ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН

основних заходів, які передбачають здійснити комітети

Верховної Ради України у період роботи десятої сесії

(лютий – липень 2019 року)

РОЗДІЛ I. Питання, які передбачають розглянути комітети в порядку контролю за виконанням законів України, постанов Верховної Ради України та власних рішень

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Про стан виконання Мінагрополітики та Держпродспоживслужбою вимог законодавства щодо забезпечення проведення сертифікації насіння й контролю у цій сфері у відповідності до визначених повноважень, а також щодо ввезення, виробництва та використання в Україні засобів захисту рослин.

березень

Про стан виконання рішень Комітету "Про проблеми та перспективи розвитку лісової галузі України" від 1 листопада 2016 року (протокол № 48) та "Про результати виїзного засідання з питання: "Проблематика реформування лісового господарства України" від 13 лютого 2018 року (протокол № 68).

травень

Про стан виконання Держпродспоживслужбою України вимог законодавства щодо забезпечення епізоотичного благополуччя на території країни.

червень

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

Про стан виконання Загальнодержавної програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад.

травень

Комітет з питань бюджету

Про погодження Комітетом відповідно до Бюджетного кодексу України затверджених рішеннями Кабінету Міністрів України /інших органів влади/:

зміни обсягів джерел фінансування державного бюджету певного типу з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету (згідно з частиною четвертою статті 15);

лютий – липень

передачі бюджетних призначень від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною шостою статті 23);

лютий – липень

перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23);

лютий – липень

збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету (згідно з частиною восьмою статті 23);

лютий – липень

перерозподілу видатків державного бюджету на централізовані заходи між адміністративно-територіальними одиницями (згідно з частиною дев'ятою статті 23);

лютий – липень

передачі бюджетних призначень для реалізації державних інвестиційних проектів від одного головного розпорядника коштів державного бюджету до іншого (згідно з частиною п'ятнадцятою статті 23);

лютий – липень

розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку за адміністративно-територіальними одиницями та інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку (згідно з частиною п'ятою статті 24-1);

лютий – липень

розподілу та перерозподілу обсягів субвенцій і додаткових дотацій з державного бюджету місцевим бюджетам між місцевими бюджетами у межах загального обсягу відповідних субвенцій та додаткових дотацій (згідно з частиною шостою статті 108).

лютий – липень

Про погодження Комітетом відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" (далі - Закон) здійснених за рішеннями Кабінету Міністрів України та інших органів влади:

зміни обсягів надходжень кредитів (позик), залучених державою від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів, та витрат за відповідними бюджетними програмами, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету між такими бюджетними програмами (згідно з частиною другою статті 4 Закону);

лютий – липень

розподілу коштів за напрямами (об'єктами, заходами) за бюджетними програмами, визначеними у частині першій статті 22 Закону;

лютий – липень

переліку об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (згідно із статтею 25 Закону);

лютий – липень

порядку та обсягів спрямування коштів спеціального фонду державного бюджету  на реалізацію програм і заходів, визначених у статті 33 Закону.

лютий – липень

Про погодження згідно із статтею 11 Закону Україні від 22 вересня 2016 року 
№ 1540-VIII "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" проекту кошторису такої Комісії на 2020 рік.

лютий – липень

Про погодження згідно із статтею 4 Закону Україні від 30 червня 1995 року                             № 255/95-ВР "Про поводження з радіоактивними відходами" спрямування коштів Державного фонду поводження з радіоактивними відходами.

лютий – липень

Про стан виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" у поточному році.

лютий – липень

Про виконання бюджетних програм головними розпорядниками коштів державного бюджету за окремим переліком (з урахуванням матеріалів Рахункової палати).

лютий – липень

Про розгляд висновків і пропозицій Рахункової палати з окремих питань (за матеріалами проведених контрольних заходів).

лютий – липень

Про розгляд звіту про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік".

квітень – травень

Про розгляд щорічного звіту про діяльність Рахункової палати за 2018 рік.

травень – червень

Про розгляд Бюджетної декларації на 2020-2022 роки.

червень

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Про стан виконання Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України "Про державну службу".

лютий – липень


Про стан виконання Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України "Про співробітництво територіальних громад".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України "Про адміністративні послуги".

лютий – липень

Про стан виконання Закону України "Про місцеві державні адміністрації".

лютий – липень

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи" (Постанова Верховної Ради України від 22 вересня 2016 року № 1602-VIII).

лютий – липень

Моніторинг стану виконання центральними органами виконавчої влади завдань, визначених законами, постановами Верховної Ради України.

лютий – липень

Моніторинг стану виконання місцевими органами влади рішень комітету, застосування роз’яснень.

лютий – липень

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Про виконання Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року, затвердженої Законом України від 21 квітня 2011 року             № 3268-VI.

червень

Комітет з питань економічної політики

Щорічний звіт Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо аналізу функціонування системи публічних закупівель за 2016 – 2017  роки та звіт Рахункової палати "Про результати стану аналізу публічних закупівель у 2016 та 2017 роках", аналіз цих звітів Офісом з фінансового та економічного аналізу у Верховній Раді України та експертами.

лютий

Звіт Рахункової палати "Про результати аудиту ефективності використання та розпоряження майном державного підприємства "ПРОЗОРО".

лютий

Звіт Фонду державного майна України про виконання Державної програми приватизації.

липень

Комітет з питань європейської інтеграції

Про стан виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

лютий – липень


Комітет з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної діяльності

Про інформацію та висновки Рахункової палати України.

по мірі надходження

Про аналіз практики застосування прийнятих у 2016-2018 роках законів України, віднесених до предмету відання Комітету.

лютий – липень

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Проведення кваліфікаційного відбору представника від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

лютий – березень

Про стан виконання вимог статті 28 Закону України від 14 жовтня 2014 року                       № 1700-VII "Про запобігання корупції" щодо запобігання і врегулювання конфлікту інтересів.

березень – квітень

Комітет у закордонних справах

Про стан виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України" (Постанова Верховної Ради України від 24 травня 2017 року № 2069-VIII).

лютий – липень

Про стан виконання Рекомендацій слухань у комітеті від 15 квітня 2015 року на тему: "Формування стратегії захисту національних інтересів України в частині протидії актам агресії, анексії Автономної Республіки Крим, іншим злочинам Російської Федерації, спрямованим проти України".

лютий – липень

Про стан виконання Рекомендацій слухань у комітеті від 20 травня 2015 року на тему: "Механізми контролю для забезпечення прозорості та ефективності використання міжнародної допомоги".

лютий – липень

Комітет з питань інформатизації та зв'язку

Про розроблення і затвердження Кабінетом Міністрів України та органами державної влади нормативно-правових актів (Правил та Методик), передбачених Законом України від     7 лютого 2017 року № 1834-VIII "Про доступ до об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж".

березеньКомітет з питань культури i духовності

Про стан дотримання законодавства у сфері охорони культурної спадщини.

щоквартально

Про виконання положень законів України від 13 січня 1998 року № 9/98-ВР "Про кінематографію" та від 23 березня 2017 року № 1977-VIII "Про державну підтримку кінематографії в Україні".

щоквартально

Контроль за реалізацією положень Закону України від 23 березня 2017 року 
№ 1976-VIII "Про Український культурний фонд".

щоквартально

Контроль за реалізацією положень Закону України від 28 січня 2016 року № 954-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління у книговидавничій сфері" щодо організаційних аспектів створення та функціонування Інституту книги.

щоквартально


Комітет з питань науки і освіти

Про стан і проблеми нормативно-правового врегулювання харчування дітей та учнів у закладах освіти.

лютий


Звіт Рахункової палати про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки України на надання загальної середньої освіти та управління ним об’єктами державної власності, що мають фінансові наслідки для державного бюджету.

13 березня

Про стан імплементації Закону України від 15 травня 2018 року № 2415-VIII "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав".

березень

Забезпечення взаємодії закладів професійної освіти та реального сектору економіки. Стан, проблеми та шляхи їх вирішення.

квітень

Про стан імплементації Закону України від 5 вересня 2017 року № 2145-VIII "Про освіту".

червень

Про виконання Постанови Верховної Ради України від 08 лютого 2018 року № 2287 – VIII "Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році" (в частині відзначення на державному рівні 100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського) та Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 липня 2018 року № 464-р "Про затвердження плану заходів з відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського".

червень

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Стан фінансування сектору безпеки і оборони у 2018 – 2019 роках.

лютий – липень

Заслуховування інформації щодо демократичного цивільного контролю над органами сектору безпеки і оборони.

лютий – липень

Стан виконання Державного оборонного замовлення (розгляд питання у закритому режимі).

лютий – липень


Трирічне планування Державного оборонного замовлення на 2018 – 2020 роки (розгляд питання у закритому режимі).

лютий – липень


Стан виконання річних національних програм співробітництва під егідою Комісії Україна – НАТО.

лютий – липень


Комітет з питань охорони здоров'я

 

Про стан виконання Закону України від 19 березня 2015 року № 269-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних лікарських засобів та медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі".

 

лютий – липень

 

Щодо якості лікарських засобів, що закуповуються Міністерством охорони здоров'я  України через спеціалізовані організації, які здійснюють закупівлі.

 

березень

 

Про використання коштів Державного бюджету України, виділених у 2017-2018 роках Національній академії медичних наук України  на реалізацію бюджетної програми "Реалізація пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук України" (КПКВК 6561160) (Закон України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", Закон України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", постанова Кабінету Міністрів України від 14 червня 2017 року № 425  "Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансування надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук").

квітень

Про використання коштів Державного бюджету України, виділених у 2018 році за бюджетною програмою "Реалізація пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів" (КПКВК 2301550) та заходи, що вживаються МОЗ України на виконання рекомендацій Рахункової палати України, за результатами аудиту ефективності використання цих коштів для лікування громадян України за кордоном, в частині організації  надання медичної допомоги із застосуванням неродинної алогенної трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин (кісткового мозку)  в Україні.

травень

Щодо актуальних аспектів дотримання Закону України від 23 червня 1995 року              № 239/95-ВР  "Про донорство крові і її компонентів".

червень

Щодо дотримання Закону України від 1 червня 2010 року № 2297-VI "Про захист персональних даних" при впровадженні Урядом інформатизації охорони здоров’я.

липень


Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Про стан виконання положень Закону України від 22 вересня 2016 року
№ 1540-VIII "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".

квітень

Про стан виконання положень Закону України від 13 квітня 2017 року № 2019-VIII "Про ринок електричної енергії".

травень

Про стан виконання положень Закону України від 9 квітня 2015 року № 329-VIII "Про ринок природного газу".

липень

Комітет з питань податкової та митної політики

Попередній аналіз  регуляторного впливу та практика застосування Закону України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII  "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів".

травень – червень

Комітет з питань прав людини, національних меншин
i
міжнаціональних відносин

Про хід виконання Закону України  від 12 липня 2018 року № 2505-VIII "Про правовий статус осіб, зниклих безвісти".

лютий

Про стан виконання Рекомендацій слухань у Комітеті від 1 серпня 2018 року на тему: "Формування державної політики у сфері застосування  санкцій до осіб, причетних до політично мотивованих незаконних переслідувань громадян України".

березень

Комітет з питань промислової політики та підприємництва


Щодо аналізу практики застосування Закону України від 21 червня 2012 року                       № 5018-VI "Про індустріальні парки".

лютий

Щодо аналізу практики застосування Закону України від 2 березня 2015 року                        № 222-VIII "Про ліцензування видів господарської діяльності".

березень

Щодо аналізу практики застосування законів України від 3 листопада 2016 року: "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" № 1728-VIII, "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства у сфері державного нагляду (контролю)"               № 1727-VIII та "Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" № 1726-VIII.

квітень


Щодо аналізу практики застосування Закону України від 15 січня 2015 року                        № 124-VIII "Про технічні регламенти та оцінку відповідності".

травень

Щодо аналізу практики застосування Закону України від 1 липня 2010 року                         № 2404-VI "Про державно-приватне партнерство".

червень

Щодо аналізу практики застосування Закону України від 09 квітня 2015 року                   № 327-VIII "Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації".

липень


Комітет з питань Регламенту та організації роботи
Верховної
Ради України

Практика застосування Регламенту Верховної Ради України щодо:

особистого голосування народних депутатів України та використання електронної системи "РАДА";


питання надання Верховною Радою України згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання чи арешт народного депутата України;

скасування рішень Верховної Ради України у порядку, передбаченому статтею 48 Регламенту Верховної Ради України;

реєстрації законопроектів, проектів інших актів;

порядку проведення парламентських слухань.

лютий – липень

Практика застосування Закону України "Про статус народного депутата України" щодо:

несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності;

реалізації права народного депутата України на депутатський запит та депутатське звернення;

реалізації прав народного депутата України у взаємовідносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, об’єднаннями громадян України;

гарантій трудових прав народного депутата України при виконанні депутатських повноважень.

лютий – липень

Практика застосування Закону України "Про комітети Верховної Ради України" щодо порядку проведення засідань комітетів Верховної Ради України.

лютий – липень


Питання дотримання народними депутатами України норм Конституції України, законів України, дисципліни та норм етики.

лютий – липень


Питання забезпечення діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України:

звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України про використання бюджетних коштів, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік";

лютий – березень

звіт Управління справами Апарату Верховної Ради України про використання бюджетних коштів, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" за І квартал 2019 року.

червень – липень

Про підсумки розгляду в Комітеті звернень державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян, народних депутатів України та громадян України за період роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

червень – липень

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

Проблеми інформаційного мовлення на зарубіжні країни ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України" (в порядку контролю виконання Закону України від 8 грудня 2015 року № 856-VIII "Про систему іномовлення України").

лютий

Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2018 рік.

березень

Контент Суспільного мовлення: проблеми росту чи проблеми менеджменту (в порядку виконання Закону України від 17 квітня 2014 року № 1227-VII "Про суспільне телебачення і радіомовлення України").

березень

Стан виконання вимог чинного законодавства в процесі роздержавлення друкованих засобів масової інформації за результатами трьох років реформування.

квітень

Впровадження ефірного наземного цифрового мовлення в Україні: досвід, виклики і проблеми інформаційної безпеки.

травень

Стан законодавчого супроводу вирішення питань інформаційної безпеки в умовах зростання інформаційних загроз гібридного характеру.

червень


Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Про виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Розвиток туристичної індустрії як інструменту економічного розвитку та інвестиційної привабливості України" (Постанова Верховної Ради України від 13 липня 2016 року № 1460-VIII).

березень

Про підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року та заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року.

березень – квітень

Ефективність використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей сиріт і осіб з їх числа.

квітень

Про результати аудиту ефективності використання коштів субвенції з державного бюджету, спрямованої місцевим бюджетам на виплату тимчасової державної допомоги дітям (за матеріалами Рахункової палати України). 

квітень

Про виконання Закону України від 7 грудня 2017 року 
№ 2229-VIII "Про запобігання та протидію домашньому насильству".

травень

Про стан виконання Рекомендацій слухань у Комітеті від 2 жовтня 2018 року на тему: "Захист дітей, які перебувають у зоні воєнних дій і збройних конфліктів, та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів".

 

травень

Про стан виконання Рекомендацій слухань у Комітеті від 24 лютого 2017 року на тему: "Функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам в умовах децентралізації влади".

травень

Про ефективність роботи директоратів Міністерства соціальної політики щодо формування державної політики у сферах захисту прав і свобод дітей, підтримки сімей з дітьми, оздоровлення та відпочинку дітей, запобігання та протидії домашньому насильству.

червень

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 1 листопада 2011 року      № 3985-VI   "Про проголошення Дня шахів в Україні".

липень


Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та
пенсійного
забезпечення

Про стан функціонування Інформаційно-аналітичної системи соціального захисту населення та створення системи соціального інспектування в Україні в рамках проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

березень

Про хід виконання Рекомендацій слухань у Комітеті від 23 травня 2018 року на тему: "Ефективність системи надання субсидій населенню", та рекомендацій Комітету від 5 грудня 2018 року за результатами робочої наради з обговорення проблемних питань, які виникають при призначенні житлових субсидій та шляхів їх вирішення.

квітень

Про стан запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності.

травень

Про стан виконання Рекомендацій слухань у Комітеті від 19 грудня 2018 року на тему: "Шляхи розв’язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

червень

Про стан виконання Закону України від 1 червня 2000 року 
№ 1768-III
"Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям".

липень

Комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю

Стан виконання у 2019 році бюджетних програм з питань соціального захисту ветеранів та осіб з інвалідністю.

лютий – липень

Стан реалізації законів України, прийнятих за період роботи Комітету.

лютий – липень


Комітет з питань транспорту

Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 4 червня 2015 року                       № 509-VIII "Про План законодавчого забезпечення реформ в Україні".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 17 травня 2012 року № 4709-VI "Про морські порти України".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1764-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування".

лютий – липень

Стан виконання Закону України від 27 лютого 2018 року № 2304-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо будівництва та експлуатації автомобільних доріг".

лютий – липень


Стан виконання Закону України від 21 березня 2017 року № 1965-VІІІ "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації".

лютий – липень

Стан виконання "Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року", затвердженої Постановою КМУ  від 25 квітня 2018 року        № 435 (на виконання Закону України від 17 листопада 2016 року № 1763-VІІІ "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі").

лютий – липень


Стан виконання рішень виїзних та тематичних засідань Комітету.

лютий – липень

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

Щодо захисту інтересів держави та подальшому розвитку ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат".

лютий

Про інформацію Фонду державного майна України щодо переліків об’єктів великої та малої приватизації, які підлягають приватизації у 2019 році.

лютий

Щодо  приватизації ПАТ "Центренерго". 

березень

Про результати фінансового оздоровлення ПАТ "Запорізький виробничий  алюмінієвий комбінат" як передумови успішної  його приватизації. 

березень – квітень

Про стан виконання попередніх рішень Комісії 8 скликання (Про доцільність приватизації судноплавної компанії "Чорноморське морське пароплавство" (ЧМП),  виконання приватизаційних зобов’язань ПАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод").

квітень

Про хід малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи "ProZorro. Продажі". 

травень

Щодо виконання  договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації   у 2014-2018 роках  в частині виконання умов цільового використання земельних ділянок під зазначеними об’єктами та  стану оформлення правовстановлюючих документів  на ці земельні ділянки. 

травень – червень

Про наслідки судових проваджень щодо повернення до державної власності ПАТ "Укртелеком".

червень

Звіт про роботу Фонду державного майна України та  хід приватизації державного майна у 2018 році.

липень

Про перспективи реалізації державно-приватного партнерства для підвищення ефективності використання морських портів України.

липень

 

 

 

 


 

РОЗДІЛ IІ. Питання, які передбачається розглянути комітетами на виїзних засіданнях

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Про діяльність ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України", ПАТ "Аграрний фонд", ПАТ "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг".

квітень

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Захист навколишнього середовища на територіях, постраждалих від збройного конфлікту.

червень, м. Краматорськ

Комітет з питань європейської інтеграції

Щодо стану виконання зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом: поточні проблеми та виклики, шляхи співробітництва.

дата і місце уточнюються

Щодо питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

дата і місце уточнюються

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Про співпрацю з програмою РАДА (USAID).

квітень, червень, м. Запоріжжя, м. Львів

Комітет у закордонних справах

Спільне засідання Колегії Міністерства закордонних справ України та Комітету у закордонних справах з актуальних питань міжнародних відносин.

лютий – липень

Третє спільне засідання Комітету у закордонних справах та Комісії з питань зовнішньої політики та європейської інтеграції Парламенту Республіки Молдова з актуальних питань двостороннього співробітництва.

лютий – липень, м. Одеса

Актуальні питання транскордонного співробітництва з Угорською Республікою.

лютий – липень, м. Ужгород

Вивчення проблемних питань розвитку регіону та мобілізації міжнародної підтримки у зв’язку з агресивними діями РФ в Азовському морі.

лютий – липень, м. Маріуполь, м. Бердянськ, м. Генічеськ


 

Комітет з питань інформатизації та зв'язку

Вжиття невідкладних заходів у сфері протидії незаконному телерадіомовленню та інтернет-комунікаціям з/на тимчасово окупованій території із запрошенням представників уповноважених центральних органів влади, установ та організацій.

квітень – травень, наближені до АР Крим райони

Комітет з питань культури i духовності

Стан збереження пам’яток культурної спадщини.

квітень – травень, Тернопільська область 

Комітет з питань науки i освіти

Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування.  Управління  закладами  вищої  освіти.  Проблеми  та  шляхи  вдосконалення.

Удосконалення системи фінансування закладів вищої освіти.

13 лютого, м. Харків

Про стан законодавчого врегулювання організації навчально-виховного процесу з учнівською та студентською молоддю і заходи щодо його вдосконалення (на прикладі Полтавської області).

3 квітня, м. Полтава

Спільне засідання Комітету та Президії НАН України з питання "Дослідження і освітні програми Національного наукового центру "Харківський фізико-технічний інститут” та перспективи створення у Харкові центру ядерної медицини".

червень, м. Харків

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Стосовно питань територіальної оборони України.

лютий – липень, м. Херсон

Виїзне засідання Комітету до Служби зовнішньої розвідки України.

лютий – липень

Комітет з питань охорони здоров'я

Щодо розгляду ситуації, що склалася навколо призначення ректора університету.

лютий – березень, Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

Комітет з питань промислової політики та підприємництва

Законодавче забезпечення розвитку промисловості Закарпаття (з відвідуванням виробничих підприємств ТОВ "Флекстронікс", ТОВ "Ядзакі Україна", ТОВ "Джейбіл секріт юкрейн лімітед").

березень, м. Ужгород

Вивчення практичного досвіду промислової та інвестиційної політики країн-сусідів (виїзне стажування).

квітень, Польща, Туреччина

Співпраця ЄС – Україна в інвестиційній та торговельній сферах щодо залучення інвестицій і технологій в реальний сектор економіки України та доступу до ринків ЄС.

травень, м. Брюссель

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

Суспільне телебачення і радіомовлення на регіональному рівні: виклики процесу становлення.

червень, м. Київ

Перевірка виконання Рекомендацій Комітету щодо зміцнення інформаційної безпеки.

червень – липень, Донецька, Луганська області

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Розвиток національно-патріотичного виховання на прикладі Сумської області.

квітень – травень, м. Суми

Виконання статті 301 Закону України "Про охорону дитинства".

березень, Донецька область

Забезпечення конструктивної взаємодії органів державної влади України та її суб'єктів щодо комплексного раціонального використання природно-рекреаційних ресурсів та їх збереження.

квітень, Одеська область

Взаємодія органів державної влади та органів місцевого самоврядування в частині розвитку туризму  на прикладі міста Кракова.

травень, м. Краків

Дотримання Закону України від 4 вересня 2008 року № 375-VI "Про оздоровлення та відпочинок дітей" на прикладі МДЦ "Артек" та ДП "Молода Гвардія".

травень – червень, м. Одеса, смт. Пуща-Водиця

Формування туристичної привабливості України на прикладі Тернопільської області.

червень, м. Тернопіль

Стан розвитку спортивної та туристичної інфраструктури у Закарпатській області в умовах децентралізації влади.

червень, м. Ужгород

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

Про виконання рішення Комісії від 10 червня 2015 року "Про стан збереження та ефективність використання цілісних майнових комплексів державної власності морських портів України", та доцільність виключення ПрАТ "Українське дунайське пароплавство" з переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації.

травень – червень, м. Одеса, м. Ізмаїл

РОЗДІЛ III. Питання, які пропонується розглянути на Парламентських слуханнях та на слуханнях у комітетах

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Обговорення проекту Закону щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (слухання у комітеті).

березень

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Промислові викиди підприємств "гігантів": стан справ та перспективи розвитку в контексті міжнародних зобов'язань України (слухання у комітеті).

березень

Державна природоохоронна політика України: стан, перспективи розвитку та шляхи співпраці з громадянським суспільством (парламентські слухання).

 липень

Комітет з питань економічної політики

Результати та перспективи реформи управління державною власністю в світлі реалізації Закону України від 21 вересня 2006 року № 185-V "Про управління об’єктами державної власності" та можливі законодавчі пропозиції з цього питання (слухання у комітеті).

травень – червень

Комітет з питань європейської інтеграції

Єврорегіони в рамках транскордонної співпраці України з країнами ЄС (слухання у комітеті).

дата і місце уточнюються

Парламентський контроль як інструмент посилення демократії, підзвітності та ефективності державних інституцій в Україні (слухання у комітеті).

дата і місце уточнюються

Комітет з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної
діяльності

Інформація Генерального прокурора України про діяльність органів прокуратури (парламентські слухання).

лютий – липень

Діяльність Державного бюро розслідувань, виконання покладених на нього завдань, додержання ним законодавства, прав та свобод людини і громадянина (слухання у комітеті).

лютий – липень

Щодо систематичного порушення НАБУ та САП норм Кримінального процесуального кодексу України (слухання у комітеті).

лютий – липень

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Про діяльність Національного антикорупційного бюро України, виконання покладених на нього завдань та додержання ним вимог законодавства, прав і свобод осіб (слухання у комітеті).

березень

Щорічний звіт Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів: стан справ у цій сфері, основні проблеми та пропозиції щодо їх розв'язання (слухання у комітеті).

квітень

Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні (парламентські слухання).

травень


Актуальні питання реалізації антикорупційного законодавства (слухання у комітеті).

червень

Комітет у закордонних справах

Засідання Верховної Ради України у зв'язку з п'ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

19 лютого

Реалізація державної політики у сфері зовнішніх зносин: проблеми та перспективи дипломатичної служби України (слухання у комітеті).

лютий – липень

Щодо ефективності міжнародної технічної допомоги та цільового використання отриманих коштів (слухання у комітеті).

лютий – липень

Комітет з питань інформатизації та зв'язку

Вдосконалення законодавчого забезпечення галузі інформаційно-комунікаційних технологій (в рамках проведення ТІМ – 2019) (слухання у комітеті).

28 лютого – 02 березня, м. Львів

Електронні інструменти доступу громадян до законодавчого процесу (за підтримки Програми РАДА USAID) (слухання у комітеті).

квітень

Актуальні проблеми та основні виклики ІТ-законодавства (слухання у комітеті).

30 травня – 02 червня, с. Глібівка, Київська область

Комітет з питань науки i освіти

Освіта і наука для забезпечення збалансованого розвитку людського капіталу в Україні (парламентські слухання).

квітень

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Реформування системи військової освіти та підготовки військових кадрів у рамках оборонної реформи (слухання у комітеті).

лютий – липень

Питання стану бойової підготовки (розгляд питання у закритому режимі) (слухання у комітеті).

лютий – липень

Питання реформування Служби безпеки України відповідно до стандартів НАТО (слухання у комітеті).

лютий – липень

Законодавчі зміни у сфері інформаційної безпеки та кібербезпеки у контексті забезпечення національної безпеки держави (слухання у комітеті).

лютий – липень

Питання реформування розвідувальних органів (слухання у комітеті).

лютий – липеньКомітет з питань охорони здоров'я

Медико-біологічна безпека країни в умовах зовнішньої агресії (парламентські слухання).

квітень

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Атомна енергетика України. Функціонування стратегічної галузі в умовах ринку електричної енергій (слухання у комітеті).

квітень

Комітет з питань прав людини, національних меншин
i
міжнаціональних відносин

Стан забезпечення реалізації прав внутрішньо переміщених осіб в Україні (парламентські слухання).

квітень

Проблемні аспекти застосування Закону України "Про звернення громадян" щодо реалізації права на електронну петицію (слухання у комітеті).

травень

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

Безпека журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи вирішення (парламентські слухання).

березень – квітень


Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Захист прав та інтересів дитини як учасника цивільного процесу (слухання у комітеті).

лютий


Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та
пенсійного
забезпечення

Детінізація заробітної плати (парламентські слухання).

лютий – липень

Проблеми формування заробітної плати у бюджетній сфері та на державних підприємствах (слухання у комітеті).

квітень

Запровадження нових механізмів осучаснення пенсійних виплат (слухання у комітеті).

травень

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

Щодо приведення переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, до законодавчо встановлених критеріїв їх віднесення до заборонених до приватизації (слухання у комітеті).

квітень

Завершення приватизації в енергетиці  в аспекті збалансування  інтересів держави, бізнесу, суспільства (слухання у комітеті).

травень

РОЗДІЛ IV. Міжнародні, національні конференції, семінари та інші заходи, які будуть проводити комітети або в яких братимуть участь народні депутати України

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Круглий стіл: "Про стан забезпечення сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами".

лютий

Круглий стіл: "Забезпеченість та контроль за якістю і ринком засобів захисту рослин".

лютий – березень

Круглий стіл: "Проблемні питання використання майбутнього врожаю та корпоративних прав в якості застави для одержання кредитних ресурсів підприємств аграрного сектору".

березень

Круглий стіл: "Обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

березень – квітень

Круглий стіл: "Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад: проблеми і пропозиції. Стан виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 60-р".

квітень

Круглий стіл: "Проблеми передачі в користування земель водного фонду".

квітень

Круглий стіл: "Законодавче врегулювання зміни угідь земель сільськогосподарського призначення".

червень

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

Круглий стіл: "Розвиток територій: актуальні проблеми містобудування".

квітень

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Семінар на тему: "Секторальна децентралізація. Моделювання спроможної шкільної мережі у громаді".

13 лютого, м. Вінниця

Круглий стіл: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку".

15 лютого, м. Львів

Консультативна зустріч на тему: "Правова основа вирішення питань дострокового припинення повноважень представницьких органів місцевого самоврядування (рад) та сільських, селищних, міських голів в Україні та країнах Європи".

25 лютого


Круглий стіл: "Міста-метрополії. Досвід країн Європи".

28 лютого

Круглий стіл: "Демократичне врядування в містах-метрополіях".

18 – 19  березня

Тренінг на тему: "Практичні аспекти організації співробітництва територіальних громад".

22 березня, м. Вінниця

Круглий стіл: "Утворення міських агломерацій як перспектива розвитку міст України. Шляхи та можливості законодавчого забезпечення. Досвід країн Європи".

23 березня, м. Львів

Круглий стіл: "Актуальні питання вдосконалення базового закону системи місцевого самоврядування" (заключний).

23 квітня

Круглий стіл: "Питання реалізації Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення".

13 травня, м. Мукачево

Круглий стіл: "Проблематика правового статусу органів місцевого самоврядування, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей і в районах проведення операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції)".

17 травня

Круглий стіл: "Демократичне врядування в містах-метрополіях. Досвід країн Європи для м. Києва".

27 травня

Круглий стіл: "Державна політика розвитку гірських територій: досвід України та ЄС".

7 червня

Круглий стіл: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку".

10 червня, Одеська область


Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Засідання міжвідомчої комісії із забезпечення виконання Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

лютий – липень

Круглий стіл: "Шляхи відродження забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територій".

квітень – червень

Асамблея вкладників Чорнобильського фонду "Укриття" та донорів Рахунку ядерної безпеки.

липень

Комітет з питань економічної політики

Круглий стіл: "Шляхи вдосконалення законодавства з питань оренди державного та комунального майна".

березень

Круглий стіл: "Нове законодавство у сфері концесії: новели та удосконалення (обговорення порівняльної таблиці до другого читання законопроекту реєстр. № 8125)".

квітень


Комітет з питань європейської інтеграції

Засідання Бюро ПА Євронест.

лютий, м. Київ

Засідання Комітетів ПА Євронест.

27 – 29 січня, м. Брюссель

Засідання Робочої групи з питань Білорусі.

27 – 29 січня, м. Брюссель

Засідання ad hoc Робочої групи ПА Євронест з питань Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

27 – 29 січня, м. Брюссель

Засідання Робочої групи ПА Євронест з питань регламенту.

дата і місце уточнюються


Засідання Бюро Парламентського Комітету Асоціації.

дата і місце уточнюються


Засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та Європейським Союзом.

дата і місце уточнюються

Конференції/слухання ПА ЄВРОНЕСТ.

дата і місце уточнюються

Заходи з нагоди святкування 10-ї річниці Східного Партнерства.

дата і місце уточнюються

Саміт Східного Партнерства.

дата і місце уточнюються

Участь представників ПА ЄВРОНЕСТ у засіданні CORLEAP.

дата і місце уточнюються

Засідання Конференції комітетів з європейських справ та справ Співтовариства національних парламентів країн-членів та кандидатів до ЄС (COSAC).

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Комітетів з питань політики ЄС Сенату та Палати депутатів (Нижньої Палати) Італійської Республіки.

дата і місце уточнюються

Візити членів Комітету до Комітету з європейських справ Конгресу депутатів  Королівства Іспанії.

дата і місце уточнюються

Візит членів Комітету до Комітету з питань європейських справ Державних Зборів Республіки Словенія.

дата і місце уточнюються

Комітет з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної діяльності

Круглий стіл: "Зміни до Кримінального процесуального кодексу України".

лютий – липень

Круглий стіл: "Стан боротьби з організованою злочинністю".

лютий – липень

Круглий стіл: "Про парламентський контроль за дотриманням положень законів в діяльності спеціальних служб та правоохоронних органів держави".

лютий – липень

Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Участь у зустрічах з представниками Міжнародної антикорупційної консультаційної ради програми Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI).

лютий – липень

Інформаційні заходи для громадськості і громадських організацій у регіонах України на тему: "Впровадження правових антикорупційних новел в національне законодавство" (у співпраці з Програмою РАДА USAID).

лютий – липень

Комітет у закордонних справах

18-та Щорічна зимова сесія ПА ОБСЄ.

21 – 22 лютого, м. Відень


Щорічні парламентські слухання МПС у Штаб-квартирі ООН.

21 – 22 лютого, м. Нью-Йорк

Засідання Бюро ПАРЄ.

28 лютого, м. Париж

Засідання Керівного комітету геополітичної групи "Дванадцять плюс".

24 – 25 березня, Фаял, Азорські острови, Португалія

Парламентське засідання МПС з нагоди 63-ї сесії Комісії ООН з питань статусу жінок.

дата уточнюється, м. Нью-Йорк

140-а Асамблея МПС та супутні заходи.

6 – 10 квітня м. Доха, Катар


Засідання Бюро ПА ОБСЄ.

7 – 8 квітня м. Копенгаген

Семінар Роуза-Рота.

8 – 11 квітня, м. Анталія

II частина сесії 2019 року ПАРЄ.

8 – 12 квітня, м. Страсбург


До 10 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються


Семінар Роуза-Рота.

25 – 26 квітня, м. Брюссель

До 4 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються

Весняна сесія ПА НАТО.

31 травня – 3 червня, м. Братислава

До 8 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються

III частина сесії 2019 року ПАРЄ.

24 – 28 червня, м. Страсбург

До 6 заходів ПАРЄ.

дата і місце уточнюються

Засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО.

дата уточнюється, м. Львів

28-а Щорічна літня сесія ПА ОБСЄ.

4 – 8 липня, м. Люксембург

Комітет з питань інформатизації та зв'язку

Круглий стіл: "Актуальні питання впровадження дієвих національних стандартів кіберзахисту критичної інфраструктури" (спільно з Українською Академією кібербезпеки).

березень

Круглий стіл: "Державна підтримка галузі програмного забезпечення".

липень

Комітет з питань культури i духовності

Круглий стіл: "Соціально-правове забезпечення священнослужителів" (спільно з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій).

квітень

Круглий стіл: "Стратегія розвитку книговидавничої галузі" (спільно з Українським інститутом книги, Міністерством культури України).

травень

Комітет з питань науки i освіти

Участь у засіданні Спілки ректорів вищих навчальних закладів України щодо реалізації міжнародних проектів та ініціатив, спрямованих на забезпечення політики розвитку вищої освіти і науки в Україні.

лютий – березень

Участь у семінарі Європейського фонду освіти щодо створення в Україні Центрів професійної досконалості.

березень

Участь у річних звітних зборах Національної академії наук України та національних галузевих академій наук України.

березень – квітень

Участь у засіданні освітньої секції Асоціації міст України.

11 – 12 квітня, м. Тернопіль

Круглий стіл: "Національна система кваліфікацій – як регулятор процесів формування освітніх та професійних вимог до осіб відповідно до потреб суспільства та ринку праці, оцінювання кваліфікаційного рівня".

травень


Комітет з питань національної безпеки і оборони

Круглий стіл: "Актуальні питання законодавчого забезпечення національної системи кібернетичної безпеки".

лютий – липень

Круглий стіл: "Відновлення військових судів у системі правосуддя України".

лютий – липень

Круглий стіл: "Інформаційно-психологічна агресія та її вплив на суспільство".

лютий – липень

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення створення органу військової юстиції".

лютий – липень

Круглий стіл: "Перспективи законодавчого регулювання з питань розширення експортного потенціалу підприємств оборонно-промислового комплексу".

лютий – липень

Круглий стіл: "Проблема підслідності злочинів, скоєних на території військових частин або в місцях їх розташування".

лютий – липень

Круглий стіл: "Державна правоохоронна служба. Правоохоронні органи. Правоохоронна діяльність".

лютий – липень

Круглий стіл: "Місце та роль законодавчої гілки влади у формуванні та реалізації політики безпеки держави у кризовий період".

лютий – липень

Круглий стіл: "Роль Парламенту України у питаннях реформування державного управління та системи забезпечення обороноздатності країни у світлі Плану реформ".

лютий – липень

Круглий стіл: "Механізми впровадження парламентського контролю за діяльністю спецслужб в умовах їх реформування".

лютий – липень

Круглий стіл: "Особливості визначення критичної інфраструктури в Україні".

лютий – липень

Щомісячні круглі столи із залученням представників волонтерських організацій і органів виконавчої влади щодо проблемних питань учасників АТО, ООС.

лютий – липень

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Круглий стіл: "Роздрібний ринок електричної енергії України: перший місяць функціонування. Виклики, проблеми та шляхи їх подолання".

лютий

Комітет з питань податкової та митної політики

Круглий стіл: "Реформування фіскальних органів".

березень

Круглий стіл: "Податок на виведений капітал".

травень

Комітет з питань прав людини, національних меншин
i
міжнаціональних відносин

Круглий стіл: "Стан виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок".

березень


Круглий стіл: "Проблеми та перспективи запровадження правосуддя перехідного періоду в Україні".

травень

Круглий стіл: "Стан реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року".

червень

Комітет з питань промислової політики та підприємництва

Участь у засіданнях колегій міністерств і відомств, які відносяться до предметів відання Комітету.

лютий – липень

Комітет з питань Регламенту та організації роботи
Верховної
Ради України

Семінар: "Особливості проходження парламентської служби: зарубіжний досвід".

березень

Семінар: "Парламентська служба: реформування, засади функціонування, гарантії діяльності Апарату Верховної Ради України".

квітень – травень

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

Круглий стіл: "Забезпечення ефективної роботи  Єдиного веб-порталу, використання публічних коштів та стан і перспективи розвитку законодавства у цій сфері".

лютий

Участь у Міжнародній конференції "Нові медіа – нові можливості – 2019".

березень

Участь у проведенні Українського форуму з управління Інтернетом – 2019.

квітень

Участь у науково-практичному семінарі "Актуальні питання удосконалення законодавства у сфері прозорості медіа-власності".

травень

Круглий стіл: "Стан законодавства у сфері доступу до публічної інформації та сучасні виклики у сфері захисту персональних даних: пошук ефективних рішень".

червень

Дотримання засобами масової інформації вимог чинного законодавства під час президентської виборчої кампанії 2019 року (за результатами спеціального звіту Національної ради).

червень – липень

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму

Участь членів Комітету в оргкомітеті з проведення XXІ Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

лютий – липень

Участь членів Комітету в оргкомітеті з проведення фінальних змагань Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді України.

лютий – липень

Участь членів Комітету у діяльності Оргкомітету з проведення Дня фізичної культури та спорту.

лютий – липень

Участь членів Комітету у засіданнях Комісії з питань реформування сфери фізичної культури і спорту.

лютий – липень

Участь членів Комітету у нарадах, що стосуються експерименту щодо залучення Міністерством молоді та спорту національних спортивних федерацій з окремих олімпійських видів спорту до організації і проведення спортивних заходів.

лютий – липень

Участь членів Комітету у засіданні Ради туристичних міст та регіонів.

лютий – липень


Участь у розробці Стратегії формування здорового і безпечного способу життя дітей та молоді.

лютий – липень

Участь у засіданнях  Комітету  Ради обмінів молоддю України та Литви.

лютий – березень

Участь України у Міжнародній туристичній виставці UITT "Україна – Подорожі та Туризм".

березень

Участь у проведення заходів з нагоди відзначення Дня Європи в Україні у 2019 році.

травень

Міжнародна конференція щодо розвитку медичного туризму, курортів та рекреації.

травень

Круглий стіл: "Питання статистики в туризмі".

червень

Зустріч членів Комітету з учасниками Форуму дитячих громадських об’єднань "Я громадянин України".

червень


Проведення Міжнародної акції, спрямованої на формування у молоді активної громадянської, державницької позиції та почуття власної гідності "День Гідності. Вшануй".

червень

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості
та пенсійного забезпечення

Круглий стіл: "Загальнообов’язкове пенсійне страхування другого рівня" (за сприяння Міжнародної організації праці).

лютий

Робоча поїздка до міст Краматорськ, Торецьк, Бахмут, Світлодарськ з метою проведення зустрічі з представниками місцевих органів влади, працівниками закладів соціального захисту та громадським активом, на якій обговорюватимуться проблемні питання соціального захисту громадян, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, та внутрішньо переміщених осіб.

лютий

Круглий стіл: "Проблеми мобінгу в Україні".

квітень

Робоча поїздка до міст Авдіївка, Мар'їнка з метою проведення зустрічі з представниками місцевих органів влади, працівниками закладів соціального захисту та громадським активом, на якій обговорюватимуться проблемні питання соціального захисту громадян, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, та внутрішньо переміщених осіб.

травень

Робоча поїздка до Каланчацького, Чаплинського, Новотроїцького та Генічеського районів Херсонської області з метою проведення зустрічі з представниками місцевих органів влади, працівниками закладів соціального захисту та громадським активом, на якій обговорюватимуться проблемні питання соціального захисту  внутрішньо переміщених осіб.

липень

Комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю

Участь у заходах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав (спільно з Мінсоцполітики, Міністерством у справах ветеранів, Українською спілкою ветеранів Афганістану, Всеукраїнською асоціацією ветеранів Афганістану та антитерористичної операції).

15 лютого

Участь у заходах із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого

Участь у засіданнях Ради у справах осіб з інвалідністю при Кабінеті Міністрів України.

лютий – липень

Участь у засіданнях Ради з координації роботи щодо надання волонтерської та благодійної допомоги при Міністерстві соціальної політики України.

лютий – липень  Участь у роботі Міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера і деяких інших категорій осіб відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

лютий – липень

Участь у засіданнях робочої групи при Міністерстві соціальної політики України з проведення огляду видатків бюджету у сфері соціальної політики в частині забезпечення соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю.

лютий – липень

Участь у роботі експертної групи Фонду соціального захисту інвалідів з розгляду документів щодо протезування та/або ортезування учасників АТО, які втратили функціональні можливості кінцівок.

лютий – липень

Участь у роботі Міжвідомчої комісії з питань встановлення факту отримання особами поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції.

лютий – липень

Участь у заходах, присвячених Дню українського добровольця (спільно з Мінсоцполітики, Міністерством у справах ветеранів, громадськими організаціями учасників Революції Гідності та ветеранів АТО).

14 березня

Участь у заходах, присвячених 74-й річниці Перемоги у Другій світовій війні (спільно з Мінсоцполітики, Міністерством у справах ветеранів, Радою Організацій ветеранів України, Всеукраїнською організацією інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій та іншими громадськими організаціями ветеранів).

травень

Комітет з питань транспорту

Засідання робочої групи з опрацювання проекту Закону України "Про залізничний транспорт".

лютий – травень  

Обговорення проекту Закону про внутрішній водний транспорт (реєстр. № 2475-а-д)  після першого читання та врахування в ньому положень європейських директив та регламентів.

лютий – липень

Участь у Другому міжнародному конгресі з реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні.

лютий

Круглий стіл: "Реалізація Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року".

лютий – червень

Участь у Всеукраїнському тижні безпеки дорожнього руху.

травень

Апарат Верховної Ради України