ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Питання, які плануються до розгляду

на  11 – 15 березня 2019                                         

                                                                                                        

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

___________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн. 104,  о 15.00)

 

13 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких  Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності) (р.№7370,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сфери поховання (р.№8248, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" (р.№10109, н.д. І.Котвіцький та ін.).

 

Інші питання:

Про врегулювання проблемних питань реалізації вимог Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 09.11.2017 року № 2189-VIII.

Про проведення 20 березня 2019 року Круглого столу на тему: "Розвиток територій. Актуальні проблеми містобудування" (вул. Грушевського, 5, конференц-зал).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

13 березня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до додатку № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо фінансової  підтримки громадських об’єднань ветеранів (р.№10003, н.д. О. Третьяков та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

 

Інші питання:

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, розподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

1) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики (розпорядження КМУ від 20.02.2019                                                                                                                                                                                                  №       84-р);

2) розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс» (розпорядження КМУ від 27.02.2019 № 91-р);

3) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству  з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених  осіб (розпорядження КМУ від 06.03.2019 № 128-р).             

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

____________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 416, о 15.00)

 

13 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про призначення окремих позачергових місцевих виборів та про зміну дати призначення позачергових виборів у проектах постанов  (р.№№6413 – 6413-191, 5618-20, 6555, 6666, 7103, 7454, 7455, 8013, 9412, 9413, 9414, 9415)

Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Лозова і Лозівського району Харківської області (р.№9292, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо проведення публічних закупівель (р.№8244, н.д. І.Лапін).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Законів України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів” та “Про державну службу” щодо відрядження до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (р.№9167, КМУ).

 

Інші питання:

Про інформацію Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України стосовно питань підтримки осіб, позбавлених особистої свободи у зв’язку з їх громадською або політичною діяльністю незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України та/або території Російської Федерації.

Презентація проекту Закону про адміністративну процедуру (р.№9456, КМУ).

Про створення Робочої групи Комітету з підготовки змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

______________________________________________________

 (вул. Шовковична, 4, кімн. 306, о 14.10)

 

12 березня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження Єдиної інформаційної системи у сфері обігу деревини
(р.№9504, н.д. О.Єднак та ін.).

 

ІІ.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо справедливого розподілу рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату) (р.№10030, н.д. О.Березюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо рентної плати за користування надрами (р.№10030-1, н.д. Б.Матківський).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо збільшення доходів місцевих бюджетів шляхом зміни зарахування екологічного податку та рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин) (р.№10039, н.д. О.Вілкул).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зміни коефіцієнтів розподілу рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату для місцевих бюджетів (р.№10074, н.д. А.Вітко). 

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо забезпечення доступності необхідними публічними послугами (р.№10073, н.д. А.Вітко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо гуманітарної допомоги (р.№10038, КМУ).

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати України щодо аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління на здійснення її діяльності.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

13 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110, Президент України). 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-1,  н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-2, н.д. В.Чумак, Н.Новак).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-3, н.д. М.-М.Найєм).

Проект Закону gро внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110-4, н.д. Ю.Дерев’янко).

Проект Закону про внесення змін до статті 289 Кримінального кодексу України щодо невідворотності покарання за незаконне заволодіння транспортним засобом (р.№10013, н.д. В.Король та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за закупівлю за рахунок Державного бюджету України та місцевих бюджетів завідомо фальсифікованих лікарських засобів та лікарських засобів з вичерпаним терміном придатності (р.№9392, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху зафіксовані в автоматичному режимі про порушення перевезень небезпечних вантажів, правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів (р.№9137, н.д. С.Рудик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 301 Кримінального кодексу України (щодо ввезення, виготовлення, придбання, зберігання, завантаження, надання доступу, збуту і розповсюдження порнографічних предметів) (р.№9028, н.д. А.Тетерук.)

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконні дії стосовно державних нагород, незаконне носіння військової форми одягу та наругу над місцем поховання захисника суверенітету та територіальної цілісності України та деяких інших осіб (р.№9217, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

13 березняПочаток формиКінець формиПочаток форми

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо відповідальності за незаконне збагачення (р.№10110, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за набуття у власність активів у незаконний спосіб (р.№10103, н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією) (р.№9014, н.д. А.Антонищак).

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства.

Проекти законів України (р.№№0207, 0208, 0209, 0210, 0211, 0212, 0213, 0214, 8205, 9139, 9397, 9401, 9423, 9440, 9447, 9450, 9463, 9471, 9496, 9497, 9498, 9499, 9509, 9529, 10002).

Проект постанов України (р.№№9429, 9435, 9436, 9442, 9448, 9466, 9468, 9489, 9491, 9510, 9516, 10010, 10031, 10036, 10040, 10042, 10043, 10044, 10045, 10050, 10051, 10064).

Проекти законів України (р.№№9219, 9270, 9428-2, 9406, 9406-1, 9461, 9461-1, 9467, 9517, 9353, 9417, 9453-1, 9456, 9480, 9482, 9484, 9503, 9507, 9507-1, 9507-2 9521, 9531, 10006, 10006-1, 10013, 10054).

Проекти законів України (р.№№8392, 8392-1, 8590, 9492, 9501, 9504, 9515, 9528, 10029).

Проекти законів України (р.№№8464-д, -д/П, р.№№8557, 9202, 9278, 9316, 9332, 9335, 9352, 9372, 9373, 9374, 9375, 9377, 9382, 9383, 9386, 9387, 9420, 9421, 9424, 9445, 9446, 9451, 9458, 9465, 9475, 9476, 9478, 9483, 9493, 9495, 9502, 9513, 9518, 9519, 9533, 10011,10014, 10030).                    

Проекти законів України (р.№№8526, 9301, 9311-1, 9311-2, 9311-3, 9311-4, 9311-5, 9381-1, 9430, 9464, 9469, 9470, 9472, 9473, 9474, 9477, 9479, 9486, 9488, 9490, 9520, 9522, 9523, 9527, 9530, 10001, 10001-1, 10003, 10008, 10009, 10025, 10026, 10028, 10039, 10052, 10058).

 

Проекти нормативно-правових актів, в яких виявлено корупціогенні фактори.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю за діяльністю Державного бюро розслідувань та порядку висловлення недовіри Директору Державного бюро розслідувань (р.№9326, н.д. М.Паламарчук).

Проект Постанови про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) (р.№9384, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (щодо закупівлі товарів і послуг необхідних для проведення навчально-тренувальних зборів збірних команд України) (р.№5194, н.д. А.Палатний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів підприємницької діяльності, що зареєстровані та працюють у населених пунктах, яким надано статус гірських (р.№7040, н.д. А.Лопушанський).

Поект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо порядку організації та діяльності Конституційного Суду України) (р.№7074, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про ринок земель (р.№7112, н.д. О.Мушак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад (р.№7118, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території обєднаних територіальних громад та врегулювання інших питань у сфері земельних відносин (р.№7118-1, н.д. О.Кулініч та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до Митного кодексу України (щодо зняття обмежень на ввезення готівкових коштів в Україну) (р.№7460, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури добровільного обєднання територіальних громад (р.№7467, н.д. О.Дехтярчук та ін.).

Проект Закону про відкликання народного депутата України (р.№7481, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо законодавчого врегулювання окремих питань виборів народних депутатів України) (р.№8061, н.д. А.Яценко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про політичні партії в Україні" щодо здійснення внесків на підтримку політичних партій (р.№8078, н.д. В.Кривенко, П.Кишкар).

Проект Закону про судову експертизу та самоврядування судових експертів (р.№8223, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення управління об'єктами державної власності (р.№8225, н.д. М.Бурбак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення виконання рішень і висновків Конституційного Суду України) (р.№8230, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо дозволеної безліцензійної діяльності) (р.№8232, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання порушенню процедури внесення змін до Конституції України, призначення всеукраїнського референдуму, прийняття законів) (р.№8234, н.д. Є.Мураєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо проведення публічних закупівель органами державної влади та місцевого самоврядування (р.№8245, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про особливості погашення заборгованості, що утворилися на оптовому ринку електричної енергії (р.№8253, КМУ).

Проект Закону про правовий режим добровільного декларування коштів, майна та інших обєктів фізичними особами (р.№8257, н.д. А.Шинькович, Л.Чекіта).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо добровільного декларування коштів, майна та інших об’єктів фізичними особами (р.№8258, н.д. А.Шинькович, Г.Чекіта).

Проект Закону про внесення змін до статті 42 Земельного кодексу України (щодо гарантування права на земельні ділянки під багатоквартирними будинками) (р.№8272, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок природного газу" (щодо посилення конкуренції на ринку постачання природного газу) (р.№8312, н.д. А.Лопушанський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про санкції" (р.№8340, н.д. Р.Зварич).

Проект Закону про Державне бюро військової юстиції (р.№8387, н.д. А.Кожем’якін та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України щодо приватизації земельних ділянок, на яких знаходяться об’єкти приватизації) (р.№8452, н.д. І.Лапін).

Проект Закону про внесення змін до статті 98 Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення визначеності протоколу слідчих дій) (р.№8475, н.д. М.Микитась).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі"  щодо забезпечення державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту) у сфері публічних закупівель (р.№8483, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо прозорості та відкритості інформації про діяльність благодійних організацій та громадських об’єднань, які отримують фінансування від іноземних держав та іноземних неурядових організацій (р.№8501, н.д. С.Тарута).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (щодо перейменування місцевих об’єктів топоніміки за рішенням органів місцевого самоврядування та надання права місцевим громадам визначатися відносно перейменування населених пунктів шляхом місцевого референдуму) (р.№8516, н.д. Є.Балицький, С.Ларін).

Проект Закону  про внесення змін до статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (р.№8537, н.д. П.Унгурян).

Проект Закону про громадянський контроль за діяльністю органів влади, їх посадових і службових осіб (р.№9013, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо послуг за договорами про надання професійної правничої допомоги  (р.№9081, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо першочергової державної підтримки фермерських господарств та розвитку зрошуваного землеробства України) (р.№9110, н.д. В.Івченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення природоохоронного рівня у межах територій природно-заповідного фонду (р.№9136, н.д. А.Вадатурський та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості (р.№9140, н.д. А.Іванчук та ін.).

Проект Закону про фінансування охорони здоров’я та загальнообов’язкове медичне страхування в Україні (р.№9163, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні (р.№9218, н.д. С.Березенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (р.№9258, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№9291, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони народним депутатам України, членам Кабінету Міністрів України та членам їх сімей отримувати медичну допомогу в приватних медичних закладах та за кордоном) (р.№9296, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб"  (р.№9298-1, н.д. О.Недава ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій захисту державою права власності (р.№9311, н.д. А.Іванчук, І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо максимального розміру заробітної плати державних службовців (р.№9437, н.д.О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про політичні партії в Україні" (р.№9444, н.д. В.Кривенко, П.Кишкар).

Проект Закону про парламентський контроль за дотриманням положень законів в діяльності спеціальних служб та правоохоронних органів держави (р.№9462, н.д. А.Левус та ін.).

Проект Закону про списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2019 року (р.№9527, н.д. Ю.Бойко та ін.).

Проект Закону про списання заборгованості побутових споживачів за постачання природного газу, електричної енергії, послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання, що сформувалась станом на 1 січня 2019 року (р.№9527-1, н.д. В.Новинський та ін.).

 

Інші питання:

Про звернення Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Мангула О.А. щодо питання здійснення державного фінансування політичної партії "Опозиційний блок".

Про звернення народного депутата України – заступника  Голови Комітету Чумака В.В. щодо Указу Президента України №169/2018 "Про визначення особи до складу комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки (аудиту) ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро України" від   19 червня 2018 року.

Про звернення народного депутата України – голови підкомітету  Комітету Луценка І.В.  щодо запобігання та протидії корупційним ризикам в сфері управління майном та землями Міністерства оборони України.

Про звернення народного депутата України – секретаря  Комітету Добродомова Д.Є. щодо зловживання та вчинення корупційних правопорушень керівництвом Державного агентства  лісових ресурсів України та Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про звернення  народного депутата України Купрія В.М. щодо розгляду звернення громадянина Карповича А.П. на неправомірні дії окремих народних депутатів України.

Про розклад засідань Комітету на березень – квітень 2019 року.  

Про прийняття Комітетом рішення щодо оприлюднених у журналістському розслідуванні програми "Наші гроші" фактів корупції у сфері діяльності Державного концерну "Укроборонпром" за безпосередньої участі першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Гладковського О.В., Генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Букіна П.Ю. та інших.

Про проведення слухання у Комітеті на тему: "Діяльність Національного антикорупційного бюро України, виконання покладених на Національне бюро завдань, додержання ним законодавства, прав і свобод осіб" (письмовий звіт про діяльність Національного антикорупційного бюро України протягом попередніх шести місяців).

Про пропозиції Комітету на звернення Конституційного Суду України до Голови Верховної Ради України щодо конституційної скарги ПАТ "Запорізький завод феросплавів".      

Про  затвердження персонального складу утворених  у Комітеті робочих груп щодо створення у регіонах України спільно з правоохоронними органами незалежних Комісій у сфері контролю діяльності Медико-соціальної експертної комісії і Військово-лікарської комісії, які розглядають питання про надання групи інвалідності військовослужбовцям та про придатність проходження військової служби.

Про обговорення питання щодо стану кваліфікаційного відбору представника  від Верховної Ради України у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів. 

Про лист Заступника Міністра юстиції України Смачило І.В. щодо пропозицій Комітету до проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Питання планування, організації реалізації, моніторингу та оцінки реалізації державної антикорупційної політики», розробленого Центром політичних студій та аналітики "Ейдос".

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.30)   

 

13 березня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Протоколів, що стосуються зміни Конвенції про міжнародну цивільну авіацію (р.№0213, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки (р.№0214, КМУ).

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України у зв'язку з небезпекою припинення дії Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (р.№10017, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

Інші  питання:

Про запрошення Голови Верховної Ради України здійснити візит до Республіки Болгарія у 2019 році (лист Голови Народних Зборів Республіки Болгарія Ц.Караянчевої).

Про пріоритети міжпарламентської співпраці ВРУ на 2019 рік з огляду на реалії та виклики сьогодення.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

_________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн. 1034, о 14.10)

 

12 березня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" щодо забезпечення прозорості роботи Кабінету Міністрів України  та полегшення здійснення парламентського контролю (р.№8568,
н.д. Н.Веселова  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (р.№9148, н.д. І.Попов та ін.).

 

Інші питання:

Інформація Центральної виборчої комісії України щодо стану технічного та кіберзахисту Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори".

Річний звіт про стан виконання Стратегії електронного парламентаризму за 2018 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

__________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

13 березня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо права власності та права користування релігійних організацій на майно) (р.№6200, н.д. В.Новинський).

Проект Постанови про відзначення 105-ї річниці з дня народження Миколи Лемика (р.№10018, н.д. Т.Батенко та ін.).

 

Інші питання:

Про лист Рахункової палати щодо результатів аудиту ефективності використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку національних театрів у 2017 році та за 6 місяців 2018 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1316, о 14.30)

 

13 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про вищу освіту” щодо участі у конкурсному відборі для здобуття вищої освіти дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (р.№10113, н.д. О.Співаковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальну середню освіту” щодо здобуття загальної середньої освіти дітьми шкільного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я (р.№10087, н.д. О.Білозір  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо виконання резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи стосовно забезпечення прав корінних народів, національних меншин України на навчання рідною мовою (р.№7259, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо врахування висновків Венеційської комісії стосовно положень Закону України “Про освіту” що регулюють використання державної мови та мови національних меншин в освіті (р.№7402, н.д. О.Вілкул).

Проект Постанови про встановлення порядку обчислення часу на території України (р.№9121, н.д. Ю.Бублик).

Проект Постанови про скасування переведення годинника на літній і зимовий час на території України (р.№9334, н.д. В.Писаренко).Початок формиКінець форми

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет  не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства щодо протидії булінгу стосовно всіх учасників освітнього процесу (р.№10086, н.д. О.Білозір та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про фізичну культуру і спорт” (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту) (р.№9443, н.д. І.Крулько та ін.).

Інші питання:

Про внесення змін до плану роботи Комітету з питань науки і освіти на період десятої сесії восьмого скликання.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського,5, конференц-зал,  о 15.00)

 

13 березня

Інші питання:

Про  інформацію поширену виданням "Bihus.Info" щодо вчинення правопорушень під час здійснення закупівель (постачань) підприємствами Державного концерну "Укроборонпром".

Про ефективність вжиття заходів реагування за матеріалами Комітету щодо фактів корупції в ДК "Укроборонпром", які вже розглядалися на засіданнях Комітету, зокрема 23 листопада 2016 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­_____________________

(вул.Грушевського, 26/1, готельний комплекс "Київ", 5-й поверх, о 14.15)

 

12 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2018-2021 роки (р.№9467, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав дітей при використанні допоміжних репродуктивних технологій (р.№8625, н.д. П.Унгурян та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування допоміжних репродуктивних технологій (р.№8625-1,  н.д. Д.Макар’ян, О.Лівік).

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства про охорону здоров'я щодо уникнення дискримінації пацієнтів при використанні допоміжних репродуктивних технологій (р. №8625-2, н.д. В.Купрій). 

Проект Закону про допоміжні репродуктивні технології (р.№8629, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про допоміжні репродуктивні технології  (р.№8629-1, н.д. В.Купрій).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо проведення профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів по місцю навчання учнів (р.№9269, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:
Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо заборони закупівлі за державні кошти лікарських засобів та медичних виробів, які виготовляються на території Російської Федерації та/або постачаються установами, організаціями, підприємствами, зареєстрованими на території Російської Федерації, та/або постачаються установами, організаціями, підприємствами, кінцевими бенефіціарами та/або керівниками яких є громадяни Російської Федерації (р.№8493, н.д.  І.Мосійчук та ін.).

Інші питання:

Про звіт Уряду України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2018 році.

Про результати проведеного Рахунковою палатою України аудиту ефективності впровадження проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», що підтримується коштами Міжнародного банку реконструкції та розвитку, та заходи, що вживаються Міністерством охорони здоров’я України для усунення виявлених порушень.

Про стан забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до життєво необхідних лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються МОЗ України із залученням спеціалізованих міжнародних організацій у 2016-2018 роках та необхідність направлення звернення від Комітету до Генеральної прокуратури України та Державного бюро розслідувань у зв’язку з перешкоджанням депутатській діяльності відповідальних за цей напрям роботи посадових осіб МОЗ України (в порядку контролю).

      Про звернення до Голови Верховної Ради України стосовно необхідності проведення службового розслідування за фактом порушення Регламенту Верховної Ради України у ході підготовки до другого читання проекту Закону "Про Державний бюджет України на 2019 рік".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

 (вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 14.30)

13 березня

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо реалізацій конституційного права на звернення особами, які визнані судом недієздатними) (р.№10041, н.д.Г.Немиря).

Інші питання:

Заслуховування інформації Кабінету Міністрів України, міністерств,  інших державних органів (відповідно компетенції) щодо стану виконання Закону України "Про правовий статус осіб, зниклих безвісти".

Про проведення парламентських слухань на тему: "Розслідування злочинів, вчинених під час мирних акцій протесту – Революції Гідності. Чого не вистачило правоохоронним органам для результативного закінчення даних розслідувань?".

 Заслуховування інформації правоохоронних органів України щодо дотримання професійних прав адвокатів  у правозахисний діяльності у сфері захисту прав людини.

 Про звернення Національного інституту стратегічних досліджень щодо надання кандидатури представника Комітету до складу Експертної ради з питань міграційної політики.

 Про затвердження результатів поточного моніторингу проектів міжнародної технічної допомоги: 

проект "Просування політичної участі жінок  в Україні" (Виконавець: Національний демократичний інститут міжнародних відносин);

проект "Місцеве спостереження за політичними процесами в Україні" (Виконавець: ВГО "Громадська мережа "ОПОРА").

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

13 березня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 220-1 Кримінального кодексу України (щодо узгодження норм чинного законодавства України) (р.№4307, н.д. Я.Безбах та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності місцевих державних адміністрацій (р.№6713, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення регулювання орендних відносин у сфері господарювання (р.№7192, н.д. П.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо охорони майна від псування або знищення) (р.№7200, н.д. М.Микитась).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо передачі права власності фермерським господарствам на земельні ділянки, надані засновникам таких господарств у постійне користування…, (р.№8236, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо набуття громадянами України - засновниками фермерських господарств права власності на земельні ділянки…, (р.№8236-1, н.д. В.Івченко, І.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про електронні довірчі послуги" (р.№8371, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про електронні довірчі послуги" (р.№8372, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до законів України щодо забезпечення гарантій на правову допомогу ветеранам праці та іншим громадянам похилого віку (р.№8512, н.д. І.Котвіцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України (р.№9054, н.д. М.Курячий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№9062, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про основні засади діяльності органів державного фінансового контролю (р.№9086, Кабінет Міністрів України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо права на визначення імені особи (р.№9092, н.д. В.Мисик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання торгівлі незаконно виготовленими алкогольними напоями (р.№9113, н.д. І.Констанкевич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" щодо забезпечення дієвого механізму надання державної допомоги сім'ям з дітьми (р.№9205, н.д. Т. Батенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" щодо встановлення додаткових соціальних гарантій сім'ям з дітьми (р.№9205-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" (р.№9224, н.д. П.Різаненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" (р.№9224-1, н.д. Н.Веселова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" (р.№9224-2, н.д. Р. Семенуха та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вилучення статті 391 Кримінального кодексу України) (р.№9228, н.д. О. Білозір та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо надання інформації з Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування…, (р.№9254, Кабінет Міністрів України).

Інші питання:

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів проведеного аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Міністерству юстиції України на керівництво та управління у сфері юстиції.

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту ефективності використання бюджетних коштів на забезпечення здійснення правосуддя місцевими господарськими судами.

Про виконання прикінцевих та перехідних положень деяких законодавчих актів України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

__________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.211,  о 14.15)

 

13 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції та лібералізації адміністративних послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності (р.№9388, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

 

12 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 28.02.2019 про прийняття в цілому як закону законопроекту "Про внесення змін до розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку" (р.№9474/П1, н.д. О.Опанасенко).

Проект Постанови про створення депутатської робочої групи з питань перевірки оприлюднених фактів можливих корупційних дій голови Полтавської обласної державної адміністрації Головка В.А. (р.№10112, н.д. С.Каплін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів на відповідність оформлення та реєстрації вимогам закону, Регламенту Верховної Ради України та прийнятим відповідно до них нормативно-правовим актам:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо забезпечення економічної конкуренції та захисту прав пацієнтів при здійсненні роздрібної торгівлі лікарськими засобами (р.№8591, н.д. І.Сисоєнко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. № 11, о 14.30)

 

13 березня

Інші питання:

Про розгляд Звіту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2018 рік.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

 СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

________________________________________________

(вул. Садова, 3-а, кімн.1016,  о 14.30)

 

12 березня

І.Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про підтримку олімпійського, паралімпійського руху та спорту вищих досягнень в Україні" щодо державної підтримки дітей паралімпійців (р.№10025,
н.д. І. Котвіцький, М.Величкович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" щодо підвищення соціального захисту сім'ї жінки, яка має почесне звання "Матері-героїні" (р.№9289, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо удосконалення законодавства про аліменти) (р.№9530, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до розділу ІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми" (р.№9523, КМУ).

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації" .

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про відпустки" (щодо оплачуваної відпустки батькові при народженні дитини)
(р.№10099, н.д. О.Білозір та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (р.№10111, н.д. Г.Кривошея та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про вищу освіту" щодо участі у конкурсному відборі для здобуття вищої освіти дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (р.№10113, О.Співаковський та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

_______________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.525,  о 14.30)

 

13 березня

(засідання перенесено)

І. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування (р.№6350, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7120, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№7121, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо обмеження максимальної заробітної плати) (р.№7204, н.д. В.Підберезняк).

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України з вимогою внесення змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій щодо неврахування при призначенні субсидії заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (р.№8536, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення пенсій за віком на пільгових умовах (р.№8561, н.д. В.Яніцький  та ін.).

Проект Закону про запровадження державних гарантій реалізації пенсійних прав застрахованими особами з числа працівників державних підприємств, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків (р.№8633, н.д. Р.Семенуха  та ін.).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо затвердження оновлених наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів і наборів послуг та формування на їх основі прожиткового мінімуму (р.№9144, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо запобігання штучному заниженню кількості отримувачів житлової субсидії - перегляду Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, викладеного в новій редакції постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329 (р.№9186, н.д. О.Вілкул та ін.).

Проект Постанови про заходи з подолання загроз зовнішньої трудової міграції та захисту прав трудових мігрантів (р.№9214, н.д. Н.Королевська  та ін.).

 

IІ. Законопроекти, з  опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до статті 1071 Цивільного кодексу України (щодо списання коштів з рахунка померлого потерпілого від нещасного випадку на виробництві) (р.№3577, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Розділу ХІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про освіту" щодо порядку реалізації збільшення посадового окладу педагогічного працівника (р.№8260, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення чинного законодавства у відповідність із офіційним перекладом Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативним протоколом до неї) (р.№8344, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (р.№8402, КМУ).

Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо визначення джерел відшкодування суми збору загальнообов'язкового державного пенсійного страхування (р.№8562, н.д. В.Яніцький  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо недопущення зменшення розміру пенсії за вислугу років для військовослужбовців) (р.№9002, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 37 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо посилення соціальної захищеності окремих категорій осіб (р.№9009, н.д. О.Білозір  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо надання пільг на санітарно-курортне лікування без урахування сукупного доходу сім'ї) (р.№9066, н.д. Т.Ричкова  та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 175 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за невиплату заробітної плати виконуючого обов'язки у випадку відсутності керівника) (р.№9076, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо обов'язковості будівництва об'єктів громадського обслуговування населення соціальної сфери) (р.№9118, н.д. І.Суслова та ін.).

Проект Закону про фінансування охорони здоров'я та загальнообов'язкове медичне страхування в Україні (р.№9163, н.д. А.Шипко  та ін.).

Інші питання:

Звіт про хід і результати діяльності Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2018 році.

Про результати робочої наради у Комітеті щодо надання житлових субсидій у грошовій формі.

Про результати робочої наради у Комітеті щодо соціального захисту та пенсійних виплат внутрішньо переміщеним особам та особам, які проживають на тимчасово окупованих територіях України.

Про результати робочої наради щодо функціонування Фонду соціального страхування України та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Внесення змін до складу Громадської ради при Комітеті.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ

ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

__________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 319, о 15.00)

13 березня

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення зміни до додатку № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо фінансової підтримки громадських об'єднань ветеранів  (р.№10003, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян        (р.№10004, н.д. О.Третьяков та ін.).

 

Інші питання:

Про результати виконання у 2018 році бюджетних програм з питань соціального захисту ветеранів та осіб з інвалідністю, головним розпорядником яких визначено Міністерство соціальної політики України.

Cтан реалізації Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" в частині затвердження нормативно-правових актів, необхідних для виконання бюджетних програм Міністерства соціальної політики України, спрямованих на соціальний захист ветеранів та осіб з інвалідністю.

Стан розгляду звернення Комітету до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення, на реалізацію бюджетної програми по КПКВК 2511190 для забезпечення житлом учасників АТО/Заходів з числа внутрішньо переміщених осіб.

 

Головне організаційне управління

7 березня 2019 року