ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 19 – 23 січня 2015 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

______________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.00)

 

21 січня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проекти нормативно – правових  актів, які опрацьовуються Комітетом  на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" (щодо недопущення затягування строків проведення санітарного, ветеринарного, фітосанітарного, радіологічного та екологічного контролю гуманітарної допомоги) (р.№1509, н.д. В.Константіновський).

Проект Закону про присяжних виконавців (р.№1155,
н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект  Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (у зв’язку із запровадженням інституту присяжних виконавців) (р.№1156,
н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо предметів закупівлі, на яких не поширюється дія Закону) (р.№1597, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" щодо доповнення переліку пільгових категорій (р.№1679,
н.д. І.Алексеєв та ін.).

 

Інші питання:

Про заслуховування Міністра аграрної політики та продовольства України Павленка О.М., працівників органів прокуратури  України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної фіскальної служби України  – щодо незаконної діяльності посадових осіб ДП "Укрспирт"  та вкрай важкого  стану у сфері виробництва і обігу спирту.                                                     

Про заслуховування Голови ДФС України Білоуса І.О., заступника Голови ДФС України Макаренка А.В. – щодо порушень працівниками органів ДФС України чинного законодавства, зловживань посадовим становищем та призначень на керівні посади в органах ДФС осіб, які не відповідають якостям доброчесності посадовця.          

Про затвердження звіту  про підсумки роботи Комітету у листопаді 2014 року – січні 2015 року.

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12 )

 

21 січня, о 14.00

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Ратифікація Римського статуту та приєднання України до Міжнародного кримінального суду (МКС) (спільно з комітетами
з питань: законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності,  правової політики та правосуддя, прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, а також за участі делегації Міжнародної федерації за права людини, Уповноваженого ВРУ з прав людини, Уповноваженого Президента України з прав дитини, представників МЗС, Мінюсту,  МВС, СБУ, РНБО, Генпрокуратури, Адміністрації Президента України, громадських організацій, науковців).

 

 

о 16.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про питання участі України в Співдружності Незалежних Держав (р.№1015, н.д. Б.Тарасюк та ін.).

 

Інші питання:

Про проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про дипломатичну службу" (щодо порядку призначення на дипломатичні посади).

План роботи Комітету на лютий-липень 2015 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул. М.Грушевського, 18/2, кімн. 11, о 17.00)

 

 

19  січня

 

І.  Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 16 Основ  законодавства України про охорону здоров’я щодо акредитації аптечних закладів (р.№0927, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спеціалізованих бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги (р.№1104, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я" щодо захисту лікарської таємниці (р.№1193, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо забезпечення прозорості виробництва та безпеки лікарських засобів (р.№1199, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" щодо прийому дітей, яким не зроблено профілактичних щеплень, до дитячих закладів (р.№1331,
н.д. А.Дирів).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо удосконалення правових норм, які регламентують порядок реєстрації та контролю якості лікарських засобів (р.№1363, н.д. А.Дирів).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на лютий - липень 2015 року.

Про строки проведення парламентських слухань на тему: "Про Військово-медичну доктрину України".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

21 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про особливий період у паливно-енергетичному комплексі (р.№0930, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" (щодо сприяння розвитку конкуренції на ринку робіт з приєднання до Єдиної газотранспортної системи України) (р.№1064, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо покращення становища споживачів та постачальників електричної енергії) (р.№1113, н.д. О.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу" (щодо захисту прав споживачів природного газу, які використовують газ тільки для приготування їжі)  (р.№1144, н.д. І.Фурсін).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій" (щодо терміну)  (р.№1389, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування питань фінансування заходів з підвищення безпеки ядерних установок) (р.№1394, н.д. В.Бандуров).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення умов соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зонах спостереження (р.№1395, н.д. В.Бандуров).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про впорядкування питань, пов'язаних із забезпеченням ядерної безпеки" (щодо розміщення коштів фінансового резерву) (р.№1422, В.Бандуров).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (щодо управління господарськими товариствами енергетичної галузі) (р.№1589, н.д. Я.Москаленко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА  СПОРТУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, об 11.00 )

 

20 січня

 

Інші питання:

 Круглий стіл на тему: "Сучасний стан та перспективи розвитку туризму в Україні".

 

21 січня

                      (вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 12.00)

 

Інші питання:

Круглий стіл на тему: "Забезпечення належного функціонування закладів фізичної культури і спорту, зокрема дитячо-юнацьких спортивних шкіл, і спортивних споруд за нових законодавчих умов".

 

  

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
 І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.00)

 

20 січня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента  України до Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті" щодо посилення захисту прав позичальників (р.№1610, н.д. С.Рибалка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення державного захисту громадян (р.№1386,
н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до статей 41 і 43 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (щодо захисту інтересів споживачів) (р.№1652, н.д. М.Поляков).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо умов повернення строкових депозитів) (р.№1195,
н.д. П.Різаненко, О.Бєлькова).

 

Інші питання:

Затвердження переліку та голів підкомітетів.

План роботи Комітету на другу сесію.

Про план заходів Комітету на другу сесію.

Питання щодо керівних органів та установ, призначення щодо яких відбувається за поданням Комітету.

Презентація проекту Закону "Про реструктуризацію кредитних зобов'язань з іноземної валюти в національну валюту України – гривню".

Інформація щодо підготовки та проведення  Парламентських слухань на тему: "Про шляхи стабілізації банківської системи України".

Інформація щодо технічних можливостей доступу народних депутатів України – членів Комітету до вхідної та вихідної кореспонденції Комітету.

   

 

 

Головне організаційне управління

20 січня 2015 р.