ОРІЄНТОВНИЙ  ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 12 – 16 січня 2015 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про деякі заходи щодо посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами (р.№1159, н.д. О.Кулініч, В.Лунченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розвитку тваринницької галузі агропромислового комплексу) (р.№1171, н.д. В.Барвіненко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу" щодо деяких питань виробництва сільськогосподарської техніки (р.№1240, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до cтатті 21 Закону України "Про оренду землі" щодо розміру орендної плати за земельну частку (пай) (р.№1267, н.д. Г.Бобов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оцінку земель" (щодо оцінки земель за межами населеного пункту міст обласного підпорядкування) (р.№1306, н.д. А.Дирів).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_____________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

12 січня

 

Інші питання:

Робоча зустріч з представниками Американської торгівельної палаті в Україні.

 

14 січня

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Про обговорення основних напрямів законотворчої роботи з галузевими професійними об’єднаннями".

План роботи Комітету на лютий-липень 2015 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

______________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації) (р.№1409, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо впровадження енергоефективних заходів у бюджетних установах) (р.№1409-1, н.д. О.Домбровський).

  

Інші питання:

Про Порядок розгляду у Комітеті законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини.

План роботи Комітету на другу сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

12 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області, зміну і встановлення меж Попаснянського і Слов'яносербського районів Луганської області (р.№1601, н.д. А.Артеменко).

Проект Закону про тимчасовий порядок здійснення повноважень місцевого самоврядування на період проведення антитерористичної операції (р.№1529, н.д. А.Артеменко).

Проект Закону про добровільне об’єднання територіальних громад (р.№0915, друге читання).

 

14 січня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо позбавлення державних нагород) (р.№1211, н.д. О.Марченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скорочення переліку державних нагород, розширення обсягу прав нагороджених осіб, встановлення обмежень у нагородженні державними нагородами певних суб'єктів) (р.№1451, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо поновлення права територіальної громади міста Києва здійснювати місцеве самоврядування через районні в місті ради і їх виконавчі органи) (р.№1229, н.д. О.Третьяков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" щодо відновлення районних рад (р.№1229-1, н.д. Ю.Левченко, А.Іллєнко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо поновлення права чинності положень про районні ради) (р.№1229-2, н.д. І.Луценко, В.Івченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо відновлення районних у місті Києві рад та розподілу повноважень між ними і Київською міською радою) (р.№1229-3, н.д. Л.Ємець та ін.).

Проект Закону про засади державної регіональної політики (р.№0908, друге читання).

 

Інші питання:

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного другої сесії.

План роботи Комітету на другу сесію.

Календарний план проведення засідань на період другої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

_____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (щодо удосконалення окремих положень) (р.№1427, н.д. В.Мельниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами (р.№1439, н.д. С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо забезпечення продуктами харчування) (р.№1435,
н.д. В.Барвіненко та ін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо медичного забезпечення дітей учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та евакуйованих із зони відчуження (р.№1336, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо посилення соціального захисту деяких категорій постраждалих громадян (р.№1337, н.д. Н.Королевська).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо відновлення порушених прав учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (р.№1338, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування питань фінансування заходів з підвищення безпеки ядерних установок) (р.№1394, н.д. В.Бандуров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення умов соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зонах спостереження (р.№1395, н.д. В.Бандуров та ін).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за забруднення навколишнього природного середовища (р.№1308,
н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини (р.№1308-1, н.д. Є.Фірсов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо утримання охоронних зон магістральних та промислових трубопроводів (р.№1414, н.д. Р.Сольвар, Я.Безбах).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" (щодо недопущення затягування строків проведення санітарного, ветеринарного, фітосанітарного, радіологічного та екологічного контролю гуманітарної допомоги) (р.№1509, н.д. В.Константіновський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо заборони проведення собачих боїв) (р.№1378, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення боротьби з браконьєрством та захисту навколишнього середовища (р.№1586,
н.д. О.Купрієнко, А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 17-3 Закону України "Про електроенергетику" щодо покращення умов для виробництва електроенергії з енергії вітру (р.№1457, н.д. Ю.Левченко та ін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії, а також для погашення позик, отриманих від міжнародних фінансових організацій (р.№1538, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо збору за операції поводження з відходами) (р.№1622,
н.д. Ю.Дерев'янко та ін).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо збору за операції поводження з відходами) (р.№1623,
н.д. Ю.Дерев'янко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підвищення ставки плати за користування надрами) (р.№1493, н.д. Ю.Дерев'янко, І.Суслова).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скорочення переліку державних нагород, розширення обсягу прав нагороджених осіб, встановлення обмежень у нагородженні державними нагородами певних суб'єктів) (р.№1451, н.д. С.Власенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" щодо передачі пожежно-рятувальних автомобілів (р.№1479, н.д. Я.Москаленко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 51 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо удосконалення порядку прийняття актів Кабінету Міністрів України) (р.№1540, КМУ).

 

Інші питання:

Про ситуацію щодо реорганізації Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

План роботи Комітету на другу сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо врегулювання питань реєстрації (р.№1428, н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо встановлення цін (тарифів) (р.№0919, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.620, о 15.30)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про перегляд положень Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї (р.№1668, н.д. Г.Гопко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Законопроекти, що належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, регулюються нормами і принципами СОТ та стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи:

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади державної мовної політики" (щодо забезпечення статусу української мови як єдиної державної та рівності регіональних мов або мов меншин) (р.№1148, н.д. В. Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" щодо забезпечення конкурентоспроможності ринку споживання кальцинованої соди (гідрогенкарбонат (бікарбонат) натрію) (р.№1285, н.д. Ю.Вознюк).

Проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України (щодо суб'єктів державної авіації) (р.№1542, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо врегулювання ставок ввізного мита на полівінілхлорид) (р.№1335-1, н.д. І.Насалик ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

____________________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.727, о 15.00)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до окремих законів України (щодо скасування надмірної кількості підстав для зупинення транспортних засобів та здійснення громадського контролю за правоохоронними органами) (р.№1037, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері економічної конкуренції, а саме обігу: молока, цукру, зерна тощо (р.№1038, н.д. С.Міщенко).

Проект  Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про встановлення та/або використання спеціальних сигнальних пристроїв) (р.№1137, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо доступу громадян до узбережжя водойм та відповідальності за самовільне зайняття земельних ділянок у прибережних захисних смугах) (р.№1050, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (щодо використання зброї) (р.№1117, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо приведення у відповідність законодавства до норм Кримінального кодексу України стосовно продовження, зміни або припинення застосування примусових заходів медичного характеру) (р.№1200, н.д. О.Осуховський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад) (р.№1231,
н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про прокуратуру" (щодо змін, що стосуються Бюджетного кодексу України) (р.№1247, н.д. В.Пинзеник).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців Державної прикордонної служби України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України (р.№1174, н.д. І.Фріз).

Проект Постанови про визнання Луганської та Донецької народних республік терористичними організаціями (р.№1286, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім'ї (р.№0920, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№0922, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності у сфері дозвільної системи (р.№0923, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій законної професійної діяльності журналістів (р.№0924, друге читання).

 

Інші питання:

Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аналізу стану державних закупівель в Україні.

План роботи Комітету на другу сесію.

Про перелік законопроектів для включення до проекту порядку денного другої сесії Верховної Ради України VІІІ скликання (лютий-липень 2015 р.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

_________________________________________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

14 січня

 

Інші питання:

Про заслуховування Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, Міністра юстиції  України  – щодо стану розслідування корупційних та економічних злочинів в Україні, вчинених посадовими особами попередньої влади, які перебувають під санкціями ЄС.                                                 

Про заслуховування Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, Голови служби безпеки України – щодо виконання рішення спільного засідання комітетів.

Звіт про підсумки роботи Комітету у листопаді 2014 року – січні 2015 року.                                     

План роботи Комітету на лютий – липень 2015 року.                                      

Щодо пропозицій Комітету до проекту порядку денного другої сесії.

                                           

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо прискорення надання Україні повноцінної військової допомоги та статусу особливого союзника Сполучених Штатів Америки (р.№1298, н.д. А.Парубій та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про визнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального суду щодо ситуації, яка склалась внаслідок триваючої з
27 лютого 2014 р. збройної агресії Російської Федерації проти України та вчинення на території України міжнародних злочинів (р.№1312, н.д. В.Вовк, О.Ляшко та ін.)

 

Інші питання:

Про інформацію Міністерства закордонних справ України:

- щодо практики застосування Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про дипломатичну службу" від 11.01.2011 №2911-VI;

- щодо призначення глав дипломатичних представництв України в іноземних державах.

Про відновлення консультацій у Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах стосовно кандидатур для призначення на посади глав дипломатичних представництв України.

План роботи Комітету на другу сесію.

Про визначення координаторів з проведення організаційних зборів груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв‘язків з іноземними державами.

Про Положення про Громадську раду при Комітеті у закордонних справах.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

____________________________________________________________________________________________________________

(вул.Садова 3а, кімн.1034, о 15.00)

 

14 січня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" щодо розкриття інформації (р.№1545, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо удосконалення системи державних закупівель та електронних закупівель) (р.№1551, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо адресного поштового інформування про пільги та інші види соціальної допомоги мало мобільних та інших соціально вразливих груп населення) (р.№1181, н.д. С.Фаєрмак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо ідентифікації телерадіопрограм та/або –передач, - реклами, створених за бюджетні кошти) (р.№1470, н.д. Ю.Дерев’янко).

 

Інші питання:

Про кадровий склад секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку.

Про затвердження запитів до органів виконавчої влади щодо стану галузі ІКТ.

Про План заходів з імплементації деяких актів законодавства ЄС у сфері телекомунікацій.

Про проведення зустрічей з представниками органів державної влади, організацій, підприємств та інших структур, які здійснюють діяльність у сферах інформатизації та зв’язку.

Інформаційна довідка щодо діяльності Комітету з питань інформатизації та зв’язку.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

______________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

14 січня

 

Інші питання:

План роботи Комітету на другу  сесію.

Пропозиції Комітету до порядку денного другої  сесії.

Проект положення щодо Громадської ради при Комітеті.

Про результати аудиту Рахункової палати України щодо використання коштів субвенцій на відзначення окремих ювілейних і памятних дат.

Про результати аудиту Рахункової палати України щодо використання коштів на функціонування та створення Мистецького арсеналу.

Про підготовку проекту Постанови про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2015 році.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про посилення уваги до використання державних символів у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах (р.№1192, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільгових умов вступу до вищих навчальних закладів, оздоровлення та відпочинку окремих категорій дітей (р.№1411,
н.д. Ю.Павленко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відзначення 95-річчя з дня заснування Полтавської державної аграрної академії (1 вересня 2015 року) (р.№1650,
н.д. Ю.Бублик).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на другу сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо звільнення з військової служби громадян, які є студентами або аспірантами денної форми навчання (р.№1175, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо військовослужбовців, які є студентами або аспірантами денної форми навчання (р.№1175-1,
н.д. Л.Гриневич).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про оборону України" (щодо військовополонених й інтернованих в особливий період) (р.№1535, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організацію оборонного планування" (р.№1547, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку з валового доходу великих підприємств для забезпечення обороноздатності України (р.№1029, н.д. Є.Фірсов).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців Державної прикордонної служби України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України (р.№1174, н.д. І.Фріз).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (щодо використання зброї) (р.№1117, н.д. М.Головко та ін.).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на другу сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_____________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

16 січня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті на тему: "Про реформу охорони здоров’я в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

___________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

14 січня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про енергетичну ефективність будівель (р.№1566, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії, а також для погашення позик, отриманих від міжнародних фінансових організації (р.№1538, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція) (р.№1580, КМУ).

Проект Закону про житлово-комунальні послуги (р.№1581, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 188-1 Кримінального кодексу України (щодо недопущення розкрадання природного газу) (р.№1544, КМУ).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№1069, н.д. О.Продан та ін.).

 

Інші питання:

Про план роботи Комітету на другу сесію.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

__________________________________________________

(вул.Грушевського 5, кулуари. 3 поверх, 9.30)

 

13 січня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови Верховної Ради України "Про Звернення Верховної Ради України до Канцлера Федеративної Республіки Німеччини Ангели Меркель, Президента  Французької Республіки Франсуа Олланда та Президента Російської Федерації Владіміра Путіна щодо звільнення протиправно утримуваної під вартою в Російській Федерації народного депутата України восьмого скликання, члена Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї Ради Європи Надії Вікторівни Савченко" (р.№1700, н.д. Ю.Тимошенко, Г.Немиря).

Проект Постанови Верховної Ради України "Про звернення  Верховної Ради України до Парламентській Асамблеї Ради Європи щодо звільнення протиправно утримуваної під вартою в Російській Федерації народного депутата України восьмого скликання, члена Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї Ради Європи Надії Вікторівни Савченко" (р.№1701, н.д. Ю.Тимошенко, Г.Немиря).

 

14 січня

(вул.. Банкова 5-7, кім 418, 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо акту автоматичної добровільної відмови від громадянства України) (р.№1114, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо автоматичної добровільної відмови від громадянства України) (р.№1114-1, н.д. І.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо підстав припинення громадянства України) (р.№1245, н.д. М.Головко та ін.).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на другу сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.211, о 15.00)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція) (р.№1580, друге читання).

Проект Закону про ліцензування певних видів господарської діяльності (р.№0934, друге читання).

Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів) (р.№1498, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

__________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 14.30)

 

13 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про заяву народного депутата України Ковальчука В.А. про складання ним депутатських повноважень.

Про заяву народного депутата України Павленка Р.М. про складання ним депутатських повноважень.

Про заяву народного депутата України Турчинова О.В. про складання ним депутатських повноважень.

Проект Постанови "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів масових заворушень в місті Одесі, що відбулись 2 травня 2014 року та спричинили тяжкі наслідки, а також неналежного виконання правоохоронними органами своїх обов’язків в частині забезпечення охорони правопорядку" (р.№1299, н.д. М.Скорик, О.Вілкул).

Проект Постанови "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування причин припинення фінансування соціальних виплат на Сході України" (р.№1512,
н.д. Н.Королевська).

Про внесення змін до предметів відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання.

 

Інші питання:

Про роз’яснення Комітету про застосування положень Закону України "Про комітети Верховної Ради України" щодо формування порядку денного засідання комітету.

Про звернення народного депутата України Логвинського Г.В. від 25.12.2014 р. № 613.

Про лист Керівника Апарату Верховної Ради України Зайчука В.О. від 24 грудня 2014 року №15/11-1600.

План роботи Комітету на другу сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про відкритість публічних коштів (р.№0949, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист суспільної моралі" (щодо державного нагляду) (р.№1647, н.д. О.Червакова).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення захисту професійної діяльності журналістів) (р.№1630, н.д. О.Кондратюк та ін.).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на другу сесію.

Про звернення Миколаєнка О.О. до Комітету стосовно надання роз'яснення з питань доступу до публічної інформації.

Про звернення журналістів провідних загальнонаціональних засобів масової інформації про перегляд порядку акредитації для російських засобів масової інформації.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СПОРТУ

___________________________________________________

(вул.Садова,3а, кімн.1016, о 14.30)

 

13 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо відновлення деяких видів допомоги
(р.№1018, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо зміни та порядку нарахування допомоги при народженні дитини) (р.№1432, н.д. В.Барвіненко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про технічні регламенти та оцінку відповідності
(р.№1065, н.д. О.Кужель, О.Продан).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільгових умов вступу до вищих навчальних закладів, оздоровлення та відпочинку окремих категорій дітей (р.№1411,
н.д. Ю.Павленко та ін.).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на другу сесію.

Пропозиції до порядку денного другої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)   

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо нагороджених грамотами Верховної Ради України) (р.№1191, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про відновлення порушених пенсійних прав деяких категорій громадян (р.№1017, н.д. Н.Шуфрич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 136 Кодексу законів про працю України (щодо заробітної плати та матеріальної відповідальності працівників) (р.№1043, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо матеріальної відповідальності роботодавця за порушення строків виплати заробітної плати та інших виплат) (р.№1047,
н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення соціальної справедливості та недопущення зубожіння населення (р.№1085, н.д. О.Фельдман та  ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо зниження пенсійного віку та поліпшення інших умов виходу на пенсію) (р.№1031-1, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо відновлення пенсійного віку жінок) (р.№1031-2, н.д. В.Бандуров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу та умов виходу на пенсію) (р.№1031-3, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Постанови про розмір прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати у 2015 році (р.№1304, н.д. В.Бандуров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" щодо надання права на отримання додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню батьків або особі, яка їх замінює, що має на утриманні дитину віком до шести років (р.№1266, н.д. А.Шипко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України та працівників міліції, які загинули під час виконання ними службового обов'язку) (р.№1082, н.д. О.Осуховський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальні послуги" щодо покращення соціального обслуговування незахищених верств громадян (р.№1061, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо зміни та порядку нарахування допомоги при народженні дитини) (р.№1432, н.д. В.Барвіненко та ін.).

 

Інші питання:

План роботи Комітету  на другу сесію.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ТА ІНВАЛІДІВ

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 14.15)

 

14 cічня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо статусу осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (р.№1688, н.д. О.Третьяков та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

__________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

14 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання права пріоритету в русі автомобілям екстреної медичної допомоги) (р.№1398, н.д. О.Пономарьов та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до окремих законів України (щодо скасування надмірної кількості підстав для зупинення транспортних засобів та здійснення громадського контролю за правоохоронними органами) (р.№1037, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спеціалізованих бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги) (р.№1104, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових прав маломобільних груп населення (інвалідів та дітей) під час користування залізничним транспортом в Україні (р.№1179,
н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про доповнення Кримінального кодексу України статтею 286-1 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотичних чи психотропних речовин) (р.№1373, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо встановлення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту (р.№1393, н.д. Я.Дубневич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо визначення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту) (р.№1393-1, н.д. М.Головко).

 

 

                                              

 

Головне організаційне управління

14 січня 2015 р.