ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на  05 – 08 лютого 2019 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конфернц-зал, о 14.00)

 

5 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству (р.№8121, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками (р.№3157, повторне друге читання).

 

Інші питання:

Звіт про роботу Комітету за період дев’ятої сесії.

План роботи Комітету на період десятої сесії.

Пропозиції Комітету до проекту Порядку денного десятої сесії.

Доповідь керівника сектору сільського господарства Представництва Європейського Союзу в Україні Крістіана Бена Хелла на тему: "Пріоритетні напрямки на 2019 рік щодо наближення законодавства України в сфері розвитку сільського господарства та сільських територій до законодавства Європейського Союзу.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн. 104,  о 15.00)

 

6 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності) (р.№7370,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сфери поховання (р.№8248, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення приватизації житлового фонду) (р.№8627, н.д. Ю.Левченко).

 

Інші питання:

Про вирішення проблемних питань реалізації вимог Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 09.11.2017 року № 2189-VIII.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

6 лютого

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про погодження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності  Закарпатської області, фінансове забезпечення яких у 2019 році здійснюється за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (лист Закарпатської обласної державної адміністрації від 05 лютого 2019 р.                                         № 06-7/351/2).

Про звернення Рахункової палати щодо перешкоджання посадовими особами публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” проведенню заходу державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) /лист від 16.01.2019 № 02-133/.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

6 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про перейменування села Борщів Перемишлянського району Львівської області .

Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Овруч Овруцького району Житомирської області (р.№9133, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо фінансової підтримки державою добровільного об'єднання територіальних громад сіл, селищ, міст (р.№8213, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

 (вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

5 лютого

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення природоохоронного рівня у межах територій природно-заповідного фонду (р.№9136, н.д. А.Вадатурський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо врегулювання процедури видачі документів дозвільного характеру у галузі спеціального використання об'єктів тваринного та рослинного світу, з метою приведення у відповідність законодавчої бази до вимог законів України "Про адміністративні послуги" та "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (р.№9332, н.д. А.Дирів, А.Вадатурський).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону "На захист українських лісів!" (Про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" щодо запровадження мораторію на експорт дров паливних з метою упередження контрабанди лісу-кругляка та забезпечення населення доступним ресурсом для опалення житла) (р.№9475, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань захисту тварин від жорстокого поводження (р.№9453-1, н.д. Р.Семенуха та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення надання першої допомоги (р.№9427, н.д. Г.Гопко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 284 Податкового кодексу України щодо плати за землю в зоні відчуження, зоні безумовного (обов'язкового) відселення (р.№9465, КМУ).

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на гідрометеорологічну діяльність.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

6 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей процедури публічних закупівель під час дії правового режиму воєнного стану (р.№9460, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (р.№9459, КМУ).

 

Інші питання:

Пропозиції Комітету до проекту Порядку денного десятої сесії (лютий – липень 2019 року).

План роботи Комітету на період десятої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_________________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 620, о 14.30)

 

6 лютого

 

Інші питання:

Щодо виконання плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

6 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування (р.№9353, н.д. С.Алєксєєв).

Проект Закону про внесення змін до пункту 5 розділу ХІІI "Перехідні положення" Закону України "Про прокуратуру" щодо пенсійного забезпечення слідчих органів прокуратури (р.№6612, н.д. Я.Безбах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо порядку визначення переліку та територіальної юрисдикції місцевих та військових прокуратур (р.№7199, н.д. В.Карпунцов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо визначення переліку та територіальної юрисдикції місцевих та військових прокуратур (р.№7199-1, н.д. О.Сотник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства (р.№8270, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії порушенням виборчого законодавства (р.№8270-1, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства (р.№8270-2, н.д. В.Писаренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства (р.№8270-3, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права засуджених на звернення до Європейського суду з прав людини (р.№9455, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання торгівлі незаконно виготовленими алкогольними напоями (р.№9113, н.д. І.Констанкевич  та ін.).

 

         Інші питання:

Інформація Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. щодо забезпечення публічної безпеки і порядку під час виборчого процесу та необхідності посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства.

Інформація Генерального прокурора України Луценка Ю.В. про діяльність органів прокуратури  у 2018 році.

Про кадрові питання секретаріату Комітету.

Про підготовку нового проекту Закону України "Про приватну детективну (розшукову діяльність)" та інших проектів законів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

6 лютогоПочаток формиКінець формиПочаток форми

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією) (р.№9014, н.д. А.Антонищак).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства.

Проекти законів України (р.№№0207, 0208, 0209, 0210, 0211, 0212, 8205, 8392, 8392-1, 8590, 9139, 9397, 9401, 9423, 9440, 9447, 9450, 9463, 9471, 9481, 9492);

Проекти постанов: (р.№№9429, 9435, 9436, 9442, 9448, 9466, 9468).

Проекти законів України (р.№№9219, 9270, 9406, 9406-1, 9428-2, 9461, 9461-1, 9467, 9508, 9417, 9453-1, 9456, 9480, 9482, 9484, 9503, 9507).

Проекти законів України (р.№№8464-д, -д/П, р.№№8557, 9278, 9316, 9332, 9335, 9352, 9372, 9373, 9374, 9375, 9377, 9382, 9383, 9386, 9387, 9420, 9421, 9424, 9445, 9446, 9458, 9465, 9476, 9478).

Проекти законів України (р.№№8410, 9301, 9311-1, 9311-2, 9311-3, 9311-4, 9311-5, 9381-1, 9430, 9464, 9469, 9470, 9472, 9473, 9474, 9477, 9479, 9486, 9488, 9490).

Проекти нормативно-правових актів, в яких виявлено корупціогенні фактори.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю за діяльністю Державного бюро розслідувань та порядку висловлення недовіри Директору Державного бюро розслідувань (р.№9326, н.д. М.Паламарчук).

Проект Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) (р.№9384, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі товарів і послуг необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України) (р.№5194, н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів підприємницької діяльності, що зареєстровані та працюють у населених пунктах, яким надано статус гірських (р.№7040, н.д. А.Лопушанський).

Поект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо порядку організації та діяльності Конституційного Суду України) (р.№7074, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про ринок земель (р.№7112, н.д. О.Мушак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад (р.№7118, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території обєднаних територіальних громад та врегулювання інших питань у сфері земельних відносин (р.№7118-1, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України (щодо зняття обмежень на ввезення готівкових коштів в Україну) (р.№7460, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури добровільного обєднання територіальних громад (р.№7467, н.д. О.Дехтярчук та ін.).

Проект Закону про відкликання народного депутата України (р.№7481, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо законодавчого врегулювання окремих питань виборів народних депутатів України) (р.№8061, н.д. А.Яценко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про політичні партії в Україні" щодо здійснення внесків на підтримку політичних партій (р.№8078, н.д. В.Кривенко, П.Кишкар).

Проект Закону про судову експертизу та самоврядування судових експертів (р.№8223, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління об'єктами державної власності (р.№8225, н.д. М.Бурбак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення виконання рішень і висновків Конституційного Суду України) (р.№8230, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо дозволеної безліцензійної діяльності) (р.№8232, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про засади формування та діяльності політичних інститутів у Верховній Раді України (р.№8233, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання порушенню процедури внесення змін до Конституції України, призначення всеукраїнського референдуму, прийняття законів) (р.№8234, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо проведення публічних закупівель органами державної влади та місцевого самоврядування (р.№8245, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про особливості погашення заборгованості, що утворилися на оптовому ринку електричної енергії (р.№8253, КМУ).

Проект Закону про правовий режим добровільного декларування коштів, майна та інших обєктів фізичними особами (р.№8257, н.д. А.Шинькович, Л.Чекіта).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо добровільного декларування коштів, майна та інших об’єктів фізичними особами (р.№8258, н.д. А.Шинькович, Г.Чекіта).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Земельного кодексу України (щодо гарантування права на земельні ділянки під багатоквартирними будинками) (р.№8272, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" (щодо посилення конкуренції на ринку постачання природного газу) (р.№8312, н.д. А.Лопушанський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про санкції" (р.№8340, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про Державне бюро військової юстиції (р.№8387, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України щодо приватизації земельних ділянок, на яких знаходяться об’єкти приватизації) (р.№8452, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до статті 98 Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення визначеності протоколу слідчих дій) (р.№8475, н.д. М.Микитась).

Поект Закону  про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо контролю за дотриманням бюджетного законодавства  (р.№8482,   н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі"  щодо забезпечення державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) у сфері публічних закупівель (р.№8483, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прозорості та відкритості інформації про діяльність благодійних організацій та громадських об’єднань, які отримують фінансування від іноземних держав та іноземних неурядових організацій (р.№8501, н.д. С.Тарута).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (щодо перейменування місцевих об’єктів топоніміки за рішенням органів місцевого самоврядування та надання права місцевим громадам визначатися відносно перейменування населених пунктів шляхом місцевого референдуму) (р.№8516, н.д. Є.Балицький, С.Ларін).

Проект Закону  про внесення змін до статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (р.№8537, н.д. П.Унгурян).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо забезпечення економічної конкуренції та захисту прав пацієнтів при здійсненні роздрібної торгівлі лікарськими засобами (р.№8591, І.Сисоєнко та ін.). 

Проект Закону про громадянський контроль за діяльністю органів влади, їх посадових і службових осіб (р.№9013, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо послуг за договорами про надання професійної правничої допомоги  (р.№9081, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо першочергової державної підтримки фермерських господарств та розвитку зрошуваного землеробства України) (р.№9110, н.д. В.Івченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення природоохоронного рівня у межах територій природно-заповідного фонду (р.№9136, н.д. А.Вадатурський та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості (р.№9140, н.д. А.Іванчук та ін.).

Проект Закону про фінансування охорони здоров’я та загальнообов’язкове медичне страхування в Україні (р.№9163, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо підстав дострокового припинення повноважень сільської, селищної, міської ради (р.№9178, н.д. М.Федорук та ін.).

Проект Закону про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні (р.№9218, н.д. С.Березенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (р.№9258, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№9291, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони народним депутатам України, членам Кабінету Міністрів України та членам їх сімей отримувати медичну допомогу в приватних медичних закладах та за кордоном) (р.№9296, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб"  (р.№9298, н.д. О.Недава ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій захисту державою права власності (р.№9311, н.д. А.Іванчук, І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо максимального розміру заробітної плати державних службовців (р.№9437, н.д.О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про політичні партії в Україні" (р.№9444, н.д. В.Кривенко, П.Кишкар).

Проект Закону про парламентський контроль за дотриманням положень законів в діяльності спеціальних служб та правоохоронних органів держави (р.№9462, н.д. А.Левус та ін.).

 

Інші питання:

Про утворення з числа народних депутатів України окремої робочої групи щодо ініціювання питання про створення у кожному регіоні України, спільно з правоохоронними органами, незалежних Комісій у сфері діяльності лікарських комісій, які розглядають питання про надання групи інвалідності військовослужбовцям.

Про проведення 15 травня 2019 року парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні".

Про визначення дати та часу проведення слухань у Комітеті на тему: "Діяльність Національного антикорупційного бюро України, виконання покладених на Національне бюро України завдань, додержання ним законодавства, прав і свобод осіб" (письмовий звіт про діяльність  Національного антикорупційного бюро України протягом попередніх шести місяців).

Про обговорення питання щодо стану кваліфікаційного відбору представника  від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Про пропозиції Комітету на звернення Конституційного Суду України до Голови Верховної Ради України щодо конституційної скарги ПАТ "Запорізький завод феросплавів".

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету  Комітету Луценка І.В.  щодо системних проявів корупції та  корупційні ризики у діяльності Державного концерну "Укроборонпром".

Про лист Заступника Міністра юстиції України Смачило І.В. щодо пропозицій Комітету до проекту Постанови Кабінету Міністрів України "Питання планування, організації реалізації, моніторингу та оцінки реалізації державної антикорупційної політики", розробленого Центром політичних студій та аналітики "Ейдос".

Про звернення народного депутата України – заступника  Голови Комітету Чумака В.В. щодо Указу Президента України №169/2018 "Про визначення особи до складу комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро України" від   19 червня 2018 року.

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету  Комітету Луценка І.В. щодо запобігання та протидії корупційним ризикам в сфері управління майном та землями Міністерства оборони України.

Про звернення народного депутата України – секретаря  Комітету Добродомова Д.Є. щодо зловживання та вчинення корупційних правопорушень керівництвом Державного агентства  лісових ресурсів України та Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про звернення  народного депутата України Купрія В.М. щодо розгляду звернення громадянина Карповича А.П. на неправомірні дії окремих народних депутатів України.

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

______________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.833, о 14.30)

 

6 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Аргентинською Республікою про взаємну правову допомогу у кримінальних справах (р.№0210, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Аргентинською Республікою про видачу правопорушників (р.№0211, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Аргентинською Республікою про передачу засуджених осіб (р.№0212, Президент України).

Інші питання:

Про інвентаризацію українсько-російської договірно-правової бази.

Про пріоритети міжпарламентської співпраці Верховної Ради України  на 2019 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення.

Про роз’яснення Комітету з питання застосування Кабінетом Міністрів України частини 4 статті 6 ЗУ "Про особливості державної політики із забезпеченням державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" від 18.01.2018 року №2268-VIII про створення міжвідомчого координаційного органу з метою узагальнення правової позиції держави у питанні відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та підготовки консолідованої претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України.

Про утворення робочої групи з підготовки та проведення засідання у будинку Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України (19 лютого 2019 року о 12.00 ).

Про здійснення найближчим часом виїзного засідання Комітету  на схід України (мм. Маріуполь, Бердянськ, Генічеськ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

__________________________________________________

(вул. Б. Хмельницького, 8/16, кім.209, о 15.00)

 

6 лютого

 

Інші питання:

Презентація Концепції комплексної меморіалізації Бабиного Яру.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1316, о 14.30)

 

6 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (р.№5040,  н.д. А.Деркач, В.Дубіль).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо виконання резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи стосовно забезпечення прав корінних народів, національних меншин України на навчання рідною мовою (р.№7259, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо врахування висновків Венеційської комісії стосовно положень Закону України “Про освіту” що регулюють використання державної мови та мови національних меншин в освіті (р.№7402, н.д. О.Вілкул).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” (щодо обов’язковості будівництва об’єктів громадського обслуговування населення соціальної сфери) (р.№9118, н.д. І.Суслова та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 397 Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо здешевлення одягу (р.№9018, н.д. О.Мушак, В.Кривенко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державного фінансування вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців за професією “артист балету” (р.№7506, н.д. М.Княжицький та ін.).

Проект Постанови про відзначення 110-річчя з дня народження видатного українського поета та культурного діяча Богдана-Ігоря Антонича (р.№9150, н.д. Я.Дубневич та ін.).

Інші питання:

Інформація про роботу Комітету з питань науки і освіти за період дев’ятої сесії восьмого скликання.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1224, о 15.00)

 

6 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оборону України" (р.№9464, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з тероризмом" (щодо основ соціального захисту заручників) (р.№8337, н.д. І.Геращенко та ін.).Початок формиКінець форми

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту прав осіб, які були захоплені в заручники (р.№6231, н.д. А.Шкрум та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту прав осіб, які були захоплені в заручники (р.№6231-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо перерахунку та виплати підвищених пенсій окремим категоріям громадян (р.№8613, н.д. А.Немировський та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку морегосподарського комплексу (р.№7385, н.д. Б.Козир та ін.).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на період десятої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

5 лютого

 

Інші питання:

Про епідемічну ситуацію із захворюваністю населення на кір, прогнози її подальшого розвитку та протиепідемічні заходи, що вживаються МОЗ України з метою локалізації та ліквідації спалахів цієї інфекційної хвороби.

Про результати проведеного Рахунковою палатою України аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" та заходи, що вживаються МОЗ України та залученими до реалізації проекту обласними державними адміністраціями  для усунення виявлених недоліків та порушень.

Про стан забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до життєво необхідних лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються МОЗ України із залученням спеціалізованих міжнародних організацій у 2016-2018 роках та необхідність направлення звернення від Комітету до Державного бюро розслідувань у зв’язку з перешкоджанням депутатській діяльності відповідальних за цей напрям роботи посадових осіб МОЗ України.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного десятої сесії.

Про звернення до Голови Верховної Ради України стосовно необхідності проведення службового розслідування за фактом порушення Регламенту Верховної Ради України у ході підготовки до другого читання проекту Закону "Про Державний бюджет України на 2019 рік".

Про звернення народного депутата України Кіраля С.І. стосовно проведення 20 березня 2019 року парламентських слухань на тему: "Шляхи подолання епідемії туберкульозу в Україні".

Про пропозиції до розділу VI "Конференції, семінари, круглі столи, інші заходи, які будуть, проводитись Комітетом або за його участю Плану роботи Комітету на лютий - липень 2019 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №3, о 14.05)

 

5 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про засади державної політики у сфері енергетичної безпеки України (р.№№8609, н.д. Кацер-Бучковська Н.В. та ін.).

Проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" щодо відмови від комерційного обліку природного газу за встановленими загальнобудинковими лічильниками газу", підготовленого на основі проектів Законів (р.№№4749, 5093, 8092, 8096, 8096-1). 

Щодо проекту постанови "Про проведення Парламентських слухань на тему: "Сучасний стан та актуальні завдання державної політики України у сфері енергетичної безпеки".

 

Інші питання.

Затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Державний сектор вугільної промисловості на шляху до... Стратегічне бачення і бюджетний процес".

Затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "100 днів роботи оновленого регулятора. Чи стала комісія більш професійною та незалежною".

Пропозиції Комітету до проекту Порядку денного десятої сесії.

План роботи Комітету на період десятої сесії.

Звіт про роботу Комітету за дев’яту сесію.

 

6 лютого

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Роздрібний ринок електричної енергії України: перший місяць функціонування, виклики, проблеми та шляхи їх подолання".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

5 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону України про внесення змін до Митного кодексу України (щодо деяких питань виконання Глави 5 Розділу IV Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (р.№7473, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про електронні довірчі послуги" (р.№8371, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про електронні довірчі послуги" (р.№8372, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№8402, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

 (вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

7 лютого

Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (р.№9298, н.д. О.Кужель, А.Шкрум).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (р.№9298-1, н.д. О.Недава).

Інші питання:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо реалізації конституційного права на звернення особами, які визнані  судом недієздатними).  (на виконання рішення Конституційного Суду України від 11 жовтня 2018 року № 8-р/2018 (справа про звернення осіб, визнаних судом недієздатними).

Про уточнення дати проведення парламентських слухань на тему: "Стан забезпечення реалізації прав внутрішньо переміщених осіб в Україні" (квітень 2019 року).

Про заслуховування (у закритому режимі) інформації МТОТ стосовно питань підтримки осіб, позбавлених особистої свободи у зв’язку з їх громадською або політичною діяльністю незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та органами влади Російської Федерації.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.211,  о 14.30)

 

6 лютого

Інші питання:

Про результати діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у 2018 році, зокрема щодо наступних питань у сфері предметів відання Комітету:

1.                  Залучення прямих іноземних інвестицій в українську економіку;

2.                  Міжнародна торгівля України та ефективність угод про вільну торгівлю;

3.                  Ситуація в промисловості та зобов'язання, взяті перед Міжнародним валютним фондом;

4.                  Політика державних закупівель і програми імпортозаміщення;

5.                  Мораторій на експорт лісу-кругляку та його відстоювання на міжнародній арені;

6.                  Нова система державного нагляду/контролю і ситуація з перевірками підприємців, зокрема в сфері праці.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

 

5 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про внесення змін до рішення Комітету про створення робочої групи з підготовки проекту закону України про парламентську службу, прийнятого на засіданні Комітету 17 січня 2018 року (протокол № 105).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів на відповідність оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятим відповідно до них нормативно-правовим актам:

 Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству  (р.№8121, н.д. О.Кулініч та ін.).

  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості  (р.№9140, н.д. А. Іванчук та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій захисту державою права власності (р.№9311, н.д. А.Іванчук, І.Луценко).

Проект Закону про фінансування охорони здоров'я та загальнообов'язкове медичне страхування в Україні (р.№9163, н.д. А.Шипко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх  о 14.30)

6 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо заборони реклами алкогольних напоїв  (р.№9147, н.д. Д.Шпенов).    

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до законів України щодо інформаційної безпеки (р.№9340, н.д. І.Котвіцький, А.Тетерук).

Інші питання:    

Про звернення народного депутата України О.С. Барни щодо позбавлення акредитації при Верховній Раді України журналістів Колтунова Ігоря Сергійовича (ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія "1+1") і Савінцева Сергія Валерійовича (інформаційні агентства "Кий-інфо" та "ASPI").

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

5 лютого

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання Україною Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей (р.№9290, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права на визначення імені особи (р.№9092, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо визначення прізвища дитини (р.№9094, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту) (р.№9443, н.д. І.Крулько та ін.).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо соціального захисту та підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, створення більш сприятливих умов для виховання дітей у таких сім’ях (р.№8453, н.д. Ю.Бойко та ін.).

 

Інші питання:

Про прийняття рішення Комітету за підсумками засідання круглого столу на тему: "Щодо ситуації, що склалася на туристичному ринку, в зв’язку з прийняттям змін до ст. 268 Податкового кодексу".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

_______________________________________________________

(вул.Банкова 6-8, кімн.525,  о 14.30)

 

6 лютого

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення (р.№6489, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7120, н.д. М.Папієв ).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7121, н.д. М.Папієв ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо обмеження максимальної заробітної плати) (р.№7204, н.д. В.Підберезняк).

Проект Закону про запровадження державних гарантій реалізації пенсійних прав застрахованими особами з числа працівників державних підприємств, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків (р.№8633, н.д. Р.Семенуха та ін.) .

Проект Постанови про індексацію соціальних стандартів до рівня фактичної інфляції (р.№9010, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення відносин у сфері пенсійного забезпечення) (р.№9032, н.д. С.Каплін).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо затвердження оновлених наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів і наборів послуг та формування на їх основі прожиткового мінімуму (р.№9144, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо запобігання штучному заниженню кількості отримувачів житлової субсидії - перегляду Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, викладеного в новій редакції постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329 (р.№9186, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Постанови про заходи з подолання загроз зовнішньої трудової міграції та захисту прав трудових мігрантів (р.№9214, н.д. Н.Королевська  та ін.).

 

IІ. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 1071 Цивільного кодексу України (щодо списання коштів з рахунка померлого потерпілого від нещасного випадку на виробництві) (р.№3577, н.д. М.Папієв ).

Проект Закону про внесення змін до Розділу ХІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про освіту" щодо порядку реалізації збільшення посадового окладу педагогічного працівника (р.№8260, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення чинного законодавства у відповідність із офіційним перекладом Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативним протоколом до неї) (р.№8344, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№8402, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 37 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо посилення соціальної захищеності окремих категорій осіб (р.№9009, н.д. О.Білозір та ін.).

Проект Закону про фінансування охорони здоров'я та загальнообов'язкове медичне страхування в Україні (р.№9163, н.д. А.Шипко  та ін.).

 

Інші питання:

Про схвалення рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Шляхи розв’язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати", які відбулися 19 грудня 2018 року.

 

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Детінізація заробітної плати", розроблений народними депутатами України – членами Комітету.

Про критичну ситуацію, що склалася на Казенному підприємстві "Шосткинський казенний завод "Зірка".

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ

ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

__________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 319, о 15.00)

 

6 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо Єдиного державного реєстру ветеранів війни  (р.№9508, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту " щодо приведення його норм у відповідність до рішення Конституційного Суду України від 18 грудня 2018 року № 12-р/2018 (р.№9428, н.д. Н.Королевська. Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо виконання рішення Конституційного Суду України № 12-р/2018 від 18 грудня 2018 року стосовно соціального захисту ветеранів війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також членів їхніх сімей (р.№9428-1, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо відновлення пільг у зв'язку з рішенням Конституційного Суду України № 12-р/2018 від 18 грудня 2018 року та уточнення окремих положень (р.№9428-2, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Постанови про забезпечення відновлення конституційних прав учасників війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та осіб, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" від 22 жовтня 1993 року № 3551-ХІІ, у зв'язку з прийняттям рішення Конституційного Суду України від 18 грудня 2018 року № 12-р/2018 (р. № 9429, н.д. В.Новинський та ін.).

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

 

6 лютого

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних (р.№7486, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю (р.№9391, н.д. М.Бурбак та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 374 Митного кодексу України (р.№7323, Президент України).

Проект Закону про додаткові заходи щодо збереження кадрового потенціалу та його розвитку на підприємствах авіаційної та космічної галузей (р.№6729, н.д. О.Кужель, М.Курячий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку здійснення розрахунків в іноземній валюті з метою збільшення вітчизняного експорту (р.№7155, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо звільнення від адмін. відповідальності, а також звільнення від справляння митних, податкових та інших платежів з волонтерів, які забезпечували військові формування, що були утворені відповідно до законів України та брали безпосередню участь у антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації (р.№9382, н.д. Т.Батенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо звільнення від адмін. відповідальності, а також звільнення від справляння митних, податкових та інших платежів з волонтерів, які забезпечували військові формування, що були утворені відповідно до законів України та брали безпосередню участь у АТО, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації (р.№9383, н.д. Т.Батенко та ін.).

 

Інші питання:

Пропозиції Комітету до проекту Порядку денного десятої сесії.

План роботи Комітету на десяту сесію.

 

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал №1, о 14.15)

 

5 лютого

 

Інші питання:

Визначення представника Комітету у постійно діючій комісії для конкурсного відбору членів наглядової ради ПрАТ "Експортно-кредитне агенство".

Визначення представників Комітету у наглядових радах державних банків (ПАТ "Ощадбанк", АТ "Укрексімбанк" та ПАТ КБ "Приватбанк") на виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні" № 2491-VIII від 5 липня 2018 року.

 

 

6 лютого

(вул. Липська, 3, зал №2, о 14.15)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (р.№9417, КМУ).

 

Інші питання:

Визначення представників Комітету у наглядових радах державних банків (ПАТ "Ощадбанк", АТ "Укрексімбанк" та ПАТ КБ "Приватбанк") на виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні" № 2491-VIII від 5 липня 2018 року.

Питання щодо визначення представника Комітету у конкурсній комісії для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядових рад державних банків.

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11,  о 14.00)

 

7 лютого

 

Інші питання:

Про інформацію Фонду державного майна України щодо переліків об’єктів великої та малої приватизації, які підлягають приватизації у 2019 році                       

Щодо захисту інтересів держави та подальшого розвитку  Запорізького титано - магнієвого комбінату

                     

 

 

Головне організаційне управління

1 лютого 2019 року