ОРІЄНТОВНИЙ  ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 13 17 січня 2014 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

__________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.330, о 15.00)

 

15 січня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про запобігання і протидію досягненню фіксованих (договірних) результатів та іншим корупційним правопорушенням у футболі (р.№2213, н.д. В.Колесніченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вступу на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування (р.№2343а, доопрацьований, н.д. П.Порошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за перепродаж квитків на футбольні матчі, інші спортивні, концертно-мистецькі та культурологічні заходи (р.№3382, доопрацьований, н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

 

Про проекти нормативно-правових актів (проекти законів України щодо відповідності вимогам антикорупційного законодавства та результатів проведення антикорупційної експертизи):

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції та учасників національного проекту "Технополіс"— створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій і його складових (р.№2063-д, н.д. С.Гордієнко, В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" щодо дострокового припинення повноважень у зв'язку із набранням законної сили рішення суду про притягнення до відповідальності за корупційне правопорушення (р.№2209а, доопрацьований, н.д. В.Деревляний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку індустрії програмної продукції та реалізації національного проекту "Технополіс" створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій" і його складових (р.№2330а, н.д. В.Омельченко, І.Шаров).

Проект Закону про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу Публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" (р.№2381а, н.д. П.Симоненко, С.Баландін).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо стимулювання інвестиційної діяльності в сільській місцевості) (р.№2429а, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування окремих податкових пільг (р.№2473а, н.д. С.Кілінкаров).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо скасування окремих податкових пільг (р.№2474а, н.д. С.Кілінкаров).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо поліпшення інвестиційної привабливості ринку телекомунікацій України) (р.№2573а, н.д. А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо закупівлі окремих товарів, робіт і послуг для енергоблоків атомних електростанцій (р.№2599а, н.д. В.Бандуров, С.Кальцев).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо розпорядження землями державної власності (р.№3162, н.д. В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення управління державними підприємствами та іншими суб’єктами господарювання (р.№3164, н.д. І.Горіна).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо надання в постійне користування земель водного фонду для обслуговування об’єктів рекреації установами природно-заповідного фонду та звільнення їх від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва (р.№3208, н.д. І.Єремеєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою (р.№3238, н.д. Г.Калетнік).

Проект Закону про особливості корпоратизації державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" (р.№3287, КМУ).

Проект Закону про корпоратизацію державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" (р.№3287-1, н.д. П.Корж).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо орендної плати за землю (р.№3317, н.д. Г.Смітюх).

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо встановлення захищених видатків бюджету (р.№3365, н.д. С.Дунаєв).

Проект Закону про проведення експерименту у сфері теплопостачання (р.№3426, н.д. С.Дунаєв).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування учасників експерименту у сфері теплопостачання та застосування ними звичайної ціни) (р.№3427,
н.д. С.Дунаєв).

Проект Закону про державний банк розвитку України (р.№3445,
н.д. В.Омельченко).

Проект Закону про основні засади державної житлової політики (р.№3498, н.д. С.Кілінкаров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо бази оподаткування фіксованим сільськогосподарським податком (р.№3537, н.д. В.Жеребнюк).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фіксованого сільськогосподарського податку (р.№3538,
н.д. В.Жеребнюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо заочного кримінального провадження (р.№3587,
н.д. Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державно-приватне партнерство" щодо розвитку і функціонування у сфері освіти (р.№3598, н.д. В.Дзоз).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні" щодо посилення підтримки підприємництва (р.№3614-1, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про співробітництво територіальних громад (р.№3617, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо запобігання зловживанню під час виборчого процесу (р.№3625, н.д. Ю.Іоффе).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки (р.№3642, н.д. В.Бутківський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про альтернативну (невійськову) службу" щодо приведення у відповідність до європейських стандартів (р.№3663, н.д. В.Пацкан та ін.).

Проект Закону про протидію екстремізму (р.№3718,
н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо розпорядження земельними ділянками, спадкоємці яких невідомі, відмовились від прийняття спадщини чи не отримали у встановлений термін свідоцтва про право на спадщину (р.№3741, н.д. С.Гордієнко, О.Парубок).

Проект Закону про захист людини від негативного впливу електромагнітного випромінювання базових станцій систем стільникового зв’язку (р.№3750, н.д. А.Табалов).

Проект Закону про внесення зміни до розділу VIІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо мораторію на проведення перевірок) (р.№3753, н.д. А.Табалов).

Проект Закону про стратегічну екологічну оцінку (р.№3758,
н.д. М.Опанащенко).

 

Інші питання:

Про результати роботи Комітету за третю сесію.

План роботи Комітету на четверту сесію.

Розклад засідань Комітету на лютий 2014 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_____________________________________________

(вул.Інститутська,8, кімн.104, о 15.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту зелених насаджень) (р.№3159, н.д. В.Олійник).

 

 ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про зелені насадження міст та інших населених пунктів (р.№2625, н.д. Є.Балицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування операцій з надання житлово-комунальних послуг фізичним особам) (р.№3521, н.д. М.Рудьковський).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення прозорості фінансування проектів і заходів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (р.№3496, н.д. О.Канівець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статей 89 та 102 Бюджетного кодексу України  (щодо  отримання  пільг  з  оплати  комунальних  послуг) (р.№3451, н.д. В.Бутківський, Ю.Гержов).

Проект Закону про внесення змін до статті 120 Кодексу цивільного захисту України  (щодо   отримання   пільг   з   оплати  комунальних  послуг) (р.№3452, н.д. В.Бутківський, Ю.Гержов).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на четверту сесію.

    

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

____________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 15.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2014 рік (р.№3000, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

    

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України. Всього 26 законопроектів, у тому числі: (р.№№2326а, р.№№3559, 3653, 3690, 2055, 3573, 3638, 3554, 3702, 3576, 2252, 3660, 3689, 3515-1, 3658, 3645, 3612, 3654, 3654-1, 3611, 3576-1, 3610, 3284, 3602, 3564, 3466-1).

а також законопроекти, на які надійдуть експертні висновки Кабінету Міністрів України.

 

Інші питання:

Про зняття з розгляду Верховної Ради України законопроектів щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" та деяких інших проектів з питань бюджету.

План роботи Комітету на четверту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

______________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" щодо приведення положень про заборону суміщення діяльності у відповідність із Конституцією України (р.№2043а,
н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів) (р.№2280а, доопрацьований, н.д. В.Наливайченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адміністративні послуги" (щодо усунення можливостей корупції при наданні адміністративних послуг) (р.№2149, доопрацьований, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про заборону комуністичної ідеології в Україні (р.№3530, н.д. О.Тягнибок, А.Мохник).

Проект Закону про адміністративно-територіальний устрій (р.№3373, н.д. В.Кутовий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо обмеження двома строками перебування на посаді сільського, селищного, міського голови) (р.№3474, н.д. Є.Мельник та ін.).

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за третю сесію.

Пропозиції до проекту порядку денного роботи четвертої сесії.

План роботи Комітету на четверту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________

(вул.Велика Житомирська,11, кімн.304, о 15.30)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення процедури державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень) (р.№3696, н.д. С.Кальцев, О.Борита).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо особливостей державної реєстрації прав власності на об'єкти нерухомого майна закінчених будівництвом до 05.08.1992 року (р.№2252, доопрацьований, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо відкритості відомостей Державного реєстру прав) (р.№3378, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо отримання витягу з Державного реєстру прав) (р.№3378-1, н.д. А.Мохник, Р.Марцінків).

Проект Закону про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу Публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" (р.№2381а, н.д. П.Симоненко, С.Баландін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері сільськогосподарської кооперації) (р.№2408а, н.д. І.Сабій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про концесії" (р.№2745, доопрацьований, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності управління, використання та збереження державного майна (р.№3240, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

___________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.620, о 15.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про перевезення військових вантажів та персоналу через територію України у зв'язку з участю Збройних Сил Італійської Республіки у Міжнародних силах сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан (р.№0052, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу прикордонного знака "Тур", який встановлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії і Угорщини (р.№0055, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про військові поховання (р.№0059, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо виробництва та поставки цукру на внутрішній ринок) (р.№2856, КМУ).

Проект Закону про метрологію та метрологічну діяльність (р.№3090, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування окремих видів господарської діяльності, під час провадження яких здійснюються обіг та застосування фумігантів (р.№3086, КМУ).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм" (р.№3139, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм" (р.№3139-1,
н.д. А.Павловський, О.Бригинець).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо скасування сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів) (р.№3332, н.д. І.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про обмеження виробництва, використання, ввезення і розповсюдження в Україні полімерних пакетів і упаковок тривалого розщеплення (р.№2353, н.д. І.Циркін).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 113 законопроектів: (р.№№2526а, 2049а, р.№№3243, 3085, 3305, 3216-1, 3298, 3296, 3233, 3224-1, 3236-1, 3304, 3226, 2600, 3269, 2637, 3273, 3266, 3267, 3260, 3210-1, 3306, 3309, 3301, 3286, 3302, 3289, 3297, 3293, 3290, 3194-1, 3249, 3257, 3258, 3268, 3232, 3274, 3234, 3241, 2383а, 3171-2, 2444а, 0041, 3026, 2520а, 3060, 2598а, 2148а, 2369а, 2380а, 2255а, 2279а, р.№№3196, 3212, 3122, 3006, 3083, 3081, 3047, 3018, 3032, 3225, 3190, 3189, 3165, 3160, 3098-1, 3089, 2571а, 3237, 3235, 2120а, 3229, 2578а, 2557а, р.№№3322, 3323, 3319, 3317, 2946, 1261, 2158-1, 2520, 3342, 3354, 3343, 2625, 1260, 3258-1, 3298-1, 2149, 3353, 0044, 3258-2, 3236-2, 3350, 3355, 3359, 3295-1, 3325, 3352, 3313, 2181, 3378, 3374, 3368, 3382, 3369, 3373, 3380, 3362, 3365, 3375).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_______________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.727, о 15.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за ухилення від служби осіб цивільного захисту в особливий період) (р.№0888, друге читання).

Проект Закону про пробацію (р.№1197-1, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про міліцію" щодо вдосконалення системи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ (р.№2050а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху (р.№3067, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 240 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконний видобуток корисних копалин (р.№2855, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо перерви у відбуванні покарання (р.№3693, н.д. А.Кожем‘якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення порядку утримання собак, котів чи інших тварин (р.№2580а, н.д. В.Журавський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 265 Кримінального кодексу України щодо добровільної здачі радіоактивних матеріалів (р.№3081, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за катування, завідомо незаконні затримання, привід або арешт та примушення давати показання (р.№2266, н.д. А.Яценюк, П.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за осквернення або руйнування пам'ятників, споруджених в пам'ять, тих хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни - радянських воїнів-визволителів, учасників партизанського руху, підпільників, жертв нацистських переслідувань, а також воїнів-інтернаціоналістів та миротворців) (р.№2178а, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму (р.№2179а, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за самовільне розміщення тимчасових споруд на території об'єкта благоустрою населеного пункту) (р.№1134, на заміну, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення відповідальності осіб, які утримують домашніх тварин) (р.№2083а, н.д. А.Лабунська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення на посаду, звільнення з посади та встановлення підзвітності керівників територіальних управлінь (відділів) органів внутрішніх справ Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя (р.№2466а, н.д. М.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення на посаду, звільнення з посади та встановлення підзвітності прокурорів областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя (р.№2467а, н.д. М.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, та їх керівників за використання їх співробітниками коштів місцевих бюджетів без згоди органів місцевого самоврядування (р.№2479а, н.д. М.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо виборності керівників міліції) (р.№2562а, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо виборності прокурорів) (р.№2563а, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення перебування ув'язнених на відкритому повітрі) (р.№3108, н.д. Т.Слюз).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо надання засудженим особам права на користування інтернетом) (р.№3025, н.д. А.Павловський, О.Бригинець).

Проект Закону про внесення змін до статті 382 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за невиконання судового рішення службовими особами) (р.№2890, н.д. В.Развадовський).

Проект Закону про доповнення статті 49 Кримінального кодексу України щодо збільшення строків давності за вчинення окремих особливо тяжких злочинів (р.№2224а, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом) (р.№2076а, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо уніфікації штрафів за порушення Правил дорожнього руху) (р.№2123а, н.д. О.Бригинець).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про гарантії держави щодо подолання наслідків вибіркового правосуддя та відновлення порушення прав громадян (р.№3686, н.д. С.Сас).

 

Інші питання:

Пропозиції до проекту порядку денного роботи четвертої сесії.

План роботи Комітету на четверту сесію.

Про результати роботи Комітету за третю сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

___________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.833, о 14.30)

 

16 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Державою Ізраїль про соціальне забезпечення (р.№0049, Президент України).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на четверту сесію.

Про Орієнтовний план міжнародних обмінів Верховної Ради України на 2014 рік.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

_____________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1116, 14.30)

 

15 січня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо поліпшення інвестиційної привабливості ринку телекомунікацій України) (р.№2573а, н.д. А.Кінах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення (р.№3480, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

______________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення 575-річчя заснування селища Нова Ушиця Хмельницької області (р.№2447а, н.д. В.Мельниченко).

Проект Постанови про відзначення 275-річчя заснування міста Шостка Сумської області (р.№3201, н.д. О.Волков, І.Молоток).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя Євпаторійського трамвая (р.№3252, н.д. О.Парасків).

Проект Постанови про відзначення 75-річчя з дня народження Івана Миколайчука (р.№3395, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з часу заснування Кримської республіканської установи "Науково-дослідний інститут фізичних методів лікування і медичної кліматології ім. І.М.Сеченова" (р.№3475,
н.д. С.Брайко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 87 Бюджетного кодексу України (щодо видатків на реорганізацію історико-культурних заповідників) (р.№3478, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо недопущення знищення, руйнування або пошкодження пам'яток історії та культури) (р.№3536, н.д. В.Колесніченко).

 

Інші питання:

Про утворення робочої групи з підготовки та проведення парламентських слухань на тему "Тарас Шевченко як постать світового значення (до 200-річчя з дня народження)" (5 березня 2014 року).

Про звернення Національної спілки театральних діячів України.

План роботи Комітету на четверту сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного четвертої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1316, о 15.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо особливостей доступу інвалідів до освітніх послуг (р.№3350, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (щодо запровадження інклюзивної дошкільної освіти) (р.№2348а,
н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" щодо доступності навчання для дітей з особливими освітніми потребами та дітей з інвалідністю (р.№2594а, н.д. Л.Гриневич, В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо встановлення надбавок за вислугу років та виплату допомоги на оздоровлення) (р.№2461а, н.д. В.Мошенський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" (про перенесення Дня знань, коли він збігається з вихідним днем) (р.№3105-1, н.д. В.Медяник).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

    

Проект Закону про внесення доповнень до статті 45 Житлового кодексу Української РСР (щодо забезпечення права педагогічних працівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів на отримання житла в першочерговому порядку) (р.№2344а, н.д. О.Сич).

Проект Постанови про відзначення 400-річчя Національного університету "Києво-Могилянська академія" (р.№3254, н.д. Л.Гриневич та ін.).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження Григорія Нудьги (р.№3262, н.д. В.Яворівський, В.Пазиняк).

 

Інші питання:

Про проект Рекомендацій за результатами парламентських слухань на тему: "Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення" (23 жовтня 2013 року).

Про рекомендації Комітету за результатами розгляду круглого столу "Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи вирішення".

Про Рекомендації круглого столу на тему: "Проблеми нормативно-правового забезпечення розвитку міжнародного співробітництва в сфері вищої освіти в Україні".

Про практику застосування Житомирською обласною державною адміністрацією законодавства в реалізації державної політики у сфері освіти та забезпечення права громадян на якісну дошкільну, загальну середню та позашкільну освіту.

План роботи Комітету на четверту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо довічного грошового утримання членів сімей загиблих військовослужбовців (р.№3615, н.д. С.Куніцин).

Проект Постанови про недопустимість застосування в Україні надзвичайного стану в умовах масового мирного протесту (р.№3816,
н.д. Д.Жванія та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про перевезення військових вантажів та персоналу через територію України у зв’язку з участю Збройних Сил Італійської Республіки у Міжнародних силах сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан (р.№0052, КМУ).

Проект закону про внесення змін до статті 127 Житлового кодексу Української РСР щодо надання спеціально пристосованим казармам статусу гуртожитків (р.№3450, КМУ).

Проект закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про військові поховання (р.№0059, КМУ).

Проект закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Киргизької Республіки про взаємну охорону секретної інформації (р.№0058, КМУ).

Проект закону про внесення змін до статті 127 Житлового кодексу Української РСР щодо забезпечення тимчасовим житлом військовослужбовців (р.№3450-1, н.д. Т.Слюз ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо передачі внутрішніх військ МВС Міністерству оборони України) (р.№3765, н.д. В.Пинзеник).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу прикордонного знака "Тур", який встановлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії і Угорщини (р.№0055, Президент України).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України (р.№0035, н.д. В. Яворівський).

 

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за третю сесію.

План роботи на четверту сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного четвертої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

___________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.15)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 45 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я" (щодо збереження лікарської таємниці) (р.№3058, н.д. Т.Слюз).

Проект Закону про внесення зміни до статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я (р.№2226, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання підвищення рівня народжуваності та престижу материнства (р.№2431, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення порядку утримання собак, котів чи інших тварин (р.№2580а, н.д. В.Журавський).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на четверту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

___________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.319, о 15.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо надання статусу учасників бойових дій ветеранам руху опору - членам Організації українських націоналістів (ОУН) та Української повстанської армії (УПА) (р.№2685, н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо статусу інвалідів війни) (р.№3229, н.д. І.Шаров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо пільгового пенсійного забезпечення окремих категорій осіб) (р.№2531а,
н.д. В.Немілостівий, А.Гіршфельд).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" в частині звільнення товарів (робіт, послуг), визнаних гуманітарною допомогою від витрат на зберігання товарів та транспортних засобів на митних складах (р.№3630, н.д. І.Гайдош).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо звільнення отримувачів гуманітарної допомоги від відшкодування витрат за зберігання товарів на складах органів доходів і зборів) (р.№3389,
н.д. В.Лунченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 239 Митного кодексу України щодо зберігання гуманітарної допомоги на складах органів доходів і зборів (р.№3389-1, н.д. Ю.Вознюк).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на четверту сесію.

Пропозиції до проекту порядку денного четвертої сесії.

Звіт про роботу Комітету за третю сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА, РЕГУЛЯТОРНОЇ ТА АНТИМОНОПОЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_____________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1034, о 15.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру (р.№2436а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу (р.№2258а, друге читання).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону  про Державний бюджет України на 2014 рік (р.№3000, КМУ).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на четверту сесію.

Пропозиції до проекту порядку денного четвертої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

__________________________________________

(вул.Банкова 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

15 січня

 

 

Інші питання:

План роботи Комітету на четверту сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного четвертої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_____________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.916, о 15.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення права деяких категорій осіб на судовий захист) (р.№3155, н.д. Т.Слюз).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про вилучення терміна "Велика Вітчизняна війна" з нормативно-правових актів України та навчальної літератури як такого, що спотворює історичну правду (р.№2231а, н.д. І.Фаріон, Ю.Михальчишин).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо запровадження почесного звання "Заслужений працівник місцевого самоврядування України") (р.№2234а,
н.д. О.Парасків, С.Брайко).

Проект Закону про використання мов в Україні (р.№2302,
н.д. О.Доній).

Проект Постанови про заборону політичної реклами Митного союзу в Україні як такої, що носить антидержавний характер, суперечить Конституції України та законодавству України (р.№2376, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду (р.№2496а, н.д. Ю.Гержов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за прояви ксенофобії, антисемітизму, расової, релігійної та інших форм нетерпимості (р.№2549, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про всеукраїнський референдум (р.№2617а,
н.д. В.Кличко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обговорення відповідей на депутатські запити (р.№2718, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про скасування необґрунтованих пільг та привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (р.№3122,
н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення соціальних гарантій найманих працівників) (р.№3388, н.д. С.Кілінкаров, С.Гончаров).

Проект Закону про місто-герой Севастополь (р.№3552,
н.д. В.Колесніченко, В.Новинський).

Проект Закону про місто Севастополь - місце дислокації Військово-Морських Сил Збройних Сил України (р.№3552-1, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо заочного кримінального провадження) (р.№3587,
н.д. Л.Миримський).

Проект Закону про міста-супутники промислових об'єктів (р.№3673, н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

Проект Постанови про встановлення мораторію на підвищення вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті міста Києва до 1 січня 2015 року (р.№3680, н.д. В.Яворівський, М.Катеринчук).

Проект Закону про гарантії держави щодо подолання наслідків вибіркового правосуддя та відновлення порушення прав громадян (р.№3686, н.д. С.Сас).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо перерви у відбуванні покарання (р.№3693, н.д. А.Кожем'якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (р.№3704-1, н.д. В.Бондаренко).

Проект Закону про протидію екстремізму (р.№3718,
н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" щодо удосконалення правового статусу, організації та порядку діяльності Конституційного Суду України (р.№3721, н.д. С.Ківалов, В.Макеєнко).

Проект Постанови про визнання такими, що втратили чинність, постанов Верховної Ради України про призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (р.№3729, н.д. М.Княжицький, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перетинання державного кордону України (р.№3731,
н.д. Б.Бенюк, О.Шевченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо недопущення побиття громадян та забезпечення їх конституційного права на свободу мирних зібрань) (р.№3733, н.д. А.Яценюк, О.Тягнибок).

Проект Постанови про заборону функціонування спецпідрозділу МВС України "Беркут" (р.№3734, н.д. В.Ар'єв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо протидії поширенню хвороб, зумовлених ВІЛ) (р.№3737,
н.д. Т.Донець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо протидії поширенню хвороб, зумовлених ВІЛ) (р.№3737-1, КМУ).

Проект Закону про місцеві ініціативи (р.№3740, н.д. С.Гордієнко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо розпорядження земельними ділянками, спадкоємці яких невідомі, відмовились від прийняття спадщини чи не отримали у встановлений термін свідоцтва про право на спадщину) (р.№3741, н.д. С.Гордієнко, О.Парубок).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо перегляду та роз'яснення рішень та висновків) (р.№3745, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання (р.№3747, н.д. В.Бондаренко та ін.).

Проект Постанови про Звернення до Президента України Януковича В.Ф. з вимогою відставки Прем'єр-міністра України Азарова М.Я. (р.№3762, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо передачі внутрішніх військ МВС Міністерству оборони України) (р.№3765, н.д. В.Пинзеник).

Проект Постанови про призначення позачергових виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради 23 лютого 2014 року (р.№3767, н.д. О.Чорноволенко, Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" (щодо посвідчення водія) (р.№3773, н.д. Л.Сергієнко).

Проект Закону про загальну чисельність органів прокуратури України (р.№3783, н.д. А.Кожем'якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальну структуру і чисельність Міністерства внутрішніх справ України" (р.№3784, н.д. А.Кожем'якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за передачу або збирання службової інформації (р.№3785, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" (щодо відтермінування набрання чинності положень пункту 6 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення") (р.№3792,
н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за експлуатацію транспортних засобів у стані алкогольного, наркотичного та іншого сп'яніння (р.№3812, н.д. Г.Москаль).

Проект Постанови про недопустимість застосування в Україні надзвичайного стану в умовах масового мирного протесту (р.№3816,
н.д. Д.Жванія та ін.).

Проект Закону про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування працівників правоохоронних органів та посадових осіб, а також усіх інших учасників подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань (р.№3821, н.д. М.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності за викрадення каналізаційних люків) (р.№3822, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо місцевих ініціатив) (р.№3824,
н.д. І.Фурсін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо (щодо гарантій здійснення повноважень народного депутата України) (р.№3827, н.д. П.Петренко, А.Сенченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності службових осіб органів державної влади у разі прийняття незаконного рішення (р.№3829, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку видачі виконавчого листа (р.№3831, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення охорони права громадян на звернення (р.№3834, н.д. В.Королюк).

 

 

 

Інші питання:

План роботи Комітету на четверту сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного четвертої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.Садова,3, кімн.211, о 14.15)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону  про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів житлового будівництва (р.№3393, н.д. С.Ківалов та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку індустрії програмної продукції та реалізації національного проекту "Технополіс" - створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій" і його складових (р.№2330а,  доопрацьований, н.д. В.Омельченко, І.Шаров).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо підтримки вітчизняного літакобудування (р.№2482а, н.д. С.Кілінкаров, О.Калетник).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо встановлення ставок ввізного мита на рівні 0% на транспортні засоби) (р.№2493а, н.д. О.Момот).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" щодо перерозподілу видатків за бюджетними програмами Державного космічного агентства України (р.№3134, н.д. А.Кінах).

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за третю сесію.

План роботи Комітету на четверту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________

(вул.Грушевського,18/2, кімн.11, о 14.00)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відшкодування витрат працівникам ЗМІ, які постраждали під час висвітлення подій 29 листопада – 2 грудня 2013 року (р.№3759, н.д. Ю.Стець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо вимог висвітлення обов’язкової інформації в рекламі) (р.№2459а,
н.д. О.Бригинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо обмеження реклами (р.№3347, н.д. Л.Миримський).

 

Інші питання:

Про результати моніторингу щодо перешкоджання працівникам ЗМІ у виконанні службових обов’язків під час висвітлення "Євромайданів" у Києві.

Про хід розслідування справи щодо побиття журналістки Тетяни Чорновол.

Про затвердження плану-графіку участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у щотижневих 45-хвилинних телепередачах впродовж четвертої сесії Верховної Ради України сьомого скликання.

Про затвердження плану-графіку участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у прямих щотижневих трансляціях, щочетверга, у проміжку часу між 18 та 23 годинами, 45-хвилинних тематичних передач Національної радіокомпанії України впродовж четвертої сесії Верховної Ради України сьомого скликання.

План роботи Комітету на четверту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

______________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1016, о 14.30)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа (р.№2534а,
н.д. Ю. Шаповалов, В. Пазиняк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо обмеження права на отримання державної допомоги сім'ям, що не забезпечують належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей) (р.№3205, н.д. В. Балога).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на четверту сесію.

Пропозиції до проекту порядку денного четвертої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

__________________________________________

(вул.Банкова, 6-8,  кімн.525, о 14.30)

 

15 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" щодо покращення стану розрахунків державних вугледобувних підприємств з Пенсійним фондом України (р.№3488, н.д. А.Гончаров).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" стосовно організації громадських робіт на територіях сіл та селищ (р.№3644, н.д. В.Королюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Державою Ізраїль про соціальне забезпечення (р.№0049,  Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (щодо забезпечення виплат стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих учених) (р.№3315, н.д. В.Журавський).

Проект Закону про ветеранів та ветеранські організації (р.№3137,
н.д. С.Кальцев).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення дискримінації у пенсійному забезпеченні громадян України (р.№3223, н.д. О.Мирний та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (щодо державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю) (р.№3513, н.д. Р.Зелик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (р.№3411-2, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про екстрену медичну допомогу" (щодо забезпечення справедливої оплати праці працівників бригад екстреної медичної допомоги) (р.№3500, н.д. С.Соболєв, А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми (р.№3651, н.д. М.Жук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо громадських об’єднань) (р.№3661, н.д. В.Пацкан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове пенсійне страхування" щодо встановлення пенсій на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (р.№3581, н.д. Л.Денісова та ін.).

           

Інші питання:

План роботи Комітету на четверту сесію.

Пропозиції до проекту порядку денного четвертої сесії.

Звіт про роботу Комітету за третю сесію.

 

 

 

 

 

Головне організаційне управління

10 січня 2014 р.