яких передбачено цим Законом.

Інформація про виконання плану роботи Комітету станом на 01.05.2011 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Постанови про збільшення прожиткового мінімуму та розміру мінімальної заробітної плати в 2011 році (р.№8281, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо використання коштів від приватизації ВАТ "Укртелеком" для підвищення мінімального рівня пенсійного забезпечення) (р.№8323, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо підвищення рівня першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки) (р.№8334, н.д. В.Полохало та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою недопущення збільшення державного боргу України (р.№8304, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо підпорядкування відомчих закладів охорони здоров’я) (р.№8338, н.д. А.Кожем’якін, Р.Забзалюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо їхнього впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (32 законопроекти).

 

 Інші питання:

 

Про підготовку до другого читання проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджету України на 2011 рік" щодо фінансування дорожнього господарства (р.№8399).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

11 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 151 Земельного кодексу України щодо спрощення процедури надання земельних ділянок для потреб, пов'язаних з користуванням надрами (р.№8209, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та затвердження ставок вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур (р.№8321, КМУ).

Проект Закону про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур (р.№8321-д, н.д. В.Хомутиннік).

Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур (р.№8321-дП, н.д. В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" щодо вдосконалення системи тарифоутворення на електроенергію, яка виробляється з біогазу (р.№8028, н.д. О.Горошкевич, М.Мартиненко).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Енергетична стратегія України та проблема безпеки ядерної енергетики у контексті подій на японських АЕС після землетрусу" (травень 2011 року) (р.№8349, н.д. Ю.Костенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо приведення у відповідність із Кодексом України про надра) (р.№8238, н.д. П.Мельник та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до частини першої пункту 1 статті 24, частини першої пункту 5 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України "Про акціонерні товариства" (р.№6293, н.д. А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо зміни строків приведення у відповідність з нормами Закону Статуту та інших внутрішніх положень акціонерних товариств, створених до набрання чинності цього Закону) (р.№6293-1, н.д. І.Бережна, Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення процедур банкрутства та особливостей ліцензування діяльності арбітражних керуючих) (р.№6612, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань бухгалтерського обліку (р.№8194, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель (р.№7532, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівель Аграрним фондом і аграрними вищими навчальними закладами товарів, робіт та послуг) (р.№8164, н.д. Г.Калетнік та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг установами виконання покарань та слідчими ізоляторами) (р.№7494, н.д. В.Грицак).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.30)

 

12 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення діяльності саморегулівних організацій на фондовому ринку (р.№8234, н.д. І.Прасолов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природні монополії" (щодо діяльності на суміжних ринках)  (р.№8358, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про туризм" (щодо безпеки) (р.№8374, н.д. Б.Дейч, О.Зац).

Проект Закону про фінансове оздоровлення державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова" (р.№8425, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17-1 Закону України "Про електроенергетику" (щодо умов стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел) (р.№8231, н.д. І.Глущенко, П.Корж).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (щодо посилення захисту прав людини) (р.№5002, н.д. В.Швець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони проведення перевірок засобів масової інформації у період передвиборної агітації (р.№7282, н.д. І.Геращенко та ін.). 

Проект Закону про спрощення реалізації інвестиційних проектів та запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності в Сумській області (р.№8004, н.д. В.Бондик).

Проект Закону про внесення змін до статті 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо обмеження продажу пива, алкогольних напоїв та тютюнових виробів) (р.№8404, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо ліцензій на право оптової торгівлі виробникам вина) (р.№8290, н.д. П.Климець, С.Гриневецький).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зниження доступності тютюнових виробів і збільшення дохідної частини Державного бюджету України шляхом підвищення ставки акцизного податку на тютюнові вироби, тютюн і промислові замінники тютюну) (р.№8181, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф" (щодо звільнення від сплати мита товарів для будівництва і оснащення аеропортів, які є об'єктами чемпіонату) (р.№8062, н.д. О.Зац, А.Пінчук).

 

Інші питання:

 

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ  та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень (р.№8397, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо участі народних засідателів) (р.№8308, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування (р.№7497, друге читання).

Проект Закону про забезпечення безпеки та громадського порядку під час проведення масових спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів (р.№7137, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну податкову службу в Україні" (р.№6682-1, друге читання).

Проект Закону про внесення доповнення до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів про освіту (р.№8171, н.д. І.Шаров).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо злочинів у сфері статевої свободи) (р.№8230, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за фальсифікацію голосування народним депутатом України, депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради на пленарному засіданні за іншого депутата) (р.№8286, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо обов'язків та прав міліції при забезпеченні дозвільної системи органами внутрішніх справ) (р.№4829, н.д. В.Грицак).

Проект Постанови про заслуховування інформації Генерального прокурора України Пшонки В.П. та Міністра внутрішніх справ України Могильова А.В. щодо вжитих заходів розшуку по встановленні осіб винних у скоєні вбивства Анастасії Балябіної та Тетяни Мізіної та стан розкриття і розслідування цього злочину (р.№8261, н.д. В.Швець та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо впровадження смертної кари як виду покарання) (р.№8148, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

11 травня

 

Інші питання:

 

Парламентські слухання на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин з ЄС (зона вільної торгівлі) та Митним союзом".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Сучасне становище суспільної моралі в Україні, проблеми і перспективи, та стан дотримання законодавства в цій сфері" (жовтень 2011 року) (р.№8264, н.д. В.Дем’янчук, В.Даниленко).

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 300-річчя заснування Олешківської Січі (р.№8361, н.д. О.Журавко).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження Клима Савура (р.№8378, н.д. В.Деревляний).

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення 150-річчя від дня смерті та дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка" (р.№8418, н.д. В.Яворівський).

Проект Постанови про відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка  (р.№8461, н.д. З.Шкутяк та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо охорони культурної спадщини) (р.№8428, КМУ).

Проект Постанови про проголошення в Україні 2011 року Роком пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (р.№8435, н.д. В.Колесніченко, Л.Ісаєв).

 

Інші питання:

 

Про підготовку слухань у Комітеті на тему: "Розвиток сільських  бібліотек  як інформаційних та культурних центрів".

Про Звіт Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на надання загальної та спеціальної художньої і музичної освіти.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України   (щодо   посилення   гарантій   самоврядування  вищих  навчальних  закладів) (р.№6445, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності наукових парків (р.№6553, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну програму інформатизації" (щодо щорічної підготовки програми завдань (робіт) на бюджетний рік) (р.№7505, КМУ).

Проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2010-2012 роки (р.№7025, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" (щодо гранично допустимого навчального навантаження учнів) (р.№7188, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (про розширення прав суб’єктів дошкільної освіти) (р.№7193,  н.д. Л.Оробець).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів" (р.№8009, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до статті 57 Закону України "Про освіту" (щодо введення 20-відсоткової надбавки до посадового окладу (ставка заробітної плати) педагогічним працівникам) (р.№8333, н.д. В.Полохало та ін.).

 

             ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 18 Закону України "Про міліцію" (щодо підготовки фахівців) (р.№8210, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо підвищення рівня першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки) (р.№8334, н.д. В.Полохало та ін.).

 

 Інші питання:

 

Про стан виконання Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних  закладів".

Про результати проведення Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на підготовку робітничих кадрів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про схвалення рішення Президента України про допуск  підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2011 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях (р.№8440, Президент України).

Проект Закону про чисельність Збройних Сил України на 2011 рік (р.№8444, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки (р.№4585, н.д. В.Грицак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" (щодо збільшення граничного віку вступу до вищих військово-навчальних закладів) (р.№8141, н.д. О.Кузьмук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про невідкладну евакуацію громадян України з інших держав у випадку виникнення в них надзвичайних ситуацій (р.№8123, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (щодо узгодження строку перевірки громадян у зв’язку з допуском їх до державної таємниці) (р.№8179, н.д. О.Скибінецький).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.30)

 

11 травня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про оголошення природних територій міста Хмільника Вінницької області курортом державного значення (р.№8271, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо  удосконалення  окремих  положень  про обмеження місць куріння тютюнових виробів) (р.№6018, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони вживання тютюнових виробів (р.№6457, н.д. Ю.Костенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо продажу лікарських засобів та виробів медичного призначення через фельдшерські, фельдшерсько-акушерські пункти, сільські дільничні лікарні та амбулаторії особам, які проживають в сільській місцевості) (р.№7548, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення умов для забезпечення жителям сільської місцевості конституційної можливості придбати медикаменти) (р.№7549, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо прав інвалідів (р.№8315, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 319, о 15.00)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 33 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо розміру пенсії по інвалідності (р.№7437,  н.д. М.Кульчинський).

Проект Закону про внесення змін до розділу ІІ статті 5 Закону України "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист" щодо інвалідів І та ІІ групи військовослужбовців (р.№8192,  н.д. М.Кульчинський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження максимального розміру пенсії та скасування необгрунтованих пільг і привілеїв при виході на пенсію для осіб, уповноважених на виконання функцій держави, а також підвищення мінімального розміру пенсії за віком (р.№8101, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо безкоштовного показу художніх та документальних фільмів про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 років у кінотеатрах у День Перемоги) (р.№8292, н.д. В.Даниленко).

 

Інші питання

 

Про проект Постанови щодо відкликання проекту Закону про внесення змін до підпункту 4 пункту 8 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо податкового навантаження на фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування) (р.№7302, н.д. А.Парубій). 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

12 травня

 

Інші питання:

 

Круглий стіл: "Стан дотримання прав жінок в Україні на сучасному етапі".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 15.00)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про   індустріальні парки (р.№8396,  н.д. В.Каськів га ін.).

Про проект  про фінансове оздоровлення державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова" (р.№8425,  КМУ).

Проект Закону про  внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" щодо порядку видачі копії ліцензії (р.№8450,  КМУ).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення належного державного контролю (нагляду) за харчовою продукцією) (р.№8459,  н.д. А.Давиденко). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" щодо розширення мережі дозвільних центрів (р.№8463,  КМУ).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення дозвільних процедур (р.№6220, друге читання).

Проект Закону про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності (р.№3224, повторне друге читання). 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо унеможливлення позбавлення ліцензій на мовлення інакше як на умовах, передбачений законом) (р.№7295, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо ліцензування мовлення) (р.№6596, н.д. О.Бондаренко, Ю.Морок).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду нацизму і фашизму) (р.№8149, н.д. П.Симоненко, В.Бевз).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функцій прокуратури (р.№8208, н.д. В.Стретович).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо багатодітних сімей) (р.№8314, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо страхування учасників змагань) (р.№5137, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення деяких пільгових категорій громадян робочими місцями на підприємствах, установах, організаціях, що використовують найману працю) (р.№8135, н.д. А.Яценюк).

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про проведення у Верховній Раді України парламентських слухань на тему: "Про стан дотримання в Україні прав профспілок, зокрема виконання Конвенції Міжнародної організації праці № 87 "Про свободу асоціації та захист прав на організацію" (квітень 2011 року) (р.№8030, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про посилення відповідальності за порушення соціальних та трудових гарантій населення, забезпечення умов праці (р.№5298, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо матеріальної відповідальності роботодавця перед працівником за порушення строків виплати заробітної плати та інших виплат, що належать працівнику) (р.№8216, н.д. В.Марущенко, Д.Жванія).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо визначення статусу одиноких батьків) (р.№8088, н.д. К.Лук’янова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функцій прокуратури (р.№8208, н.д. В.Стретович).

Проект Закону про індексацію пенсій, заробітних плат та соціальних виплат на рівень інфляції (р.№8247, н.д. С.Соболєв, А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення деяких пільгових категорій громадян робочими місцями на підприємствах, установах, організаціях, що використовують найману працю)  (р.№8135, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо законодавчих гарантій права на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг і спрощеного порядку її призначення (р.№8140, н.д. Д.Ветвицький).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

11 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про впорядкування обігу нафтопродуктів (р.№7484, н.д. М.Полянчич).

 Проект Закону про деякі питання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію (р.№8351, н.д. О.Пеклушенко, В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо питань оподаткування природного газу та електричної енергії) (р.№8352, н.д. О.Пеклушенко, В.Олійник).

Проект Закону про регулювання фінансової діяльності у сфері державних лотерей в Україні (р.№8445, н.д. Ю.Полунєєв, О.Царьов).

 

 Інші питання:

 

Інформація Голови Державної податкової служби України Захарченка В.Ю. про результати роботи Державної податкової служби України за 2010 рік та заходи щодо удосконалення діяльності органів податкової служби.

 

 

 

Головне організаційне управління

10 травня 2011 р.