ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на  22-29 грудня 2014 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 50 Закону України "Про землеустрій" щодо спрощення процедури виготовлення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок (р.№1280,
н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 186-1 Земельного кодексу України (щодо спрощення процедури погодження проекту землеустрою) (р.№1025, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до статті 186-1 Земельного кодексу України щодо спрощення процедури погодження проекту землеустрою (р.№1025-1,  н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17-2 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо потужностей тваринницьких ферм та комплексів) (р.№1548, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення зміни до пункту 1 розділу XI "Прикінцеві положення" Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо реалізації на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою (р.№1499,   н.д. С.Каплін).

Про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо реалізації на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою)  (р.№1499-1, н.д. Т.Кутовий, О.Продан).

 

 

 

Інші питання:

Заслуховування інформації Міністра аграрної політики та продовольства України щодо концепції реформування і подальшого розвитку агропромислового сектору економіки та актуальних для галузі питань.

Про  обрання голів підкомітетів.

Про затвердження персонального складу підкомітетів.

Про ініціювання проведення парламентських слухань на тему: "Про стан інфраструктури меліоративних систем та її окремих об’єктів в Україні".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 10.00 )

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку" щодо недопущення порушення прав власників квартир та нежилих приміщень" (р.№0961).

Проект Закону про внесення зміни до статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо реалізації національного проекту "Технополіс") (р.№0907, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до пункту 3 розділу VІІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" (щодо продовження строку дії мораторію на відчуження гуртожитків) (р.№1505-1, н.д. С.Скуратовський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до пункту 3 розділу VІІІ Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" (щодо продовження строку мораторію на відчуження гуртожитків) (р.№1505, н.д. Т.Батенко).

Проект Закону про невідкладні заходи щодо захисту прав громадян в умовах різкого підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги (р.№1016,  н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про  регулювання містобудівної діяльності" щодо прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт (р.№1059, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо відтермінування заборони на відведення земельних ділянок (р.№1084, н.д. А.Мартовицький).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо відтермінування набрання чинності окремих положень (р.№1396, н.д. А.Деркач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії, а також для погашення позик, отриманих від міжнародних фінансових організацій (р.№1538, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства (р.№1546, КМУ).

Проект Закону про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку (р.№1565, КМУ).

Проект Закону про енергетичну ефективність будівель (р.№1566, КМУ)

Проект Закону про житлово-комунальні послуги (р.№1581, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо виконання Державної соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки) (р.№1392, н.д. Д.Андрієвський).

 

Інші питання:        

            Про проблемні питання реалізації проекту реконструкції Бортницької станції аерації за кошти Японського Уряду по програмі "Офіційна допомога розвитку".

            Про фінансування будівництва другої нитки головного міського каналізаційного колектору м.Києва.

            Про затвердження складу підкомітету з питань будівництва та архітектури.

            Інформація про формування Плану роботи Комітету.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 14.00)

 

23 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Про проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин) (р.№1557, КМУ).

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин) (р.№1557, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних капітальних вкладень (р.№1537, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо захищених видатків) (р. №1576, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо використання коштів у поточному році) (р.№1561, КМУ).

 

 Інші питання

Про реалізацію грошово-кредитної  і монетарної політики у 2015 році, узгодження відповідних показників з бюджетними показниками.

Заслуховування окремих головних розпрядників коштів державного бюджету щодо показників витрат державного бюджету, передбачених у проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік".

 

 

26 грудня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин) (р.№1557, друге читання).

 

27 грудня, о 18.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин) (р.№1557, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА,РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
 __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 14.00)

 

24 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, доопрацьований, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин) (р.№1557, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших Законів України (щодо податкової реформи) (р.№1578, КМУ).

 

Інші питання:

Про питання призначення позачергових місцевих виборів.

Про утворення Робочої групи Комітету з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України "Про засади державної регіональної політики" (р.№0908).

Про утворення Робочої групи Комітету з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (р.№0915).

 

 

26 грудня, о 12.00 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Пропозиції Комітету до проекту Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин) (р.№1557).

Пропозиції Комітету до проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) (р.№1578).

Пропозиції Комітету до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу (р.№0916, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо охорони біорізноманіття) (р.№0917, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо розширення прав Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад у частині використання коштів фондів охорони навколишнього природного середовища) (р.№1024, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування (р.№1107,
н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання негативним явищам внаслідок діяльності, спрямованої на штучні зміни стану атмосфери та атмосферних явищ (р.№1173, н.д. В.Барвіненко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (щодо мораторію на експорт лісо-та пиломатеріалів у необробленому вигляді) (р.№1362,
н.д. Д.Добродомов та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо доступу громадян до узбережжя водойм та відповідальності за самовільне зайняття земельних ділянок у прибережних захисних смугах) (р.№1050, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про технічні регламенти та оцінку відповідності (р.№1065, н.д. О.Кужель, О.Продан).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№1069, н.д. О.Продан та ін.).

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо мінімізації засмічення населених пунктів) (р.№1103, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо адресного поштового інформування про пільги та інші види соціальної допомоги маломобільних та інших соціально вразливих груп населення) (р.№1181, н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування у сфері земельних відносин (р.№1252, н.д. І.Кириленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про електроенергетику" щодо покращення умов для виробництва електроенергії з енергії сонячного випромінювання (р.№1309,
н.д. Ю.Левченко)

 

Інші питання:

Про обрання голови підкомітету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду державного і комунального майна" (щодо особливостей орендних відносин загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів) (р.№1327,
н.д. Л.Гриневич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо удосконалення системи державних закупівель та електронних закупівель) (р.№1551, КМУ)

Проект Закону про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (р.№1567, КМУ)

 

Інші питання:

Про перелік, предмети відання та персональний склад підкомітетів Комітету.

Про перелік законопроектів, з опрацювання яких Комітет визначено головним, станом на 24.12.2014.

Про процедуру підготовки законопроектів на розгляд Комітету.

Про надання пропозицій до проекту плану роботи Комітету на період другої сесії Верховної Ради України VIII скликання.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

24 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про засади державної мовної політики" (щодо забезпечення статусу української мови як єдиної державної та рівності регіональних мов або мов меншин) (р.№1148, н.д. В.Петьовка).

 

Інші питання:

            Про делегації, діяльність яких забезпечується Комітетом з питань європейської інтеграції (щодо квот).

            Про підкомітети у складі КЄІ.

 

 

26 грудня, о 12.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї (р.№0001-3, КМУ).

 

Інші питання:

Пропозиції народних депутатів-членів Комітету до законопроектів,  пов’язаних з прийняттям проекту Закону України  про Державний бюджет України на 2015 рік.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 188-1 Кримінального кодексу України (щодо недопущення розкрадання природного газу) (р.№1544, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо безпеки на морському та річковому транспорті) (р.№1549, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування органів внутрішніх справ (р.№1550, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за окремі військові злочини (р.№1552, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо невідворотності покарання осіб, які перебувають на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції, та вдосконалення процедур здійснення конфіскації (р.№1569, КМУ).

 

 

26 грудня

(вул.Садова, 3а, кімн.727, об 11.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до окремих законів України (щодо скасування надмірної кількості підстав для зупинення транспортних засобів та здійснення громадського контролю за правоохоронними органами) (р.№1037, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері економічної конкуренції, а саме обігу: молока, цукру, зерна тощо (р.№1038, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про міліцію" (про умови прийняття на службу до спеціальних військових підрозділів та підрозділів територіальної оборони) (р.№1081, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо мінімізації засмічення населених пунктів) (р.№1103, н.д. Ю.Бублик та ін.).

Проект  Закону про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (щодо використання зброї) (р.№1117, н.д. М.Головко та ін.).

Проект  Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про встановлення та/або використання спеціальних сигнальних пристроїв) (р.№1137, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регулювання діяльності капеланів в органах та установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України) (р.№1154, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців Державної прикордонної служби України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України (р.№1174, н.д. І.Фріз). 

Проект Закону про внесення змін до статті 255 Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності для "злодіїв в законі") (р.№1188, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 187 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за вчинення розбійних нападів) (р.№1189, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо приведення у відповідність законодавства до норм Кримінального кодексу України стосовно продовження, зміни або припинення застосування примусових заходів медичного характеру) (р.№1200, н.д. О.Осуховський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування покарання у виді довічного позбавлення волі (р.№1218, н.д. В.Чумак та ін.).

Проект Постанови про визнання Луганської та Донецької народних республік терористичними організаціями (р.№1286, н.д. В.Балога)

Проект Закону про пробацію (р.№0921).

Проект Закону про внесення зміни до статті 46 Закону України "Про прокуратуру" (щодо умов для залучення фахівців) (р.№1605,
н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про прокуратуру" (щодо змін, що стосуються Бюджетного кодексу України) (р.№1247, н.д. В.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад) (р.№1231,
н.д. Ю.Левченко та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо доступу громадян до узбережжя водойм та відповідальності за самовільне зайняття земельних ділянок у прибережних захисних смугах) (р.№1050, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 263 Кримінального кодексу України (щодо встановлення додаткового виду відповідальності за поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) (р.№1500, н.д. В.Король).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення їх окремих положень з питань запобігання і протидії корупції та легалізації (відмиванню) доходів (р.№1406, н.д. В.Чумак та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо порядку притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України за вчинення корупційного правопорушення (р.№1057,
н.д. А.Лопушанський).

Проект Закону "Про Держаний бюджет України на 2015 рік" (р.№1000, КМУ).

 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності вимогам антикорупційного законодавства:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зняття регуляторних бар'єрів для розвитку державно-приватного партнерства в Україні та стимулювання інвестицій) (р.№1058, н.д. О.Кужель, О.Рябчин).   

 

Проект Закону про внесення змін до статті 288 Податкового кодексу України щодо врегулювання питання встановлення орендної плати для окремих категорій землекористувачів (р.№1063-2, н.д. О.Кулініч, В.Лунченко).   

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" (щодо забезпечення реалізації статті 152 Конституції України у частині визнання неконституційними дій органу влади)  (р.№1138, н.д. Ю.Дерев’янко).   

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про Національний банк України" (щодо рефінансування) (р.№1146, н.д. І.Фурсін).   

Проект Закону про деякі заходи щодо посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами (р.№1159, н.д. О.Кулініч, В.Лунченко).   

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (у зв'язку із прийняттям Закону України "Про вищу освіту") (р.№1196,
н.д. Л.Гриневич).   

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення порядку здійснення досудового розслідування) (р.№1220, н.д. А.Геращенко та ін.).

Проект Закону про доповнення Кримінального кодексу України статтею 286-1 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотичних чи психотропних речовин) (р.№1373, н.д. А.Яценко).   

 

Інші питання:

Про заслуховування на засіданні Комітету Міністра юстиції України Петренка П. Д.

Про розподіл підкомітетів Комітету, предмети їх відання та персональний склад.

Про розподіл обов’язків Голови Комітету, першого заступника та заступників Голови Комітету, секретаря Комітету та голів підкомітетів.

Про порядок роботи із зверненнями громадян і юридичних осіб, запитами на інформацію.

Щодо формування складу конкурсної Комісії із призначення Директора Національного антикорупційного бюро України від Верховної Ради України за пропозиціями депутатських фракцій та груп.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.15)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до міжнародних організацій та міжпарламентських асамблей щодо звільнення української льотчиці та народного депутата України VIII скликання Надії Вікторівни Савченко (р.№1584, н.д.Ю.Тимошенко, С.Соболєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про внесення змін до Додатку до Постанови Верховної Ради України від 4 грудня 2014 р. № 22-VIII "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання" (р.№1290, н.д. І.Геращенко, О.Семерак та ін.).

 

Інші питання:

Про затвердження квот  пропорційного представництва депутатських фракцій та груп Верховної Ради України у  постійних делегаціях Верховної Ради України у органах міжнародних парламентських організацій, українських частин  у двосторонніх і тристоронніх міжпарламентських інституціях.

 

о 15.00

 

Інші питання:

Про інформацію Уряду України щодо проблемних питань українсько-російських відносин на сучасному етапі, зокрема:

 - про можливі негативні наслідки денонсації  Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (проект Закону про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (р.№0002,
н.д. Ю.Левченко та ін.);

- про можливість введення дзеркальних майнових санкції щодо Російської Федерації  (проект Закону про дзеркальні майнові санкції щодо Російської Федерації (р.№1206, н.д. Ю.Левченко та ін.);

- про визнання Російської Федерації країною-агресором (проект Постанови про визнання Російської Федерації країною-агресором (р.№1287, н.д. В.Балога).

 

 

26 грудня

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (р.№0002,
н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Постанови про визнання Російської Федерації країною-агресором (р.№1287, н.д. В.Балога).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про дзеркальні майнові санкції щодо Російської Федерації (р.№1206, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї (р.№0001-3, КМУ).

 

Інші питання:

Про затвердження персонального складу Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Про затвердження квот  пропорційного представництва депутатських фракцій та груп Верховної Ради України у  постійних делегаціях Верховної Ради України у органах міжнародних парламентських організацій, українських частин  у двосторонніх і тристоронніх міжпарламентських інституціях.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
ТА ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, 10.30)

 

24 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту) (р.№1044, н.д. С.Міщенко).

 

 

Інші питання:

Про створення блоків питань з регулювання предметів відання Комітету та розподіл обов’язків між членами Комітету.

План роботи Комітету на період першої та другої сесій восьмого скликання.

Про затвердження проектів запитів Комітету до органів влади, інших установ та організацій, які здійснюють управління, координацію чи діяльність в сферах інформатизації та зв’язку.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України (р.№1317,
н.д. М.Княжицький, В.Денисенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення фінансової підтримки вітчизняної кінематографії (р.№1354, н.д. М.Княжицький, В.Денисенко).

Проект Постанови про відзначення 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького (4 березня 2015 року) (р.№1318, н.д. Т.Батенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення фінансової підтримки вітчизняної кінематографії (р.№1359, н.д. М.Княжицький, В.Денисенко).

 

Інші питання:

Пропозиції до проекту Постанови про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2015 році.

Про створення Громадської ради при Комітеті з питань культури і духовності.

 

 

 

26 грудня

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 13.00)

 

Інші питання:

Про законодавчі ініціативи, пов‘язані з формуванням Державного бюджету.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 09.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (р.№1577, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України.

 

 Інші питання:

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан та законодавче забезпечення розвитку науки та науково-технічної сфери держави".

Щодо створення при Комітеті дорадчого органу молодих вчених.

Щодо створення при Комітеті дорадчого органу з інтелектуальної власності.

Про створення робочої групи з розробки нової моделі фінансування вищої освіти.

Про запровадження в роботі "Методичних рекомендацій щодо процедури підготовки та проведення засідань Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти".

Про розподіл повноважень між першим заступником Голови Комітету, заступниками Голови Комітету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

___________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 10.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Раду національної безпеки і оборони України" щодо вдосконалення координації і контролю у сфері національної безпеки і оборони (р.№1343, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, КМУ).

 

 

29 грудня

                                       (вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо звільнення з військової служби громадян, які є студентами або аспірантами денної форми навчання (р.№1175, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України
"Про військовий обов'язок і військову службу" щодо військовослужбовців, які є студентами або аспірантами   денної форми навчання  (р.№1175-1,
н.д. Л.Гриневич).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про оборону України" (щодо військовополонених й інтернованих в особливий період) (р.№1535, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організацію оборонного планування" (р.№1547, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку з валового доходу великих підприємств для забезпечення обороноздатності України (р.№1029, н.д. Є.Фірсов).

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили                   чинність, деяких законодавчих актів України (р.№1577, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 10.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про лікарські засоби" щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів (р.№1579, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, КМУ).

Проект Закону про лотереї в Україні (р.№1570, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) (р.№1578, КМУ).

 

Інші питання:

            Слухання у Комітеті на тему: "Про Військово-медичну доктрину України".

 

 

26 грудня 

 

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 13.30)

 

Інші питання:

Презентація проекту Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015-2025 рр., розробленого Стратегічною дорадчою групою з питань реформування системи охорони здоров’я в Україні, створеною при МОЗ України.

Про проведення слухань у Комітеті на тему: "Про реформу у сфері охорони здоров’я України".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

24 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про технічні регламенти та оцінку відповідності (р.№1065, н.д. О.Кужель, О.Продан).

Проект Закону про зміну системи регулювання економіки (р.№1069, н.д. О.Продан та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання негативним явищам внаслідок діяльності, спрямованої на штучні зміни стану атмосфери та атмосферних явищ (р.№1173, н.д. В.Барвіненко).

Проект Закону про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації (р.№1313,
н.д. О.Ляшко).

Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) (р.№1578, КМУ)

 

 

                                                                     

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

____________________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №2, о 15.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) (р.№1578, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо деяких питань відшкодування державою шкоди) (р.№1574, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо деяких питань відшкодування державою шкоди) (р.№1575, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо стабілізації платіжного балансу) (р.№1563, КМУ).

Проект Закону про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті ХІІ Генеральної угоди про тарифи й торгівлю 1994 року (р.№1562, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо удосконалення здійснення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням) (р.№1264, н.д. О.Долженков).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України
щодо удосконалення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням (р.№1264-1, КМУ).

 

 

26 грудня

(вул.Липська 3, зал №2, о 18.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) (р.№1578, друге читання).

            Проект Закону про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті ХІІ Генеральної угоди про тарифи й торгівлю 1994 року (р.№1562, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо стабілізації платіжного балансу) (р.№1563, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням (р.№1264-1, друге читання).

 

 

27 грудня, о 16.00

(вул. Липська, 3, зал засідань №2)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) (р.№1578, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

 

24 грудня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, КМУ).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання" щодо предметів відання, (р.№1417, н.д. Г.Немиря та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо невідворотності покарання осіб, які перебувають на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції, та вдосконалення процедур здійснення конфіскації (р.№1569, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (р.№1577, КМУ).

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до міжнародних організацій та міжпарламентських асамблей щодо звільнення української льотчиці та народного депутата України VIII скликання Надії Вікторівни Савченко (р.№1584, н.д. Ю.Тимошенко, С.Соболєв).

Проект Закону про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці (р.№1573, КМУ).

 

Інші питання:

            Про направлення окремих законопроектів, з опрацювання яких Комітет визначено головним до Кабінету Міністрів України для одержання експертного висновку.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАВОСУДДЯ

________________________________________________________________

 (вул.Садова, 3а,  кімн.536,  о 10.00)

 

23 грудня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Раду національної безпеки і оборони України" щодо вдосконалення координації і контролю у сфері національної безпеки і оборони (р.№1343, Президент України).

 

 

24 грудня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо місця відкриття спадщини (р.№1534, КМУ)

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 51 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо удосконалення порядку прийняття актів Кабінету Міністрів України) (р.№1540, КМУ)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо способу виконання судових рішень (р.№1568, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, КМУ).

 

Інші питання:

Про обрання та звільнення суддів.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

______________________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 10.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (щодо заборони експорту лісоматеріалів дуба) (р.№1096, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді) (р.№1362,
н.д. Д.Добродомов та ін.).

Проект Закону про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації (р.№1313,
н.д. О.Ляшко та  ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інвестиційну діяльність" (щодо управління державними інвестиціями) (р.№1536, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція) (р.№1580, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект  Закону  про  Державний  бюджет України  на  2015   рік (р.№1000, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації) (р.№1409, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

 

26 грудня

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 19.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція) (р.№1580, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 17.00 )

 

22 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання" щодо заповнення вакантної посади Голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України (р.№1294, н.д. А.Іллєнко та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (р.№1325, н.д. І.Луценко).

Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 16 вересня 2014 року про прийняття за основу та в цілому проекту Закону України "Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей" (р.№1168,
н.д. О.Турчинов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо забезпечення прав парламентської опозиції (р.№1066, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про відкликання народного депутата України (р.№1032, н.д. Т.Батенко).

Проект Закону про вибори народних депутатів України (за відкритими партійними списками)  (р.№1068-1, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо правового врегулювання роботи громадських об’єднань та приведення нормативно-правових актів до норм чинного законодавства (р.№1232, н.д. Ю.Бублик та ін.).

 

 Інші питання:

            Про календарний план проведення другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

 

24  грудня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект плану роботи Комітету на період першої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (грудень 2014 року – січень 2015 року).

Проект Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо порядку допуску до залу пленарних засідань парламенту"     ( р.№1162, н.д. С.Соболєв).

Про заяву народного депутата України Бакуліна Є.М. про перехід до іншого комітету Верховної Ради України.

Про заяву народного депутата України Богуслаєва В.О. про перехід до іншого комітету Верховної Ради України.

Про заяву народного депутата України Развадовського В.Й. про перехід до іншого комітету Верховної Ради України.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови Верховної Ради України "Про проведення парламентських слухань на тему: "Про зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС, об’єкт "Укриття" та перспективи розвитку зони відчуження" (р.№1355, н.д. М.Томенко).

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" щодо скасування додаткових пенсій народним депутатам та деяким іншим категоріям осіб (р.№1239,
н.д. Ю.Іллєнко та ін.).

Проект Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні" (р.№1256, нд. О.Кужель та ін.).

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні)" (р.№1279, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону України "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (р.№1495,
н.д. Є.Гєллєр).

Проект Постанови Верховної Ради України "Про звернення до Президента України щодо звільнення з посади Голови Національного банку України (р.№1055, н.д. В.Гонтарева).

       

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул. Грушевського,18/2 кімн.11, о 14.00)

 

24 грудня

 

I. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами, яка містяться у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій) (р.№1455,
н.д. О.Кондратюк та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обов'язковості  онлайн-трансляції   відкритих   засідань комітетів Верховної Ради України (р.№1405,  н.д. М.Томенко та ін.).

 

Інші питання:

            Про рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо винесення попередження телеканалу "Експресо-TV" за ретрансляцію звернення президента В.Путіна до Федеральних зборів з російського телеканалу RussiaToday.

Про звернення приватного акціонерного товариства "Міжнародний Медіа Центр – СТБ" щодо перешкоджання законній професійній діяльності журналістів телеканалу СТБ у місті Ірпінь.

            Про затвердження Положення про Громадську раду з питань свободи слова та інформаційної політики (з урахуванням пропозицій членів комітету).

 

 

26 грудня

(вул. Грушевського,26/1 (готель "Київ", 12 поверх зал засідань), о 13.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Суспільне телебачення та радіомовлення" (щодо створення регіонального суспільного телерадіомовлення) (р.№1357-1, н.д. М.Томенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ТА  СПОРТУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 10.00 )

 

24 грудня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування благодійної допомоги на лікування онкохворих дітей) (р.№1026, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин) (р.№1557, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (р.№1577, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) (р.№1578, КМУ).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

______________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 10.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень соціальної політики) (р.№1539, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 25 Закону України "Про відпустки" (щодо відпусток працівникам за місцем роботи на території проведення антитерористичної операції) (р.№1543, КМУ).

Проект Закону про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці (р.№1573, КМУ)

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік (р.№1000, КМУ).

 

 о 14.30

Початок форми

Кінець форми

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо удосконалення пенсійного забезпечення) (р.№1086, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо врегулювання питань, періодичності, строків виплати допомоги по безробіттю) (р.№1046, н.д. С.Міщенко).

Проект Постанови про відновлення фінансування соціальних виплат жителям Донецької та Луганської областей (р.№1027, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо зниження пенсійного віку та поліпшення інших умов виходу на пенсію) (р.№1031-1, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо відновлення пенсійного віку жінок) (р.№1031-2, н.д. В.Бандуров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу та умов виходу на пенсію) (р.№1031-3, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Постанови про розмір прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати у 2015 році (р.№1304, н.д. В.Бандуров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" щодо надання права на отримання додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню батьків або особі, яка їх замінює, що має на утриманні дитину віком до шести років (р.№1266, н.д. А.Шипко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо підвищення військовослужбовцям мінімальної пенсії по інвалідності) (р.№1033, н.д. С.Міщенко).

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо відновлення деяких видів допомоги (р.№1018, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо підвищення рівня соціального захисту пенсіонерів) (р.№1019, н.д. Н.Королевська та ін.).

           

Інші питання:

Про створення робочої групи з опрацювання до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо видачі дозволу на наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця (р.№0951, КМУ).

Про створення робочої групи з опрацювання до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо попередження виникнення професійних захворювань у працівників (р.№0952, н.д. В.Лютікова).

Про створення робочої групи з опрацювання до другого читання проекту Закону України про внесення змін до статті 26 Закону України «Про зайнятість населення» (щодо працевлаштування випускників навчальних закладів) (р.№0953, н.д. Я.Сухий).

 

 

27 грудня

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, об 11.00)   

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці (р.№1573, КМУ, (друге читання).

     

о 17.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (р.№1577, доопрацьований, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових прав маломобільних груп населення (інвалідів та дітей) під час користування залізничним транспортом в Україні (р.№1179,
н.д. С.Фаєрмарк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо встановлення додаткових гарантій для учасників антитерористичної операції та їх дітей на отримання вищої освіти) (р.№1183, н.д. С.Фаєрмарк). 

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей" (щодо джерела покриття витрат)         (р.№1592, н.д. О.Ляшко та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про судовий збір" щодо звільнення від сплати судового збору учасників антитерористичних операцій та членів сімей загиблих (р.№1329,
н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності за безпідставну відмову або незаконне надання статусу учасника бойових дій) (р.№1268, н.д. В.Ничипоренко).

Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік  (р.№1000, КМУ).

Проект Закону про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці (р.№1573, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо захищених видатків) (р.№1576, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (р.№1577, КМУ).

Проект Закону про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті ХІІ Генеральної угоди про тарифи й торгівлю 1994 року (р.№1562, КМУ).

 

 

 

26  грудня

(вул. Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей" (щодо джерела покриття витрат)         (р.№1592, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

__________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України (щодо суб'єктів державної авіації) (р.№1542, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2015 рік  (р.№1000, КМУ).

 

Інші питання:

Інформація щодо співпраці між Комітетом з питань транспорту та Міністерством інфраструктури України.

Щодо проведення виїзного засідання Комітету "Функціонування галузі транспорту і дорожнього комплексу Донецької та Луганської областей в умовах проведення АТО та перспективи відновлення транспортної інфраструктури".

 

 

27 грудня

м.Краматорськ

 

Інші питання:

            Виїзне засідання на тему: "Функціонування галузі транспорту і дорожнього комплексу Донецької та Луганської областей в умовах проведення АТО та перспективи відновлення транспортної інфраструктури" (м.  Краматорськ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
 І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 19.00)

 

24 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Закону про врегулювання правовідносин між споживачами фінансових послуг та банками і фінансовими установами щодо соціального захисту незахищених верств населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей (р.№1531, н.д. А.Артеменко).                  

 Проект Закону про захист прав споживачів фінансових послуг від наслідків девальвації гривні (р.№1558, н.д. С.Мельничук).

Проект Закону про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті (р.№1558-1, н. д. Д.Дзензерський та ін.).

Проект Закону про додаткові гарантії захисту прав позичальників (р.№1559, н.д. С.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" щодо розкриття інформації (р.№1545, КМУ).

Проект Закону про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків (р.№1564, КМУ).

Проект Постанови Верховної Ради України про проведення парламентських слухань на тему: "Про шляхи стабілізації банківської системи України".           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті" щодо посилення захисту прав позичальників (редакція готується членами Комітету).

 

 

27 грудня

(вул.Липська, 3, зал №1, о 10.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті" щодо посилення захисту прав позичальників (р.№1610, друге читання).

Проект Закону про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків (р.№1564, друге читання).

 

 

 

 

Головне організаційне управління

27 грудня 2014 р.