ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 11– 15 листопада 2013 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 10.00)

 

15 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сталого використання земель сільськогосподарського призначення  (р.№3316, н.д. О.Кулініч, В.Лунченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безпечності харчових продуктів (р.№3102, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безпечності харчових продуктів (р.№3102-1, н.д. О. Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про альтернативні види палива" (щодо уточнення строків рекомендованого та обов’язкового додавання в автомобільні бензини біоетанолу) (р.№3146,
н.д. С.Івахів).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення безпечної експлуатації сільськогосподарської техніки) (р.№2609а, н.д. С.Івахів та ін.).

 

Інші питання:

Про інформацію Державного агентства рибного господарства України про дотримання вимог законодавства щодо реалізації державної політики у сфері рибного господарства та рибної промисловості.

Про інформацію щодо державної реєстрації речових прав на земельні ділянки.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.30)

 

13 листопада

 

Інші питання:

Про розгляд звернень громадян.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

13 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відзначення 80-річчя з дня створення Національного заповідника "Софія Київська" (р.№3540, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до статті 324 Податкового кодексу України (щодо зборів за спеціальне використання води) (р.№3548, н.д.  І.Сех та ін.). 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про прокуратуру (р.№3541, друге читання).

            Щодо єдиного проекту Закону, розробленого на основі положень законопроектів (р.№2453а, р.№№3479, 3526, 3461).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 13.00)

 

12 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про заходи щодо підтримки соціально-економічного розвитку міста-героя Одеси у зв’язку з відзначенням 220-річчя його заснування (р.№2497а, н.д. Е.Гурвіц).

Проект Постанови про відзначення 260-річчя утворення міста Кіровоград (р.№3179, н.д. С.Березкін).

Проект Постанови про відзначення 777-річчя заснування міста Свалява Закарпатської області (р.№3182, н.д. О.Стоян та ін.).

Проект Постанови про відзначення 125-річчя з дня народження Михайла Драй-Хмари (р.№3371, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Постанови про відзначення 930-річчя міста Броди Львівської області (р.№3425, н.д. І.Сех).

Проект Постанови про відзначення 70-річчя звільнення Червоною Армією міста Черкаси від німецько-фашистських загарбників (р.№3435,
н.д. В.Олійник).

Проект Постанови про відзначення 140-річчя з дня народження Августина Волошина (р.№3457, н.д. В.Лунченко).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя з дня народження Павла Загребельного  (р.№3483, н.д. В.Яворівський).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя з дня народження Павла Грабовського  (р.№3493, н.д. В.Яворівський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про державні нагороди" (щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки) (р.№3141, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(Житомирська обласна державна адміністрація,
м.Житомир, майдан ім.С.П.Корольова, 1, о
14.00)

 

14 листопада

 

Інші питання:

Виїзне засідання Комітету на тему: "Про практику застосування Житомирською обласною державною адміністрацією законодавства в реалізації державної політики у сфері освіти та забезпечення права громадян на якісну дошкільну, загальну середню та позашкільну освіту".

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 13.30)

 

13 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо зниження пенсійного віку та поліпшення інших умов виходу на пенсію) (р.№3006,
н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про запровадження перерахування страхових внесків до накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (р.№2418а, н.д. П.Розенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо єдиного принципу нарахування пенсії) (р.№3511, н.д. П.Розенко та ін.).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність Закону України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (р.№3076, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення дискримінації у пенсійному забезпеченні громадян України (р.№3223, н.д. О.Мирний та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про зайнятість населення" (р.№3114, КМУ).

Проект Постанови про відзначення 70-річчя звільнення Червоною Армією міста Черкаси від німецько-фашистських загарбників (р.№3435,
н.д. В.Олійник).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА, РЕГУЛЯТОРНОЇ ТА АНТИМОНОПОЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 14.00)

 

13 листопада

 

 

Інші питання:

Засідання робочої групи з обговорення проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру (р.№2436а, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(м.Алмати, Республіка Казахстан)

 

11-12 листопада

 

 

Інші питання:

Участь представників Комітету у Міжнародній конференції "Поширення тематики жінок, миру та безпеки на порядку денному Євроатлантичного та Євразійського регіонів" під егідою ОБСЄ та організації Жінки ООН.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал нарад, о 12.00)

 

13 листопада

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Сенегал про правову допомогу у цивільних та кримінальних справах (р.№0047, Президент України).

Проект Закону про введення мораторію на примусову реалізацію житла (р.№1043-д, н.д. С.Кілінкаров).

Проект Закону про внесення змін до статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності роботодавця за порушення законодавчо встановлених вимог про здійснення рівної оплати праці жінок і чоловіків) (р.№2077а, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" щодо доповнення переліку пільгових категорій (р.№2126а, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" щодо доповнення переліку пільгових категорій (р.№2190а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" (щодо забезпечення виконання судових рішень) (р.№2237, н.д. С.Лабазюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження звання "почесний багатодітний батько" та визначення окремих понять) (р.№2277а, н.д. С.Кальцев, О.Дудка).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо присвоєння почесних звань) (р.№2277а-1,
н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Постанови про повернення у державну власність приміщень дошкільних навчальних закладів державної і комунальної форм власності (р.№2351, н.д. С.Лабазюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення законодавства щодо протидії нелегальній міграції) (р.№2367а, н.д. І.Ступак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про всеукраїнський референдум" (щодо вдосконалення окремих положень) (р.№2451, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо приведення процедури призначення на посади та звільнення з посад) (р.№2559а, н.д. С.Соболєв).

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення порядку застосування цін і тарифів на ритуальні послуги) (р.№2569а, н.д. Р.Шугало).

Проект Закону про внесення змін до статті 242 Кримінального процесуального кодексу України (щодо встановлення індивідуально-психологічних особливостей підозрюваного чи обвинуваченого в кримінальних провадженнях про тяжкі та особливо тяжкі насильницькі злочини) (р.№2615а, н.д. О.Фищук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" щодо доповнення переліку пільгових категорій (Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів) (р.№2714, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (про приведення у відповідність до Рішення Конституційного Суду України від 11 липня 2012 року № 15-рп/2012 щодо гласності роботи народних депутатів України, що виражається у відкритому голосуванні по кожному питанню) (р.№2804, н.д. О.Махніцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо порядку призначення та звільнення Голови Національного банку України) (р.№2817, н.д. Д.Дзензерський, А.Пишний).

Проект Закону про внесення зміни до статті 131 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо стажу роботи судді) (р.№3017,
н.д. Р.Сольвар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення підстав для визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню (р.№3088, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до частини п’ятої статті 98 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо вдосконалення механізму забезпечення діяльності членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України) (р.№3109, н.д. Д.Шпенов, В.Задорожний).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо соціальних виплат) (р.№3113, КМУ).

Проект Закону про Державний Прапор України (р.№3119,
н.д. І.Молоток).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо підтвердження повноважень захисника) (р.№3131, н.д. В.Головко, А.Аваков).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за невиконання законних вимог працівників міліції (р.№3160, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення управління державними підприємствами та суб’єктами господарювання) (р.№3164, н.д. І.Горіна).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо фінансування судової влади) (р.№3172, н.д. В.Мельниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно посилення відповідальності за порушення вимог щодо поводження з відходами (р.№3236, н.д. О.Лелюк).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за забруднення навколишнього природного середовища (р.№3236-1,
н.д. С.Івахів та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за забруднення навколишнього природного середовища (р.№3236-2,
н.д. О.Сікора).

Проект Закону про правовий режим майна спільної власності територіальних громад (р.№3260, н.д. В.Королюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за дрібне хуліганство) (р.№3327, н.д. О.Зубчевський).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про судовий збір" щодо уточнення норм стосовно звільнення від сплати судового збору (р.№3349, н.д. О.Махніцький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо повноважень Верховного Суду України (р.№3356,
н.д. В.Пилипенко, В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо повноважень Верховного Суду України (р.№3356-1,
н.д. О.Махніцький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо повноважень Верховного Суду України як найвищого судового органу в системі судів загальної юрисдикції (р.№3356-2,
н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо розширення повноважень органів внутрішніх справ в природоохоронній сфері) (р.№3362, н.д. О.Бригинець, А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до статті 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо накладення адміністративного стягнення у випадку вчинення особою кількох правопорушень, справи про які розглядаються одночасно) (р.№3369, н.д. В.Деревляний).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за перепродаж квитків на футбольні матчі, інші спортивні, концертно-мистецькі та культурологічні заходи (р.№3382, н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі види порушень у сфері безпеки дорожнього руху (р.№3405, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо забезпечення міжнародних стандартів у сфері захисту прав дитини) (р.№3408,
н.д. О.Момот та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо повноважень Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті) (р.№3420, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 264 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вимог до понятих (р.№3421,
н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення (у сфері споживчого ринку) (р.№3434, н.д. А.Денисенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за правопорушення правил користування маломірними судами) (р.№3440, н.д. О.Нетецька).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення виборів (р.№3442, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо обов’язковості включення в порядок денний сесії проектів законів, постанов та інших актів Верховної Ради, поданих народними депутатами) (р.№3472, н.д. О.Бригинець, А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо обмеження двома строками перебування на посаді сільського, селищного, міського голови) (р.№3474, н.д. Є.Мельник та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 14.00)

 

14 листопада

 

Інші питання:

            Засідання робочої групи з підготовки нової редакції Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(м.Варшава, Польща)

 

13-14 листопада

 

Інші питання:

Щодо обміну досвідом стосовно організації великих спортивних заходів та забезпечення безпеки під час їх проведення, функціонування і фінансування загальних і спортивних змагань у Польщі та Україні, у сфері підготовки дітей і здібної спортивної молоді, а також розвитку туризму в обох країнах (спільне засідання Комітету та Комісії Сейму Республіки Польща з питань культури, спорту і туризму).

 

 

 

Головне організаційне управління

12 листопада 2013 р.