ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 21 – 25 жовтня 2013 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

22 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення реалізації права енергетичних підприємств та організацій на укладання договорів сервітуту (р.№2201а, н.д. В.Ковач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про оцінку земель" щодо зміни методичного підходу експертної грошової оцінки земельної ділянки (р.№2610, н.д. Ю.Вознюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання земельних ділянок для відпочинку та оздоровлення дітей (р.№2138а, н.д. С.Брайко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти" та інших законодавчих актів щодо посилення заходів боротьби з фальсифікацією молочних продуктів (р.№2172, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо створення сприятливих умов для ведення особистого селянського господарства) (р.№2637, н.д. С.Лабазюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) у частині дотримання правил виробництва виноробної продукції та ведення виноградників (р.№2460, н.д. Б.Дейч).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування окремих видів господарської діяльності, під час провадження яких здійснюються обіг та застосування фумігантів (р.№3086, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Аграрного фонду (р.№2916, доопрацьований)

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації рекомендацій Європейської Комісії у сфері державної антикорупційної політики (р.№3312, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про приєднання до Договору про співробітництво держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з тероризмом (р.№0043, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (р.№2083, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо підслідності кримінальних проваджень у сфері протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом) (р.№2253а, н.д.І.Ступак).

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів щодо комітетів Верховної Ради України (р.№2433а, н.д. В.Карпунцов).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо удосконалення антикорупційного законодавства у частині декларування доходів) (р.№2581, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо протидії тіньовому відпливу капіталу з України через нерезидентів, що мають офшорний статус) (р.№3125, н.д. А.Яценюк, П.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" щодо діяльності з обігу наркотичних засобів (р.№3129, КМУ).

Проект Закону про  засади державної регіональної політики (р.№3135, КМУ).

Проект Закону про ліквідацію надмірного регулювання (р.№3256, В.Кличко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Управління державної охорони (р.№3309, н.д. А.Мартинюк, С.Гриневецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо запобігання закупівлі товарів, робіт, послуг за державні кошти за завищеними цінами (р.№3381, н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за перепродаж квитків на футбольні матчі, інші спортивні, концертно-мистецькі та культурологічні заходи (р.№3382, н.д. О.Мирний, І.Мірошниченко).

 

Про проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства та з метою проведення антикорупційної експертизи.

 

Інші питання:

Про звернення Попереки М. Б.

Про звернення депутата Ірпінської міської ради Київської області Бархоленка В.М.

Про внесення змін до рішення Комітету "Про розподіл обов’язків між Головою Комітету, заступниками Голови Комітету, секретарем Комітету та головами підкомітетів Комітету".

Про розклад засідань Комітету  на листопад 2013 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_______________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону про внесення змін до законів України "Про архітектурну діяльність" та "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (р.№0983).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері поводження з побутовими відходами (р.№2295, доопрацьований).

Проект Закону про ринок житлово-комунальних послуг (р.№2440, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про Концепцію підвищення енергоефективності у сфері житлово-комунального господарства (р.№2442, н.д.  А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 171 Житлового кодексу Української РСР щодо впорядкування розселення громадян приватних жилих будинків у зв'язку з викупом земельних ділянок для потреб держави або місцевих громад (р.№2380, н.д. М.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" (щодо уточнення сфери застосування Закону та удосконалення окремих положень про передачу гуртожитків у власність територіальних громад) (р.№2682, н.д. І.Васюник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" (щодо вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових прав мешканців службових квартир) (р.№2206, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР (щодо заборони виключення жилих приміщень з числа службових) (р.№2723, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до статті 60 Житлового кодексу Української РСР (щодо Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов) (р.№2151а, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" (щодо недопущення порушень прав власників квартир та нежилих приміщень) (р.№2469а,  н.д. С.Кальцев, В.Барвіненко).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" щодо послуг з електропостачання (р.№3345, н.д. Д.Андрієвський).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо забезпечення розроблення (оновлення) містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях) (р.№2994, н.д. В.Чугунніков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природні монополії"  (щодо  державного регулювання на суміжних ринках) (р.№3158, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою (р.№3238, н.д. Г.Калетнік).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

23 жовтня

 

I. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 22 Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (р.№3358, друге читання).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України. Всього 26 законопроектів, у тому числі: (р.№№3117, 2438а, 2600а, р.№№3042, 3048, 3017, 3037, 3147, 3131, 3155, 3133, 2418а, 2451а, 2489а, 2601а, 2222а, 2250а, 2555а, 2277а, 2277а-1, 2286а, 2289а, 2332а, 2409а, 2413а-1, 2415а.)

а також законопроекти, на які надійдуть експертні висновки Кабінету Міністрів України.

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень та перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету.

Про орієнтовний розклад засідань Комітету з питань бюджету на листопад 2013 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про визначення дати позачергових місцевих виборів в окремих адміністративно-територіальних одиницях.

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Про зміну і встановлення меж міста Коростень і Коростенського району Житомирської області.

Проект Закону про внесення змін до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо обліку та технічної інвентаризації (р.№2371, н.д. С.Гордієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо особистого голосування депутата на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради (р.№2296, н.д. О.Махніцький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вступу на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування (р.№2343а, н.д. П.Порошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про Кабінет Міністрів України" та "Про центральні органи виконавчої влади" (щодо діяльності міністерств та центральних органів виконавчої влади) (р.№0870, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, вирішенні питань місцевого значення  (р.№0866, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації положень Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті (р.№2109а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поводження з відходами під час їх перевезення) (р.№2598а, н.д. О.Долженков, С.Кий).

Проект Закону про внесення зміни до статті 61 Кодексу цивільного захисту України (щодо виконання кримінальних покарань з пожежної безпеки) (р.№3089, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ліквідацію надмірного регулювання (р.№3256, н.д. В.Кличко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо скасування сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів) (р.№3332, н.д. І.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людиною (р.№3357, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо розширення повноважень органів внутрішніх справ в природоохоронній сфері) (р.№3362, н.д. О.Бригинець, А.Павловський).  

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення процедури врегулювання договірних відносин у сфері надання житлово-комунальних послуг (р.№3367, н.д. О.Єфремов, Ю.Іоффе).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підвищення плати за користування надрами) (р.№3368, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо здійснення самоврядного та громадського контролю за використанням та охороною земель) (р.№3374, н.д. О.Царьов). 

 

Інші питання:

Про стан виконання рішення № 3/13 від 06.03.2013 р. "Про підсумки робочої поїздки Комітету до зони відчуження та на Чорнобильську АЕС".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення управління державними підприємствами та суб'єктами господарювання) (р.№3164, н.д. І.Горіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Наглядової ради з питань оціночної діяльності (р.№2557а, н.д. В.Карпунцов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (щодо спрощення порядку складання та подання фінансової звітності для суб’єктів мікропідприємництва) (р.№3138, н.д. І.Васюник).

Проект Постанови про повернення у державну власність приміщень дошкільних навчальних закладів державної і комунальної форм власності (р.№2351, н.д. С.Лабазюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду державного і комунального майна" (щодо особливостей орендних відносин загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів) (р.№2292а, н.д. Л.Гриневич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності акціонерних товариств (р.№2037, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

23 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації рекомендацій Європейської Комісії у сфері державної антикорупційної політики (р.№3312, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо врегулювання ставок ввізного мита на полівінілхлорид) (р.№3284, н.д. О.Сікора, А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель"  (щодо космічної галузі) (р.№3227, н.д. В.Омельченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо удосконалення порядку оплати замовниками товарів, робіт і послуг, придбаних за державні кошти (р.№3036, н.д. О.Мирний та ін.).

Проект Закону про стимулювання інвестиційної діяльності в сільській місцевості (р.№2427а, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони ввезення і використання деяких харчових добавок) (р.№2643, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" (щодо додаткових умов реалізації закону) (р.№2153, н.д. Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" щодо забезпечення права покупця на належну якість товару               (р.№2062а, н.д. К.Бондарєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо виконання міжнародної Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів) (р.№2017, н.д. О.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони реклами алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів та торговельних марок) (р.№2491а, н.д. О.Кайда та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розміщення зовнішньої реклами на автомобільних дорогах загального користування, а також вулицях і дорогах міст та інших населених пунктів (р.№2182а, н.д. А.Яценко).

Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС,  не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції.  Всього 137 законопроектів: (р.№№2028а, 2009а, 2209а, 2083а, 2077а, 2074а, 2267а, 2266а, 2308а, 2302а, 2291а, 2274а, 2273а, 2315а, 2316а, 2347а, 2451а, 2415а, 2418а, 2409а, 2437а, р.№№2942, 2923, 2855, 2788, 2793, 2525, 2606, 2609, 2612, 2638, 2640, 2646, 2657, 2675, 2738, 2275, 2305, 2420, 2423, 2427, 2428, 2434, 2436, 2625, 2272, 2266, 2289а, 2588а, 2587а, 2583а, 2586а, 2594а, 2590а, 2591а, 2589а, 2593а, 2585а, 2605а, 2595а, 2610а, 2601а, 2613а, 2615а, 2614а, 2612а, 2609а, 2574а, 2528а, 2503а, 2516а, 2519а, 3012, 2580а, 2562а, 2480а, 2478а, 2479а, 2489а, 2485а, 2518а, 2525а, 2108а, 2515а, 2527а, 2244а, 2568а, 2567а, 2576а, 2514а, р.№№3005, 3007, 3001, 2555, 3004, 3017, 3014, 0035, 2620а, 2621а, 2559а, 2558а, 2556а, 2553а, 2554а, 2504а, 2505а, 2507а, 2511а, 2512а, 2538а, 2547а, 2540а, 2534а, 2549а, 2995, 2413а-1, 2994, 2531а, р.№№3028, 3024, 3034, 3027, 3143, 3174, 3171, 3105-1, 3175, 3205, 2556, 3171-1, 3209, 3204, 3197, 3198, 3224, 3119, 3222).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до статті 265 Кримінального кодексу України щодо добровільної здачі радіоактивних матеріалів (р.№3081, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування повноважень органів внутрішніх справ із складення протоколів за порушення правил торгівлі на ринках (р.№3304, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі види порушень у сфері безпеки дорожнього руху (р.№3405, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за катування, завідомо незаконні затримання, привід або арешт та примушення давати показання) (р.№2266,н.д. А.Яценюк,  П.Петренко).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кримінальної відповідальності за невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії та інших установлених законом виплат) (р.№2180, н.д. В.Немілостівий).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення безпечної експлуатації сільськогосподарської техніки) (р.№2609а, н.д. С.Івахів та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування положень про запровадження здійснення оперативно-розшукової діяльності органами державної митної служби (р.№2317, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до статті 255 Кримінального кодексу України щодо посилення покарання організаторів та керівників злочинних організацій (р.№2293а, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення порядку призначення покарання та збільшення максимального строку позбавлення волі за сукупністю злочинів до 20 років (р.№2312а, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення покарання за умисне вбивство при обтяжуючих обставинах) (р.№2351а, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за осквернення або руйнування пам'ятників, споруджених в пам'ять, тих хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни - радянських воїнів-визволителів, учасників партизанського руху, підпільників, жертв нацистських переслідувань, а також воїнів-інтернаціоналістів та миротворців) (р.№2178а, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв). 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму (р.№2179а, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за самовільне розміщення тимчасових споруд на території об'єкта благоустрою населеного пункту) (р.№1134, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 204 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту міцних спиртних напоїв домашнього вироблення) (р.№2652, н.д. В.Атрошенко). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення відповідальності осіб, які утримують домашніх тварин) (р.№2083а, н.д. А.Лабунська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення на посаду, звільнення з посади та встановлення підзвітності керівників територіальних управлінь (відділів) органів внутрішніх справ Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя (р.№2466а, н.д. М.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення на посаду, звільнення з посади та встановлення підзвітності прокурорів областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя (р.№2467а, н.д. М.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, та їх керівників за використання їх співробітниками коштів місцевих бюджетів без згоди органів місцевого самоврядування (р.№2479а,  н.д. М.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міліцію" (щодо виборності керівників міліції) (р.№2562а, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо виборності прокурорів) (р.№2563а, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад) (р.№2012, н.д. О.Тягнибок та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування у Верховній Раді України, Верховній Раді Автономної Республіки Крим або місцевій раді (р.№2012-1, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації надання домедичної допомоги (р.№2262а, н.д. В.Дудка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№0888, друге читання).

 

Інші питання:

            Про клопотання Правозахисної організації "Міжнародна амністія" (Amnesty International) щодо розгляду заяви громадянки Рафальської Т.М.

            Про звернення народного депутата України Міщенка А.М.

            Про інформацію Голови Комітету Комеж’якіна А.А. щодо обговорення на засідання Венеціанської комісії 11-12 жовтня 2013 р. проекту Закону "Про прокуратуру".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійний зал, о 15.00)

 

23 жовтня

 

 Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(м. Київ, Державна служба спеціального зв’язку

та захисту інформації, о 15.00)

 

23 жовтня

 

Інші питання:

Виїзне засідання Комітету на тему: "Про стан та перспективи розвитку Держспецзв’язку та законодавства, що регулює її діяльність".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зал №5, о 14.15)

 

23 жовтня

           

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безпечності харчових продуктів (р.№3102, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безпечності харчових продуктів (р.№3102-1, н.д. О.Продан та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі" щодо встановлення заборони на видачу патентів на лікувальні пристрої, ефективність яких не доведена на практиці (р.№2546, н.д. В.Пазиняк).

Проект Закону про єдині принципи пенсійного забезпечення громадян та стипендії працівникам культури, освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення та деяким іншим категоріям осіб (р.№2250а, н.д. Л.Денісова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (щодо дитячої спеціалізованої лікарні) (р.№2386а, н.д. А.Яценюк, Т.Слюз).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з розладами аутичного спектра: проблеми та шляхи їх вирішення" (2 квітня 2014 року) (р.№3314, н.д. Ю.Мірошниченко, Л.Гриневич).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України (щодо виплати компенсації за вугілля на побутові потреби) (р.№2460а, н.д. В.Мошенський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення розрахунків за електричну енергію підприємств Державного концерну "Укроборонпром" (р.№2419а, н.д. В.Бандуров).

Проект Закону про особливості здійснення закупівель енергосервісних послуг (р.№2548а, н.д. В.Остапчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правових засад реалізації енергосервісних договорів (р.№2550а, н.д. В.Остапчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження енергоефективних заходів у бюджетних установах) (р.№3013, н.д. В.Сальдо).

Проект Закону про ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів (р.№3071, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо правових засад реалізації енергосервісних договорів (р.№2549а, н.д. В.Остапчук).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо впровадження енергоефективних заходів у бюджетних установах) (р.№3014, н.д. В.Сальдо та ін.).

 

Інші питання:

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему "Нафтопереробна галузь України: стан, проблеми, перспективи модернізації".

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

23 жовтня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Накопичувальна система загальнообов'язкового державного пенсійного страхування як інструмент підвищення соціального захисту громадян" .

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА, РЕГУЛЯТОРНОЇ

ТА АНТИМОНОПОЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, о 15.00)

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців (р.№2409, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" щодо забезпечення права покупця на належну якість товару (р.№2062а, н.д. К.Бондарєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (щодо заборони експорту лісоматеріалів усіх порід дерев) (р.№2541а,   н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" щодо врегулювання окремих питань у сфері обігу спеціальних технічних засобів отримання інформації (р.№2753, н.д. Т.Слюз).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природні монополії" (щодо державного регулювання на суміжних ринках) (р.№3158, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності фізичними особами-підприємцями, які здійснюють діяльність з надання нерухомого майна в оренду) (р.№2185а, н.д. І.Васюник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування окремих видів господарської діяльності, під час провадження яких здійснюються обіг та застосування фумігантів (р.№3086, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення механізму застосування заходів реагування під час здійснення нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності) (р.№3084, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них та справжності підпису на документах (р.№3077, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо уточнення окремих положень спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності) (р.№1157, н.д. О.Лукашук).

Проект Закону про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні (р.№1233, н.д. В.Яворівський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення інвестування майна і майнових прав за межі України та реекспорту (р.№2100а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні (р.№2303а, КМУ).

Проект Закону про створення та виробництво озброєння, військової і спеціальної техніки (р.№2420а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду (контролю) у частині дотримання правил виробництва виноробної продукції та ведення виноградників (р.№2460, н.д. Б.Дейч).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів щодо надання органам місцевого самоврядування права встановлювати обмеження на торгівлю та споживання алкоголю (р.№2533а, н.д. Ю.Шаповалов, С.Пазиняк).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про охорону праці" щодо врегулювання застосування штрафів до юридичних та фізичних осіб, які використовують найману працю (р.№2579, н.д. В.Лютікова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" (щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів) (р.№3149, н.д. В.Мошенський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері державної системи біобезпеки під час створення, випробування, транспортування та використання генетично модифікованих організмів) (р.№3253, н.д. К.Павлов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження ґрунтового покриву земельних ділянок (р.№3259, н.д. О.Бобков, Г.Зубко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо подання заяви про державну реєстрацію прав  та їх обтяжень поштою (р.№3296, н.д. Ю.Вознюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (р.№3305, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо обмеження продажу пива, алкогольних напоїв та тютюнових виробів) (р.№1162, н.д. М.Томенко, О.Бригинець).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про теплопостачання" (щодо ліцензування діяльності з виробництва теплової енергії)  (р.№2079а,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування повноважень органів внутрішніх справ із складення протоколів за порушення правил торгівлі на ринках (р.№3304, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №2, о 14.30)

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків (р.№2054а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування в умовах дії угоди про розподіл продукції) (р.№2288а, н.д. М.Рудьковський, О.Онищенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 140 Податкового кодексу України щодо особливості стимулювання підприємств (р.№2085а, н.д. А.Пономарьов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" щодо непоширення дії Закону на транспортні засоби, які не підпадають під дію екологічних норм рівнів "Євро-0" - "Євро-6" (р.№2001а, н.д. В.Деревляний).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

23 жовтня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо соціального захисту жертв політичних репресій) (р.№2485а, н.д. О.Панькевич та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (стосовно деяких питань організації роботи) (р.№2879, н.д. В.Шульга).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення законодавства щодо протидії нелегальній міграції) (р.№2367а, н.д. І.Ступак).

 

Інші питання:

            Про виконання рішень виїзного засідання Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин  у Закарпатській області (1-2 жовтня 2013 року).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання гарантій (р.№2142а, н.д. П.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 267 Цивільного кодексу України (щодо уточнення підстав для відновлення строку позовної давності) (р.№2610а, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення (р.№3237, н.д. О.Кулініч).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад) (р.№2012, н.д. А.Тягнибок та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування у Верховній Раді України, Верховній Раді Автономної Республіки Крим або місцевій раді (р.№2012-1, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (щодо скорочення державних витрат споживання та збільшення соціальних виплат) (р.№2125, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з метою визначення чітких строків повноважень депутатів місцевих рад, обраних на позачергових, повторних або перших виборах (р.№2241а, н.д. О.Бригинець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення Кримінального процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України у відповідність до європейських стандартів кримінального судочинства) (р.№2270, н.д. А.Яценюк, П.Петренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері сільськогосподарської кооперації) (р.№2408а, н.д. І.Сабій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері запобігання та протидії корупції) (р.№2434, н.д. А.Яценюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про всеукраїнський референдум" (щодо вдосконалення окремих положень) (р.№2451, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення на посаду, звільнення з посади та встановлення підзвітності керівників територіальних управлінь (відділів) органів внутрішніх справ Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя (р.№2466а, н.д. М.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення на посаду, звільнення з посади та встановлення підзвітності прокурорів областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя (р.№2467а, н.д. М.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, та їх керівників за використання їх співробітниками коштів місцевих бюджетів без згоди органів місцевого самоврядування (р.№2479а, М.Левченко).

Проект Закону про свободу мирних зібрань (р.№2508а, А.Шевченко та ін.).

Проект Закону про свободу мирних зібрань (р.№2508а-1,
н.д. В.Куренной та ін.).

Проект Закону спеціально уповноважений орган з питань запобігання та протидії корупції (р.№2523а, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за прояви ксенофобії, антисемітизму, расової, релігійної та інших форм нетерпимості (р.№2459, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо синхронізації строків проведення місцевих виборів) (р.№2892, н.д. Ю.Одарченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення провадження за нововиявленими обставинами (р.№2914, н.д. В.Карпунцов, Р.Романюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо суду присяжних (р.№2982, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо призначення на посаду голови Київської міської державної адміністрації виключно особи, обраної Київським міським головою) (р.№3004, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України з метою уточнення підстав притягнення до кримінальної відповідальності (р.№3015, н.д. О.Махніцький).

Проект Закону про дозвільну систему у сфері поводження із спеціально визначеними видами зброї, бойовими припасами до неї, засобами індивідуального захисту та активної оборони, вибуховими матеріалами промислового призначення (р.№3066, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення механізму застосування заходів реагування під час здійснення нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності) (р.№3084, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про скасування необґрунтованих пільг та привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (р.№3122, н.д. А.Яценюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України" щодо приведення її діяльності до європейських стандартів (р.№3153, н.д. А.Кожем'якін).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України  (щодо удосконалення окремих положень) (р.№3168, н.д. В.Головко, А.Аваков).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо покращення умов відбування покарання засуджених) (р.№3200, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо техніко-юридичного вдосконалення виборчого процесу) (р.№3224, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регулювання діяльності капеланів в органах та установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України) (р.№3233, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо депутатських груп) (р.№3258-1, н.д. І.Швайка, О.Кайда).

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо реалізації прав позафракційних народних депутатів та кількісного складу депутатської групи) (р.№3258-2, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реалізації рекомендацій Європейської Комісії у сфері державної антикорупційної політики (р.№3312, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сталого використання земель сільськогосподарського призначення (р.№3316, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо запровадження електронного підрахунку голосів виборців) (р.№3329, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо проведення "години запитань до Уряду") (р.№3341, н.д. В.Пинзеник, В.Наливайченко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо пільгового оподаткування спадщини та дарунків окремим категоріям осіб) (р.№3346, н.д. О.Канівець).

Проект Закону про внесення змін до статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови) (р.№3387, н.д. М.Федорук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів (р.№3396, н.д. О.Єфремов, В.Олійник).

 

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 14.15)

 

22 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про  внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання залучення інвестицій (р.№2101а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів (р.№2013а, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про створення та виробництво озброєння, військової і спеціальної техніки (р.№2420а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання негативних явищ внаслідок діяльності, спрямованої на штучні зміни стану атмосфери та атмосферних явищ (р.№3041, н.д. М.Опанащенко та ін.).

Проект Закону про дозвільну систему у сфері поводження із спеціально визначеними видами зброї, бойовими припасами до неї, засобами індивідуального захисту та активної оборони, вибуховими матеріалами промислового призначення (р.№3066, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо ставок ввізного мита для сприяння експорту товарів (р.№2691, н.д. Л.Сергієнко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо встановлення ставок ввізного мита на рівні 0% на деякі товарні категорії) (р.№2773, н.д. А.Кінах).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання" (щодо проведення антикорупційної експертизи законопроектів) (р.№2676, н.д. О.Мирний).

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання" щодо предмету відання (р.№2783, н.д. В.Сушкевич).

 

 Інші питання:

Питання щодо включення до порядку денного третьої сесії проектів законів України про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України та про статус народного депутата України.

Про підготовку до проведення слухань у Комітеті на тему: "Забезпечення особистого голосування народними депутатами України".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

23 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про рекламу" (щодо заборони використання зображень дітей у політичній рекламі) (р.№1079, н.д. М.Томенко).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про рекламу" (щодо розміщення реклами на транспортних засобах) (р.№3073, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 18 Закону України "Про рекламу" щодо розміщення реклами на транспорті (р.№3073-1, н.д. К.Бондарєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 18 Закону України "Про статус народного депутата України (щодо визначення ефірного часу)" (р.№3293, н.д. І.Спіріна, В.Матвєєв).

            Проект Закону про внесення змін до статті 28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо відкритості відомостей Державного реєстру прав) (р.№3378, н.д. В.Чумак та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо отримання витягу з Державного реєстру прав)  (р.№3378-1, н.д. А.Мохник, Р.Марцінків).

            Проект Закону про внесення змін до статті 102 Бюджетного кодексу України (щодо належного соціального захисту журналістів, які живуть і працюють у сільській місцевості, селищах міського типу) (р.№2249а, н.д. Р.Шугало).

            Проект Закону про перевезення на таксі та перевезення на замовлення (р.№2393а, н.д. Д.Святаш та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

22 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо ненадання допомоги при народженні особам, яких уже позбавлено батьківських прав) (р.№2169а, н.д. О.Зарубінський).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони дитинства" (р.№0956).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав громадян (р.№2659, н.д. В.Ярема).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування наданих послуг у сфері зеленого туризму (р.№2529а, н.д. І.Бушко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" щодо розвитку сільського зеленого туризму (р.№2530а, н.д. І.Бушко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до додатка №3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (щодо платежів за облігаціями, фінансування інфраструктурних проектів) (р.№3319, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)   

 

23 жовтня 

 

Засідання "круглого столу" на тему: "Щодо намірів об`єднання Державної служби зайнятості з Державною інспекцією України з питань праці".

 

о 16.00

 

I.Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про соціальний діалог в Україні" (щодо працівників секретаріату Національної ради) (р.№2449а, н.д.Я.Сухий).

 

II. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

 Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо соціальних виплат) (р.№3113, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про морські порти" (щодо прав трудових колективів та вдосконалення деяких положень) (р.№2454а, н.д. Ю.Льовочкіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо зниження пенсійного віку та поліпшення інших умов виходу на пенсію) (р.№3006, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа (р.№2534а, н.д. Ю.Шаповалов, В.Пазиняк).

 

 

Інші питання:

Про практику застосування законів України "Про індексацію грошових доходів населення та "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв`язку з порушенням строків їх виплати".

 

 

 

 

Головне організаційне управління

18 жовтня 2013 р.