ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на  09 – 12 квітня 2019 року   

                                                                                                                                     

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_______________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

9 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про перегляд рішення Комітету "Про проект Закону про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку (р.№9162, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку (р.№9162, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту бджільництва (р.№10052, н.д. М.Папієв та ін.).

Інші питання:

Про державну підтримку розвитку хмелярства, закладення молодих садів, ваиноградників та ягідників: підтримка у 2018 році та плани і перспективи на 2019 рік.

Про звернення Подільського державного аграрно-технічного університету щодо надання йому статусу національного.

 

10 квітня

(м.Київ, вул. Грушевського, 18/2, кімн.11,  о 14.00).

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Проблеми передачі в користування земель водного фонду".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн. 104, о 15.00)

 

10 квітня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності) (р.№7370, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сфери поховання (р.№8248, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" (р.№10109, н.д. І.Котвіцький та ін.).

Інші питання:

Про врегулювання проблемних питань реалізації вимог Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 09.11.2017 року № 2189-VIII.

Про затвердження Рекомендацій круглого столу на тему: "Розвиток територій. Актуальні проблеми містобудування" (від 20 березня 2019 року).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

10 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про підготовку до повторного другого читання проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні (р.№9084).

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Інші питання:

Про погодження переліків об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, фінансове забезпечення яких у 2019 році здійснюється за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам:

1) у Кіровоградській області (лист Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12 березня 2019 р. № 01-12/39/0.1) /продовження розгляду/;

2) у Запорізькій області (лист Запорізької обласної державної адміністрації від 21 березня 2019 р. № 08-08/0867);

3) у Вінницькій області (лист Вінницької обласної державної адміністрації від 28 березня 2019 р. № 01.01-23/1939);

4) у Волинській області (лист Волинської обласної державної адміністрації від 01 квітня 2019 р. № 2066/21/219).

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, розподілу коштів, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

1) передача бюджетних призначень Міністерству освіти і науки (розпорядження КМУ від 20.03.2019 № 165-р);

2) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству економічного розвитку і торгівлі (розпорядження КМУ від 27.03.2019 № 178-р);

3) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству юстиції (розпорядження КМУ від 27.03.2019 № 184-р);

4) розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою 2801540 "Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)" (розпорядження КМУ від 27.03.2019 № 196-р).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

 (вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

9 квітня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про подолання негативних наслідків екологічної ситуації в басейні річок Хомора та Случ на окремих територіях Хмельницької та Житомирської областей (р.№10162, н.д. В.Литвин та ін.). 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства в сфері поводження з тваринами, які важко переносять неволю, закритий простір, дресирування (р.№10009, н.д. С. Каплін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення регламенту державних випробувань і застосування пестицидів, з метою недопущення негативного впливу пестицидів, у тому числі стійких органічних забруднювачів, на здоров'я людей та об'єкти навколишнього природного середовища (р.№10136, н.д. О.Недава).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо криміналізації злочинів, пов'язаних з незаконним видобутком, використанням або незаконними операціями бурштином та іншими корисними копалинами загальнодержавного значення (р.№10173, н.д. С.Алєксєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо покращення екологічного стану населених пунктів) (р.№10177, н.д. Є.Балицький та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.30)

 

10 квітня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Пропозиції Президента  України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції" (р.№6746).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

10 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пріоритетного проїзду (переваги у проїзді) спеціалізованого санітарного транспорту бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги" (р.№9447, н.д. О.Білозір та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства щодо протидії булінгу стосовно всіх учасників освітнього процесу (р.№10086, н.д. О.Білозір та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо протидії організованій злочинності (р.10121, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо протидії організованій злочинності (р.№10121-1, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо систем моніторингу стану безпеки" (р.10120, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами)
(р.№10131, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення правил перевезення дітей (р.10130, н.д. А.Геращенко).

Інші питання:

Про заслуховування інформації Директора Національного антикорупційного бюро України Ситника А.С., заступника Генерального прокурора України – Головного військового прокурора Матіоса А.В. та заступника Генерального прокурора України – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. з приводу оприлюдненої у засобах масової інформації корупції в оборонному секторі, зокрема в державному концерні  "Укроборонпром", а також про діяльність антикорупційних органів в протидії кримінальним корупційним правопорушенням.

Про інформацію Голови робочої групи Карпунцова В.В. щодо стану опрацювання проектів законів України про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

10 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів" та "Про державну службу" щодо відрядження до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (р.№9167, КМУ).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-1, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-2, н.д. В.Чумак, Н.Новак).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-3, н.д. М.-М.Найєм).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-4, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-5, н.д. Є. Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за неправомірне збагачення (р.№10110-6, н.д. В.Пташник, Г.Гопко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-7, н.д. А.Шкрум).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-8, н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-9, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-10, н.д.А.Шипко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-11, н.д. О.Сотник).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-12, н.д. ТИ.Острікова, Р.Семенуха).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо протидії організованій злочинності (р.№10121, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією) (р.№9014, н.д. А.Антонищак).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства.

Проекти законів України (р.№№0207, 0208, 0209, 0210, 0211, 0212, 0213, 0214, 0217, 0218, 6460, 8205, 9139, 9397, 9401, 9423, 9440, 9447, 9450, 9463, 9471, 9496, 9497, 9498, 9499, 9509, 9529, 10002, 10032, 10035, 10037, 10041, 10053, 10055, 10063, 10068, 10076, 10081, 10099, 10111, 10111-1, 10116, 10117, 10167, 10172, 10174, 10175, 10176, 10177, 10180, 10183).

Проекти постанов: (р.№№9429, 9435, 9436, 9442, 9448, 9466, 9468, 9489, 9491, 9516, 10010, 10016, 10017, 10031, 10036, 10040, 10042, 10043, 10044, 10045, 10050, 10051, 10064, 10078, 10079, 10091, 10095, 10102, 10105, 10106, 10114, 10125, 10127, 10140, 10149, 10155, 10160, 10162, 10164, 10171).

Проекти законів України (р.№№9219, 9270, 9428-2, 9406, 9406-1, 9439, 9452, 9461, 9461-1, 9467, 9500, 9517, 10019, 10019-1, 10019-2, 10120, 9039-д).

Проекти законів України (р.№№8392, 8392-1, 8590, 9100, 9481, 9492, 9501, 9504, 9515, 9528, 10029, 10086, 10143, 10143-1, 10144).

Проекти законів України (р.№№10108, 10012, 10113, 10115,10126, 10132, 10133, 10135, 10156, 10163, 10073).

Проекти законів України (р.№№8464-д, -д/П, р.№№8557, 9202, 9278, 9316, 9332, 9335, 9352, 9372, 9373, 9374, 9375, 9377, 9382, 9383, 9386, 9387, 9402, 9420, 9421, 9424, 9445, 9446, 9451, 9458, 9465, 9475, 9476, 9478, 9483, 9493, 9495, 9502, 9513, 9518, 9519, 9526, 9533, 10011, 10014, 10015, 10027, 10027-1, 10027-2, 10030, 10030-1, 10048, 10056, 10057, 10062, 10066, 10093, 10122).

Проекти законів України (р.№№6607, 9353, 9417, 9453-1, 9456, 9480, 9482, 9484, 9503, 9507, 9507-1, 9507-2, 9512, 9521, 9531, 9532, 10004, 10005, 10006, 10006-1, 10013, 10024, 10033, 10054,10072, 10077, 10080, 10082, 10083, 10084, 10118, 10118-1, 10118-2, 10121-1, 10138, 10165,10166, 10173).

Проекти законів України (р.№№8526, 9301, 9311-1, 9311-2, 9311-3, 9311-4, 9311-5, 9381-1, 9430, 9464, 9469, 9470, 9472, 9473, 9477, 9479, 9486, 9488, 9490, 9520, 9522, 9523, 9530, 10001, 10001-1, 10003, 10008, 10009, 10025, 10026, 10028, 10038, 10039, 10052, 10058, 10071, 10074, 10075, 10087, 10089, 10100, 10107, 10109, 10119, 10123, 10128, 10130, 10131, 1041, 10148).

Проекти нормативно-правових актів, в яких виявлено корупціогенні фактори.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю за діяльністю Державного бюро розслідувань та порядку висловлення недовіри Директору Державного бюро розслідувань (р.№9326, н.д. М.Паламарчук).

Проект Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) (р.№9384, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі товарів і послуг необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України) (р.№5194, н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів підприємницької діяльності, що зареєстровані та працюють у населених пунктах, яким надано статус гірських (р.№7040, н.д. А.Лопушанський).

Поект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо порядку організації та діяльності Конституційного Суду України) (р.№7074, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про ринок земель (р.№7112, н.д. О.Мушак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад (р.№7118, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території обєднаних територіальних громад та врегулювання інших питань у сфері земельних відносин (р.№7118-1, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України (щодо зняття обмежень на ввезення готівкових коштів в Україну) (р.№7460, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури добровільного обєднання територіальних громад (р.№7467, н.д. О.Дехтярчук та ін.).

Проект Закону про відкликання народного депутата України (р.№7481, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо законодавчого врегулювання окремих питань виборів народних депутатів України) (р.№8061, н.д. А.Яценко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про політичні партії в Україні" щодо здійснення внесків на підтримку політичних партій (р.№8078, н.д. В.Кривенко, П.Кишкар).

Проект Закону про судову експертизу та самоврядування судових експертів (р.№8223, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління об'єктами державної власності (р.№8225, н.д. М.Бурбак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення виконання рішень і висновків Конституційного Суду України) (р.№8230, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо дозволеної безліцензійної діяльності) (р.№8232, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання порушенню процедури внесення змін до Конституції України, призначення всеукраїнського референдуму, прийняття законів) (р.№8234, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо проведення публічних закупівель органами державної влади та місцевого самоврядування (р.№8245, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про особливості погашення заборгованості, що утворилися на оптовому ринку електричної енергії (р.№8253, КМУ).

Проект Закону про правовий режим добровільного декларування коштів, майна та інших обєктів фізичними особами (р.№8257, н.д. А.Шинькович, Л.Чекіта).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо добровільного декларування коштів, майна та інших об’єктів фізичними особами (р.№8258, н.д. А.Шинькович, Г.Чекіта).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Земельного кодексу України (щодо гарантування права на земельні ділянки під багатоквартирними будинками) (р.№8272, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" (щодо посилення конкуренції на ринку постачання природного газу) (р.№8312, н.д. А.Лопушанський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про санкції" (р.№8340, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про Державне бюро військової юстиції (р.№8387, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України щодо приватизації земельних ділянок, на яких знаходяться об’єкти приватизації) (р.№8452, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до статті 98 Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення визначеності протоколу слідчих дій) (р.№8475, н.д. М.Микитась).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі"  щодо забезпечення державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) у сфері публічних закупівель (р.№8483, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прозорості та відкритості інформації про діяльність благодійних організацій та громадських об’єднань, які отримують фінансування від іноземних держав та іноземних неурядових організацій (р.№8501, н.д. С.Тарута).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (щодо перейменування місцевих об’єктів топоніміки за рішенням органів місцевого самоврядування та надання права місцевим громадам визначатися відносно перейменування населених пунктів шляхом місцевого референдуму) (р.№8516, н.д. Є.Балицький, С.Ларін).

Проект Закону  про внесення змін до статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (р.№8537, н.д. П.Унгурян).

Проект Закону про громадянський контроль за діяльністю органів влади, їх посадових і службових осіб (р.№9013, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо послуг за договорами про надання професійної правничої допомоги  (р.№9081, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо першочергової державної підтримки фермерських господарств та розвитку зрошуваного землеробства України) (р.№9110, н.д. В.Івченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення природоохоронного рівня у межах територій природно-заповідного фонду (р.№9136, н.д. А.Вадатурський та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості (р.№9140, н.д. А.Іванчук та ін.).

Проект Закону про фінансування охорони здоров’я та загальнообов’язкове медичне страхування в Україні (р.№9163, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні (р.№9218, н.д. С.Березенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (р.№9258, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№9291, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони народним депутатам України, членам Кабінету Міністрів України та членам їх сімей отримувати медичну допомогу в приватних медичних закладах та за кордоном) (р.№9296, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб"  (р.№9298-1, н.д. О.Недава ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій захисту державою права власності (р.№9311, н.д. А.Іванчук, І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо максимального розміру заробітної плати державних службовців (р.№9437, н.д.О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про політичні партії в Україні" (р.№9444, н.д. В.Кривенко, П.Кишкар).

Проект Закону про парламентський контроль за дотриманням положень законів в діяльності спеціальних служб та правоохоронних органів держави (р.№9462, н.д. А.Левус та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оборони (р.№9514, КМУ).

Проект Закону про списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2019 року (р.№9527, н.д. Ю.Бойко та ін.).

Проект Закону про списання заборгованості побутових споживачів за постачання природного газу, електричної енергії, послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання, що сформувалась станом на 1 січня 2019 року (р.№9527-1, н.д. В. Ноинський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо радикального обмеження шалених суддівських винагород та забезпечення пропорційності й збалансованості стосовно їх виплат (р.№10085, н.д. О.Ляшко).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо удосконалення окремих положень (р.№10090, н.д. В.Яніцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань використання радіоелектронних засобів в умовах дії правових режимів воєнного та надзвичайного станів (р.№10142, н.д. В Кривенко, П.Кишкар).

Інші питання:

Про розклад засідань Комітету на травень 2019 року.

Про  затвердження персонального складу, утворених  у Комітеті, робочих груп щодо створення у регіонах України спільно з правоохоронними органами незалежних Комісій у сфері контролю діяльності Медико-соціальної експертної комісії і Військово-лікарської комісії, які розглядають питання про надання групи інвалідності військовослужбовцям та про придатність проходження військової служби.

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету  Комітету Луценка І.В.  про прийняття Комітетом рішення щодо  ініціювання проведення у Верховній Раді України парламентських слухань на тему: "Розслідування злочинів, вчинених під час мирних акцій протесту – Революції Гідності. Чого невистачило правоохоронним органам для результативного закінчення даних розслідувань?".

Про обговорення питання щодо стану кваліфікаційного відбору представника  від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Про обговорення питання щодо ініціювання розроблення спільно із Національним агентством з питань запобігання корупції державної Антикорупційної програми (Антикорупційної стратегії).

Про звернення Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Мангула О.А. щодо  питання здійснення державного фінансування політичної партії "Опозиційний блок", а також щодо здійснення державного фінансування статутної діяльності політичних партій у IV кварталі 2019 року.

Про проведення слухань у Комітеті на тему: "Актуальні питання протидії корупційним проявам на підприємствах оборонно-промислового комплексу".

Про пропозиції Комітету на звернення Конституційного Суду України до Голови Верховної Ради України щодо конституційної скарги ПАТ "Запорізький завод феросплавів".

Про звернення народного депутата України – заступника  Голови Комітету Чумака В.В. щодо Указу Президента України №169/2018 "Про визначення особи до складу комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро України" від   19 червня 2018 року.

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету  Комітету Луценка І.В. щодо запобігання та протидії корупційним ризикам в сфері управління майном та землями Міністерства оборони України.

Про звернення народного депутата України – секретаря  Комітету Добродомова Д.Є. щодо зловживання та вчинення корупційних правопорушень керівництвом Державного агентства  лісових ресурсів України та Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про звернення  народного депутата України Купрія В.М. щодо розгляду звернення громадянина Карповича А.П. на неправомірні дії окремих народних депутатів України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

__________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

10 квітня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо права власності та права користування релігійних організацій на майно) (р.№6200, н.д. В.Новинський).

Проект Постанови про відзначення 105-ї річниці з дня народження Миколи Лемика (р.№10018, н.д. Т.Батенко та ін.).

Проект Постанови про внесення змін у додаток до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2019 році" (р.№10182, н.д. Т.Кремінь та ін.).

Інші питання:

Про лист Рахункової палати щодо результатів аудиту ефективності використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку національних театрів у 2017 році та за 6 місяців 2018 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1316, о 14.15)

9 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації окремих положень законодавства Європейського Союзу у сфері інтелектуальної власності  (р.№9385, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення справедливості у питанні оплати праці педагогічним працівникам закладів дошкільної і позашкільної освіти (р.№8188, н.д. І.Констанкевич та ін.).

 

10 квітня

(вул. Грушевського, 5, сесійна зала,  о 15.00)

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

_____________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн. 1224, о 14.30)

11 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про протимінну діяльність в Україні" щодо удосконалення механізмів залучення фінансування заходів протимінної діяльності (р.№10180, н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оборони (р.№9514, КМУ).

Закону про внесення зміни до статті 37 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо посилення соціальної захищеності окремих категорій осіб (р.№9009, н.д. О.Білозір та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо недопущення зменшення розміру пенсії за вислугу років для військовослужбовців) (р.№9002, н.д. С.Міщенко).               

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації, зокрема, журналістами програми "Наші гроші", відносно корупційних дій на рівні Президента України та Першого заступника Секретаря РНБО Гладковського О.В. (р.№10149, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

9 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2018-2021 роки (р.№9467, КМУ).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо проведення профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів по місцю навчання учнів (р.№9269, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо заборони закупівлі за державні кошти лікарських засобів та медичних виробів, які виготовляються на території Російської Федерації та/або постачаються установами, організаціями, підприємствами, зареєстрованими на території Російської Федерації, та/або постачаються установами, організаціями, підприємствами, кінцевими бенефіціарами та/або керівниками яких є громадяни Російської Федерації (р.№8493, н.д.  І.Мосійчук та ін.).

            Інші питання:

Про випадок смерті дитини у Рівненській області, що збігся у часі із проведенням імунізації проти гепатиту В та поліомієліту.

Про звіт Уряду України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2018 році.

Про результати проведеного Рахунковою палатою України аудиту ефективності впровадження проекту "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей", що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку, та заходи, що вживаються Міністерством охорони здоров’я України для усунення виявлених порушень.

Про стан забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до життєво необхідних лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються МОЗ України із залученням спеціалізованих міжнародних організацій у 2016-2018 роках, та необхідність направлення звернення від Комітету до Генеральної прокуратури України та Державного бюро розслідувань у зв’язку з перешкоджанням депутатській діяльності відповідальних за цей напрям роботи посадових осіб МОЗ України (в порядку контролю).

Про звернення до Голови Верховної Ради України стосовно необхідності проведення службового розслідування за фактом порушення Регламенту Верховної Ради України у ході підготовки до другого читання проекту Закону "Про Державний бюджет України на 2019 рік".

Про звернення народних депутатів України – членів Комітету Бахтеєвої Т.Д., Мельничука С.П., Біловола О.М., Шурми І.М. стосовно скасування результатів голосування за проект Закону про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо забезпечення економічної конкуренції та захисту прав пацієнтів при здійсненні роздрібної торгівлі лікарськими засобами (р.№8591,  доопрацьований), забезпечення його повторного розгляду з дотриманням вимог Регламенту Верховної Ради  України та висновок Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України щодо відповідності його оформлення та реєстрації альтернативних до нього законопроектів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

10 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість) (р.№10011, н.д. М.Фролов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№8402, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал (р.№8557, Президент України).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

 (вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

 

10 квітня

Інші питання

Про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України про вжиті заходи та результати розгляду відкритого звернення Комітету від 14.03.2019 р. щодо невідкладного забезпечення виконання Закону України "Про правовий статус осіб, зниклих безвісти".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

10 квітня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 220-1 Кримінального кодексу України (щодо узгодження норм чинного законодавства України) (р.№4307, н.д. Я.Безбах та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання орендних відносин у сфері господарювання (р.№7192, н.д. П.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо охорони майна від псування або знищення) (р.№7200, н.д. М.Микитась).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо передачі права власності фермерським господарствам на земельні ділянки, надані засновникам таких господарств у постійне користування…, (р.№8236, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо набуття громадянами України - засновниками фермерських господарств права власності на земельні ділянки…, (р.№8236-1, н.д. В.Івченко, І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про електронні довірчі послуги" (р.№8371, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про електронні довірчі послуги" (р.№8372, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до законів України щодо забезпечення гарантій на правову допомогу ветеранам праці та іншим громадянам похилого віку (р.№8512, н.д. І.Котвіцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України (р.№9054, н.д. М.Курячий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№9062, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про основні засади діяльності органів державного фінансового контролю (р.№9086, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права на визначення імені особи (р.№9092, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання торгівлі незаконно виготовленими алкогольними напоями (р.№9113, н.д. І.Констанкевич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" щодо забезпечення дієвого механізму надання державної допомоги сім'ям з дітьми (р.№9205, н.д. Т. Батенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" щодо встановлення додаткових соціальних гарантій сім'ям з дітьми (р.№9205-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" (р.№9224, н.д. П.Різаненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" (р.№9224-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" (р.№9224-2, н.д. Р. Семенуха та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вилучення статті 391 Кримінального кодексу України) (р.№9228, н.д. О. Білозір та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо надання інформації з Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування…, (р.№9254, Кабінет Міністрів України).

Інші питання:

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів проведеного аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Міністерству юстиції України на керівництво та управління у сфері юстиції.

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення здійснення правосуддя місцевими господарськими судами.

Про виконання прикінцевих та перехідних положень деяких законодавчих актів України.

План роботи Комітету на період роботи десятої сесії.

Про Звіт Комітету за період роботи дев’ятої сесії.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.211, о 14.15)

 

10 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання (р.№10183, н.д. А.Парубій та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30)

 

10 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання розповсюдженню недостовірних відомостей у засобах масової інформації (р.№10139, н.д. І.Лапін).  

Інші питання:    

Про звернення головного редактора газети "Голос України" А.Ф.Горлова щодо необхідності утворення додатків до газети "Голос України" мовами національних меншин.                                 

Про звернення народного депутата України В.І.Ар’єва щодо передачі цілісного майнового комплексу ДП "Національне газетно-журнальне видавництво" до сфери управління Державного комітету телебачення і радіомовлення України.                                 

Про звернення Голови Наглядової ради ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" С.В.Остапи з приводу загроз реформуванню суспільного мовника пов’язаних із зверненнями Громадських організацій до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з вимогою дострокового припинення повноважень членів Наглядової ради на підставі частини 9 статті 10 Закону України "Про суспільне телебачення і радіомовлення України".

Про підтримку Третьої міжнародної конференції "Дні електронних комунікацій" (ДЕК-2019) та делегування для участі в ній народних депутатів України – членів Комітету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

 

10 квітня

 

Інші питання:

Про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2018 році (звіт Міністерства економічного розвитку та торгівлі України).

Про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2018 році (звіт Міністерства соціальної політики України).

 

12 квітня

(м.Переяслав-Хмельницький, Київська обл.)

 

Інші питання:

Виїзне засідання Комітету з порядком денним: "Переяслав-Хмельницький – місто-музей зі значним туристичним потенціалом".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

_______________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

10 квітня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Проблеми формування заробітної плати у бюджетній сфері та на державних підприємствах".

 

11 квітня

(вул. Грушевського, 18/2 , кімн.11, о 14.00)

 

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування (р.№6350, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7120, н.д. М. Папієв).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7121, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо обмеження максимальної заробітної плати) (р.№7204, н.д. В.Підберезняк).

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України з вимогою внесення змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій щодо неврахування при призначенні субсидії заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (р.№8536, н.д. С.Каплін ).

Проект Закону про запровадження державних гарантій реалізації пенсійних прав застрахованими особами з числа працівників державних   підприємств, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків (р.№8633, н.д. Р.Семенуха  та ін.).

Проект Постанови Верховної Ради України про невідкладні заходи щодо затвердження оновлених наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів і наборів послуг та формування на їх основі прожиткового мінімуму (р.№9144, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо запобігання штучному заниженню кількості отримувачів житлової субсидії - перегляду Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, викладеного в новій редакції постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329 (р.№9186, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Постанови про заходи з подолання загроз зовнішньої трудової міграції та захисту прав трудових мігрантів (р.№9214, н.д. Н.Королевська  та ін.).

IІ. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 1071 Цивільного кодексу України (щодо списання коштів з рахунка померлого потерпілого від нещасного випадку на виробництві) (р.№3577, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Розділу ХІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про освіту" щодо порядку реалізації збільшення посадового окладу педагогічного працівника (р.№8260, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення чинного законодавства у відповідність із офіційним перекладом Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативним протоколом до неї) (р.№8344, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№8402, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо недопущення зменшення розміру пенсії за вислугу років для військовослужбовців) (р.№9002, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 37 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо посилення соціальної захищеності окремих категорій осіб (р.№9009, н.д. О.Білозір  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо надання пільг на санітарно-курортне лікування без урахування сукупного доходу сім'ї) (р.№9066, н.д. Т.Ричкова  та ін.)

Проект Закону про внесення зміни до статті 175 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за невиплату заробітної плати виконуючого обов'язки у випадку відсутності керівника) (р.№9076, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо обов'язковості будівництва об'єктів громадського обслуговування населення соціальної сфери) (р.№9118, н.д. І.Суслова та ін.).

Проект Закону про фінансування охорони здоров'я та загальнообов'язкове медичне страхування в Україні (р.№9163, н.д. А.Шипко та ін.).

Інші питання:

Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2018 році

Про результати робочої наради у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо надання житлових субсидій у грошовій формі

Про результати робочої наради у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо соціального захисту та пенсійних виплат внутрішньо переміщеним особам та особам, які проживають на тимчасово окупованих територіях України

Про результати робочої наради щодо функціонування Фонду соціального страхування України та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Інформація Рахункової палати України щодо результатів аудиту проекту "Модернізація соціальної підтримки населення України", що підтримується коштами МБРР.

Звернення Судді Конституційного Суду України Запорожця М.П. з приводу розгляду конституційної скарги Скрипки Анатолія Володимировича щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини третьої статті 59 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Внесення змін до складу Громадської ради при Комітеті.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ

ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

__________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 319, о 15.00)

 

10 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо гуманітарної допомоги (р.№10038, КМУ).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питання реалізації права на додаткову відпустку учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни (р.№9400, КМУ).

Інші питання:

Про стан реалізації Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти" № 2300 від 27.02.2018.

Інформація Мінветеранів щодо спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення, на реалізацію бюджетної програми по КПКВК 2511190 для забезпечення житлом учасників АТО/Заходів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Інформація Мінветеранів щодо стану опрацювання законопроекту з питання надання статусу учасника бойових дій добровольцям добровольчих формувань, які не увійшли до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

 

КОМІТЕТ  З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 934, о 15.00)

10 квітня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про залізничний транспорт України (р.№9512, н.д. Я.Дубневич та ін.).

Проект Закону про історичні транспортні засоби (р.№7374, н.д. Б.Матківський та ін.).

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питання про історичні транспортні засоби (р.№7375, н.д. Б.Матківський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо питання про історичні транспортні засоби (р.№7376, н.д. Б.Матківський та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнення до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" та Закону України "Про автомобільний транспорт" (р.№9309, н.д. І.Куліченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо покращення умов пенсійного забезпечення бортпровідників повітряних суден цивільної авіації (р.№9517, н.д. Я.Дубневич та ін.).

 

Інші питання:

Щодо  прийняття Авіаційних правил України, частина 184 "Порядок сертифікації кваліфікованих організацій, які визначаються або залучаються для проведення інспекцій, перевірок, оцінок, експертиз, випробувань та досліджень при сертифікації суб'єктів та об'єктів авіаційної діяльності" з метою подальшого функціонування системи сертифікації авіаційної техніки в Україні.

Презентація проекту технічної допомоги "Сприяння транспортному розвитку річки Дніпро".

 

 

 

 

Головне організаційне управління

5 квітня 2019 року