ОРІЄНТОВНИЙ ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 2  6 листопада 2015 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

______________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до cтатті 15 Закону України "Про оренду землі" (щодо індексації орендної плати за земельні ділянки) (р.№2083а, н.д. А.Вадатурський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безоплатної передачі музеям земельних ділянок у користування (р.№2732, н.д. В.Рабінович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поліпшення умов оформлення оренди земельних ділянок)  (р.№2137а, н.д. М.Довбенко та ін.).

Проект Закону про приватну ветеринарну практику (р.№2273а, н.д. О.Бакуменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування плати за оформлення документів на земельні ділянки для населення (р.№1051, н.д. С.Міщенко, В.Развадовський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі" (щодо забезпечення прав працівників радгоспів, що приватизуються, на земельні частки (паї) (р.№2279а,  н.д. В.Балога, В.Петьовка).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо надання земельних ділянок державної чи комунальної власності у користування)  (р.№2411, н.д. Д.Лінько).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (щодо виробництва ветеринарної продукції та ліцензування діяльності з особливо небезпечними хімічними речовинами) (р.№2284а, н.д. О.Бакуменко та ін.).

 

 

5 листопада, о 14.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України» (щодо продовження строку дії мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні)  (р.№1070, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення (р.№1070-1,
н.д. Н.Королевська).

Проект Постанови про встановлення мораторію на купівлю-продаж та зміну цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення  (р.№2227а , н.д. С.Лабазюк  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо захисту прав землевласників   (р.№2791,  н.д. Ю.Тимошенко).

Проект Закону про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення   (р.№2906, н.д. Ю.Левченко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України (щодо заборони відчуження земель, розташованих за межами населених пунктів) (р.№2291,  н.д. Ю.Дерев’янко та ін.).

 

Інші питання:

Інформація Голови Державного агентства рибного господарства України про стан реформування галузі.

Інформація  Голови Рахункової палати України про результати аудиту річної фінансової та бюджетної звітності центрального апарату Міністерства аграрної політики та продовольства України.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

____________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення (р.№2706, н.д. А.Бабак та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо  забезпечення  умов  функціонування  ринку  природного  газу (р.№3325, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування деяких неприбуткових організацій (р.№3233,
н.д. А.Бабак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Розділу VІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про ринок природного газу" (щодо спрямування населенню природного газу вітчизняного видобутку у повному обсязі) (р.№3216, н.д. Ю.Тимошенко).

 

Інші питання:

Про звернення народного депутата України Д. Добродомова щодо інформації спостерігачів моніторингу "Відкрито".

Питання в порядку контролю: "Про стан будівництва житла та виділення земельних ділянок для учасників АТО".

Про внесення змін і доповнень до Розділу "4.5. Голосування" Порядку проведення засідань Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, затвердженого рішенням Комітету 10 грудня 2014 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_______________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реалізації рекомендації, наданої в рамках виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України, стосовно забезпечення функціонування Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (р.№3041, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення функціонування реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів (р.№2041а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо кредитної політики для оборонних підприємств) (р.№2104, н.д. С.Пашинський   та ін.).

Проект Закону  про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо освітньої субвенції) (р.№2582, н.д. Т. Пастух та ін.).

Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо визначення джерел фінансування пенсійного забезпечення жінок, які працюють у сільськогосподарському виробництві (р.№2904,  н.д. В.Яніцький,  О.Дехтярчук).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і Бюджетним кодексом України.

Всього 30 законопроектів, у тому числі: (р.№№3160, 3167, 3106, 3161, 3033, 3024, 3004, 3032, 0066, 3012, 3127, 3013, 3003 (р.№№3015-2, 3034, 3080, 3101, 3002, 3042, 3165, 3153, 3164, 3174, 3175, 3185, 2551а, 2559а, 2547а, 2267а, 2555а ).

 

 

Інші питання:

Про погодження передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів державного бюджету, та розподілу/перерозподілу трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам:

1) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики (розпорядження КМУ від 07.10.2015 № 1037-р);

2) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики (розпорядження КМУ від 07.10.2015 № 1038-р);

3) перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Державному агентству автомобільних доріг (розпорядження КМУ від 21.10.2015 № 1100-р);

4) перерозподіл обсягу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, передбачених Міністерству освіти і науки (розпорядження КМУ від 13.10.2015 № 1088-р).

Про орієнтовний розклад засідань Комітету з питань бюджету на листопад 2015 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 14.00)

 

2 листопада

 

 

Інші питання:

Семінар – "круглий стіл" на тему: "Реформа  державної служби в контексті всеохоплюючої реформи державного управління в Україні".

 

 

4 листопада, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо кількісного складу виконавчих комітетів місцевих рад) (р.№2399а, н.д. О.Сугоняко).

            Проект Постанови про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж міста Маріуполь та Волноваського району Донецької області (р.№3091, н.д. Є.Фірсов).

            Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про державну службу" (щодо обов'язкового оприлюднення в Інтернеті інформації про вакантні посади державної служби) (р.№2427а, н.д. О.Фельдман).

            Про зміну і встановлення меж міста Гірське Попаснянського району Луганської області.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо реорганізації та ліквідації навчально-виховних закладів державної та комунальної форм власності за погодженням територіальних громад) (р.№2174, н.д. С.Лабазюк та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вимог до кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів (р.№2030а, н.д. Ю.Македон, І.Мельничук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

________________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заходів направлених на сприяння розвитку природно-заповідного фонду України) (р.№3124, н.д. Д.Колєсніков та ін.).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (щодо повноважень в галузі охорони навколишнього природного середовища) (р.№3089, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення охорони природних територій) (р.№2889, доопрацьований, н.д. О.Єднак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення гарантій прав громадян на загальне використання лісових ресурсів (р.№2515а, н.д. О.Єднак).

Проект Закону про раціональне використання, відтворення, охорону тваринного світу (р.№2927, н.д. С.Тригубенко та ін.).

  Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо встановлення мінімального віку придбання та використання зброї) (р.№3050, н.д. І.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо керівництва єдиною державною системою цивільного захисту (р.№3086, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення деяких аспектів нафтогазової галузі (р.№3096,
н.д.  О.Бєлькова та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо встановлення ставок рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин в умовах дії угоди про розподіл продукції (р.№3027, н.д. О.Бєлькова та ін.).   

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками (р.№3157,  н.д. С.Хлань, А.Гордєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення інвестиційного клімату у сфері виробництва сільгосппродукції  (р.№3002, н.д. А.Матвієнко та ін.).                           

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо усунення корупційної складової у сфері розпорядження землями лісогосподарського призначення (р.№3019, н.д. І.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (щодо встановлення процедури продовження строку дії документа дозвільного характеру) (р.№3228,  н.д. Д.Голубов).

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо автономного опалення та водопостачання (р.№2891, доопрацьований, н.д. Д.Лубінець та ін.).                                                         

Проект Закону про засади запровадження енергоефективного освітлення в Україні (р.№3245, н.д. О.Недава, І. Рибак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Національну поліцію" (р.№3225,  КМУ).

 

Інші питання:

Про стан фінансування Чорнобильської АЕС та зони відчуження. 

Про проект постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Чорнобильська катастрофа - 30 років".

Щодо Національної доповіді про стан навколишнього природного середовища в Україні у 2013 році.

Про Звіт Рахункової палати щодо результатів аудиту виконання рекомендації про захист від забруднення вод басейну річки Західний Буг.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів перевірки обґрунтованості планування та результативності контролю за повнотою нарахування і своєчасністю надходжень до спеціального фонду державного бюджету акцизного податку з бензину моторного для автомобілів.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, спрямованих на охорону довкілля при будівництві, ремонті та утриманні автомобільних доріг загального користування.

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту використання субвенцій на надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення інвестиційного клімату у сфері виробництва сільгосппродукції (р.№3002,  н.д. А.Матвієнко та ін.).

  Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо підвищення ефективності процедур банкрутства) (р.№3132,  н.д. А.Іванчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань банкрутства (щодо забезпечення європейських стандартів у сфері відновлення платоспроможності боржника та спрощення умов ведення бізнесу в Україні) (р.№3163, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 39 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо матеріально-технічного забезпечення Управління державної охорони України) (р.№2038а, н.д. О.Савченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління державними підприємствами, що виготовляють бланки цінних паперів, документи та бланки, які потребують використання спеціальних елементів захисту (р.№3317, КМУ).

            Проект Закону про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (р.№2982,  друге  читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 14.00)

 

2 листопада

 

   ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Законопроекти, спрямовані на виконання критеріїв в рамках виконання другої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України:

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, на виконання зобов'язань України з лібералізації візового режиму з Європейським Союзом (р.№3224, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень судового захисту іноземців та осіб без громадянств та урегулювання окремих питань, пов'язаних з протидією нелегальній міграції (р.№3159, КМУ).

Проект Трудового кодексу України (р.№1658,  н.д. В.Гройсман та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення або щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства або забезпечення передачі іноземців та осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорів про реадмісію) (р.№3154,  КМУ).

  Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України (р.№3171, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" щодо вдосконалення процедури документування осіб (р.№3155, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реалізації рекомендації, наданої в рамках виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України, стосовно забезпечення функціонування Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (р.№3041, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань накладення арешту на майно з метою усунення корупційних ризиків при його застосуванні (р.№2540а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Цивільного кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні (р.№2541а, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо виконання рекомендацій Європейського Союзу з виконання Україною плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України стосовно уточнення підслідності органів досудового розслідування (р.№2542а,  КМУ).

Проект Закону про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (р.№3040, КМУ).

Проект Закону про зовнішню трудову міграцію (р.№2330а, КМУ).

 

 

4  листопада

 

   ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" (щодо удосконалення системи соціальних стандартів) (р.№2152а,  КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (щодо порядку обігу підконтрольних речовин) (р.№1801, н.д. І. Лапін).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людиною" щодо деяких питань поводження з продуктами тваринного походження (р.№2863,  н.д. Ю.Левченко та ін.).

            Проект Закону про місцеві ініціативи (р.№2296а, н.д. О.Бойко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров'я населення від шкідливого впливу тютюну (р.№2820, н.д. О.Богомолець та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо регламенту порядку переміщення через митний кордон України товарів, які підлягають оцінці відповідності) (р.№2242, н.д. О. Кришин).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" щодо вдосконалення механізму діяльності акціонерних товариств та запобігання рейдерству (р.№1864, н.д. А.Євлахов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки та банківську діяльність" (щодо викупу проблемних заборгованостей) (р.№1145, н.д. І.Фурсін).

 

            Проект Закону про споживче кредитування (р.№2455,  н.д. Д.Дзензерський та ін.).    

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо створення рівних умов для реалізації прав працівників, які виховують дітей або доглядають за хворим членом сім'ї (р.№2235, н.д. А.Шипко).

            Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження ставок акцизного збору на енергетичні напої (р.№2740, н.д. В.Ничипоренко).

            Проект Закону про внесення змін до підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування послуг з харчування військовослужбовців) (р.№2072а, н.д. Т.Чорновол).

             Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо розвитку виробництва та ринку альтернативних палив, дерегуляції виробництва біоетанолу та гармонізації законодавства з нормами Європейського Союзу та Енергетичного Співтовариства  (р.№2044а, н.д. О.Сугоняко та ін.).

             Законопроекти, що регулюються національним законодавством країн-членів ЄС, не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи та не потребують експертного висновку Комітету з питань європейської інтеграції. Всього 51 законопроект: (р.№№3010, 3052, 3020, 3031, 1042, 3030, 3016, 3023, 0059, 3037, 3012, 3019, 3070, 3063, 3075, 3005, 3036, 1076, 0051, 2515а, 2264а, 2266а, 2235а, 2455а, 2456а, 2458а, 2459а, 2444а, 2447а, 2431а, 2434а, 2411а, 2399а, 2403а, 2379а, 2375а, 2415а, 2416а, 2417а, 2117, 2428а, 2425а, 2192а, 2427а, 2426а, 2196а-1, 2398а, 2396а, 2377а, 2556а, 2543а,).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

4 листопада

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо удосконалення порядку застосування до засуджених заходів заохочення і стягнення) (р.№2251а, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо гуманізації порядку і умов виконання покарань) (р.№2252а, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).  

Проект Закону про внесення змін до статті 93 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо удосконалення гарантій права засуджених на відбування покарання за місцем проживання до засудження або місця постійного проживання родичів) (р.№2253а, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації кримінальної відповідальності жінок) (р.№2254а, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення доступу до правосуддя осіб, які утримуються в установах попереднього ув'язнення та виконання покарань) (р.№2255а, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).  

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про попереднє ув'язнення" (щодо імплементації окремих стандартів Ради Європи) (р.№2291а, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за злісну непокору вимогам адміністрації установи виконання покарань (р.№2708, н.д. В.Пацкан та ін.).  

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо поліпшення умов тримання засуджених) (р.№2685,  н.д. К.Усов, І.Луценко).

Проект Закону про несення змін до Закону України "Про попереднє ув’язнення" (щодо удосконалення окремих норм) (р.№2979,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання кримінальних покарань та реалізації прав засуджених (р.№2490а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про пробацію" (р.№2388, н.д. О.Дмитренко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань накладення арешту на майно з метою усунення корупційних ризиків при його застосуванні (р.№2540а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Цивільного кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні (р.№2541а,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо виконання рекомендацій Європейського Союзу з виконання Україною плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України стосовно уточнення підслідності органів досудового розслідування(р.№2542а, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

_________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.30)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

        Проект Закону про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів  (р.№3040,  друге читання).

 

 

4 листопада, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання корупції та конфлікту інтересів у діяльності осіб, які займають політичні посади (р.№2343а, н.д. В.Чумак та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" (щодо вимог до членів конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції) (р.№2344а, н.д.  Є.Соболєв  та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції"  (р.№2494а, КМУ). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконання Україною міжнародних рекомендацій про фіскальну прозорість суддів (р.№2886,  н.д. С.Власенко). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2495а, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2496а, КМУ). 

Проекти нормативно-правових актів, які опрацьовуються Комітетом на предмет відповідності  вимогам антикорупційного законодавства:                                               

Проект Закону про внесення змін до статті 288 Податкового кодексу України (щодо врегулювання питання встановлення орендної плати для окремих категорій землекористувачів) (р.№1063-2, н.д.  О.Кулініч  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України  "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо забезпечення умов розвитку містобудівної діяльності та міського господарства (р.№1735-д, н.д.  С.Скуратовський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури відведення земельних ділянок при наданні їх для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності (р.№2155,  н.д. Л.Підлісецький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-виконавчого  кодексу України (щодо гуманізації порядку і умов виконання покарань) (р.№2252а, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового  кодексу України щодо звільнення від оподаткування дров, що відпускаються населенню для побутових потреб (р.№2406а, н.д. В.Давиденко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення та ведення Кредитного реєстру національного банку України (р.№3111,  н.д. Р.Демчак та ін.).                                                         

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування обов’язкової державної реєстрації права оренди на земельну ділянку) (р.№3127, н.д. М.Гаврилюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)" (щодо переходу права на нерозподілені (не витребувані) земельні ділянки) (р.№3128, н.д.  М.Гаврилюк).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні (р.№3239, н.д.  О.Кондратюк та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.30)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про комплекс заходів щодо посилення переговорних позицій України на міжнародній арені у зв'язку зі збройною агресією Російської Федерації та реалізацією європейського курсу України (р.№2549а, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації "Про міжнародне автомобільне сполучення" та Протокол до цієї Угоди (р.№0042, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації "Про співробітництво під час здійснення спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському державному кордоні" (р.№0043, н.д. Ю.Береза).

Проект Закону про денонсацію Договору між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки (р.№0051, н.д. А.Парубій).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об'єднаних Арабських Еміратів про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (р.№0067, КМУ).

 

 

Інші питання:

Про здійснення Верховною Радою України міжпарламентського  співробітництва на рівні депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами у 2015 році.

Про напрямки співпраці Комітету та Громадської ради при Комітеті у закордонних справах.

Про затвердження звітів поточного моніторингу проектів міжнародної технічної допомоги: "Зміцнення багатопартійної демократії в Україні" та  "Зміцнення політичних процесів в Україні (Компонент ІІІ)", які реалізуються за підтримки Комітету як бенефіціара.

Про звернення Президент ПАРЄ Анне Брассер.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
ТА ЗВ’ЯЗКУ

_______________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034, 14.30)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про електронні довірчі послуги (р.2544а, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо гласності і відкритості судового процесу (р.№2253, н.д. М.Гаврилюк).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу
України щодо апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення (р.№2450а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 256 і 285 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо електронної копії постанови суду) (р.№2546а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань банкрутства (щодо забезпечення європейських стандартів у сфері відновлення платоспроможності боржника та спрощення умов ведення бізнесу в Україні) (р.№3163, КМУ).

 

Інші питання:

Про запит щодо надання висновку Кабінету Міністрів України до проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції" (щодо визначення форм державної підтримки) (р.№3295,
н.д. Є.Мураєв).

Про запит щодо надання висновку Кабінету Міністрів України до проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" щодо операторів віртуальної мережі рухомого (мобільного) зв’язку (р.№3338, н.д. Ю.Мороко, Ю.Мірошниченко).

Про затвердження проекту Розкладу засідань Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку на листопад 2015 року.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 14.30)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону  про наукову і науково-технічну діяльність (р.№2244а, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (р.№2244а-1, н.д. Г.Заболотний та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову
і науково-технічну діяльність"  (щодо врегулювання окремих актуальних питань у науковій сфері та створення передумов її реформування) (р.№2244а-2,  н.д. О.Березюк та ін.).

Проект Закону про наукову і науково-технічну діяльність (р.№2244а-3, н.д. С.Тарута).

 

 

4  листопада

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

Інші питання:

Про проект Закону про професійну освіту (р.№3231) (розширене засідання Комітету).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

___________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" (р.№2289а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань національної безпеки (р.№2470а, КМУ).

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності та безпеки держави" (р.№3142, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення посадових осіб органів місцевого самоврядування, що обіймають виборні посади, та посадових осіб, які відповідають за мобілізаційну роботу в місцевих державних адміністраціях (р.№2738,  н.д. Б.Матківський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо збільшення розміру знижки плати за користування житлом та плати за комунальні послуги) (р.№1696, 
н.д. І.Вінник, І.Мельник).

Проект Закону про внесення змін до статті 10-1 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо забезпечення додаткових відпусток захисників Вітчизни в особливих обставинах) (р.№2037, н.д. А.Шипко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо не нарахування штрафних санкцій, пені за невиконання зобов'язань членами сімей військовослужбовців, резервістів та військовозобов'язаних в особливий період) (р.№2358, н.д. О.Лаврик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо запровадження мобілізаційної компенсації за відстрочку призову на військову службу під час часткової мобілізації) (р.№2251, н.д. С.Семенченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо виїзних пунктів військових комісаріатів та інших питань) (р.№2556, н.д. С.Мельничук, доопрацьований).

Проект Постанови про покращення грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації (р.№2389а,  н.д. О.Ляшко та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари третього поверху,зала №5,  о 14.30)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення сільського населення медичним та аптечним обслуговуванням в умовах децентралізації влади (р.№2104а,  н.д. В.Барвіненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо продажу лікарських засобів (р.№2147а, н.д. І.Мирний, І.Фурсін).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 244-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2040а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 229 Податкового кодексу України (щодо питання дерегуляції виробництва лікарських засобів) (р.№2167а, н.д. А.Шипко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України (щодо сприяння розвитку виробництва виробів медичного призначення)  (р.№2206а, н.д. О.Кужель та ін.). 

Проект Закону про внесення зміни до статті 282 Митного кодексу України (щодо сприяння розвитку виробництва виробів медичного призначення) (р.№2207а, н.д. О.Кужель та ін.). 

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України від 29.05.2014 № 1286-VІІ "Про забезпечення належним медичним обслуговуванням військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров'я під час проведення антитерористичної операції на сході України" (р.№3137, н.д. О.Недава, О.Третьяков).

 

Інші питання:

Про стан організації та надання необхідної медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та їх забезпечення лікарськими засобами у 2015 році і заходи, що вживаються Міністерством охорони здоров‘я України з метою його поліпшення у наступному році.

Про організацію державних закупівель, що мають здійснюватися МОЗ України на виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення своєчасного доступу пацієнтів до необхідних  лікарських засобів та медичних виробів шляхом здійснення державних закупівель із залученням спеціалізованих організацій, які здійснюють закупівлі".

Про хід кампанії з вакцинації проти поліомієліту в Україні.

Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті на тему: "Запровадження лікарського самоврядування в Україні".

 

 

6  листопада 

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

"Круглий стіл" на тему: "Про засади державної політики охорони здоров’я".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення умов функціонування ринку природного газу (р.№3325, КМУ).

 Проект Закону про особливості передачі в оренду об'єктів газорозподільних систем, що перебувають у державній чи комунальній власності (р.№2423а, н.д. О.Кужель).

Проект Закону про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення (р.№2505а, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення комерційного обліку природного газу, теплової енергії, гарячої та холодної води (р.№2636, н.д. В.Сташук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України (р.№2408а, н.д. М.Головко та ін.).

Проект Закону про встановлення справедливої та економічно обґрунтованої ціни постачання природного газу власного видобутку для потреб населення (р.№3104, н.д. С.Каплін, О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (щодо вибору способу розрахунку за спожиту теплову енергію) (р.№3247, н.д. Д.Добродомов та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України "Про ринок природного газу" щодо відповідності якості природного газу європейським стандартам (р.№3248, н.д. Ю.Дерев’янко  та ін.).

 

Інші питання:

Презентація Директора Секретаріату Енергетичного Співтовариства Я.Копача на тему: "Стан виконання зобов’язань України в Енергетичному Співтоваристві".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

___________________________________________________

(вул.Липська 3, зал №2, о 14.30)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу (р.№3073, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо створення передумов для нової моделі ринку природного газу (р.№3074, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо приватних виконавців) (р.№2508а, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо оптимізації територіальних органів державної фіскальної служби (р.№2177а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо мінімізації впливу на адміністрування надходжень до бюджету (р.№2178а, КМУ).

   Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року" (р.№2674, н.д. Ю.Тимошенко та ін.).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року" (р.№2325а, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо здешевлення вартості газу для населення (р.№2835, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ
ТА ПРАВОСУДДЯ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кімн. 5, о 12.00)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України (щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення або щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства або забезпечення передачі іноземців та осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорів про реадмісію)  (р.№3154, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України (р.№3171, КМУ).

 

 

 

4 листопада

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.15)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій та статус суддів" (щодо підвищення відповідальності суддів)  (р.№1746, н.д. Ю.Чижмарь).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вимог до кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів  (р.№2030а,  н.д. Ю.Македон, І.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо гласності і відкритості судового процесу (р.№2253, н.д. М.Гаврилюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо удосконалення порядку реалізації повноважень членами Вищої ради юстиції) (р.№2375а, н.д. С.Алєксєєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання здійснення окремих напрямів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№2422а, н.д. С.Кіраль).

Проект Закону про заборону політичної реклами (р.№2474а, н.д. Є.Соболєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження передвиборної агітації та протидії прихованій рекламі (р.№2474а-1, н.д. І.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеві вибори" (щодо забезпечення права голосу внутрішньо переміщеним особам) (р.№2501а, н.д. В.Бондар, В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб (р.№2501а-1, н.д. С.Тарута та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення виборчих прав внутрішньо переміщених осіб (р.№2501а-2, н.д. Ю.Льовочкіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання розгляду справ з іноземним елементом (р.№2527а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання повноважень нотаріусам забезпечувати докази (р.№2716, н.д. Н.Новак, С.Алєксєєв).

Проект Закону про внесення змін до статті 202 Цивільного процесуального кодексу України (щодо забезпечення права на захист та участь у судовому процесі для осіб, які беруть участь в антитерористичній операції та бойових діях) (р.№2758, н.д. С.Семенченко).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (щодо зупинення судового провадження у разі перебування позивача або відповідача у складі підрозділів Збройних Сил, органів внутрішніх справ, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань, правоохоронних органів спеціального призначення, утворених відповідно до законів України та безпосередньо задіяних у боротьбі з тероризмом або виконанні інших бойових завдань) (р.№2999, н.д. О.Петренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статей 813, 825 Цивільного кодексу України щодо договору найму житла  (р.№2801, н.д. А.Помазанов).

Проект Закону про внесення змін до статті 635 Цивільного кодексу України щодо удосконалення положень про попередній договір  (р.№2888, н.д. А.Помазанов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання (р.№3044, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання (р.№3044-1, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд (щодо забезпечення прав суддів, які обіймають посади у судах, що припинили роботу у зв'язку із стихійним лихом, військовими діями, проведенням антитерористичної операції) (р.№3328, н.д. Л.Ємець).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження мирних зібрань громадян на території проведення антитерористичної операції (р.№2073, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обов'язкового відчуження істотної участі в юридичній особі суб'єктами, на яких поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції") (р.№2097а, н.д. Ю.Дерев’янко, І.Суслова).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження функцій державних контролюючих органів (р.№2121а, н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо функціонування державних контролюючих органів й страхування на випадки виникнення природної та/або техногенної ситуації) (р.№2121а-1, н.д. М.Головко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо порядку призначення голови Київської міської державної адміністрації) (р.№2128а, н.д. С.Алєксєєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих положень з питань діяльності Національного антикорупційного бюро України (р.№2183а, н.д. Ю.Мамчур, І.Рибак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонних питань (р.№2191,  н.д. Ю.Мамчур).

Проект Постанови про встановлення мораторію на купівлю-продаж та зміну цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення (р.№2227а, н.д. С.Лабазюк та ін.).

Проект Закону про наукову і науково-технічну діяльність (р.№2244а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову
і науково-технічну діяльність" (р.№2244а-1, н.д. Г.Заболотний та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про наукову
і науково-технічну діяльність" щодо врегулювання окремих актуальних питань у науковій сфері та створення передумов  її  реформування (р.№2244а-2, н.д. О.
Березюк та ін.).

Проект Закону про наукову і науково-технічну діяльність (р.№2244а-3, н.д. С.Тарута).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо повернення власникам квартир багатоквартирного будинку та житлових приміщень у гуртожитках незаконно відчужених допоміжних приміщень (р.№2262а, н.д. А.Шинькович).

Проект Закону про спеціальну тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування справи про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту (р.№2278, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення довіри між позичальниками та кредиторами (р.№2286а, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про попереднє ув’язнення" (щодо імплементації окремих стандартів Ради Європи) (р.№2291а, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах (р.№2302а, н.д. В.Пташник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров’я (р.№2309а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я (р.№2309а-1, н.д. О.Мусій).

Проект Закону про обов'язкове страхування відповідальності суб'єктів господарювання, діяльність яких становить підвищену екологічну небезпеку (р.№2327а, н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" щодо удосконалення процедури розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України питань про затримання чи арешт суддів (р.№2333а, н.д. Г.Логвинський).

 Проект Закону про внесення змін до статті 21 Податкового кодексу України (щодо забезпечення належного оформлення виконавчих документів) (р.№2380а, н.д. Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо кількісного складу виконавчих комітетів місцевих рад) (р.№2399а, н.д. О.Сугоняко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення фізичних осіб від фінансової залежності (р.№2400, н.д. С.Каплін).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за вчинення злочинів службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) (р.№2405а, н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників конфлікту на території Закарпатської області (р.№2417а, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо врегулювання цивільно-правових (господарських) зобов’язань) (р.№2419а, н.д.  С.Кіраль, Р.Сидорович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про кінематографію" щодо визначення країни-виробника фільму (р.№2436а,  н.д.  М.Княжицький).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за публічне заперечення факту військової агресії країною, яка визнана Верховною Радою України країною-агресором (р.№2486, н.д. О.Ляшко, Ю.Чижмарь).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення відповідальності власників банківських установ (р.№2487а, н.д. Ю.Шаповалов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції" (р.№2494а, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення порядку здійснення кримінального провадження у формі приватного обвинувачення (р.№2512а, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо надання права народному депутату України на отримання інформації та ознайомлення з матеріалами справи на стадії досудового слідства) (р.№2520а, н.д. Г.Кривошея).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про судовий збір" (щодо окремих питань сплати/повернення судового збору) (р.№2525а, н.д. С.Міщенко).

 Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності посадових осіб за порушення прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб) (р.№2528а, н.д. І.Алексєєв).

 Проект Закону про захист споживачів від зловживань з боку колекторів (р.№2615, н.д. О.Фельдман).

 Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо проведення інвентаризації розташованого на території України майна, належного на праві власності Російській Федерації та її резидентам (р.№2624, н.д. А.Парубій та ін.).

Проект Закону про резервну армію (р.№2634, н.д. Ю.Береза, А.Левус).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільгосппризначення (р.№2673, н.д. С.Рудик).

Проект Закону про націоналізацію майна Російської Федерації та її резидентів (р.№2678, н.д. О.Ляшко та ін.).

Проект Закону про заходи з відновлення належного функціонування державних підприємств оборонно-промислового комплексу України та усунення перешкод для їх розвитку, створених в 2010 - на початку 2014 років (р.№2690, н.д. І.Вінник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо укладання договору оренди (суборенди) землі) (р.№2717, н.д.  В.Гудзенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання рішень міжнародних організацій з метою захисту прав людини (р.№2907, н.д.  І.Алексєєв, Д.Сторожук).

Проект Закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (р.№2966, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Повітряного кодексу України (стосовно реєстрації надлегких повітряних суден) (р.№3011,  н.д. К.Матейченко та ін.).

Проект Закону про позбавлення проросійських та просепаратиських діячів культури України звання "Народний артист України" (р.№3016, н.д.  І.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про закордонних українців" (щодо набуття статусу неповнолітніми) (р.№3029, н.д. П.Дзюблик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) (р.№3036, н.д. В.Кривохатько).

 Проект Закону про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (р.№3040, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 90 та 116 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" щодо підготовки законопроектів (р.№3067, н.д. О.Дроздик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення розрахунків у паливно-енергетичному комплексі (р.№3090,  н.д. О.Мусій).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про попереднє ув'язнення" (щодо забезпечення прав народних депутатів України на проведення особистого прийому осіб, взятих під варту) (р.№3099, н.д. В.Івченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб (р.№3106, н.д. І.Куліченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо проведення брутизації та зменшення навантаження на фонд оплати праці (р.№3113, н.д. А.Журжій та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування обов'язкової державної реєстрації права оренди на земельну ділянку) (р.№3127, н.д. М.Гаврилюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо підвищення ефективності процедур банкрутства) (р.№3132, н.д. А.Іванчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Антимонопольний комітет України" (щодо приведення у відповідність до Конституції України) (р.№3134, н.д. Д.Голубов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на сорти рослин" (щодо повноважень Кабінету Міністрів України) (р.№3144, н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (щодо повноважень Кабінету Міністрів України) (р.№3145, н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо повноважень Кабінету Міністрів України) (р.№3147, н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 179 Господарського кодексу України" (щодо повноважень Кабінету Міністрів України) (р.№3148, н.д. Р.Князевич, М.Поплавський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" щодо вдосконалення процедури документування осіб (р.№3155, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 184 Податкового кодексу України щодо розбіжностей у законодавстві (р.№3164, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо заборони розгляду прокуратурою нижчого рівня скарг на рішення, дії чи бездіяльність прокуратури вищого рівня) (р.№3187,  н.д. В.Парасюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо видатків Державного управління справами) (р.№3191, н.д. К.Іщейкін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України щодо унормування ведення господарської діяльності (р.№3193, н.д. В.Дідич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень (р.№3194,  н.д. А.Кожем’якін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" щодо добровільного зняття депутатської недоторканності (р.№3205, н.д. Ю.Левченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо протидії зловживанням у сфері благодійництва (р.№3215, н.д. А.Геращенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про інвестиційну діяльність" (щодо повноважень омбудсмену з фінансів та інвестицій)   (р.№3292, н.д. Є.Мураєв).

 

Інші питання:

Про робочу групу щодо доопрацювання до другого читання проекту Закону про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів р.№2506а та проекту Закону про виконавче провадження р.№2507а.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ
ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

___________________________

(вул.Садова, 3,  кімн.211,  о 15.00)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичний осіб – підприємців та громадських формувань) (р.№2983,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію" (р.№3168, н.д. В.Голуб).

 

 

6 листопада

(вул.Грушевського, 18/2,  кімн.11,  о 14.00)

 

"Круглий стіл" на тему: "Обговорення змісту та проблематики проекту Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні".

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо оптимізації законодавчого процесу) (р.№3207, н.д. В.Гройсман).

Про пропозиції Апарату Верховної Ради України щодо проекту кошторису Верховної Ради України на 2016 рік.

Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо удосконалення порядку надання згоди на затримання та арешт суддів) (р.№3208, н.д. Р.Князевич, Р.Романюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо звернення громадян з електронною пропозицією законопроекту через офіційний веб-сайт Президента України) (р.№3109, н.д. О.Фельдман).

 

Інші питання:

Про внесення змін до розкладу засідань та плану роботи Комітету.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА
ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

__________________________________

(вул.Грушевського, 26/1,готельний комплекс "Київ", 12-й поверх, о 14.30)

 

4 листопада

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відкритість використання публічних коштів" (щодо гарантування інформаційної безпеки) (р.№3302, н.д. І.Вінник, В.Кривенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо ідентифікації телерадіопрограм та/або –передач,  реклами, створених за бюджетні кошти) (р.№1470, н.д. Ю.Дерев’янко та ін.).

 

 

 

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розповсюдження та реклами електронних сигарет (цигарок) (р.№2697, н.д. А.Денисенко).

Проект Закону про муніципальну варту (р.№2890, н.д. В.Гройсман
та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за порушення вимог Закону України "Про відкритість використання публічних коштів" (р.№2442а,  н.д. П.Кишкар, Р.Семинуха).

 

            Інші питання:

Заслуховування представників Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України щодо затримання працівниками СБУ  2 жовтня 2015 року знімальної групи програми антикорупційних розслідувань "Схеми. Корупція в деталях", що виходить на "Радіо Свобода" і "UA:Першому" під час виконання професійних обов’язків.

            Про затвердження дати проведення комітетських слухань на тему: "Реформування парламентських засобів масової інформації".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України
(щодо посилення соціального захисту дітей-сиріт, дітей,
позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа)
(р.№2538а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України
(щодо обов'язкової участі органу опіки і піклування під час надання дозволу на тимчасовий виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків)
(р.№2516а, н.д. Ю.Гарбуз).

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Сімейна політика України - цілі та завдання".

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо виплати одноразової грошової допомоги волонтерам, добровольцям, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та членам сімей загиблих) (р.№2556а, н.д. О.Третьяков та ін.).

Проект Закону про Товариство сприяння обороні України (р.№2496, н.д. А.Парубій та ін.).                

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ЗАЙНЯТОСТІ
ТА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

4листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо сплати страхових внесків) (р.№3088, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо виключення з переліку святкових днів 2 травня - Дня міжнародної солідарності трудящих) (р.№2344, н.д. М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо упорядкування відзначення святкових днів) (р.№2344-1, н.д. В.Балога).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо участі в управлінні Фонду представників потерпілих на виробництві (р.№2533а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Постанови про деякі питання матеріального забезпечення та надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам (р.№2534а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Постанови про заходи із посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб (р.№2535а, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо застосування єдиного показника середньої заробітної плати в Україні для призначення (перерахунку) пенсій (р.№1713, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо необхідного страхового стажу для призначення пенсій інвалідам другої групи (р.№2511а, н.д. Ю.Шухевич).

Проект Закону про визнання таким, що втратив чинність розділ ІІ Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" (р.№2699, н.д. Д.Лубінець та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування процентів) (р.№2397, н.д. Т.Козак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо скасування тимчасової заборони на виплату призначених пенсій у період служби в органах місцевого самоврядування посадовим особам місцевого самоврядування, які обрані або затверджені на виборні посади) (р.№2326а, н.д. С.Ларін).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо додаткового захисту прав працюючих шляхом гарантування безпеки ведення робіт, боротьби з надмірним навантаженням та тіньовою економікою) (р.№3169, н.д. С.Мартиняк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення демографічної ситуації (р.№2377а,  н.д. А.Денисенко).


Інші питання:

            Про стан виконання рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на тему: "Стан і вирішення проблем соціального захисту населення, інтеграції вимушених переселенців через соціально-економічне відновлення територій Донбасу, постраждалих внаслідок військового конфлікту", що відбулися 12 червня 2015 року в м.Слов’янськ Донецької області.

            Про реалізацію державної політики щодо забезпечення соціального захисту громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України Державною Службою України з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, як центральним органом виконавчої влади.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ,

УЧАСНИКІВ АНТИТИРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЛЮДЕЙ

З ІНВАЛІДНІСТЮ

________________________________________________

 (вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 16.00)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо гарантій соціального захисту деяких категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції (р.№3206, н.д. О.Недава, О.Третьяков).

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України від 29.05.2014 № 1286-VІІ "Про забезпечення належним медичним обслуговуванням військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я під час проведення антитерористичної операції на сході України" (р.№3137,  н.д. О.Недава, О.Третьяков).ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо необхідного страхового стажу для призначення пенсій інвалідам другої групи (р.№2511а,  н.д. Ю.-Б.Шухевич.).

 

Інші питання:

Про стан виконання бюджетних програм щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ

_______________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення Державного дорожнього фонду (р.№2724, доопрацьований, н.д. А.Вадатурський  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо тарифоутворення у сфері міського електричного та автомобільного транспорту (р.№3049, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Кіпр про морське торговельне судноплавство (р.№0063, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо об'єктів морського транспорту (р.№2488а, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (щодо удосконалення механізму страхового забезпечення надання медичної допомоги постраждалим в дорожньо-транспортних пригодах та вдосконалення системи органів управління та контролю МТСБУ) (р.№2122а, н.д. О.Ляшко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (щодо підвищення гарантій потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах та вдосконалення системи органів управління та контролю МТСБУ) (р.№2122а-1, н.д. М.Довбенко та ін.).

 

Інші питання:

Затвердження рішення виїзного засідання Комітету "Сучасний стан, перспективи розвитку морегосподарського комплексу Дніпро-Бузького регіону та транспортної інфраструктури Миколаївської області" (10.10.2015, м.Миколаїв).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСОВОЇ ПОЛІТИКИ
 І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України (р.№3111, н.д. Р.Демчак та ін.).

Проект Закону про особливості виконання кредитних зобов'язань на території проведення антитерористичної операції (р.№1213, н.д. Ю.Левченко  та ін.).

Проект Закону про врегулювання право­відносин між спожи­вачами фінансових послуг та банками та фінан­совими устано­вами у зв'язку з різким підняттям курсу іно­земної валюти стосовно гривні (р.№1531-1, н.д. М.Головко).

Проект Закону про додаткові гарантії за­хисту прав пози­чаль­ників (р.№1559, н.д. С.Мельничук).

Проект Закону про Військові казначейські зобов’язання (р.№1760,
н.д. С.Мельничук).

 

 

 

Головне організаційне управління

4 листопада  2015 р.