ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 14 – 18 березня 2011 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

15 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про насіння і садивний матеріал" (р.№6598, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за укладенням договорів застави та іпотеки земельних ділянок та прав на них (р.№7539, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи" (р.№8113, н.д. В.Келестин, І.Сідельник).

Про проект  рекомендацій парламентських слухань на тему: "Земля в українській долі: ситуація у земельній сфері, законодавче забезпечення земельних відносин та практика його реалізації ".

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про встановлення та зміну меж міста Хмельницького Хмельницької області.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

16 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань стягнення пені за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг та діяльності виконавців/виробників таких послуг (р.№8161, н.д. Ю.Сербін, М.Потапчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо законодавчих гарантій права на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг і спрощеного порядку її призначення (р.№8140, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про першочергові заходи щодо запобігання підвищенню цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (р.№8162, н.д. П.Симоненко, В.Матвєєв).

Проект Постанови про встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (р.№8155. н.д. А.Яценюк).

 

Інші питання:

           

Про пропозиції щодо законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків).

Про проект Типового договору про організацію надання послуг з перевезень міським електричним транспортом.

Про підготовку слухань у Комітеті: "Про державну політику у сфері поводження з відходами".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прозорості використання бюджетних коштів та коштів суб’єктів господарювання державної та комунальної форми власності їх розпорядниками) (р.№7218, н.д. А.Яценюк, В.Ар’єв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації бюджетного процесу та посилення відповідальності за виконання державного бюджету (р. № 8083, н. д. Н.Королевська).

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (16 законопроектів).

Інші питання:

 

Про погодження передачі бюджетних призначень, передбачених за бюджетною програмою "Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України". (Лист Міністерства оборони України від 01.03.2011 № 220/1040).

Про погодження передачі бюджетних призначень, передбачених за бюджетною програмою "Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України". (Лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 09.03.2011 № 15-01/370/0/5-11).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ____________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

16 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про центральні органи виконавчої влади (р.№8055,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (р.№8056, друге читання).

Про встановлення і зміну меж м. Конотопа і Конотопського району Сумської області.

 

Інші питання:

 

Про інформацію робочої групи Комітету щодо ситуації, що склалася в Чернівецькій міській раді.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 15.00)

 

14 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо покращення охорони деяких видів тварин, внесених до Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі) (р.№4628, н.д. А.Пшонка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Кодексу України про надра (щодо видобування підземних вод для технологічних потреб) (р.№7559, н.д. І.Палиця).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2010 року" (р.№7360, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про невідкладну евакуацію громадян України з інших держав у випадку виникнення в них надзвичайних ситуацій (р.№8123, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи (р.№7455, КМУ).

 

 Інші питання:

 

Про підготовку до парламентських слухань на тему: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".

Звіт про виконання Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2010 року.

 

16 березня

(вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

Інші питання:

 

Парламентські слухання на тему: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

15 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення процедур банкрутства та особливостей ліцензування діяльності арбітражних керуючих) (р.№6612, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедур банкрутства (р.№7329, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення регулювання у сфері захисту економічної конкуренції) (р.№7419, КМУ).

Проект Закону про облік та технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, права на які підлягають державній реєстрації (р.№2788, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо фізичних осіб та фізичних осіб підприємців) (р.№2398, н.д. І.Горіна

).

Проект Закону про комунальну власність в Україні (р.№2617, н.д. З.Шкутяк та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання відчуженню об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (доопрацьований відповідно до Постанови Верховної Ради України №3040-VI  від 17.02.2011).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.30)

17 березня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав кредиторів та споживачів фінансових послуг (р.№7351, н.д. Ю.Полунєєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо порядку використання прибутку акціонерного товариства) (р.№8110, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення законодавства про заборону грального бізнесу в Україні (р.№8024, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання ринків фінансових послуг (р.№7511, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо ставки на продукцію із деревини у вигляді брикетів, гранул) (р.№8005, н.д. В.Борт).

Проект Закону про списання пені і штрафів та встановлення мораторію на нарахування підприємствам житлово-комунального господарства штрафних, фінансових санкцій у разі наявності заборгованості населення за житлово-комунальні послуги (р.№7240, н.д. В.Баранов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування та інших законодавчих актів України щодо регулювання окремих операцій (р.№6482, н.д. В.Крайній та ін).

Проект Закону про додаткові заходи зниження негативного впливу офісних будівель на навколишнє середовище (р.№7515,  н.д. К.Бондарєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо створення регульованого ринку цукру) (р.№7191, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про впорядкування обігу нафтопродуктів (р.№7484, н.д. М.Полянчич).

Проект Закону про розвиток виробництва та споживання біологічних палив (р.№7524, н.д. Г.Калетнік, М. Перестенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо приведення кримінального законодавства України у відповідність із нормами міжнародного права) (р.№7164,  н.д. В.Швець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо мови) (р.№2545, н.д. Ю.Гнаткевич).

Інші питання:

Про результати 16-го засідання Комітету з парламентського співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

 

\

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за ухилення від відбування покарання) (р.№6681, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до статті 181 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за участь та організацію азартних ігор з використанням інформаційно-телекомунікаційних мереж та засобів зв'язку) (р.№3204, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо приведення кримінального законодавства України у відповідність із нормами міжнародного права) (р.№7164,  н.д. В.Швець).

Проект Закону про вилучення статті 391 Кримінального кодексу України (р.№7561, н.д. Є.Суслов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів щодо забезпечення чистоти територій (р.№5117, н.д. О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо ознайомлення обвинуваченого і захисника із матеріалами кримінальної справи) (р.№8006, н.д. І.Рибаков, В.Каплієнко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії хабарництву  (р.№8023, н.д. А.Гриценко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення боротьби з порушеннями правил використання об'єктів тваринного світу)  (р.№4009, н.д. О.Слободян, І.Заєць).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження кримінальної відповідальності за наругу над державною мовою та мовами національних меншин України)  (р.№8092, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження кримінальної відповідальності за наругу над державною мовою та мовами національних меншин України) (р.№8092-1, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про доповнення статті 5 Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо підрозділу СБУ з контррозвідувального захисту економіки держави  (р.№7517, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо надання неправдивих відомостей про новонароджену дитину  (р.№8054, н.д. К.Лук’янова).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо впровадження смертної кари як виду покарання) (р.№8148, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (р.№8022, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порушення законодавства про захист персональних даних (р.№7355, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 155 Кримінально-процесуального кодексу України щодо вдосконалення порядку взяття особи під варту" (р.№7084).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо злочинів проти життя, здоров'я, волі, честі та гідності особи) (р.№7110, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо порушення порядку вигулу домашніх тварин (собак) (р.№5126, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за забруднення лісів) (р.№6141, друге читання).

Інші питання:

Про інформацію Генеральної прокуратури України: "Про стан законності в державі у 2010 році".

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

            Проект Постанови про участь України у формуванні Єдиного економічного простору (ЄЕП) з Республікою Білорусь, Республікою Казахстан, Російською Федерацією та розвитку взаємовигідного економічного співробітництва (р.№8151, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України" (щодо неприпустимості порушення прав і обмеження соціальних гарантій громадян при укладенні міжнародних договорів) (р.№8040, н.д. А.Павловський, О.Сочка).

            Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка про взаємну охорону секретної інформації (р.№0202, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

            Проект Закону про єдині принципи пенсійного забезпечення громадян та стипендії працівникам культури, освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення та деяким іншим категоріям осіб (р.№8145, н.д. А.Павловський).

            Проект Закону про єдиний податок (р.№7403, н.д. Н.Королевська).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи" (щодо повернення культового майна релігійним організаціям) (р.№7299, н.д. О.Фельдман).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки радіомовлення державною мовою) (р.№8095, н.д. В.Уколов та ін.).

Інші питання:

Про проект Рекомендацій парламентських слухань: "Стратегія гуманітарної політики сучасної України".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо посилення гарантій самоврядування  вищих  навчальних  закладів) (р.№6445, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності наукових парків (р.№6553, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну програму інформатизації" (щодо щорічної підготовки програми завдань (робіт) на бюджетний рік) (р.№7505, КМУ).

Проект Постанови про затвердження завдань Національної програми інформатизації на 2010-2012 роки (р.№7025, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" (щодо гранично допустимого навчального навантаження учнів) (р.№7188, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (про розширення прав суб’єктів дошкільної освіти) (р.№7193, н.д. Л.Оробець).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів" (р.№8009, н.д. К.Самойлик).

             

 Інші питання:

Про стан виконання Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних  закладів".

Про результати проведення Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на підготовку робітничих кадрів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обмеження права Служби безпеки України та інших правоохоронних органів здійснювати політичні переслідування) (р.№7140, н.д. А.Яценюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про Національне бюро антикорупційних розслідувань (р.№5031, н.д. О.Рябека та ін.).

Проект Закону про доповнення статті 5 Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (р.№7517, н.д. Г.Москаль).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, o 14.30)

16 березня

           

Інші питання:

\

Слухання в Комітеті: "Про результати перегляду Календаря профілактичних щеплень, стан вакцинопрофілактики населення та подальші шляхи вдосконалення нормативно-правової бази у сфері імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 48 Гірничого Закону України (щодо соціальних гарантій працівникам гірничих підприємств)  (р.№6437, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування функцій органів державного нагляду в електроенергетиці (р.№8152, КМУ).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію) (р.№8121, н.д. П.Мельник).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги) (р.№8157, н.д. Є.Царьков та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про Національне військове меморіальне кладовище       (р.№8052, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо строків звернення до суду) (р.№7467, н.д. О.Шустік, С.Соболєв).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

16 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект  Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо удосконалення порядку розгляду звернень) (р.№6587,  н.д. Ю.Мірошниченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності службових осіб за перешкоджання підприємницькій діяльності (р.№7535, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо носіння форменого одягу, використання знаків розрізнення та символіки  (р.№4585, н.д. В.Грицак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 143 Сімейного кодексу України (щодо забезпечення прав дитини на утримання і виховання) (р.№8089, н.д. К.Лук’янова).

Інші питання:

Про проект  Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" (щодо вдосконалення законодавства у сфері відшкодування матеріальної шкоди реабілітованим громадянам) (р.№7528, н.д. М.Кульчинський).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про відповідальність за шкоду, завдану внаслідок дефекту в продукції (р.№7408, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо звернення стягнення на предмет іпотеки на підставі виконавчого напису нотаріуса) (р.№5039, друге читання).

Проект Постанови про утворення Національної Конституційної Асамблеї (р.№8013, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення прав дитини на свободу пересування) (р.№7522,  н.д. С.Власенко).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 143 Сімейного кодексу України (щодо забезпечення прав дитини на утримання і виховання) (р.№8089, н.д. К.Лук’янова).

Проект Закону про внесення зміни до статті 33 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо розміру пенсії по інвалідності (р.№7437, н.д. М.Кульчинський).

Проект Закону про внесення змін до статті 116 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" щодо підготовки законопроектів (р.№7537, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до статті 116 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо внесення пропозицій і поправок до законопроекту, що готується до другого читання) (р.№7537-1, н.д. Ю.Кармазін).

 
                                             

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

16 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про надання згоди на арешт (взяття під варту) суддів.

            Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України щодо процесуального правонаступництва (р.№4604, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до статті 56 Господарського процесуального кодексу України (щодо порядку надсилання копії позовної заяви) (р.№4546, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність із Конституцією України та уніфікації положень процесуального законодавства (р.№7371, н.д. Е.Шишкіна).

  

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо ознайомлення обвинуваченого і захисника із матеріалами кримінальної справи) (р.№8006, н.д. І.Рибаков, В.Каплієнко).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо продовження строку адміністративного затримання виключено за рішенням суду) (р.№3481, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про Національне бюро антикорупційних розслідувань України (р.№5031, н.д. О.Рябека та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 15.00)

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції перевезень автомобільним транспортом (р.№8199, н.д. Н.Королевська, К.Ляпіна).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення принципу провадження господарської діяльності суб'єктами приватного права без застосування печаток (р.№8215, КМУ).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено не головним:

Проект Закону про  індустріальний (промисловий) парк на території промислової площадки ВАТ АК "Свема" в місті Шостка Сумської області (р.№8125, н.д. М.Мироненко).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань стягнення пені за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг та діяльності виконавців/виробників таких послуг (р.№8161, н.д. Ю.Сербін, М.Потапчук).

Проект Закону про  ставку вивізного (експортного) мита на титан губчастий (р.№8169,  н.д. Г.Смітюх).

Проект Закону про  внесення змін до Кримінального кодексу України та до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності (р.№8170, н.д. І.Шаров).

Проект Закону про  організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності (р.№8186,  н.д. О. Шевчук, Я.Сухий).

Проект Закону про  внесення зміни до статті 151 Земельного кодексу України щодо спрощення процедури надання земельних ділянок для потреб, пов'язаних з користуванням надрами (р.№8209, КМУ).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо матеріальної відповідальності роботодавця перед працівником за порушення строків виплати заробітної плати та інших виплат, що належать працівнику) (р.№8216, н.д. В.Марущенко, Д.Жванія).

Проект Закону про  внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання деяких суперечливих питань) (р.№8217,  н.д. В.Хомутинник).

Проект Закону про  внесення змін до Податкового Кодексу України (щодо вирішення суперечливих питань) (р.№8217-1,  н.д. К.Ляпіна).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 14.30)

16 березня 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  є  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо приведення у відповідність із вимогами Європейської Конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення) (р.№6342, друге читання).

Інші питання:

Про проект Постанови про внесення змін у додаток до Постанови Верховної Ради України "Про порядок денний восьмої сесії Верховної Ради України шостого скликання".

Про затвердження робочої групи по підготовці до другого читання проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів) (р.№5164).

17 березня

(вул.Садова, 3-а, кімн.416, о 14.00)

Інші питання:

            Про Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2010 рік.

            Про заяву народного депутата України А.Сенченка з приводу  позбавлення Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення ліцензії на мовлення компанії ТОВ "Чорноморська телерадіокомпанія" та переслідування президента цієї телекомпанії Т.Красикової.

18 березня

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 13.00)

Інші питання:

            "Круглий стіл": "Відносини і взаємодія ЗМІ і силових структур в Україні" (спільно з Тимчасовою слідчою комісією з питань розслідування випадків цензури у засобах масової інформації, тиску на свободу слова в Україні та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, третій поверх, кулуари, о 14.00)

15 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

            Проект Закону про волонтерський рух (р.№5266, друге читання).

            Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" щодо виплати допомоги при народженні дитини (р.№7521, друге читання).

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

            Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про оплату праці" (щодо регулювання фонду оплати праці працівників підприємств-монополістів) (р.№7446, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо унеможливлення звільнення інвалідів при скороченні чисельності чи штату працівників) (р№8087, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" (щодо визначення розміру допомоги) (р.№8041, н.д. А.Павловський та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

            Проект Закону про гарантії держави щодо виконання рішень суду (р.№7562, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення окремих категорій громадян від пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги та збільшення заробітної плати працівників житлово-комунальної сфери (р.№8071, н.д. Ю.Сербін, М.Потапчук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, податкової та митної політики

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

16 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів (р.№8217, н.д. В.Хомутиннік).

            Проект Закону про судовий збір (р.№7530, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Інші питання:

Про організацію роботи Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

Головне організаційне управління

     15 березня 2011 р.