ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 09 –  12 грудня 2014 року

   

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

9 грудня

 

Інші питання:        

            Про пропозиції щодо розподілу повноважень серед заступників Голови Комітету.

Про формування підкомітетів та їх персонального складу.

Про проект порядку проведення засідань Комітету.

Обговорення Порядку запрошення на засідання Комітету посадових осіб та представників громадських організацій.

Інформація щодо:

- базових законів, стосовно яких Комітет визначено головним;

- основних проблем за напрямами діяльності Комітету;

- законодавчого забезпечення за напрямами діяльності Комітету;

- Інструкції стосовно забезпечення охорони адмінбудинку (витяг);

- Пам’ятки стосовно порядку розгляду скарг і пропозицій громадян;

- забезпечення народних депутатів України оргтехнікою.

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про обєднання співвласників багатоквартирного будинку" щодо недопущення порушення прав власників квартир та нежилих приміщень"(р.№0961).

Пропозиції Президента України до Закону "Про мораторій на примусову реалізацію житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за житлово-комунальні послуги громадянам, які проживають на територіях проведення антитерористичної операції" (р.№0962).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№1330, КМУ).

 

Інші питання:

Про прийняття рішень, розглянутих на засіданні Комітету 09.12.2014 року.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_______________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" (р.№0963).

           

            Інші питання:

Про перелік підкомітетів Комітету з питань бюджету Верховної Ради України восьмого скликання, їх предмети відання та розподіл обов’язків між першим заступником і заступниками Голови Комітету.

Про погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, у 2014 році (постанова КМУ № 638 від 05.11.2014);

перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Державному агентству лісових ресурсів на 2014 рік (розпорядження КМУ від 19.11.2014 № 1128-р);

 

перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2014 рік (розпорядження КМУ від 26.11.2014 № 1139-р);

перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2014 рік (постанова КМУ від 05.11.2014 № 650);

перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Державному управлінню справами на 2014 рік (розпорядження КМУ від 26.11.2014 № 1158-р);

перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2014 рік на централізовані заходи, між адміністративно-територіальними одиницями (розпорядження КМУ від 26.11.2014 № 1170-р);

перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2014 рік (розпорядження КМУ від 26.11.2014 № 1171-р);

перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2014 рік (розпорядження КМУ від 26.11.2014 № 1174-р);

перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2014 рік (розпорядження КМУ від 26.11.2014 № 1177-р).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 14.00)

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Артемівського району Донецької області (р.№1282, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Волноваського, Новоазовського та Тельманівського районів Донецької області (р.№1283, н.д. І.Геращенко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2,  кімн.12, о 15.00)

10  грудня 

Інші питання:

Про заходи, що вживаються Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України з метою встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності  осіб, винних у вчиненні злочинів проти мирних громадян 30.11.13 р., 01.12.13 р., 18 і 20.02.2014 р., та інших злочинів, пов’язаних з викраденням, катуванням, побиттям громадян – учасників Революції гідності. (Спільне засідання з Комітетом з питань запобігання і протидії корупції).

 

 

10  грудня 

(вул. Грушевського, 18/2,  кімн.12)

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Попередній розгляд проектів законів України (відповідно до статті 93 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України"):

Проект про внесення змін до окремих законів України (щодо скасування надмірної кількості підстав для зупинення транспортних засобів та здійснення громадського контролю за правоохоронними органами) (р.№1037, н.д. С.Міщенко).

Проект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері економічної конкуренції, а саме обігу: молока, цукру, зерна тощо (р.№1038, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про міліцію" (про умови прийняття на службу до спеціальних військових підрозділів та підрозділів територіальної оборони) (р.№1081, н.д. Й.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо мінімізації засмічення населених пунктів) (р.№1103,  н.д. Й.Головко та ін.).

Проект Закону про вогнепальну зброю цивільного призначення (р.№1135, н.д. С.Каплін).

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про встановлення та/або використання спеціальних сигнальних пристроїв) (р.№1137, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 23 Закону України "Про міліцію" (щодо забезпечення соціального захисту працівників та членів їх сімей) (р.№1142, н.д. І.Вінник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регулювання діяльності капеланів в органах та установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України) (р.№1154, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до чинного законодавства  України щодо прав громадян в боротьбі з корупцією та зловживанням владою (р.№1165, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 16 вересня 2014 року про прийняття за основу та в цілому проекту Закону України "Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей" (р.№1168,
н.д. О.Турчинов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців Державної прикордонної служби України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України (р.№1174, н.д. І.Фріз).

Проект Закону про систему досудового слідства України та статус слідчих (р.№1187,  н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 255 Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності для "злодіїв в законі") (р.№1188, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 187 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за вчинення розбійних нападів) (р.№1189, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо приведення у відповідність законодавства до норм Кримінального кодексу України стосовно продовження, зміни або припинення застосування примусових заходів медичного характеру) (р.№1200, н.д. Й.Головко  та ін.).

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо підвищення професійного рівня співробітників правоохоронних органів (р.№1207, 
н.д. Й.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення правових норм, які передбачають адміністративну відповідальність за правопорушення в агропромисловому комплексі (р.№1209, н.д. Й.Головко та ін.).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні (р.№1210, н.д. Й.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо конфіскації майна в осіб, винних у терористичній діяльності) (р.№1215, н.д. Й.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування покарання у виді довічного позбавлення волі (р.№1218, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за деякі тяжкі та особливо тяжкі злочини) (р.№1219, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення порядку здійснення досудового розслідування) (р.№1220,  н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку проведення досудового розслідування у формі дізнання (р.№1221, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад)  (р.№1231,
н.д. Й.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну гвардію України" (щодо підпорядкування та чисельності Національної гвардії України) (р.№1234, н.д. Й.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності за безпідставну відмову або незаконне надання статусу учасника бойових дій) (р.№1268, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконні дії з платіжними інструментами та іншими засобами доступу до банківських рахунків) (р.№1272, н.д. О.Бєлькова та ін.).

 

Про стан підготовки до розгляду в другому читанні проектів законів України:

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім'ї (р.№0920).

Проект Закону про пробацію (р.№0921).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№0922).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності у сфері дозвільної системи (р.№0923).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій законної професійної діяльності журналістів (р.№0924).

 

Інші питання:

Про створення робочої групи з підготовки реформування законодавства щодо інформаційної безпеки та боротьби з кіберзлочинністю.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

______________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

10 грудня

 

Інші питання:

Про предмети відання та розподіл підкомітетів Комітету.

Про розклад засідань Комітету на грудень 2014 року – січень 2015 року.

Про затвердження кабінетів для членів Комітету.

Про погодження дати щодо заслуховування на засіданні Комітету Генерального прокурора України Яреми В. Г. та Міністра внутрішніх справ України Авакова А. Б.  

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 15.00)

 

10 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки вітчизняної видавничої діяльності) (р.№1316,
н.д. М.Княжицький та ін.).

 

Інші питання:

Про структуру Комітету та предмети відання.

Про обрання голів та персонального складу підкомітетів Комітету.

Обговорення планування роботи Комітету на період першої сесії Верховної Ради України VIII скликання.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316)

 

9 грудня, о 16.00

 

Інші питання:

Про стан імплементації Закону України "Про вищу освіту" від 01.07.2014р.:

"Умови прийому на навчання до вищого навчального закладу України у 2015 році";

Проект Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу.

Звіт про роботу Комітету.

Про інформаційно-аналітичні матеріали щодо освіти, науки та інтелектуальної власності.

Про розподіл повноважень між першим заступником Голови Комітету, заступниками Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Про створення підкомітетів у складі Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти восьмого скликання.

Про обрання голів та членів підкомітетів у складі Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти восьмого скликання.

Про запровадження в роботі "Методичних рекомендацій щодо процедури підготовки та проведення засідань Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти".

 

 

10 грудня, о 10.00

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення до Бюджетного кодексу України (у зв’язку із прийняттям Закону України "Про вищу освіту") (р.№1196,
н.д. Л.Гриневич).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо звільнення з військової служби громадян, які є студентами або аспірантами денної форми навчання (р.№1175, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо військовослужбовців, які є студентами або аспірантами денної форми навчання (р.№1175-1,
н.д. Л.Гриневич).

 

Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання" № 22-VIII від 04.12.2014р.

 

 Інші питання:

Про затвердження плану роботи Комітету на період першої сесії восьмого скликання.

Інформація щодо нової моделі фінансування вищої освіти.

Пропозиції Міністерства фінансів України до економії бюджетних коштів.

Про проект Постанови про призначення у 2014 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених.

Про проект Постанови про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2013 рік.

Про проект Постанови про затвердження кандидатур на здобуття щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан та законодавче забезпечення розвитку науки та науково-технічної сфери держави".

Про проект Постанови про ухвалення Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення".

Щодо створення при Комітеті дорадчого органу молодих вчених.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 9.15 )

 

9 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення і гарантування національної безпеки України) (р.№1014,
н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення національної безпеки України (р.№1014-1, н.д. Т.Батенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засад зовнішньої політики та пріоритетів національних інтересів України (р.№1014-2, н.д. О.Турчинов та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімy.11, о 14.00)

 

11 грудня

           

Інші питання:

Про розподіл обов’язків між першим заступником та заступниками Голови Комітету.

Про створення підкомітетів у складі Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та обрання голів підкомітетів.

Про проект рішення Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я про проведення слухань у Комітеті про Військово-медичну доктрину України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

11 грудня

 

Інші питання:

Затвердження переліку та персонального складу Підкомітетів, обрання їх голів.

Затвердження розподілу обов’язків між Першим заступником та заступниками голови Комітету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №2, о 14.30)

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування електронного адміністрування податку на додану вартість (р.№1141, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо застосування податкового компромісу (р.№1071, н.д. О.Долженков).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу (р.№1071-1, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо забезпечення конкурентоспроможності ринку споживання кальцинованої соди (гідрогенкарбонат (бікарбонат) натрію) (р.№1285, н.д. Ю.Вознюк).

 

Інші питання:

Про підкомітети Комітету з питань податкової та митної політики.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

 

 

10 грудня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації та Президента Російської Федерації щодо звільнення української льотчиці та народного депутата України VIII скликання Надії Вікторівни Савченко (р.№1095, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

 

Інші питання:

Про стан підготовки проекту Національної стратегії у сфері прав людини на виконання Указу Президента України від 15 жовтня 2014 року.

Про внесення змін до предмету відання Комітету.

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

______________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 15.00)

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" щодо спрощення припинення юридичних осіб" (р.№0964).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання залучення інвестицій (р.№0947).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зняття регуляторних бар'єрів для розвитку державно-приватного партнерства в Україні та стимулювання інвестицій) (р.№1058,  н.д. О.Кужель, О.Рябчин).

Проект Закону про технічні регламенти та оцінку відповідності (р.№1065,  н.д. О.Кужель, О.Продан).

Проект Закону про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні (р.№1256, н.д. О.Кужель та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання" (р.№1291, н.д. О.Ляшко).

 

Інші питання:

Питання організації роботи Комітету.

Проект плану роботи Комітету на період першої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (грудень 2014 року – січень 2015 року)

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________

(вул. Садова, 3а, кімн.727, о 14.00)

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Постанови про увіковічення пам'яті Героїв України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України (р.№1013, н.д. О.Турчинов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій законної професійної діяльності журналістів, (р.№0924, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо доступу засобів масової інформації до засідань комітетів Верховної Ради України) (р.№1228, н.д. П.Різаненко).

 

Інші питання:

Про обрання голів підкомітету з питань телебачення і радіомовлення та підкомітету з питань реклами Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики.

Про входження народних депутатів України до складу підкомітетів Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики.

Про затвердження плану-графіку участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у щотижневих 45-хвилинних телепередачах впродовж першої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Про затвердження плану-графіку участі представників депутатських фракцій, груп і народних депутатів України, які не входять до складу жодної фракції чи групи, у прямих щотижневих трансляціях, щочетверга, у проміжку часу між 18 та 23 годинами, 45-хвилинних тематичних передач Національної радіокомпанії України впродовж першої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Про звернення до Голови Верховної Ради України щодо доцільності внесення змін до Розпорядження Голови Верховної Ради України “Про забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Апараті Верховної Ради України" від 11.05.2011 № 393.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ТА  СПОРТУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

9 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про пропозиції щодо присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування за 2014 рік.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Постанови про внесення змін до деяких Постанов Верховної Ради України (щодо змін назви комітетів).

 

Інші питання:

Щодо співробітництва Комітету з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством соціальної політики України та Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 15.00)

 

8 грудня

 

Інші питання:

Про перелік, кількісний склад та предмети відання підкомітетів Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.

Про обрання голів підкомітетів Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.

Про розподіл обов’язків між першим заступником та заступниками Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.

Про деякі питання організації проведення засідань Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.

Про розгляд доручення Голови Верховної Ради України В.Б.Гройсмана щодо надання пропозицій до проекту розкладу засідань на пленарний тиждень з 9 по 12 грудня 2014 р.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

10 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про стан підготовки до розгляду у другому читанні прийнятих за основу Верховною Радою України сьомого скликання проектів Законів України:

- про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни (р.№0932);

- про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами І групи (р.№0933).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України (щодо зміни назви та предмету відання Комітету Верховної Ради України восьмого скликання у справах ветеранів та інвалідів) (р.№1289, н.д. О.Третьяков).

 

Інші питання:

Про розгляд листа народного депутата України Королевської Н.Ю. з пропозицією щодо проведення у лютому-березні 2015 року парламентських слухань на тему: "Проблеми людей з обмеженими можливостями та їх соціальна інтеграція".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
 І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №1, о 14.00)

 

11 грудня

 

 Інші питання:

Затвердження переліку та голів підкомітетів Комітету.

 

 

Головне організаційне управління

11 грудня 2014 р.