ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 16 – 20 грудня 2013 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

18 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про запобігання і протидію досягненню фіксованих (договірних) результатів та іншим корупційним правопорушенням у футболі (р.№2213, н.д. В.Колесніченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вступу на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування (р.№2343а, н.д. П.Порошенко та ін.).

Проекти законів України щодо відповідності вимогам антикорупційного законодавства та результатів проведення антикорупційної експертизи:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції та учасників національного проекту "Технополіс" створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій і його складових (р.№2063-д, н.д. С.Гордієнко, В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" щодо дострокового припинення повноважень у зв’язку із набранням законної сили рішення суду про притягнення до відповідальності за корупційне правопорушення (р.№2209а,
н.д. В.Деревляний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку індустрії програмної продукції та реалізації національного проекту "Технополіс" створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій і його складових (р.№2330а, н.д. В.Омельченко, І.Шаров).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо закупівлі окремих товарів, робіт і послуг для енергоблоків атомних електростанцій (р.№2599а, н.д. В.Бандуров, С.Кальцев).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо розпорядження землями державної власності (р.№3162, н.д. В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення управління державними підприємствами та іншими суб’єктами господарювання (р.№3164, н.д. І.Горіна).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо надання в постійне користування земель водного фонду для обслуговування об’єктів рекреації установами природно-заповідного фонду та звільнення їх від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва (р.№3208, н.д. І.Єремеєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою (р.№3238, н.д. Г.Калетнік).

Проект Закону про особливості корпоратизації державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" (р.№3287, КМУ).

Проект Закону про корпоратизацію державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго" (р.№3287-1, н.д. П.Корж).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо встановлення захищених видатків бюджету (р.№3365, н.д. С.Дунаєв).

Проект Закону про проведення експерименту у сфері теплопостачання (р.№3426, н.д. С.Дунаєв).

 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування учасників експерименту у сфері теплопостачання та застосування ними звичайної ціни) (р.№3427,
н.д. С.Дунаєв).

Проект Закону про основні засади державної житлової політики (р.№3498, н.д. С.Кілінкаров та ін.).

Проект Закону про місто Севастополь – місце дислокації Військово-Морських Сил Збройних Сил України (р.№3552-1, н.д. А.Яценюк).   

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державно-приватне партнерство" щодо розвитку і функціонування у сфері освіти (р.№3598, н.д. В.Дзоз).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні" щодо посилення підтримки підприємництва (р.№3614-1, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про співробітництво територіальних громад (р.№3617,  КМУ).   

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо запобігання зловживанню під час виборчого процесу (р.№3625, н.д. Ю.Іоффе).   

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки (р.№3642, н.д. В.Бутківський).   

Проект Закону про протидію екстремізму (р.№3718,
н.д. В.Колесніченко).
  

 

Інші питання:

Про розклад засідань Комітету на січень 2014 рік.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

18 грудня

 

Інші питання:

Про затвердження проекту Рекомендацій "круглого столу": "Про вдосконалення системи містобудівної документації та регулювання земельних відносин в населених пунктах" (25 жовтня 2013 року).

Про результати роботи Комітету у 2013 році.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

18 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України. Всього 24 законопроекти, у тому числі: (р.№№3462, 3473, 3498, 3505, 3422, 3511, 3512, 3417, 3172, 3440, 3330, 3452, 3263, 3392, 3438, 3470, 3356, 3356-1, 3356-2, 3514, 3517, 3499, 0047, 0051).

а також законопроекти, на які надійдуть експертні висновки Кабінету Міністрів України.

 

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень та перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету.

Про орієнтовний розклад засідань Комітету з питань бюджету на січень 2014 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

18 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про віднесення міста Новгород-Сіверський Новгород-Сіверського району Чернігівської області до категорії міст обласного значення.

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Постанови про призначення позачергових виборів Одеського міського голови (неділя 9 лютого 2014 року) (р.№3532, н.д. М.Катеринчук).

Проект Постанови про призначення позачергових виборів Одеського міського голови (місто Одеса Одеської області) (неділя 16 лютого 2014 року) (р.№3532-1, н.д. В.Куренной).

Проект Закону про внесення зміни до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо почесного звання "Заслужений працівник дипломатичної служби України") (р.№3080, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад (р.№3322, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вступу на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування (р.№2343а, доопрацьований, н.д. П.Порошенко, Г.Заболотний).

Проект Закону про почесне звання України "Мати-героїня" (р.№2435, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статусу депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад (р.№2419, н.д. В.Олійник).

 

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення доповнення до розділу VI Бюджетного кодексу України (щодо розмежування складу доходів бюджетів місцевого самоврядування) (р.№2611, н.д. А.Пономарьов, С.Гордієнко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо розпорядження землями державної власності (р.№3162, н.д. В.Пилипенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

18 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення процедури державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень) (р.№3696, н.д. С.Кальцев, О.Борита).

Проект Закону про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу Публічного акціонерного товариства "АрселорМіттал Кривий Ріг" (р.№2381а, н.д. П.Симоненко, С.Баландін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері сільськогосподарської кооперації) (р.№2408а, н.д. І.Сабій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про концесії" (р.№2745, доопрацьований, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності управління, використання та збереження державного майна (р.№3240, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо відкритості відомостей Державного реєстру прав) (р.№3378, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо отримання витягу з Державного реєстру прав) (р.№3378-1, н.д. А.Мохник, Р.Марцінків).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

18 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про перевезення військових вантажів та персоналу через територію України у зв’язку з участю Збройних Сил Італійської Республіки у Міжнародних силах сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан (р.№0052, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу прикордонного знака "Тур", який встановлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії і Угорщини (р.№0055, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо виробництва та поставки цукру на внутрішній ринок) (р.№2856, КМУ).

Проект Закону про метрологію та метрологічну діяльність (р.№3090, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування окремих видів господарської діяльності, під час провадження яких здійснюються обіг та застосування фумігантів (р.№3086, КМУ).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм" (р.№3139, н.д. О.Продан та ін.)

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм" (р.№3139-1,
н.д. А.Павловський, О.Бригинець).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо скасування сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів) (р.№3332, н.д. І.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про обмеження виробництва, використання, ввезення і розповсюдження в Україні полімерних пакетів і упаковок тривалого розщеплення (р.№2353, н.д. І.Циркін).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС,  не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 113 законопроектів: (р.№№2526а, 2049а, р.№№3243, 3085, 3305, 3216-1, 3298, 3296, 3233, 3224-1, 3236-1, 3304, 3226, 2600, 3269, 2637, 3273, 3266, 3267, 3260, 3210-1, 3306, 3309, 3301, 3286, 3302, 3289, 3297, 3293, 3290, 3194-1, 3249, 3257, 3258, 3268, 3232, 3274, 3234, 3241, 2383а, 3171-2, 2444а, 0041, 3026, 2520а, 3060, 2598а, 2148а, 2369а,2380а, 2255а, 2279а, 3196, р.№№3212, 3122, 3006, 3083, 3081, 3047, 3018, 3032, 3225, 3190, 3189, 3165, 3160, 3098-1, 3089, 2571а, 3237, 3235, 2120а, 3229, 2578а, 2557а, р.№№3322, 3323, 3319, 3317, 2946, 1261, 2158-1, 2520, 3342, 3354, 3343, 2625, 1260, 3258-1, 3298-1, 2149, 3353, 0044, 3258-2, 3236-2, 3350, 3355, 3359, 3295-1, 3325, 3352, 3313, 2181, 3378, 3374, 3368, 3382, 3369, 3373, 3380, 3362, 3365, 3375).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

18 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо перерви у відбуванні покарання (р.№3693, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про гарантії держави щодо подолання наслідків вибіркового правосуддя та відновлення порушення прав громадян (р.№3686, н.д. С.Сас).

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про стан підготовки до другого читання проекту Закону України "Про прокуратуру" (р.№3541).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про міліцію" щодо вдосконалення системи кадрового забезпечення органів внутрішніх справ (р.№2050а,  друге читання).

Проект Закону про пробацію (р.№1197-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху (р.№3067, друге читання).  

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення порядку утримання собак, котів чи інших тварин (р.№2580а, н.д. В.Журавський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 265 Кримінального кодексу України щодо добровільної здачі радіоактивних матеріалів (р.№3081, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за катування, завідомо незаконні затримання, привід або арешт та примушення давати показання (р.№2266, н.д. А.Яценюк, П.Петренко).  

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за осквернення або руйнування пам’ятників, споруджених в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в
роки Другої світової війни
радянських воїнів-визволителів,
учасників партизанського руху, підпільників, жертв нацистських переслідувань, а також воїнів-інтернаціоналістів та миротворців) (р.№2178а,
н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму (р.№2179а, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за самовільне розміщення тимчасових споруд на території об’єкта благоустрою населеного пункту) (р.№1134, на заміну, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення відповідальності осіб, які утримують домашніх тварин) (р.№2083а, н.д. А.Лабунська).  

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення на посаду, звільнення з посади та встановлення підзвітності керівників територіальних управлінь (відділів) органів внутрішніх справ Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя (р.№2466а, н.д. М.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення на посаду, звільнення з посади та встановлення підзвітності прокурорів областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя (р.№2467а, н.д. М.Левченко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, та їх керівників за використання їх співробітниками коштів місцевих бюджетів без згоди органів місцевого самоврядування (р.№2479а, н.д. М.Левченко).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо виборності керівників міліції) (р.№2562а, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо виборності прокурорів) (р.№2563а, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення перебування ув’язнених на відкритому повітрі) (р.№3108, н.д. Т.Слюз).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо надання засудженим особам права на користування інтернетом) (р.№3025, н.д. А.Павловський, О.Бригинець).

Проект Закону про внесення змін до статті 382 Кримінального
кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за невиконання судового рішення службовими особами) (р.№2890,
н.д. В.Развадовський).

Проект Закону про доповнення статті 49 Кримінального кодексу України щодо збільшення строків давності за вчинення окремих особливо тяжких злочинів (р.№2224а, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом) (р.№2076а, н.д. А.Яценко).

 Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо уніфікації штрафів за порушення Правил дорожнього руху) (р.№2123а, н.д. О.Бригинець).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

18 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (щодо запровадження інклюзивної дошкільної освіти) (р.№2348а,
н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо встановлення надбавок за вислугу років та виплату допомоги на оздоровлення) (р.№2461а, н.д. В.Мошенський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" щодо доступності навчання для дітей з особливими освітніми потребами та дітей з інвалідністю (р.№2594а, н.д. Л.Гриневич, В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення зміни до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту" (про перенесення Дня знань, коли він збігається з вихідним днем) (р.№3105-1, н.д. В.Медяник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо особливостей доступу інвалідів до освітніх послуг (р.№3350, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до статті 45 Житлового кодексу Української РСР (щодо забезпечення права педагогічних працівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів на отримання житла в першочерговому порядку) (р.№2344а, н.д. О.Сич).

 

Інші питання:

Про Рекомендації Комітету за результатами розгляду "круглого столу" на тему: "Освіта представників національних меншин України: проблеми та шляхи вирішення".

Про проект Рекомендацій за результатами парламентських слухань на тему: "Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення" (23 жовтня 2013 року).

Про Рекомендації "круглого столу" на тему: "Проблеми нормативно-правового забезпечення розвитку міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти в Україні".

Про практику застосування Житомирською обласною державною адміністрацією законодавства в реалізації державної політики у сфері освіти та забезпечення права громадян на якісну дошкільну, загальну середню та позашкільну освіту.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_________________________________________________

(вул.М.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.15)

 

18 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо вдосконалення правового порядку забезпечення безпечності та якості харчових продуктів (р.№2524а,
н.д. Є.Балицький та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про якість і безпечність харчових яєць (р.№2295а,
н.д. О.Шаблатович).

            Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про засади державної мовної політики" щодо мови маркування лікарських засобів (р.№2826, н.д. В.Дзоз).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері державної системи біобезпеки під час створення, випробування, транспортування та використання генетично модифікованих організмів) (р.№3253, н.д. К.Павлов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 54 Повітряного кодексу України (щодо повноваження авіаційного медичного екзаменатора) (р.№3534, н.д. Р.Сольвар).

 

Інші питання:

            Про результати проведеного Рахунковою палатою України аудиту використання коштів державного бюджету, виділених на виконання заходів з лікування онкологічних захворювань у дорослих.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

18 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо зниження пенсійного віку та поліпшення інших умов виходу на пенсію) (р.№3006,
н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (р.№3076, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам (р.№2397, н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо продовження реформування пенсійної системи (р.№2588, н.д. С.Горохов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо виплати пенсії у разі виїзду на постійне місце проживання за кордон (р.№3404,
н.д. В.Сушкевич та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо довічного грошового утримання членам сімей загиблих військовослужбовців) (р.№3615,
н.д. С.Куніцин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" (щодо соціальних гарантій осіб, що надають соціальні послуги) (р.№2451а, н.д. А.Дирів).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА, РЕГУЛЯТОРНОЇ ТА АНТИМОНОПОЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 15.00)

 

18 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природні монополії" (щодо діяльності на суміжних ринках) (р.№0876, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу (р.№2258а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо відповідальності посадових осіб органів державного нагляду (контролю) (р.№3216, н.д. І.Фурсін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо відповідальності посадових осіб органів державного нагляду (контролю) (р.№3216-1, н.д. Н.Агафонова та ін.).

 

Інші питання:

Попередня інформація щодо інвентаризації ринків обласними державними адміністраціями на виконання протокольного рішення № 5 виїзного засідання Комітету до м. Одеси.

Інформація Першого заступника Голови Комітету Лук’янова В.В. по обговоренню на засіданні робочої групи 22.11.2013 р. проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції" (р.№0875, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

18 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження" (щодо постанови про закінчення виконавчого провадження) (р.№3192, н.д. Т.Слюз).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання соціального сирітства в сім’ях громадян, які працюють за кордоном) (р.№3403, н.д. І.Бережна, О.Фельдман).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державну мову України (р.№1144,
н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні (р.№1233, н.д. В.Яворівський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо невизнання доказами суб’єктивних думок та неперевірених показань з чужих слів) (р.№2112, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про використання мов в Україні (р.№2302,
н.д. О.Доній).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення факту смерті людини (р.№2361, н.д. І.Спіріна, М.Герасимчук).

Проект Закону про перевезення на таксі та перевезення на замовлення (р.№2393а, н.д. Д.Святаш та ін.).

Проект Закону про медіацію (р.№2425а, н.д. Я.Федорчук).

Проект Закону про медіацію (р.№2425а-1, н.д. С.Ківалов, В.Развадовський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду (р.№2496а, н.д. Ю.Гержов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації механізму застосування статей 212 та 212-1 Кримінального кодексу України (р.№2512а, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за прояви ксенофобії, антисемітизму, расової, релігійної та інших форм нетерпимості (р.№2549, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо виборності керівників міліції) (р.№2562а, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо виборності прокурорів) (р.№2563а, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій та статус суддів" (щодо виборності суддів) (р.№2564а, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо акту автоматичної добровільної відмови від громадянства України) (р.№2616а, н.д. Ю.Сиротюк).

Проект Закону про всеукраїнський референдум (р.№2617а,
н.д. В.Кличко та ін.).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо визначення деяких доходів бюджету" (р.№2912, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про заборону реабілітації та героїзації осіб й організацій, що боролися проти антигітлерівської коаліції (р.№2960,
н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про виконання рішень судів з питань соціального захисту громадян в Україні (р.№3035, н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ідентифікації працівників органів внутрішніх справ та присутності спеціальних підрозділів міліції, внутрішніх військ на мирних зібраннях) (р.№3048, н.д. Л.Оробець та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури виконання судових рішень в інтересах дітей (р.№3062, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про міліцію" (щодо посилення вимог до підбору, підготовки та розстановки кадрів в органах внутрішніх справ) (р.№3091, н.д. А.Кожем’якін, В.Ярема).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про міліцію" (щодо запровадження спеціальних ідентифікуючих особу міліціонерів маркувань при використанні ними шоломів та інших засобів особистого захисту) (р.№3110, н.д. О.Бригинець).

Проект Закону про скасування необґрунтованих пільг та привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (р.№3122,
н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про ліквідацію надмірного регулювання (р.№3256,
н.д. В.Кличко та ін.).

Проект Закону про житлові товариства (р.№3306, н.д. П.Симоненко, С.Кілінкаров).

Проект Закону про адміністративно-територіальний устрій (р.№3373, н.д. В.Кутовий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення соціальних гарантій найманих працівників) (р.№3388, н.д. С.Кілінкаров, С.Гончаров).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо запровадження інституту кримінальних проступків (р.№3438, н.д. В.Малишев).

Проект Закону про внесення доповнень до Житлового кодексу Української РСР (щодо встановлення мінімальної норми жилої площі) (р.№3439, н.д. Г.Зубко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо обов’язкового володіння українською мовою посадовими та службовими особами органів державної влади) (р.№3494, н.д. І.Фаріон, Ю.Михальчишин).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення відповідальності за правопорушення, що посягають на здійснення народного волевиявлення та встановлений порядок його забезпечення (р.№3502, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про заборону комуністичної ідеології в Україні (р.№3530, н.д. О.Тягнибок, А.Мохник).

Проект Закону про внесення змін до статей 175 та 258-5 Кримінального кодексу України щодо узгодження їх змісту з вимогами Кримінального процесуального кодексу України (р.№3601, н.д. В.Журавський, В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до частини шостої статті 20 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо гарантій трудових прав народних депутатів України, обраних з числа осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту) (р.№3641,
н.д. В.Бутківський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми (р.№3651, н.д. М.Жук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміцнення суддівського самоврядування (р.№3678,
н.д. В.Пацкал та ін.).

Проект Закону про заборону збільшення розміру заробітної плати та інших матеріальних винагород народним депутатам України протягом чинності їхніх повноважень (р.№3682, н.д. О.Кайда).

Проект Закону про органи самоорганізації населення (р.№3704, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо ліквідації спеціальних підрозділів міліції особливого призначення) (р.№3720, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про судовий збір" щодо забезпечення справедливості при зверненні працівників до суду у справах, що випливають із трудових відносин (р.№3724,
н.д. С.Міщенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.211, о 14.15)

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів житлового будівництва (р.№3393,
н.д. С.Ківалов та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку індустрії програмної продукції та реалізації національного проекту "Технополіс" – створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій і його складових (р.№2330а, доопрацьований, н.д. В.Омельченко, І.Шаров).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо підтримки вітчизняного літакобудування (р.№2482а, н.д. С.Кілінкаров, О.Калетник).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо встановлення ставок ввізного мита на рівні 0% на транспортні засоби) (р.№2493а, н.д. О.Момот).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" щодо перерозподілу видатків за бюджетними програмами Державного космічного агентства України (р.№3134, н.д. А.Кінах).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.М.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

18 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" (щодо уточнення поняття "працівники засобів масової інформації прирівняні до журналістів" та усунення протиріч між окремими законодавчими актами України) (р.№3577, н.д. Ю.Стець та ін.).

Проект Постанови про визнання такими, що втратили чинність, постанови Верховної Ради України про призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (рр. №№ 2363-VI,
2364-VІ, 2366-VI,  387-VIІ,) (р.№3729, н.д. М.Княжицький, І.Мірошниченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про протидію екстремізму (р.№3718,
н.д. В.Колесніченко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення додаткових умов для реалізації конституційних прав громадян шляхом використання інформаційних комунікаційних технологій (р.№3681, н.д. О.Кужель та ін.).

            Проект Закону про посилення уваги до використання державних символів у дошкільних,  загальноосвітніх  та   позашкільних    навчальних  закладах (р.№3683, н.д. О.Кайда та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" (щодо приватизації будівель) (р.№3653, н.д. М.Томенко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо імплементації вимог Директиви ЄС про недобросовісну комерційну практику) (р.№3504, н.д. О.Тягнибок).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії спаму (р.№3739, н.д. О.Мочков та ін.).

 

Інші питання:

Про редакційну політику парламентського телеканалу ТРК "Рада".

 

 

Головне організаційне управління

13 грудня 2013 р.